Dabar yra Gruodis 8th, 2019, 7:15 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 106 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2010, 1:10 am 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Insanity, tigi Jėzus ir nesakė, kad bus lengva juo sekti 8)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2010, 8:38 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Na bet kentėti tai reikia ne dėl sekimo Jėzumi, o dėl nesekimo (krikščionims) ir numanomo sekimo (nekrkikščionims) paskui prancūzų demonologą ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2010, 9:08 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Kažkur pas tave "ne vietoj" užsitrumpinę dėl to prancūzo :D :roll: :?
Ar kas nors, ar net jis pats kviečia sekti juo? :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2010, 9:20 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Pala, paaiškinsiu, nes matau kad metaforomis nesuskalbėsime :)
Aš prieš prancūzą iš esmės neturiu nieko blogo, tegul jis šneka ką nori. Tik pasakiau jog aš mažiau kenčiu dėl sekimo Jėzumi, nei dėl keistų egzorcistų pasisakymų. Todėl ir sakau, kad dėl numanomo sekimo (nes visi mano jog egzorcistas pasakė vadinasi viskas ką jis pasakė yra bažnyčios mokymas) tenka atsiimti iš visokių kurie pasiklauso ir ne taip supranta ar neįsiklauso ir staiga visi nekrikščionys ima galvoti kad ir aš taip galvoju kaip jisai (čia aš apskritai apie egzorcistus, ne tik apie prancūzą), tenka pastoviai visiems pažįstamiems aiškinti kas ten ir kaip, ką ans norėjo pasakyti, kas yra o kas nėra bažnyčios mokymas. Taigi tai numanomas sekimas egzorcistu.
Dabar bažnytinėje terpėje (čia turiu omenyje Kristaus kūną neišsikrdamas nei vienos denominacijos), dažnai esu užsipuolamas dėl to kad neva esu satanistas, tas irgi vargina. Ir kaip taisyklė, jei tik koks egzorcistas pašnekėjo, tai kaip taisyklė jau žinau jog susilauksiu replikos iš kokio bažnytininko ir pamokymo kad turėčiau nešioti šviesesnių spalvų drabužius. Tas irgi vargina. Taigi čia yra nesekimas prancūzu :)

Man nekliūna jei pasako "tiki į Jėzų tai esi kvailys", bet va kai dėl kažkokio žmogėno pasisakymų man ramybės po to nėra, tai tas nervina :)

Šiaip nesakau kad egzorcistai viską ką sako yra briedas. Jie daug teisingų dalykų pasako. Tačiau man vaisiai nepatinka, nes žmonės kažkaip ne taip reaguoja į aplinką po to.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2010, 9:41 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Dabar aiškiau :D Tada gal bendrauji ne su tais žmonėmis? O gal tame ir yra protestantizmo privalumas, kad ne viskas, ką pasako žmogus iš bažnyčios, priimama kaip Bažnyčios mokymas:

Mylimieji, ne kiekviena dvasia tikėkite, bet ištirkite dvasias, ar jos iš Dievo, nes pasklido pasaulyje daug netikrų pranašų. (I Jono 4,1)

Visa ištirkite ir to, kas gera, laikykitės! (I tesalonikiečiams 5,21)

Patikrinkite patys save, ar esate tikėjime. Ištirkite save! Ar nepažįstate savęs ir nežinote, kad jumyse yra Jėzus Kristus, jeigu tik nesate atmestini? (II korintiečiams 13,5)

Nieko bratka, išgyvensim ;) O jei kunigai prieštarauja, kad nešioji per tamsius rūbus, tai tegul į save pasižiūri veidrodyje 8)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2010, 10:43 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
676 rašė:
Dabar aiškiau :D Tada gal bendrauji ne su tais žmonėmis? O gal tame ir yra protestantizmo privalumas, kad ne viskas, ką pasako žmogus iš bažnyčios, priimama kaip Bažnyčios mokymas:

Tai matai, kad aš kalbu apie didelę dalį žmonių, neskirstydamas jų į tikinčius/netikinčius, katalikus/protestantus, taip sakant visi velnių priėdę, linkę vadovautis savo supratimu ir žiniasklaidos propoganda :)
Dabar mažiau su protestantais kurie manęs nepažįsta tenka susitikti, tai apie juos nieko nesakysiu, nors anksčiau gatvėje pastoviai būdavau užsipuolamas su evangelizacijomis, kad mesčiau satanizmus. Dabar tenka daug sukiotis katalikiškoje aplinkoje, o čia taip pat pilna tokių kurie vertina pagal rūbą ir savo suvokimą. Nekrikščionys, kaip sakiau, nežinodami kas yra, o kas ne bažnyčios mokymas lengvai nuteisia visus dėl vieno minčių, nes jie tai nemato joki skirtumo tarp oficilaus mokymop ar asmeninės nuomonės, tarp kataliko, protestanto ar pseudokrikščioniško sektanto.
Manau jog visuomenė inertiška, o minia kvaila :)
(įtariu vėl teks aiškinti ką norėjau pasakyti) :)
Nelaikau žmonių blogais ar kvailais, tiesiog noriu pasakyti kad visuomenė sunkiai pakeičia mąstymo kryptį, ir dėl menko pažinimo nesugeba kritiškai vertinti situacijos.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2010, 10:47 am 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Na, prancūzas, tai joks egzorcistas ir net ne demonologas, o tiesiog subkultūrų tyrinėtojas. Po jo paskaitų kaip tik žmonės turėtų imt ramiau žiūrėt į neformalus, o jei ne, tai tada į tokius debilus, neapsirikau debilus (čia turiu mintį tuos kas klausė jo paskaitos, o vėliau vistiek varo ant kitaip atrodančių ar mastančių), nereikia kreipti dėmesio. O aš mėgstu paprovokuot mūsų bažnyčių suolų trintukus :gitaristas:
Nepyk tu ant tų egzorcistų, nedaug jų yra. Mane tai labiau tavo aprašytam reikale nervina neapsišvieteliai, kuria šneka, bet patys nežino apie ką. Tokie nervindavo mane nuo pat paauglystės, kai aiškindavo kas yra neformalai ir pan., pačių neformalų net nepaklausę... Ech, bet tokių visada ir visur pasitaiko, ką darysi...
Cituoti:
Nelaikau žmonių blogais ar kvailais, tiesiog noriu pasakyti kad visuomenė sunkiai pakeičia mąstymo kryptį, ir dėl menko pažinimo nesugeba kritiškai vertinti situacijos

Aha, kai rašiau debilai, tai irgi taip norėjau pasakyt, tik nesugalvojau... :D
Matai, dar vienas dalyka, kad krikščionių gotų tiktai galima ant pirštų suskaičiuot, o tų, kurie ant kaklo kryžius apverstus kabina žymiai daugiau, tai tas daugumos principas ir suveikia, kai tave priskiria prie daugumos. O dėl stereotipų, tai tu visiškai teisus, o mūsų šaly tai išvis baisu, vien ką spauda rašo... Svarbiausia, kad rašo, tai iš galvos, tingi net pasigilint. Apie tą prancūzą ir lrytas ir delfis rašė, kad jis egzorcistas, blemba, taigi reikėjo jo arba organizatorių paklaust ir pasakytų kas jis iš tiesų... Taip ir apie viską.
Ech, išliejau apmaudo...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2010, 5:45 pm 
Egzorcistas
Egzorcistas
Atsijungęs
.

Paskutinį kartą redagavo Rūta Kovas 30th, 2015, 4:07 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2010, 6:53 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Kaip supratau, Insanity pyksta ne ant egzorcistu ar sio demonologijos tyrejo, o ant tu zmoniu, kurie nesupranta esmes, suplakdami viska i viena kruva. Nieko nepadarysi- visada budavo zmoniu kurie su pasigerejimu eidavo kad ir i viesasias egzekucijas. Jiems tai viso labo atrakcija. Kaip sakytu rusai: слышал звон да не знаю где он. Nieko nenutuokiancios bobutes prisiklauso reporteriu, kurie nesiteikia net organizatoriu paklausti su kuo turi reikala. Arba suplaka i viena demonologija su egzorcizmu. Agentura VBS ( viena boba sake). Stai tokioj Lietuvoj mes ir gyvenam.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2010, 7:04 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
tai jis egzorcistas ar ne ar seip kazkoks subkulturu tyrejas :?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2010, 7:15 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Išties stebina, jog vis dar mūsų šalies žmonės tokio siauro požiūrio..berods, Rūta minėjo apie TV, tai va sakyčiau tikrai geriau kas nors paskaitytų paskaitas apie televizijos laidų bukinantį poveikį...Beje, ne į temą, kai šeštadienį kalbėjau su tatoo meistru ir jis išgirdo, jog noriu plaštakos srity darytis piešinį (kai bus rezultatas, būtinai nufotkinsiu ;) ), išsyk pareiškė - "bet čia gi Lietuva, jūsų nevargins smalsuolių dėmesys"... ir t.t. Stiprybės, Insanity Paveikslėlis Paveikslėlis Na, mes gi žinom, jog svarbiausia, ką Dievas apie mus mano, o ne žmonės ;) Manau, su metais įgysi tam imunitetą ;)

Beje, gerai būtų, kad tik bobutės... joms tai dar būtų atleistina, bet kad ir tarp jaunų ir vidutinio amžiaus piliečių tiek nemąstančių standartinių žmogiukų, kad... Paveikslėlis Paveikslėlis

Paskutinį kartą redagavo margreth Vasaris 4th, 2010, 7:20 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2010, 7:19 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
nu nu tatofkes idomu ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2010, 9:15 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Kaip sakoma, kol neišmirs sena tarybinė karta, tai mes, kaip kokia išrinktoji tauta bastysimės po dykumą, tiesos nerasdami.
Oi neišmokė tarybinė valdžia savarankiškai mąstyti...oi neišmokė!...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2010, 9:31 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
buu rašė:
Kaip supratau, Insanity pyksta ne ant egzorcistu ar sio demonologijos tyrejo, o ant tu zmoniu, kurie nesupranta esmes, suplakdami viska i viena kruva.

Dėkui buu, kaip tik tai ir norėjau pasakyti :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Vasaris 5th, 2010, 10:01 am 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Taip, Randmantai, tu gerai supratai nei jis egzorcistas, nei demonologas, jis subkultūrų tyrinėtojas.

Ei, chebryte, nevarykit ant tarybinio auklėjimo, jis čia niekuo dėtas, kitose šalyse, kur jo nebuvo viskas taip pat. Juk vyrauja masinė kultūra, nuomonė ir t.t. MASĖ, tas baisus dalykas, kuris viską apėmęs. Būtent dėl protesto prieš mases ar visuomenės bukumą ir atsirado subkultūros, na bent jau aš savo paauglystėje į jas įsiliejau grynai iš ideologinių paskatų, žinoma ir muzika man patiko ir kiti dalykai, bet protesto idėja buvo be galo svarbi. Krikščionybė irgi yra subkultūra, Jėzus lygiai taip pat protestavo prieš masinę-bukumo kultūrą, kuri jį ir nukryžiavo šaukdama ant kryžiaus jį.
Tad, nelaukime, kol kažkas išmirs ir neformalai taps formalais arba norma, jau dabar pilnos parduoduvės atributikos, kurią kažkada reikėjo pačiam kruopščiai nusipašyt ant maikės raba džinsų, nėra nieko baisiau už suPOPsėjimą, kai made in china ir maxima pradeda iš to darytis babkes ... Tada reiks protestuot prieš popsu tapusią subkultūrą...
Džiaukimės, kad vis dar esame kitokie ir žmonėm sukeliam klausimų, o gal kartais ir nepasitenkinimų, tam mes ir esam ir Jėzus atėjo nešti kalavijo..
va tai va :gitaristas:
Patinka man Insanity avataras, atrodo, kad tau ploja, kai ką nors parašai, reiškia gerai parašei :D :D :D

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 106 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: