Dabar yra Vasaris 16th, 2020, 11:14 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 100 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Pranešimo tema: Re: Ką daryti, jei nėra ką veikti?!
StandartinėParašytas: Liepa 2nd, 2011, 12:14 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
sauleegrazza rašė:
Mand rašė:
o šiaip tai trinuosi mamai, kad duodu darbo ir gaučiau papildomų pinigų, o ne tik kišenpinigius :D

tau mama moka už tai, kad jai padedi? :shock:

man mama duodavo už tai, kad pas stoamtologą nueičiau ir neverkčiau...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 2nd, 2011, 12:54 am 
Smogikas
Vartotojo avataras
Smogikas
Atsijungęs
O Tau pasisekė :D :tri:

Watch it going higher and higher

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 2nd, 2011, 1:46 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
man mama duodavo už tai, kad aš APSKRITAI kur nors išeičiau...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 2nd, 2011, 1:50 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Pas mus nebuvo tokios mados, kad duoti pinigų už kokį atliktą darbą ar pan... juk už pietus nesusimokam, kodėl mama turėtų mokėti už tai, kad nueinam į parduotuvę?

Paskutinį kartą redagavo sauleegrazza Liepa 2nd, 2011, 4:05 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 2nd, 2011, 3:34 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Atleisk rašė:
majesty, neruošk malkų, jei gerai gyventi šaltam name, kuriame vamzdžiai nueis šaibom... jei tau tai tinka... man, pvz., netrukdo neplautos namų grindys (kas trukdo mano mamai), bet pati nenoriu virtuvėje stalviršių ir stalo matyti apkrautų, todėl juos tvarkau... o grindis kartas nuo karto išplaunu, kad mama nerėkautų - NORIU ramybės... ir šunį vedžioju po lauką, nes nenoriu kako nuo grindų valyt... ir nepradedu... tiesiog taip gyvenu... o jei kam nors tai nepatinka, tai... jų problemos, o ne mano :D tik tegul neaiškina man, KAIP REIKIA gyventi... gyventi "iš reikalo"? pardon... jei "iš reikalo", tai ir bomžiškas gyvenimas tinka - juk vistiek gyvena žmonės...

mieloji, skirtumą jauti, kur neplautos grindys , šuns kakis ir kur sutrukinėję vamzdžiai nuo šalčio, ką reiškia didelius nuostolius šeimai ( gerai jei ši turi pajamas ne minimalias)..?; gerai malkų nereikia ir tvarka nerūpi, bet yra pelėsis, kerpės , stogas, lietvamzdžiai irtt;
čia kaip su dantimis kad...kam valyt juos, rūpintis (profilaktika nuolatinė), kam tas reikia ? bet kai sutrupės dantukai bus nieko gero - ir sveikatos ir pinigų atžvilgiu ;
ir t.t.
sakai, nenori gyventi iš reikalo ...turėjai pastebėt ,kad visas žmogaus gyvenimas yra iš esmės "per reikia" - nuo ankstyvo ryto kasdien prasideda nauja kova su savim- reikia keltis,o ne likt lovoj voliotis, kas labai traukia , reikia nusipraust , reikia valyt dantis, apsirengt , reikia valgyt, eit dirbt , o ne likt prie tv pasidavus tinginiui ar savęs raminimui . kad maždaug palauks viskas šiandien ...taigi reikia prižiūrėt savo kūną, savo artimuosius , namus ..kitaip pralaimi kiekvieną kovą , silpsti kol degraduoji ir daug prarandi..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 2nd, 2011, 4:07 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
majesty, nebūtina savo nepasitenkinimo savo gyvenimu visiems primesti, kaip atskaitos taško.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 2nd, 2011, 4:30 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
majesty majesty... taip ir matosi, kad gyveni iš reikalo... užuojauta...
pelėsis ir kerpės ir man nesvetimi (kaip tik šiandien šėruoju vonią... po gerų trijų mėnesių :D ), kaip ir vamzdžiai užšąlantys žiemą... kaip ir dantų profilaktika... bet NENORIU skaudančio danties, todėl ir valau juos 2-3 kartus per parą... nenoriu pelėsio, todėl ir nuvalau jį... o jei nuo pat ryto gyvenčiau, nes reikia... šiandien man reikėjo keltis, nes... tingėjau gulėt... o rytoj reikės keltis, nes... NORIU pamatyti kai ką įdomaus... ir dirbu, nes NORIU turėti pinigų (alui, korsetui, tūsui ar aukoms - kitas klausimas), ir mokausi (bent tikiuosi, kad mokysiuos), nes... NORIU sugrįžti į tą vietą, kur man patiko...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 2nd, 2011, 4:49 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
kai NENORI skaudančio danties tam REIKIA valyt dantukus ...ir t.t....taip?
kai kažko nori irgi reikia daryt tam atatinkamus sprendimus bei žingsnius...aišku, galima sakyt , kad nebūtinai reikia, tiesiog darai , nes nori kažką pamatyt ,nori būti ten ,kur buvai ir ten faina , bet tikrai ne visada taip ,pvz. dantis valai n metų ir tikrai tai darai eilinį kartą ne dėlto , kad degi kaip to nori ir be jokio reikia ;
tiesiog tu nenori žodžio REIKIA , jo nepriimi , gasdiniesi , nes jam suteikus kaži kokia negatyvią prasmę ar kompleksuoji ...
baigiau;]

Paskutinį kartą redagavo majesty Liepa 2nd, 2011, 4:56 pm. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 2nd, 2011, 4:50 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
užuojauta, tau...

o man REIKIA kavos pertraukėlės, nes užpypino darbas... sėdžiu, spakaina... ech...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 2nd, 2011, 4:55 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
nepriimu :)
pasilik ją sau

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 2nd, 2011, 5:20 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
O tu ir į bažnyčia vaikštai, nes REIKIA, kad patektum į Amžinybę, nes NORI ten būti? :shock:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 2nd, 2011, 6:31 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Nea... Majesty vaikšto į bažnyčią nei REIKIA ir NORI, kad Dievas ją pagydytų...
Bent jau man toks įspūdis susidarė. Ir dėl to stebūklo pasiryžusi nubausti save milijonais REIKIA, kad tik gautu stebuklą kurio NORI.
Mieloji Majesty, kaip gyveni kaip NORI, užsimiršta, kad tai darai iš būtinybės (nes reikia). Čia aišku jau menas psichologinis - bet toj pačioj situacijoj vieni šypsosi, kiti bamba.
Turbūt todėl, kad vieni tiki jog jie gyvena norimą gyvenimą, o kiti pagal taisykles ir kitų primestą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 2nd, 2011, 6:55 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
galvokit kaip norit , įsivaizduokit ką norit , sąvokų ir prasmių žaidimus žaiskit ar įsivaizdykit ...nžn..kas norėjo tas suprato ;
pasakysiu štai ką -kuo pats kvepia tuo kitą tepa ;) ..taip būna dažniausiai

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 2nd, 2011, 7:03 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Be abejo, majesty, deja tokia jau žmogiška prigimtis - turi pats pereit, kad suprastum kitą.
Kuo daugiau š perbrendi - tuo geriau supranti ir tuo labiau kvepi.
Svarbu laiku sustot, nusipraust ir nebekartot klaidų :)
JK nieko neprivalo dėl mūsų daryt. Jam nieko iš mūsų neREIKIA. Jis tik NORI, kad mes būtume Tėvo vaikai.
Na su šiokia tokia žiauria kaina (kurios mes neverti) ir keletu taisyklių (kuriu mes nesugebam laikytis)...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 2nd, 2011, 11:04 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Puku, neprovokuok
negi tu rimtai manai, kad aš dar nežinau, kad Jis nieko neprivalo ir yra pilnatvėj- kad jam nieko netrūksta ?
ir nereikia šioje vietoje žaisti su žodžiu REIKIA... esi nekvaila turėjai suprast apie ką kalbėjau iš anksčiau;
.........
Atleisk , vat tu sakai ,tau darbas, nes nori pinigų .. o kam tau pinigai? rašei , kad įvairiems ten norimiem dalykams , bet kam jiem tie tavo pinigai? mmm ...taigi , kad jų reikia , kad tuos daiktus nusipirkt ;

ir idomu kiek tu dangstysies žodžiu - NORIU,kai kelsies neišsimiegojusi naktimis žindyt ar maitint vaiką ? ...sakysi keliuosi trečią ir septintą , nes noriu pamaitint vaiką ..?; ir vėliau paaugus vaikams anksti ryte ir anksčiau nei įprasta ( darbas prasideda 7 am..plus tu pelėda )skubėdama į savo mėgstamą darbą kelsies , kad pusryčius jiems padaryt sakydama "keliuosi , nes noriu paruošti jiems valgyt"? ...pirmą , antrą , mėn pusę metų , poto žinoma, kad bus " reikia atsikelt anksčiau , kad vaikams paruošt valgyt "...
šunį vedžiojam ne vien dėl to , kad nenorim kad būtų kakiai namie , bet ir dėl to, kad reikia jam išsilakstyt , pasidžiaugt laisve
pelėsius valom ne dėlto , kad norim , o ir kad taip reikia ir kada reikia, jei rūpi sveikata tavo ir tavo šeimos , plus piniginės turinys ;
ttt.

Puku, ir kur čia savęs baudimas ? ir darymas dėl išgijimo?
;]
...........
Saulėgrąža..aš tau irgi užsimaniau užduot klausimą :)
tu eini į meilės guolį su vyru , nes taip REIKIA, kad abiem pasidžiaugt vienas kitu intymiuose santykiuose, nes to norit ?
Cituoti:
O tu ir į bažnyčia vaikštai, nes REIKIA, kad patektum į Amžinybę, nes NORI ten būti?

maža to, tu labai nepataikei užduodam šį klausimą man :D , aš nemanau ir netikiu , kad reikia eiti į bažnyčią , kad patektum į Amžinybę ;
ir atsakysiu, aš tai einu į bažnyčią - į bendruomenę , tai neinu ..ir iš RBK išėjau savu laiku būdama iš pat pošaknų tradicinė ir praktikuojantį ilgoką jau laiką katalikė ;

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 100 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: