Dabar yra Gruodis 9th, 2018, 10:22 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 175 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Kitas

Pranešimo tema: Re: Sapnavau sapną...
StandartinėParašytas: Kovas 24th, 2012, 6:24 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Sauleegrazza kalba apie sapnininkų tipo sapnų aiškinimą, o tai yra priešinga Dekalogo pirmąjam įsakymui, tad - nekrikščioniška.
Sapnuose ieškoti ženklų nereikėtų. Kai Dievas kalba, jis atsiunčia ir sapno išaiškinimą be jokių asmeninių pastangų, be sapnininkų.
Apskritai pritariu Atleisk ir Puku mintims, jog sapnai tėra tik sapnai - pasąmonės piešiniai. Tokie yra ~99% sapnų. Ta palieku erdvės antgamtinei veiklai. :pasiruoses:

P.S. KUPF studijuojant vienas psichologijos profesorius, amžiną jam atilsį, daugybės psichologijos vadovėlių autorius sakė, jog košmariški pasikartojantys sapnai žmogui yra patys naudingiausi! (palieku erdvės apmąstymams).

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 24th, 2012, 6:36 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
sauleegrazza, o kodėl nėščiosios kapoja raugintus agurkus užsikąsdamos šokoladiniu kremu?.. tiesiogiai tai nesusiję su nėštumu, o bet tačiau kad ryšys yra :) tas pats ir čia :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 24th, 2012, 7:41 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Atleisk rašė:
sauleegrazza, o kodėl nėščiosios kapoja raugintus agurkus užsikąsdamos šokoladiniu kremu?.. tiesiogiai tai nesusiję su nėštumu, o bet tačiau kad ryšys yra :) tas pats ir čia :)
Žmona buvo keturis kartus nėščia, bet tokios nesąmonės nemačiau :mrgreen:
Gal kitos galvoja, kad storėja, todėl, kad persivalgė ir kapodamos raugintus agurkus su šokoladiniu kremu - išsitries greičiau :luztu:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 24th, 2012, 8:41 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Man irgi apie tokią keistenybę neteko girdėti :roll:
Atsiprašau, kad paklausiau..
nei aš skaitau sapnininką, nei aš einu prieš Dievo valią..

Sigi, nekalbu apie tai kaip krikščionišką ar nekrikščionišką reikalą, tiesiog pateikiu faktus.

beje, pasąmonėje mano mama norėjo vaikų ar norėjo batų? :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 24th, 2012, 9:07 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
rauginti agurkai su šokoladiniu kremu tebuvo pavyzdys kaip neįtikėtinai gali vidiniai dalykai iškilt į paviršių ir atrodo, kaip visiškai nesusiję su tiesiogine priežastimi :)
tai viskas tvarkoj, kad klausi. ko labiau norėjo? gal mama tau geriau atsakytų į šitą klausimą? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 25th, 2012, 1:02 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
sauleegrazza rašė:
Gal čia yra žmogų, išmanančių tą sapnų mechanizmą?
Ar visi sapnai ateina iš mūsų pasąmonės?
Realu, kad sapnas gali įspėti ar kažką nurodyti? Ar būti koks nors simbolinis, su mano pasąmone neturintis nieko bendra?

Neišmanau super duper sapnų - bet domiuosi :) Be okultinės prasmės ir be sapnininko.
Neneigiu - gali būti ir tokių sapnų, kur gal būt įsikiša "ta" jėga ir nebūtinai gera - bet manau čia tokia kokia 0,00001 proc. tikimybė.

Dauguma sapnų yra pasąmonės vaizdas - ir tam, kad suprastum jų prasmę ir esmę tau - turi ilgai kimarinti ir knaisiotis dažniausiai po tavo vaikystės smėlio dėžę. Sapnas dažniausiai yra tavo norų, svajonių, poreikių, įvykių, susidarytų nuostatų kratinys, dažniausiai nesuprantamas todėl, kad visų tų dalykų sąmoningai nenori pripažinti arba sąmoningai neigi juos. Arba (čia apie tuos įspėjančius sapnus) - yra kažkoks simptomas, kurio sąmonė dar nesuvokė, bet pasąmonė jau signalizuoja.

Kad ir saulėgrąžos mamos sapnas apie krūvą batų ir po to sekantis nėštumas. Organizmas susivokia esąs nėščias greičiau nei testas gali būti teigiamas. Gal kada vaikystėj tavo mama lankėsi daugiavaikėj šeimoj, kurios koridoriuj buvo daug batų - ir nuo to laiko krūva batų asocijuojasi su vaikais. Pasąmonė turi dar savybę hiperbolizuoti (na čia jau nuo individualios vaizduotės priklauso) - ir sapnuoji batų kalną.

Lygiai taip galima įsikalbėt, kad sapnuoti danties iškritimą - liga. Tiesiog tai liaudyje taip paplitę, kad netgi iri neigdamas tai, kad tu tiki tokiais sapnais, tu pasąmonėje žinai dantis=liga. Ir vos tik tavo organizme pradeda, kažkas keistis - nors jautiesi sveikai - susapnuosi, kad krenta dantis.

Tame nėra jokios mistikos. Kartais sapnai gali padėti išspręsti problemas, nors į juos tuomet labai reikia gilintis ir kapstytis. Geriau sąmoningai su savimi susitarti. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 25th, 2012, 3:06 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Oho, stipriai čia parašei.
Puku, o tu šalia savo specialybės dar ir psichologiją gerai pastudijavusi?

Pasitikiu tavimi!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 25th, 2012, 3:16 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
kukulis rašė:
Oho, stipriai čia parašei.
Puku, o tu šalia savo specialybės dar ir psichologiją gerai pastudijavusi?

Psichologija... toks mano mažas hobis ne iš gero gyvenimo :D O gal iš gero.
Sapnai gan įdomi sritis, kaip joje pasiknaisioji...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 25th, 2012, 1:51 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
man tai kartais būna tokių itin keistų sapnų, kartą, kai dar gyvenau barake, pas mane nakvojo vienas draugas alytiškis, paklojau jam čiužinį ant grindų, miegu, vėliau sapnuoju kad prabundu, mano to draugelio nėra, o jis sau nuogas po baraką vaikšto, po to rimtai prabudau- pasižiūriu miega sau. :D
o kartą nakvojau tame pačiame barake pas tuometinį savo draugą, sapnuoju, kas atsikeliu ryte ir mes su juo kalbam, dialogas kažkoks vyksta, po to einu namo, lipu laiptais aukštyn, o ten draugės išsidėstę ant laiptų batus pardavinėja po 50 centų, bet aš su savim pinigų neturiu. o kai atsikėliau ryte bandžiau taip pačiai kalbėti, tik atsakymai buvo kiti.

o kartą, dar vaikystėj, sapnavau dar būdravimo būklėj, vos užmerkiu akis ir pradedu snausti- girdžiu M-1 kalba, muzika groja, atsimerkiu- nieko. Vėliau girdžiu mano krikšto mama atvažiavus lauke kalba, nes tikrai žadėjo atvažiuoti, bet atsimerkiu- tylu. bet čia įtariu nuo to, kad vaistus nuo skrandžio gėriau, man nuo jų po to haliucinacijos būdavo. :cold:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 25th, 2012, 2:50 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Jo, haliucinacijos - galingas reikalas. Ir nekontroliuojamas. Nežinau kaip ten narkotikų apsiėdus būna, kartą man buvo haliucinacijos vaikystėje, kai plaučių uždegimu sirgau, temperatūros turėjau 42C laipsnius ir gulėjau savo lovoje, o mačiau, jog esu tėvų miegamajame, guliu per vidurį tarp tėvų ir didžiulės rūpužės šokinėjo ir tėvai žiauriai pykosi tarpusavy ir triukšmas toks buvo, jog šaukiau kad nesipeštų. Vėliau man pasakojo mama, ką aš klykavau per haliucinacijas. Vos nemiriau tada, greitoji ilgai važiavo manęs gelbėti. Po to, po haliucinacijos, pamenu pabudau ligoninėje ir kažkokia mergaitė paauglė sėdėjo šalia mano lovos, ji pakvietė gydytoją kai pamatė, jog atsibudau. Tėvų neleido į ligoninę, kažkoks karantinas buvo.

Nežinau, ar haliucinacija iš tų pačių sapnų srities (pasąmonė turbūt ta pati), bet daugiau haliucinacijų matyt nenoriu. :mad:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 25th, 2012, 3:45 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Ačiū, Puku ;)
Ir "o ne!" norisi šaukti :badday:
(nereikės raustis po vaikystės žvyro krūvas)
Et... niekur nuo savęs nepasislėpsiu :muse:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 25th, 2012, 6:30 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Puku rašė:
Lygiai taip galima įsikalbėt, kad sapnuoti danties iškritimą - liga. Tiesiog tai liaudyje taip paplitę, kad netgi iri neigdamas tai, kad tu tiki tokiais sapnais, tu pasąmonėje žinai dantis=liga. Ir vos tik tavo organizme pradeda, kažkas keistis - nors jautiesi sveikai - susapnuosi, kad krenta dantis.

Tame nėra jokios mistikos. Kartais sapnai gali padėti išspręsti problemas, nors į juos tuomet labai reikia gilintis ir kapstytis. Geriau sąmoningai su savimi susitarti. :)

visai neseniai sapnavau , kad iškrito krūminio pusė ir su krauju , matėsi kanalai kruvini ...pabudus pagalvojau , kad jei pildytųsi toks sapnas, tai turėtų būt liga arba laidotuvės ...gal man kas ...nors jei krūminis turėtų būt ne toks artimas žmogus kaip mama tėvas brolis ir t.t. ( tai ir ne aš tadu ...kas gi gali būt artimiau nei pats sau :0 ), bet kadangi kraujas tai rodo visgi kažkokį tai giminystės ryšį , artumą , brangumą ...na bet ai ...maža kas sapnuojasi ir nereikia tokių sapnų , pagalvojau , ....
kalbamės po kelių dienų su mama ir ši pasako, kad važiuoja į laidotuves..mirė tėvo pusbrolio žmona ...tą pusbrolį esu mačius kartą prieš 20 metų , vaikas būdama ir poto nieko apie daugiau negirdėjus, o ir tėvai labai retai ir jau seniai matė ir girdėjo (pusbrolio šeima gyvena miestely toli)...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 25th, 2012, 7:32 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Jei toliau taip tęsit su sapnais ir sapnų aiškinimais, tai galim paprašyt Palmyros, ar kaip ten ji vadinasi prisijungt prie šio forumo ir padaryt ją šios temos moderatorium :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 25th, 2012, 7:36 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
676 rašė:
Jei toliau taip tęsit su sapnais ir sapnų aiškinimais, tai galim paprašyt Palmyros, ar kaip ten ji vadinasi prisijungt prie šio forumo ir padaryt ją šios temos moderatorium :mrgreen:

Amen. :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 25th, 2012, 8:24 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Oij majesty... sapnai nesipildo... O tu klasikinis pavyzdys tų žmonių - susapnavau iškritusį dantį - nerimsta, kol kas nenumirs :)
Pusė danties iškritimas gali pasąmonėje simbolizuoti ir skausmą su kančia, ir baimę, ir banalų poreikį pas stomatologą. Paprastai pasąmonėje kažkokia pusė reikškia, kad ir žmogus toks "pusiau" apsisprendęs kokiu klausimu.
Paieškok realios sapno reikšmės, tavo pusbrolis - čia, ne prie ko.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 175 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: