Dabar yra Lapkritis 17th, 2019, 3:50 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 631 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 43  Kitas

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 15th, 2009, 5:20 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
o vaikystėje skaičiau visą Žiulį Verną, (visas knygas kurias radau iš bibliotekos namo susitempiau...) L.V. Henrich apie indėnus. Paskui krimtau visokią fantastiką ir nuotykius... Toks jau ir susiformavau...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 15th, 2009, 9:02 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Silverblade rašė:
drieziuke rašė:
deja dabar laiko lieka tik specialybes dalyku knygoms :? tai siuo metu Patologijos medziaga pastoviai skaitineju :roll: :) ir ne savo noru - nes reikia :(

Užjaučiu... :) Jei mėgsti fantastiką, gali įsivaizduoti, kad skaitai mutantų kronikas (blogas bajeris, sorry :oops: )

O ką vis dėlto skaitytum, jei Patologijos nereikėtų krimsti?

Per sudėtingai patologija įsivaizduojat - patologija net paprasta mėlynė yra :wink: Tada mes visi mutantai esame - juk kiekvienas melyne esat turėje :)
O laisvu laiku paskaitinėt mėgstu įvairia grožinę literatūrą, romanus, fantastika...Mėgstami autoriai O.de Balzakas, Mayer, V.Endrius...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 15th, 2009, 10:01 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Visą gyvenimą buvau knygų graužikė...gerąja prasme, hm.. :D Nelabai mėgdavau privalomąją literatūrą, iš lietuvių nebent "Balta drobulė" Škėmos ir Putino "Altorių šešėly" įstrigo... Užsienio autoriai daug labiau patiko. Šiuo metu nelieka laiko knygoms kiek norėtųs,bet visgi... Paskutinės perskaitytos knygos buvo tokios: Seewaldo "Vienuolių gyvenimo mokykla", Lorenteno "Demonas - mitas ar realybė", Nouweno "Sūnaus palaidūno sugrįžimas" bei "Mylimojo gyvenimas", o dabar esu susižavėjus J.Philippe knygelėmis. Jau pasiilgau gero romano, bet jam vis laiko trūksta...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 16th, 2009, 7:43 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Neseniai perskaičiau vieną romaną-pasaką "Momo" Michaelis Ende. Knyga nuostabi, patariu visiems :!: o ypač neturinčiai laiko margreth :wink: ten kaip tik pasakojama apie tai, kaip maža mergaitė kovoja prieš laiko vagis.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 16th, 2009, 4:42 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Oi bijau, kad ir kokia graži pasaka būtų, iš paros daugiau nei dvidešimt keturių val. neišplėši.... :D Beje, apie laiką - šiek tiek pacituosiu man patikusią Philippe mintį: "<....>egzistuoja du laiko matmenys: proto ir širdies laikas. Pirmasis yra psichologinis, protu suvokiamas laikas, kuriam atstovaujame, skaičiuodami jį ir skaitydami į valandas, dienas, jas bandydami surikiuoti ir sutvarkyti. Šio laiko mums visuomet trūksta, niekada jo neturime pakankamai, jis praeina per greitai arba per lėtai. Tačiau yra ir kitas laikas, kurį patiriame tam tikromis laimės ar malonės akimirkomis, tačiau iš esmės jis egzistuoja visada, ir juo gyventi žingsnis po žingsnio turėtumėm mokytis nuolatos. Šis laikas yra Dievo laikas, mūsų gyvenime giliai įsispaudęs malonės ritmas. Šis laikas nėra skaidomas, dalomas, jį sudaro akimirkų seka, kurios harmoningai susisieja viena su kita. Kiekviena iš šių akimirkų pati savaime yra pilnatvės kupina visuma, jai nieko netrūksta, tad šio laiko pakanka, nes jis yra išbaigtas. Šis laikas yra kupinas Dievo artumo, mūsų artumo su Dievu arba su vienu ar kitu asmeniu <....>. Šis laikas yra bendrystė su amžinybe. Šis laikas nėra skirtas planams, tačiau jo yra daugiau, nei sugebame aprėpti. <....>"

Ar jau skaitėte kas nors B.Ulevičiaus "Dieviškasis žaidimas: liturginio mąstymo apmatai"? Aš ketinu netrukus imtis jos... :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 16th, 2009, 11:56 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
margreth, paskaitęs tavo pateiktą citatą dar primygtiniau siūlau tau paskaityt "Momo", nes šie žodžiai atspindi anos knygos pateikiamą laiko sampratą ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 17th, 2009, 1:08 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
margreth rašė:
Ar jau skaitėte kas nors B.Ulevičiaus "Dieviškasis žaidimas: liturginio mąstymo apmatai"? Aš ketinu netrukus imtis jos... :D

Neskaityk, oj neskaityk, pavirsi... net nežinau į ką :)

Saikas teisus, Momo labai gera knyga ir tau reikia ją perskaityti 8). Nors M. Endės man nenurungiama - "Begalinė istorija" (bent pirmoji knygos pusė).

O aš skaitau: Platono "Puota arba apie meilę". Susirenka kompanija, keli net įkaušę įgriūva, ir visi diskutuoja apie tai, kas jiems yra meilė. Žavu.

Ir dar antrą kartą skaitau tokią fantastinę knygelę Philip K. Dick "Ubikas". Ateitis, pomirtinio gyvenimo nuotykiai, labai nepigiai ir intriguojančiai suraizgyti.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 17th, 2009, 11:39 am 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
saikas rašė:
margreth, paskaitęs tavo pateiktą citatą dar primygtiniau siūlau tau paskaityt "Momo", nes šie žodžiai atspindi anos knygos pateikiamą laiko sampratą ;)

Įkalbėjai :D Vis dėlto aš tos knygos imsiuos.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 17th, 2009, 11:42 am 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Silverblade rašė:
margreth rašė:

Neskaityk, oj neskaityk, pavirsi... net nežinau į ką :)

Saikas teisus, Momo labai gera knyga ir tau reikia ją perskaityti 8). Nors M. Endės man nenurungiama - "Begalinė istorija" (bent pirmoji knygos pusė).

O aš skaitau: Platono "Puota arba apie meilę". Susirenka kompanija, keli net įkaušę įgriūva, ir visi diskutuoja apie tai, kas jiems yra meilė. Žavu.

Ir dar antrą kartą skaitau tokią fantastinę knygelę Philip K. Dick "Ubikas". Ateitis, pomirtinio gyvenimo nuotykiai, labai nepigiai ir intriguojančiai suraizgyti.

Oi, skaitysiu...:D
Žiūriu, kad man kažkaip su fantastine literatūra nekaip - visai jos nepažįstu, o susipažint reikėtų.. :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 17th, 2009, 11:51 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
:) džiaugiuosi ir jaučiuosi lyg būčiau gerą darbą atlikęs ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 17th, 2009, 2:26 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
jo, su fantastika mano ryšys taip pat nekoks. dar fantasy stilius - dar dar skaitosi, nes kažkaip atrandu analogijas ir pavyksta įjungti fantaziją, tačiau su sf visiškai prastai - nemoku įsivaizduoti visokių technikos stebuklų ir kitokių dalykų, kurie yra būdingi šiam žanrui... aš labiau linkusi į istorines/filosofines knygas, kur mažai veiksmo ir įvairių veikėjų aprašymų, o daugiau išgyvenimų ir filosofinės minties :)
apskritai nemėgstu romanų, su retom išimtim. tačiau vieną rekomenduoju visiems: M. Waltari "Sinuhė egiptietis". labai sunkiai ją sukramčiau mokyklos metais, tačiau kai sukramčiau pasijutau gerokai paaugusi... ne fizine, žinoma, prasme :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 17th, 2009, 7:16 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Jei jau prakalbome apie fantastiką, tai visiems (ypač vyrukams) rekomenduoju paskaityti Heinleino "Erdvėlaivių kariai". Ši knyga yra vienintelis fantastikos kūrinys kuris yra įtrauktas į JAV karo akademijos privalomos literatūros sąrašą.
O mano manymu tai apskritai geriausias SF romanas :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 17th, 2009, 8:20 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
saikas rašė:
:) džiaugiuosi ir jaučiuosi lyg būčiau gerą darbą atlikęs ;)

sutarta, gali dėtis pliusiuką :wink:

Pritariu Atleisk, man taip pat artimesnės tos knygos, kur mažai veiksmo, bet daug herojų "knaisiojimosi savyje". Pastaraisiais metais daugiau skaitau psichologinę, religinę lit., o ne romanus. Vat tik nelabai senas mano atradimas lietuvių autorė L.S.Černiauskaitė. Patinka ne tiek jos gvildenamos temos, kiek rašymo stilius. Kada nepatingėsiu ir pacituosiu keletą frazių...o gal jos tik mane užkabino... :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 18th, 2009, 12:37 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
insanity rašė:
Jei jau prakalbome apie fantastiką, tai visiems (ypač vyrukams) rekomenduoju paskaityti Heinleino "Erdvėlaivių kariai". Ši knyga yra vienintelis fantastikos kūrinys kuris yra įtrauktas į JAV karo akademijos privalomos literatūros sąrašą.
O mano manymu tai apskritai geriausias SF romanas :)

Lieyuvių kalba ar angliškai?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 18th, 2009, 12:40 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
O kaip čia Beno Ulevičiaus knygą gauti... Gal dar su autoriaus parašu ir palinkėjimu... Turiu Čibonio knygą su paliknėjimais (visų trijų bičų parašais ir palinkėjimais)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 631 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 43  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: