Dabar yra Balandis 10th, 2020, 11:54 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 129 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas

Pranešimo tema: Mėnulio įtaka žmogui
StandartinėParašytas: Rugpjūtis 16th, 2010, 8:21 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Man astrologija tas pats kaip astrofizika, tai tik parodo, kaip dangaus objektų išsidėstymas veikia kitus kūnus, visi žinome apie traukos jėgas, gravitaciją, ir bet koks tų dangaus kūnų kryptelėjimas kažką pakeičia, tai irgi yra mokslas, o ne abra kadabra, tiesiog, kai tas mokslas bus pripažintas mokslu, baigsis ta raganų medžioklė, juk anksčiau degdavai ant laužo už tokius atradimus, kuriuos dabar bažnyčia puikiausiai pripažįsta, taigi, reikia tik laiko.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Chiromantija ir kiti būrimai
StandartinėParašytas: Rugpjūtis 16th, 2010, 8:39 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Insanity, gerbiamasis, nesikabinėk prie žodžių. :D
„Daug įtikėjusiųjų ateidavo išpažinti ir pasisakyti, ką buvo darę. 19 Nemaža užsiiminėjusių kerais sunešdavo savo knygas ir visų akyse sudegindavo. Apskaičiuota, kad jos buvo vertos penkiasdešimties tūkstančių sidabro drachmų.“ (Apd.19,18-19)
Taip, taro kortos neminimos, tai man išplaukė iš atminties, kaip per vieną Pilypo kursą buvo deginamos taro kortos, atneštos tam, kad paimprovizuoti būrimo veiksmą.

Dolic, astrologija ne mokslas. Astrologija yra labai labai senas žmonių išmislas, tolygus manymui, jog Žemės planeta yra viso kosmoso centras, o saulė sukasi aplink Žemę. Astrologija paremta manymu, jog žvaigždės tėra tik skylutės į tą trečiąjį dangų, kur yra Dievo buveinė, dar vadinamas dangus. taigi, tais senais laikais žmonės skaičiavo tas skylutes danguje ir galvojo, jog jos visados yra stabilioje, toje pačioje būsenoje. Deja deja jie stipriai klydo (o geriau būt neklydę :) ). O žvaigdžių padėtis einant daugybei metų kinta, todėl astrologija ir nėra mokslas, kad jo šaknys egzistuoja vien žmonių fantazijose. Neklaidink savęs, mieloji Dolic.
dolic rašė:
<...> taigi, reikia tik laiko.
o laikas kaip tik ir baigiasi ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 16th, 2010, 8:42 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
dolic rašė:
Man astrologija tas pats kaip astrofizika, tai tik parodo, kaip dangaus objektų išsidėstymas veikia kitus kūnus, visi žinome apie traukos jėgas, gravitaciją, ir bet koks tų dangaus kūnų kryptelėjimas kažką pakeičia, tai irgi yra mokslas, o ne abra kadabra, tiesiog, kai tas mokslas bus pripažintas mokslu, baigsis ta raganų medžioklė, juk anksčiau degdavai ant laužo už tokius atradimus, kuriuos dabar bažnyčia puikiausiai pripažįsta, taigi, reikia tik laiko.

Nesvarbu pabandė apibrėžti kodėl astrologija nėra mokslas. Aš tik patikslinsiu.
I. Visų pirma astrologija nėra mokslas. Tai labiau dvasingumo sistema kuri remiasi ne fizine bet dvasine dangaus kūnų įtaka žmogui, priklausanti nuo dangaus kūnų judėjimo.
II. Lubos esančios virš tavęs tau daro didesnį fizinį poveikį nei kad judantys dangaus kūnai.
III. Astrologija remiasi tuo jog yra septynios planetosi kurie daro įtaką (merkurijus, venera, marsas, jupiteris, saturnas, saulė ir mėnulis). Kaip žinia du iš tų kūnų net nėra planetos.
IV. Planetos einančios per įvairius namus, neatitinka realios žvaigždynų padėties. Prieš metus buvau astronomijos profesoriaus Kamuntavičiaus paskaitoje apie astrologiją. Jis nurodė kokie žvaidgždynai kada matomi dabar ir parodė kaip tai skiriasi nuo tradicinio astrologinio požiūrio. Pabaigoje pateiksiu sąrašą.
V. Kiek mokslininkai tyrinėjo astrologų naudojamas programas nei viena nebuvo tiksli.
VI. Astrologiją krikščionys smerkė jau nuo pat pradžių.
VII. Tikėdamas astrologija pasiduodi kažkieno kito o ne Dievo valiai.
VIII. Sudarant horoskopus ar charakterio tipus pagal zodiaką naudojamas Barnumo efektas.

Dabar matomų žvaigždynų sąrašas, per kuriuos keliauja planetos. Pamatysi kad kai kurie žmonės gimę visai ne po tuo ženklu kuris yra pateikiamas astrologų. Žvaigždynai per laiką keičia savo padėtį ir formą. Taigi sąrašas:
Ožiaragis Sausio 20 - vasario 16
Vandenis vasario 16 - kovo 11
Zuvys kovo 11 - balandzio 18
Avinas Balandzio 18 - geguzes 13
Jautis geguzes 13 - birzelio 21
Dvyniai birzelio 21 - liepos 20
Vezys liepos 20 - rugpjucio 10
Liutas rugpjucio 10 - rugsejo 16
Mergele Rugsejo 16 - spalio 30
Svarstykles spalio 30 - lapkricio 23
Skorpionas lapkricio 23 - lapkricio 29
Orfejas Lapkricio 29 - gruodzio 17
Saulys gruodzio 17 - sausio 20

Taigi gaunasi jog aš esu gimęs po jaučio, o ne dvynių ženklu kaip kad teigia astrologija.
Tesiam toliau? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 16th, 2010, 8:48 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Kai manęs klausia koks mano horoskopo žeklas, sakau, jog kryžius. :kietas:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 16th, 2010, 5:23 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Tai vis tik tiki horoskopais? :) Gal senasis valdiečių kryžių horoskopas tau labaiu patinka nei tradicinis? :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 17th, 2010, 10:22 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Ką čia šneki?
Buvo, kartą, važiavau mikriuku į paskaitas ryte ir pradėjo per radiją skaityti tuos horoskopus - išlipau pirmoj pasitaikiusioj sustojimo vietoje. Kokia nesąmonė - "tiki horoskopais"? Tiesiog nuolatos tenka susitikt žmones, besidominčiais visokiais išmislais ir klausinėjančius kitų horoskopo ženklo. Tikiu į Dievą Kūrėją, Jėzų Kristų, mane atpirkusį kai gulėjau iki sąmonės netekimo girtas savo nuosavoje baloje. Tikiu Šventąją Dvasią - mano advokatą; tikiu į šventųjų bendravimą ir mirusiųjų prikėlimą; tikiu ir laukiu Visuotinio Teismo. Kas sekmadienį viešai išpažįstu savo tikėjimą parapijinėje bažnyčioje, kasdien atnaujinu ryšį su savo asmeniniu Viešpačiu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 17th, 2010, 6:12 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
insanity rašė:
nesvarbu rašė:
bet jiems būdavo aiškiai pasakoma - sudegink taro kortas

Keista, nes taro kortos atsirado tik maždaug XV a. :)
(čia šiaip patikslinau) :mrgreen:

Kažkas kalbėjo apie taro kortas? :roll:

Paveikslėlis

ok, baigiu offtopiką :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 17th, 2010, 10:48 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Cha... Čia gerai saikas prigavo...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 19th, 2010, 8:38 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
nu o as busiu uzsispyrus kaip ozka musiau, bet astrologija man patinka ir as ja tikiu :roll: nors ir suprantu kad insanity teiginiuose yra tiesos ;) bet nieko negaliu sau padaryti, man patinka skaityneti apie vienoki ar kitoki zodiako zenkla ir lyginti jo aprasyma su ta zenkla turinciu zmogumi...atitikimu buna daug ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 19th, 2010, 10:27 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Kaip jau ne kartą sakiau:
paprašyk kokio draugo kad duotų tau horoskopą kuriame nebūtų parašytas joks ženklas, o tada p-abandyk pritaikyti bet kuriam ženklui ir jis taip pat sėkmingai tiks. Žmogus išankstinnio nusistatymo vedamas linksta priskirtivienokias ar kitokias savybes vienam ar kitam ženklui. Tačiau kai nėra žinoma koks tai ženklas, tada jis bet kuriame horoskope vienodai atras save :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 20th, 2010, 8:39 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
drieziuke rašė:
nu o as busiu uzsispyrus kaip ozka musiau, bet astrologija man patinka ir as ja tikiu :roll: nors ir suprantu kad insanity teiginiuose yra tiesos ;) bet nieko negaliu sau padaryti, man patinka skaityneti apie vienoki ar kitoki zodiako zenkla ir lyginti jo aprasyma su ta zenkla turinciu zmogumi...atitikimu buna daug ;)

Esame krikščionys, turime ugdyti charakterį taip, kaip to moko Biblija, o tuščias smalsumas (smalsumas, nevedantis išganymo linkme) yra kenkėjiškas tau, mieloji Driežiuke. Astrologija yra priešinga tam, kas yra šventa. Su meile ir pagarbia baime Dievui išmesk iš galvos tuos horoskopus ir astrologiją. Tas laikas, kurį skiri pramanams aiškintis, galėtų būti panaudojamas turiningai ugdant save dangui. Nebent.....

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 20th, 2010, 9:34 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Taip, dabar pulkime visi moralizuoti drieziukę, kad ji pasijustų kalta. Juk taip ir turi elgtis krikščionis. Common, nevaryk Dievo į medį. Žmogus turi savo galvą, o moralizavimas nėra geriausias evangelijos skelbimo būdas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 20th, 2010, 2:19 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
insanity rašė:
Taip, dabar pulkime visi moralizuoti drieziukę, kad ji pasijustų kalta. Juk taip ir turi elgtis krikščionis. Common, nevaryk Dievo į medį. Žmogus turi savo galvą, o moralizavimas nėra geriausias evangelijos skelbimo būdas.

Ačiū Insanity ;) Gyvenime kiekvienas ne visada elgiames kaip dera "uoliam krikščioniui" , be to ne visiems išeina taip elgtis arba nesinori...smalsume ir domejimusi visokiais dalykais nieko bloga nematau ir išvis mano nuomone jei tavo domejimasis kuo nors "ala neleistinu baznycios" nesukelia nieko bloga aplinkiniams tai ir nera blogai... :roll:
Deja pripazystu kad tikrai nesu uoli krikscione, domiusi tuo kas neleidziama baznycios, bet tikiu Dieva ir man to uztenka ;)
Nu tikiuosi is mano nerislios kalbos viska teisingai suprasit :oops:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 20th, 2010, 5:49 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Brolių tikėjime pareiga melstis ir įspėti apie pavoju, o šią kovą teks kovoti pačiai...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 20th, 2010, 7:13 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
drieziuke rašė:

Tik pasakysiu, kad su geriausiu vaikystės-jaunystės draugu esu gimęs tais pačiais metais, tą patį mėn. tą pačią dieną - Kovo 30. Abu "avinai" :) Aš - tipiškas "avinas", jis - visai nepanašus :? na ir kaip po tokio bajerio galiu tikėti horoskopais?

Taip kad turbūt labiausiai lemia genai, klimatas ir auklėjimas ;)

Bet manau, turėtume tikėti, kad viskas šiame pasaulyje susiję. Mėnulio fazės smarkiai veikia vandenį - kodėl tai turėtų niekaip nepaveikti žmogaus? Bet kalbu apie kitokį veikimą nei "neša laimę" ar "užtraukia nelaimę"...

OKULTISTE rašė:
O čia tai geras klausimas... Ar reikia lavinti tokią intuiciją (tebūnie - taip vadinama)? Kodėl?

O kam ją lavinti? :) Yra savaiminis intuicijos lavėjimo būdas. Telk visą dėmesį į Dievą ar (hm...) Aukštesniąją jėgą ;) Skirk laiko grožiui. Skirk laiko atsiskyrimui. Kelk prasmės klausimus. "Intuicija" savaime lavės.

Pradėsi matyti dalykų esmę, o ne vien kiautus. Cool.

insanity rašė:
Čia klausimas toks: kodėl pas vienus kerėtojus eiti yra gerai, o pas kitus blogai?

O čia - labai rimtas klausimas. Močiutė persižegnoja, kalba Tėve mūsų ir pan. Po to užkalba vadinamą "rožę" (egzema?). Užkalbėjime kreipiamasi į ligą, ji varoma lauk ir pan. Liga išnyksta. Tai - gerai ar blogai?

Tik nesikarščiuokime ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 129 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: