Dabar yra Gruodis 15th, 2018, 3:30 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 29th, 2009, 1:25 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
OKULTISTE rašė:
DĖL VELNIŲ IR ANGELŲ TIKRAI SUNKI DILEMA... BAŽNYČIOSE NET PILNA TOKIO VAIZDAVIMO... IR KAIP VAIKAMS REIKIA IŠAIŠKINTI, KAD IŠ TIKRO ANGELAI BE SPARNŲ, O ŠĖTONAS BE RAGŲ? JUK PASITAIKO TOKIŲ, KURIE ARGUMENTUOJA TUO, KAD VISUR TAIP VAIZDUOJAMA IR KAIP ŠIOS DVASINĖS BŪTYBĖS GALI NIEKAIP NEATRODYTI, O TIESIOG BŪTI...

Angelai? žiūrint kurie.

Biblijoje aprašyti angelai, vadinami serafinais:

„Aplinkui stovėjo jam tarnauti pasiruošę serafimai. Kiekvienas turėjo šešis sparnus: dviem dengė savo veidus, dviem dengė kojas ir dviem plasnojo ore. “ (Iz.6,2)

Šita, dar.
Kartą teko girdėti vieno kaimo klebono egzamino pirmąjai komunijai besiruošiančiųjų vaikų esminį klausimą: kokios spalvos yra velnias - raudonas ar juodas?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2009, 6:31 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
AČIŪ, KAD PRIMINĖTE... TIKRIAUSIAI TIKRAI NIEKO KITO IR NELIEKA, KAIP TIK VISKĄ VAIZDUOTI TAIP, KAIP PARAŠYTA BIBLIJOJE AR BENT PANAŠIAI, NES ŠIAIP AR TAIP, TAI TIK SIMBOLIAI, ŽENKLAI...
DŽIAUGIUOSI, KAD ŠIS "KABLIUKAS" PASKATINO APMĄSTYTI...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2009, 8:53 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
OKULTISTE rašė:
AČIŪ, KAD PRIMINĖTE... TIKRIAUSIAI TIKRAI NIEKO KITO IR NELIEKA, KAIP TIK VISKĄ VAIZDUOTI TAIP, KAIP PARAŠYTA BIBLIJOJE AR BENT PANAŠIAI, NES ŠIAIP AR TAIP, TAI TIK SIMBOLIAI, ŽENKLAI...
DŽIAUGIUOSI, KAD ŠIS "KABLIUKAS" PASKATINO APMĄSTYTI...

Okultiste, o kokios tau labiausiai įstrigusios vaikystės knygos? ir iliustracijos?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2009, 9:14 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
HM... AŠ TIEK DAUG JŲ TURĖDAVAU, KAD SUNKU IŠRINKTI... TIESIOG KAI KURIAS, DAR NĖ VIENOS RAIDĖS NEPAŽINODAMA MOKĖJAU MINTINAI IR NET BROLIUKAMS, VIETOJ TĖVELIŲ "SKAITYDAVAU", PVZ., "KATINĖLIS IR GAIDELIS", "LIETUVOS PAUKŠČIAI" (paukštelių pavadinimus, pagal paveikslėlius mokėjau dar tada, kai turėjau tik vieną broliuką, kuris tikrai keistai domėjosi knygomis - jis jas kramtydavo, apseilėdavo ir pan.)... Kai pradėjau eiti į mokyklą, buvo pradingęs knygų pomėgis, nes man sunkiai sekėsi skaityti (iš tikro ir dabar sunku prieš miną skaityti), bet, kai išmokau skaityti ne balsu, pomėgis grįžo...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2009, 10:15 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
OKULTISTE rašė:
HM... AŠ TIEK DAUG JŲ TURĖDAVAU, KAD SUNKU IŠRINKTI... PVZ., "KATINĖLIS IR GAIDELIS"

"Katinėlį ir gaidelį" prisimenu. O katinėlis iliustracijose toks su didelėm baltom akim ir šautuvu suplatėjančiu į galą vamzdžiu? Labai įspūdinga. geras.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2009, 11:16 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Aš tai prisimenu gaidelį, o ypač jo margą uodegą... Tikriausiai todėl, kad, kai perpiešti bandžiau (mano ir daugumos mano broluiukų pomėgis būdavo perpiešinėti paveikslėlius), tai man labai buvo sunku ją nupiešti...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 18th, 2009, 2:08 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
O aš turėjau labai bjaurų įprotį kopijuoti nuo knygų iliustracijų su kalkėmis...po to tas knygeles kur nors nukišdavau "toliau nuo akių", nes tėtis baisiai pykdavo... :roll: Ir dar turėjau įžūlumo aiškinti, kad pati nupiešiau, o ne "nukopinau"...

Beje, kas dėl velnių - iš mano vaikystės prisiminimų piktasis iškyla, kaip "gražus ponaitis", tik su kanopomis. Kažkodėl man močiutė tokį vaizduodavo..

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 18th, 2009, 4:20 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Cituoti:
Beje, kas dėl velnių - iš mano vaikystės prisiminimų piktasis iškyla, kaip "gražus ponaitis", tik su kanopomis. Kažkodėl man močiutė tokį vaizduodavo..
Cia i pinciuka panasu, kaip pvz is baltaragio maluno.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 18th, 2009, 5:17 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Cituoti:
O aš turėjau labai bjaurų įprotį kopijuoti nuo knygų iliustracijų su kalkėmis...po to tas knygeles kur nors nukišdavau "toliau nuo akių", nes tėtis baisiai pykdavo...

Aš spalvindavau knygutėse esančius paveiksliukus.. Keistai man atrodydavo, kad dauguma knygų spalvotos, o čia juodai balta.:D Bet kiek pamenu tetis nepykdavo, o šalia pats ką nors nupaišydavo, kad dar darbo turėčiau:D

Va čia tai šyza, net dabar vartant.. Pamenu kai kuriu paveiksliukų bijodavau :roll:
Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gruodis 14th, 2009, 7:34 pm 
Kadetas
Kadetas
Atsijungęs
"Ką žmonės dirba visą dieną" netgi suskaitęs tikrąja to žodžio prasme buvau ir teko antrą egzempliorių pirkti :) O taip iliustracijos labiausiai patikdavo vieno iš W. Hauffo pasakų leidimų. Dar tenka pripažinti, kad J. R. R. Tolkieno "Letters from Father Christmas" laiškai iliustruoti išties gražiai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gruodis 17th, 2009, 3:16 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
ivairiai rašė:
O taip iliustracijos labiausiai patikdavo vieno iš W. Hauffo pasakų leidimų.

Bralia, Haufo pasakos tai viena geriausių knygų. Ir Iliustracijos tikrai kraupiai geros :)

apuokas rašė:
Va čia tai šyza, net dabar vartant.. Pamenu kai kuriu paveiksliukų bijodavau :roll:
Paveikslėlis

O man tai šitos patikdavo. Kraupalas kažkoks. darė įspūdį, nors irgi buvo baisu 8)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: