Dabar yra Lapkritis 18th, 2019, 5:06 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 70 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Pranešimo tema: Mano Šv. Kalėdos ir Nauj. Metai 2011
StandartinėParašytas: Gruodis 24th, 2011, 3:26 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Taigi, bičiuliai, kas naujo?

Pvz., man šiemet TAAAAIP nuskilo - žmonai įtaisiau kombainą, tad daugiau nereikia malti aguonų aguonpieniui su tarybinių laikų sena rankine malimo mašinėle :)

Ir teko dėl laiko stokos nuspręsti su žmona vienas kitam nieko nedovanoti, tik... vienas kitą :( :) (čia jau nežinau, kuri šypsenėlė geriau tinka :))

O jums kaip sekasi?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Mano Šv. Kalėdos ir Nauj. Metai 2011
StandartinėParašytas: Gruodis 24th, 2011, 5:41 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
o as tik neseniai aguonpieni maliau ta senovine rankine :D ai bet nieko - cia mano iprastas kuciu darbas :) Bet man tai siemet kucios bus keistos - tryse :roll: visuomet buna per kucias visa seima susirenka, o siemet teciui darbas, seserys taip pat negali atvaziuoti :? Na ka padarysi gal bent Kaledu vakara visi susirinksim :) Kaip kitu armieciu Kuciu vargai ir dziaugsmai? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gruodis 24th, 2011, 10:28 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Kūčios... Standartinis meniu jau koks... 15 metų :) Mano gamybos teisė. ( Kalėdos - mano mamos :) )

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gruodis 24th, 2011, 10:51 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Šiemet, kaip ir pernai, Kūčias šventėm tryse: tėvai ir aš. Vienas žmogus man buvo pataręs būdą kaip pasakyti mamai tai, ką noriu, bet vis nerandu kada - parašyti laišką. Sugalvojau tad tokią dovanėlę padaryt - į šventinį vokelį įdėti laišką ir atiduoti kai keisimės dovanomis. Parašiau abiems tėvams ir įteikiau prie stalo, kai jau buvome užkandę ir išgėrę po taurę raudono vyno. Tėvams patiko mano dovanėlės. Siūlau ir kitiems tokį dalyką pamėgint savo artimiausiems žmonėms!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gruodis 25th, 2011, 1:24 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
NU o valgiai kokie? ;) 12? Aguonpienis?

man tai kūčios be blynų su silke ir kisieliaus kaip ir ne kūčios :P Močiutės perduota tradicija :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gruodis 25th, 2011, 2:28 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Mes tai irgi kaip visad silkes valgėm ir aguonpienį gėrėm.
Bet mano žmona šiemet išvirė avinžirnių puodą. Visą naktį mirkė, o Kūčių dieną išvirė ir vakare valgėm.
Išvaizda panaši į žirnių, tik didesni ir skonis švelnesnis - panašus į pupelių. :liuks:

Ai nu ir dar skaitė mažoji dukra Mato pirmąjį skyrių. Aišku visi dūsavo ir kentėjo, bėt šiaip ne taip iškentėjo :roll:
Po to buvom piemenėlių mišiose nors ir nevisi...

Pasitikiu tavimi!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gruodis 25th, 2011, 3:43 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
nebuvo šiemet man nei Kūčių stalo, nei paplotėlio laužymo, nei aguonų malimo, nei Bernelių mišių... ruošiausi, tikėjausi, norėjau, bet paskutinę akimirką viskas taip pasisuko, kad neliko nieko kito, kaip Kūčių vakarą važiuoti namo... dviprasmiška situacija, dviprasmiška ir išeitis... liūdna dėl to, bet... tikiuosi, atleis man ir Tas, Kurio gimimo diena, ir artimieji...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gruodis 25th, 2011, 4:14 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Silverblade rašė:
NU o valgiai kokie? ;) 12? Aguonpienis? <...>
Šiemet nuo aguonų pieno sugebėjau beveik apsinuodyti. :roll: :mad: Aguonos pasitaikė kažkokios pasenusios, iš parduotuvės. nuo pat ankstyvo ryto (~04:30) skrandis skauda ir pučia, labai blogai buvo, mama davė vaistų, tai pamažėle praėjo. Vis dar viduriuoju... :twisted:
12 valgių nebuvo, mūsų tik trys ir stalas per mažas. Šiandien žadėjo mama kimštą vištą kept, bet liko tiek daug visokiausios rūšies žuvies, jog nusprendėm maisto nemėtyti į šiukšlių konteinerį, suvalgysim kas liko po Kūčių stalo, tada ir višta sueis. Norėčiau kalakuto, bet tiek to.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gruodis 25th, 2011, 6:08 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Mes šiemet buvom tik penkiese (nes sesė grįžta tik rytoj naktį...) ir be dovanų, vieni kitų seniai nematę, tai kam tos dovanos dar? :D
O valgiai.. keisti kaip niekad :D kažkaip su mama gaminom tai, ko paprastai negaminam Kūčiom (arba labai senoviniai, arba labai naujoviniai valgiai), tai visai įdomiai buvo :P
Šiaip tai apie kiekvienos šeimos tradicijas galima kalbėti iki begalybės man atrodo :)
ir visų istorijos ir tokios žavios ;)
Smagu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gruodis 25th, 2011, 6:26 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Tai jau tikrai :) Kūčių stalas - ta vieta, kur "o pas mus darydavo taip..." pasigirsta dažnai :) Gražu, jei tik žmonės dėl to nesusipeša :lol:

Atleisk rašė:
nebuvo šiemet man nei Kūčių stalo, nei paplotėlio laužymo, nei aguonų malimo, nei Bernelių mišių... ruošiausi, tikėjausi, norėjau, bet paskutinę akimirką viskas taip pasisuko, kad neliko nieko kito, kaip Kūčių vakarą važiuoti namo... dviprasmiška situacija, dviprasmiška ir išeitis... liūdna dėl to, bet... tikiuosi, atleis man ir Tas, Kurio gimimo diena, ir artimieji...

Užjaučiam :( Bet niekada nevėlu pasakyti jam "Happy Birthday" ;) Ir pasidaryti Kalėdas savo kampe (??? :? ). To ir linkiu, nes antraip kažkaip metai be pradžios :? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gruodis 25th, 2011, 7:52 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Kaip visada, Kūčios pas mamą-nieko pirkti ir daryti nereikia.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gruodis 25th, 2011, 11:16 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
O... Kalėdinė misija - keptas kalakutas - COMPLETED :) Netgi valgomas, skanus ir labai didelis...
Xe pirmas mano dielis paukštis iškeptas ir senokai Kalėdų nešvenčiau ne darbe... Ogi pasirodo visai linksma... :)

Nenusimink, Atleisk, bėgant metams pasidaro ne taip svarbu kaip ir kur... svarbu... kas širdyje. Nors "normalias" prisimint irgi gera... (reiktų persivalgiusio smailo...)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gruodis 26th, 2011, 12:48 am 
Nuolatinis bėgimas, bėgimas. Ir Kūčių diena. Pagaliau sustoji, gyveni čia ir dabar. Mūsų šeima jau daug metų turi tradiciją - Kūčių diena neiti į parduotuvę ir nieko nepirkti, todėl vakarą prieš tai 21.30 teko bėgt pirkt aguonų r silkės, nes būtų neužtekę mums. ;D O atėjus lauktai dienai visa šeima vieningai gamina valgį, puošia eglę. Atsiranda ilgai laukta bendrystė. Po ilgos darbo/džiaugsmo dienos pagaliau susėdam prie stalo su 12patiekalų, malda, paplotėlio laužymas ir, deja, visada kas nors įjungia televizorių. O taip norisi man bendravimo. Nors vakar, valgom ir girdžiu pažįstamą balsą, o ten - br.Pijus kalba! Kartais tas televizorius visai faina. :D Ir žinoma, vakaras baigiamas piemenėlių Mišiomis.

Dar prisiminimas iš anų metų Kūčių... Reikia daryt aguonpienį, o aguonų nėra! Kaip gi be aguonų pieno, užprotestavau. Į parduotuvę eiti nesinori ir laužyt tos gilios tradicijos. Radau namie pyragą su daug daug aguonų, tad iškrapščiau jas visas, sutryniau ir šitaip išgelbėjau Kūčias. :D

Šv. Kalėdos - vėl pradideda bėgimas, aplankyti gimines, nuo stalo prie stalo. :D

Naujieji metai - pernai supratau, kad šią šventę noriu sutikti tik krikščioniškoje aplinkoje ir niekaip kitaip. Todėl renkuosi Taize susitikimą Berlyne.

Į viršų

StandartinėParašytas: Gruodis 26th, 2011, 5:13 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
dar neperskaičius jūsų palaikymo žodžių taip... netikėtai viskas išsisprendė... hm... na, negaliu patikėti... visgi pajutau šiandien, kad MANE TIKRAI MYLI TEN, VIRŠUJ... ir kad kažkaip... gal čia manoji egoizmo persmelkta filosofija, bet per gimtadienį maloniau yra dovanoti nei gauti dovanas... taigi atrodo, kad šitą filosofiją pritaikė man pačiai... iš Ten...

miegot metas- kątik iš giminių su broliu grįžom... na, vis dar sunku patikėti, kad viskas gali taip pasisukt... na, tiesiog... aš truputį praradusi amą :) ir jėgas :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gruodis 26th, 2011, 3:25 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Nežinau kaip kitur, tiesiog Klaipėdos Juozapo darbininko bažnyčioje per pačius Naujųjų sutikimo fejerverkus yra švenčiamos Mišios (prasideda apie 23 baigiasi ~24:30). Taip fainai, man labai patinka ir šiemet būtent tik taip noriu sutikti Naujus - Mišiose, o po jų kartu su savo bendruomene ir kunigais gerti šampaną bendruomenės salėje. :liuks:

Beje, tos naujametinės Mišios yra švenčiamos koplyčioje, kuri randasi po pagrindine sale, rūsyje ir nėra langų į lauką, o Mišios baigiasi jau nutilus visam tam fejerverkų triukšmui.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 70 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: