Dabar yra Birželis 24th, 2018, 10:28 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 175 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Kitas

Pranešimo tema: Sapnavau sapną...
StandartinėParašytas: Sausis 24th, 2012, 6:16 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Aš praeitą naktį vėl sapnavau beibį... :love:
Ir ką?
Tipo tema, kur visi pasakoja ką sapnavo? :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Nesvarbus, bet linkęs susireikšminti, Sigis
StandartinėParašytas: Sausis 24th, 2012, 8:31 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
šiaip idėja gal ir nieko?.. kodėl gi neturėt temos apie tai, kas ką sapnavo? galbūt ne praeitą naktį, o kažkada seniai seniai, o gal kokios teorijos/nuomonės/diskusijos apie sapnus išsivystytų? o gal kam nors ėmė ir išsipildė koks sapnelis? o gal įvyko atvirkščiai nei kad sapnavo?.. bet manau, kad 676 jau turėtų dalį postų iš čia iškirpt, kad ne "plyno lauko" tema būtų užveista :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2012, 2:34 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
sauleegrazza rašė:
Aš praeitą naktį vėl sapnavau beibį... :love:
Ir ką?
Tipo tema, kur visi pasakoja ką sapnavo? :)

NA tema būtų - kas ką įdomaus sapnavo :)

Aš dažniausiai sapnuoju darbą, kas yra nuobooodu. :) Dar dažniau būnu taip nusikalus, kad jei ir sapnuoju, tai nepamenu, nes išsijungia viskas.
O būna, kad susapnuoju įdomiai. Būna, kad netgi išsipildo sapnai - labai netikėtom keistom fantasmgoriškom aplinkybėm, kai buvau pamiršus, kad sapnavau :D
O dar būna sapnuoju košmarus. Tokius :cold: :cold: :cold:
Vaikystėje kol buvau nekrikštas, kiek pamenu sapnuodavau, kad bėgu per kaimo kapines, vejasi "kažkas blogo", o aš beldžiu, beldžiu į vidurį stovinčios koplyčios duris - o nieks neleidžia. Vis nubusdavau išpilta prakaito prieš pagaunant. Vat ir suprask - pasąmonė? Tai kad apie Dievą buvau girdėjus tik iš ateistų - t.y., kad juo tiki, tik durneliai :)
Niekada nesapnuoju erotinių sapnų. Nė neįsivaizduoju kaip galima tokius sapnuot (čia nepiktai, tiesiog neįsivaizduoju).

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2012, 10:09 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Kaip keista, aš irgi esu sapnavęs koplyčią kapinių viduryje...

O erotinius nuo 16 metų sapnuoju iki dabar ( su pertraukomis ) :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2012, 12:14 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Kad jau apie sapnus...
Šiąnakt sapnavau, jog miriau.
Sėdėjau su žmonėmis (suprask - draugais, broliais Kristuje) parke ant suoliuko atlošęs į atlošą galvą ir man per tarpą tarp atlošo ir suolo į patį sprandą įgėlė gyvatė. Sapnuoju, jog mirštu, nuodai akimirksniu pakliuvo į makaulę ir mane suparalyžavo, negalėjau eiti, judėti, kiti pamatė gyvatę ir pabėgo, iškvietė pagalbą.
Miriau be jokios baimės, isterijos. Miriau ir stebiu savo kūną bei kitus iš savo kūno galvūgalio ir truputį aukščiau, lyg ore kabočiau. Galvoju - kaip čia taip nutiko, juk tos gyvatės neužkabinau, nesuerzinau, o ir vieta, kur įgėlė, labai aukštai nuo žemės, gyvatė turėjo kaip kokia kobra atsistoti, kad pasiektų mano sprandą (suoliukas buvo gan žemas, o atlošas dar žemesnis).
Svarbiausia, jog jokios baimės ar panikos, ir jokio ten dangaus ar velnių - va taip ir pasilikau toje vietoje (parke, lyg atrakcionų parkelis su velnio ratu ir kt elektriniais atrakcionais), kur miriau, keliavau aplink, mėginau suprasti - kodėl mane, o ne kitą?
Pamačiau būrį žmonių prie tos vietos, kur miriau, ir būryje vieną tipo mediumę. Ji ieškojo manęs, bet nesirodžiau jai, neišsidaviau. Mediumė medžiaginėje tašėje turėjo tokią lyg kaimietišką kanikę (mažą kanistrą pienui), bet ten buvo gyvatė ir uždengta ne dangteliu, o lėkštute ir judant toji lėkštutė judėjo, gyvatė tai iškišdavo galvą tai vėl paslėpdavo. Pamačiau būryje vieną pažįstamą katechetę, pradinių klasių mokytoją ir jai pavyko mintį perteikt, jog toji mediumė pasisaugotų, nes ją (jos ranką, kuria laiko kanikės rankeną) gali sugelti gyvatė iš kanikės.
Taip ir pabudau. Įdomu taip pasidarė kai pabudau, dar pagulėjau ir pagalvojau, jog reikėtų užsivesti sapnų dienoraštį. :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Sapnavau sapną...
StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2012, 1:51 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Sapnų dienoraštis sveika - nes iš esmės tai paties minčių kratinys su giluminėm priežastimis :)

Tikiuosi šiąnakt nieko nesapnuosiu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2012, 12:52 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Buvo labai juokinga, kai pamačiau, kad AŠ sukūriau temą :D
Tai ta proga pasisakysiu: tai vienas iš šlykštesnių sapnų... nenusakoma galybė rupūžių...didelių ir rauplėtų...
Mieliau sapnuočiau dešimt apsikakojusių beibių... :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2012, 1:26 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
beibis=kūdikis?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2012, 2:47 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Taip.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2012, 5:20 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
nes išmetus e raidę, gaunasi erotinis tavo sapnas :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2012, 9:30 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Nu kukuli, pavarei čia :D
man net į galvą nešovė, ir tuo labiau - į sapnus :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2012, 10:23 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
nu jo....
Aštriai čia :D Gal vis tik ką nors sapnavo kas pranašiško.?
Man šiandien daug keistų dalykų nutiko, visai kaip sapne - bet apie tai kitoj temoj.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 27th, 2012, 1:09 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Puku rašė:
nu jo....
Aštriai čia :D Gal vis tik ką nors sapnavo kas pranašiško.?

Man taip nebūna :D
Nors... niekada neatkreipiau dėmesio :roll:
O jums pasitaiko tokių pranašiškų sapnų pasapnuoti? ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 27th, 2012, 1:24 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Na žinai - gelžinio vilko staugiančio nesapnavau.
O jei ir sapnavau - niekas nepaaiškino, kad reikia naują sostinę statyt :)
Buvo laikas kai persekiodavo košmarai. Dabar turbūt kažkiek vidinės ramybės pasiekta - nebėr. Tik darbą tai sapnuoju... Pastoviai :D Atsimenu sapnus, kai jie ne apie darbą buvo.

O sapnų kurie keistai išsipildė - nežinau ar tai pranašiška... Bet tikrai buvo.
Buvo laikas kai buvau jauna studentė, tokia "bažnytinė" merga su tvirtais įsitikinimais - buvau nusprendus nedūsaut ir į berniokus nežiūrėt - "ne man". Nes tikrai vedybos rodės kažkokią mizerija baisinė į kurią susirenka pusė giminės, o po to visą likusį gyvenimą po tavo namus vaikšto kažkoks diedas, jei nori - tai tik su triusikais (o siawbe). Tėvai mano išiskyrę, bažnytinės draugės irgi kažkokios beviltiškos "normaliuos" santykiuo buvo (kažkaip visos ženotos), o ne bažnytinių draugių gyvenimo būdas - apsaugok Dieve...

Na tai nusprendžiau - baigiu univierą. Ir į vienuolyną. Arba išteku už profesijos. Na tikrai ne už vyro.

Sapnuoju. Vestuvės. MANO. :!: :!: :!: Jaunikio kad ir kaip norėčiau nematau. Giminės... kažkas vyksta, važiuojam kažkur, matau baisiai gražų miestą, absoliuti ramybė sapne, žinau, kad važiuoju su savo vyru... Noriu į jį pažiūrėt ir vis nubundu. Ot nesąmonė...

Taigi. Šią vasarą važiavom su savo vyru iš Nidos (šiemet buvau ten pirmą kart). Ramu absoliučiai. Norėčiau snustelt, bet staiga visi miegai išlakstė. Keistas jausmas, kai nubundi sapne, o ne iš sapno.

Gal aš vis dar sapnuoju... Kas nors įžnybkit... Arba man "vanilinio dangaus efektas".

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 27th, 2012, 2:51 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Geras sapnas, Puku! :liuks:
Yra vienas tikras metodas sužinoti ar sapnuoji ar ne. Bet jis dažniausia tinka tik vyrams - reikia pasižiūrėti į apačią - su kelnėm esi ar po triusikais. Dažnai būna, sapnuoju, jog esu tipo ofiso darbuotojas, einu į labai rimtą, reikšmingą susitikimą ten kažkokio biznio reikalais, einu gatve ir matau og žmonės juokiasi iš manęs ir staiga suvokiu, jog esu po vienais šeimyniniais kokiais nors gėlėtais ar langeliais. Siaubas, toks pravalas būna, kad nebežinau nei ką daryti ir prabundu.
Apie tai kartą viename filme kalbėjo, jog visada reikia pasitikrinti ar esi su kelnėm, nes jei sapnuoji, tai būsi po triusikais. :luztu: :luztu: :luztu:

Dažnai sapnuoju jog skraidau it koks angelas - tiesiog taip - noriu ir kylu, jokių pastangų neįdėdamas. Negaliu savo mamai pasakoti sapnų, ji iš karto bando nuspėti ką tai reiškia ir remiasi senu nudryžusiu sapnininku. Vis neprisiryžtu jo išmesti. Gerbiu mamą ir jos sprendimą skaityti tą sapnininką, nors per Kalėdas ar ten Velykas einame kartu į bažnyčią, bet va sapnininko, astrologijos ir kt šlamšto nu niekaip neatsisako. :cry: :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 175 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: