Dabar yra Rugpjūtis 23rd, 2019, 8:08 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 

Pranešimo tema: laiptelis po laiptelio artėkite prie dangaus
StandartinėParašytas: Gegužė 15th, 2014, 10:48 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Nuo rytojaus kviečiame apsilankyti Vilniaus katedros varpinėje, kur kildami siaurais, ankštais laipteliais galėsite daugiau nei 50čia metrų priartėti prie dangaus. tiesiogine prasme :)

atidarymo akimirkos čia:
http://www.delfi.lt/video/aktualijos/iv ... d=64799157

daugiau info - pas mane asmeniškai arba klauskite čia :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: laiptelis po laiptelio artėkite prie dangaus
StandartinėParašytas: Gegužė 21st, 2014, 12:56 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
O bilietai ir eilės bus? T.y. ar gali eilinė panda, eilinį šeštadienį eiti pro šalį ir užsilipti arčiau dangaus?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gegužė 21st, 2014, 8:55 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
kainos tai užplėštos iki negalėjimo. Atrodo, kad į kokį Eifelio bokštą kiltum. Na bet lietuviai tokie jau yra, jiems bele kad tik užsilaužti kainas

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gegužė 22nd, 2014, 8:30 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
kai kam užkeltos, kai kam ne. tačiau nebe vyskupo palaiminimo ir mano prisilietimo sudaryta kainų politika. turite pretenzijų - sėskime, aiškinkimės, laukiame siūlymų ir sprendimų. KONSTRUKTYVI kritika ir diskusija priimama :)

nė vienas, sumokėjęs "belenkiek daug" nusileidęs žemyn nepriekaištavo... anaiptol :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gegužė 22nd, 2014, 9:14 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
na, kai pinigai valdo pasaulį, tai čia jau kritika nebepadės
tiesiog yra tūkstančiai žmonių kuriems kiekvienas litas svarbus ir jie dėl tokių kainų negali sau leisti apsilankyti kažkokiame bokšte (nežinau ką jie ten tikisi pamatyti), na bet žmonių nesupaistysi, bet kuriuo atveju jau keli pensininkai pasiskundė man kaip ten užsiplėšė kainas.
Pat vargei ar eičiau į tokią vietą, nebent kas nors priverstų.
Žodžiu, negerbiate jūs žmonių, oi kaip negerbiate. Na bet Lietuvoj dauguma tokių, bele kad tik brangiau. Sunku kai visų rankos į save gręžtos, o žmonėms špyga rodoma

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gegužė 22nd, 2014, 9:34 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Jei pagarbą žmonėms skaičiuoji litais, tai... sunku tau :) o pensininkai... pati įvairialypiškiausia (turbūt ir sudėtingiausia) tikslinė grupė. vargu, ar įmanoma jai įtikti. taigi tiesiog atsipalaiduot reikėtų ir mažiau kreipti dėmesį į tokias kalbas :) o jei nė už jokius pinigus ten neliptum, tai... ko tada išvis "stradalint"?
mes taip pat skaičiuojame (oooooo, patikėk, kaip skaičiuojam). ir skaičiukai mūsų taip pat nedžiugina.

tik kitą kartą, kai keliausi valgyt kebabo/hamburgerio/sušių/bokalėlio kito išlenkt/į kiną ar panašiai, tai prisiminki, kad už tuos pačius pinigus galėtum pas mus ir dvigubą bilietą nusipirkt, o naudos intelektui būtų žymiai daugiau, o ir satisfakciją pajust įmanoma... žinoma, jei apskritai įmanoma pajusti vienam iš tų tūkstančių lietuvių satisfakciją iš kitų dalykų, išskyrus bambėjimą ir VBS lygio naujienų aptarimą ir eskalavimą:)

beje, špygos nė vienam neparodėm. dažnesnė problema pas ta, kad lifto neįrengėm :D (jo ir nebus)

ir dar. bilietas į Eifelio bokštą yra mažiausiai 10.5 eur. pas mus - 2.3 eur ir 4.3 eur. šita info irgi patikrinta ir išnagrinėta. ir netik Eifelio bokšto, bet ir arčiau esančių objektų :)

beje, neitum į varpinę dėl pačios varpinės/bokšto specifikos ("kažkoks bokštas") ar dėl to, kad ten gali sutikti tai, kad tikrai garantuos satisfakcijos nebuvimą bent jau vieną dieną? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gegužė 22nd, 2014, 9:52 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Nemanau, kad užlipimas į bokštą vertas tiek kiek užsiplėšta. Va kad Kauną pamatytum nuo Prisikėlimo bažnyčios kainuoja tik 3 Lt, o ir vaizdas įdomesnis. Bet čia matomai, kuo žemesnis bokštas tuo daugiau kainuoja. Reikia atidaryti rūsį į kurį žmones leistų už 100 lt. O ką geras verslo planas :)
Pagarbą ne pinigais matuojama, o tuo kaip tu žiūri į žmogų. Jei svarbu nulupti kuo didesnę sumą, tai akivaizdu kad žmoguje matai tik piniginę, o tai nelabai kalba apie pagarbą ir čia ne VBS, čia realybė. Pas mane į darbą dažnai užsuka žmonės išsikalbėti ir jau berods 5 pensininkai skundėsi, kad norėjo nueiti į bokštą, bet kai tokios kainos, tai nėra kaip ir nueiti

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gegužė 25th, 2014, 11:00 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
taip, kai kam nusileist į rūsį kainuoja ir 200 Lt...

gal galėtum apšviesti, kokias sumas tie pensininkai, pasibėdavoję, paliko pas tave?..

pagarbos pinigais ir nematuojam. nemaišyk kainų politikos ir pagarbos žmogui, pinigine nė vienas nelaikomas. tiesiog realybė yra kiek kitokia. sutariam taip: nekalbam apie tai, ko nežinot: nežinot, ką bokšte galit pamatyt - nekalbat apie tai. nežinau, kiek pensininkai palieka pas tave knygyne - nekalbu apie jų galimybes. pas mane jiems didesnė problema ta, kad kojos neužneša į 50 metrų aukštį, o ne finansai.

Lifto nėra ir nebus. siūlymai jį įrengt nėra priimami - nėra galimybių (nei techninių, nei teisinių).

o 17 val varpų einu klausyt. kasdien... jausmas nerealus. vien užtai sumokėčiau dvigubai. jei per Kalėdas būsiu Vilniuje, prašysiu spec. leidimų, kad galėčiau klausyt net Joachimo...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gegužė 31st, 2014, 7:04 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Vienžo, kas nebuvo, nepasakys ar verta/neverta buvo nueiti. Kas gali - nueikite/nueikime :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 2nd, 2014, 12:29 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Atleiskite dėl antireklamos.
Aš ten buvau na chaliavu kaip sakant, seniai, 2009m. Dabar aišku matyt ten renovuota daug kas, bet kai buvau, tai didelio įspūdžio nepaliko. Po to dar leido knygų paimt, tai nustvėriau rusų klasikos. Šiaip gal ir įdomiau, kai su kokiu gidu ar pan., bet kaina tai tikrai per didelė kaip tokiam objektui. Čia mano subjektyvi nuomonė ir suprantu administraciją, kad gyvent nėra lengva ir pinigai iš dangaus nekrenta (Susidevėjimas dėl lankomumo, priežiūra, renovacija, be abejo viskas kainuoja). Bet yra dar toks momentas dėl tų pinigų, vat aš buvau ten nemokamai ir su 'gidu' ir už tokią kainą neeičiau, nueičiau į kokį muziejų ar paskaitą ar pan. Tačiau kai žmogus sumoka, pažiūri, tai jo protas jam sako 'tokias babkes mokėjai, tikrai čia faina' :) Nes gi jeigu prisipažinsi, kad sumokėjai 15Lt, o pamatei tiesiog vaprinę, varpus, laiptelius, gražų vaizdą... Bet spėju čia gal turistams pramoga, 4 eurai turistui (ne iš Lenkijos) nėra tiek daug, jei dar gidas geras. :) Man didesnį įspūdį paliko pasivaikščiojimas po bernardinų bažnyčią, po stogą (gražūs vaizdai), už altoriaus, kiemelius ir tai buvo nemokamai per Tebūnie naktis rodos.
Čia kam įdomu filmukas apie varpinę jutubėj iš asmeninio archyvo (kadangi asmeninio, tai po kiek laiko užblokuosiu :)). Šiaip įdomu, bet tokios kainos nemokėčiau... :)
https://www.youtube.com/watch?v=MAPM0l_UOx8

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 2nd, 2014, 2:06 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
na, išties nuo 2009 m. viskas pasikeitė (švelniai tariant). tiek vidus, tiek išorė. Vienintelis dalykas, kas nepakito, tai Vilniaus panorama (nors... ir Vilnius keičiasi).

Kaip minėjau, kainos yra tokios, kokios yra. Visgi yra tokių, kurie buvę prieš n metų ateina čia vėl ir sako, kad geriau nei kad buvo. ar save apgauna?.. nežinau. tik sunku būtų patikėt, kad apgaudinėja, nes darbo dieną per pertrauką ateina vienas asmuo, o savaitgalį ateina dar kartą ir dar šeimą atsitempia :)

subjektyvu daug kas ir nuomonės priimamos :)

požemiuose irgi "VISI buvę" dar prie caro maro... ir dar ir šiandien sulaukiam klausimų, o potvynių nebebūna, botų mautis nereikia?.. jau 15 metų kaip nereikia... pasikeitė... nors ir archeologija... bet ir ekspozicija pakito. dar praeitą savaitę vieną super duper vertingą objektą įdėjom.

Ir dar su Antanu buvot? :D Antanas gėėėėėris. mes juokiamės, kad jis - antras po vyskupo :D ar bent jau tam pačiam lygmeny, kaip katedros administratorius... :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 2nd, 2014, 3:35 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Atleisk rašė:
Ir dar su Antanu buvot? Antanas gėėėėėris. mes juokiamės, kad jis - antras po vyskupo ar bent jau tam pačiam lygmeny, kaip katedros administratorius...
Jo, jo buvom su Antanu. :D Tai jis jau seniai antras po vyskupo, dar tada po kardinolo buvo. :D Jis ten šefas ir taip save pateikia :D Viską žino, žodžiu tikrai smagumėlis :D be Antano nebūtų tvarkos katedroj, žinai kaip sako kas svarbiausias per mišias? Ne vyskupas, o tas, kuris nurodo vyskupui kur stotis, kur skaityti, kada skaityti. Tai Antanas ir tokią funkciją atlieka. :) :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 2nd, 2014, 3:41 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
oooo, Antanas geruuuulis :D moka iš savęs pastatyt... kažką :) patinka man su juo bendraut: kai daugiau reikalų turėjom su juo, tai teisingai sakai - antras po vyskupo, tačiau kai jau iš manęs ko prisireikdavo, tai... hm :) aišku, be jo tai katedra sugriūtų :D tik auksinių taurių nepakelia vyras :D

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume