Dabar yra Spalis 19th, 2019, 4:28 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 175 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Kitas

Pranešimo tema: Re: Sapnavau sapną...
StandartinėParašytas: Lapkritis 2nd, 2012, 4:16 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Arba taip arba ne :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 2nd, 2012, 6:26 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
gal nereikėtų stebėtis, kad vėlinių laikotarpiu, kai TIKRAI aplink yra kalbų apie kapus, mirusius ir kitokius su anapiliu susijusius dalykus, sapnuojasi mirusieji?.. arba gali skaityti sapnininką ar kokią Palmyyyyrą - gal kokia apsauga protėvių?.. :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 2nd, 2012, 8:48 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Jei sapnas ne iš pasąmonės, o toks... tikresnis, tai aš paprastai laikau kad įsikišo kažkas iš išorės. Tokių sapnų gyvenime suskaičiuočiau kokius 5 ar 6. Į tą skaičių įtraukiu tuos, kurie privertė susimąstyti, kažkas viduje "persijungė". O šiaip po kokio eilinio košmaro, paprastai ilgo poveikio nebūna...

Pasitikiu tavimi!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 2nd, 2012, 8:52 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
sauleegrazza rašė:
Na Protingieji Kurmiai, Sapnų Aiškintojai ir Šarlatanai, kaip yra su sapnais, kuomet sapnuojame mirusius? Čia pasąmonė? Žinutė?
Žinai,kaip yra. Iš ten į tave kreipiasi tiek angelai tiek demonai. Ir tikrai ne be Dievo valios. Patariu išmėgintą būdą - ignoruok. Jei tai yra svarbu, bus tiek sapnų, kad dašus pačiai be jokių palmyrų-sapnininkų-šarlatanų-pranašų. Jei nesvarbu - pamirši ir tiek žinių.
Reikšmingi, likiminiai sapnai yra nepamirštami, jų negausu, užtat ryškūs, net jei ir nemalonūs, priskiriami prie košmarų kategorijos.

Prisimenu, kaip vienas, jau amžinatilsį, psichologijos profesorius sakė, jog košmarai visad ženklina kažkokią tais ribą. Jis kalbėjo apie psichologinius reikalus, ne dvasinius.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 3rd, 2012, 1:44 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
sigi, bet juk sapnuoti mirusius nėra tas pats, kas sapnuoti košmarus :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 3rd, 2012, 3:46 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Atleisk rašė:

Norėjau atsakyti tą patį :)
beje, Atleisk, su Vėlinėmis tai neturi nieko bendra ;)
Konkretinu: Žmogus neseniai mirė, man labai artimas ir brangus. ir dabar sapnuoju aš jį. Atrodo kaip po avarijos. Viskas, ką jis sako "šalta" " nepatogu". Kodėl jis manęs neaplanko visas gražus ir laimingas? Vieną kartą - gal ir nelabai reikšminga, bet buvo jau trys tokio pobūdžio sapnai. Ar tuomet tai negali būti žinutė apie tarkim Skaistyklos kančias?
Juk ne visi sapnai yra pasąmoninės nesąmonės ir košmarai...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 3rd, 2012, 4:20 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Tai gali kažką reikšti, širdim turėtumėt jausti, kiek sapno reikšmė rimta ar ne.

Jeigu sapnas atspindi kažkokią tikrovę. Kažkokia nepatogumo ir šaltumo būsena - galimai vaiduoklio situacija, galimai kažkokia kita, bet kaip matyti, ne visai gera, tačiau ir ne visai tragiška.

Bet kuriuo atveju, kad ir kokioje situacijoje siela atsidūrusi, kelias visada su meile šauktis Viešpaties. Mes galime padėti tai sielai darydami tą patį.

Kitas variantas - sapnas susijęs su psichologija ir ryšiu, per jį kažkas sakoma, bet kas būtent, pašaliniai žmonės nelabai gali padėti suprasti. Ir metodas vėl tas pats

net keista kaip viskas paprasta ir lengva, Viešpats vienintelis gelbėtojas, Viešpats artimas ir gynėjas :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 3rd, 2012, 5:59 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
sauleegrazza rašė:
Atleisk rašė:

Norėjau atsakyti tą patį :)
beje, Atleisk, su Vėlinėmis tai neturi nieko bendra ;)
Konkretinu: Žmogus neseniai mirė, man labai artimas ir brangus. ir dabar sapnuoju aš jį. Atrodo kaip po avarijos. Viskas, ką jis sako "šalta" " nepatogu". Kodėl jis manęs neaplanko visas gražus ir laimingas? Vieną kartą - gal ir nelabai reikšminga, bet buvo jau trys tokio pobūdžio sapnai. Ar tuomet tai negali būti žinutė apie tarkim Skaistyklos kančias?
Juk ne visi sapnai yra pasąmoninės nesąmonės ir košmarai...
Geras sapnas. Tam yra tradicinės katalikiškos priemonės. Aiškinimas - siela prašosi maldos. Sprendimas - eik užpirk Mišias, pasimelsk amžinątilsio mirusiąjam. Viską kartok pakol nurims, pasibaigs sapnavimasis. Kitsykį tas užtrunka ilgėliau.
Sudievu!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 4th, 2012, 1:14 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Sigi, atsakei kaip Stasytė iš gretimo suolo bažnyčioj :D
Tai ir taip aišku, kad reikia melstis už mirusius. Tą ir darau. Ir ne tik aš. Ir Mišios ne vienerios ir ne dvejos paaukotos buvo.
Man tik įdomu, kiek skeptiškas kataliko požiūris į tokio pobūdžio sapnus ir jų aiškinimus.
Beje, visai nenoriu jo nesapnuoti, Priešingai - tai vienintelis būdas su juo susitikti. Nuostabus Dievo stebuklas. Tik noriu, kad jis mane aplankytų toks, kaip ir visada. nenoriu, kad kentėtų, trokštu, kad būtų laimingas.
atma, čia ir baisu, kad jaučiu, jog tai rimta. ir bijau to.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 4th, 2012, 10:59 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Sesyt, parašiau patikrintą, veikinatį metodą. :kietas:
Kitas reikalas - prie žmonių mes prisirišame ir tas prisirišimas nepadeda, kai žmogus iškeliauja anapilin, o mes liekam šioj ašarų pakalnėj ir toliau gyvename, pasigendame mirusiojo. Todėl sapnuojame visokius sapnus ir ne visi jie yra žinutė iš ten, nuo to žmogaus, kitą sykį tiesiog pasąmonė, psichika veikia. Kai mirė mano senelis mano močiutė jį sapnuodavo kiekvieną mielą naktelę ir netgi jusdavo jo žadinimą keltis eit gyvulius apžiūrėt, arba girdėdavo jo balsą kai užsnūsdavo prie įjungto tėliko serialą bežiūrėdama. Tai truko kone metus. Palaipsniui ir balsas nutilo ir žadinimo nebeliko ir paukščiukai į langą liovėsi...
_____________________________________________________________________________________________________________

Šiąnakt sapnavau sapnelį, kurio nepamiršau, noriu pasidalinti:
sapnuoju, jog spardau kamuolį savo močiutės kaimo aikštelėje su draugais ir staiga į kaimo vieškelį įlinguoja didžiulis prabangus autobusas, sustoja ir išlipa vairuotojas - geras senas draugas, kviečia mane paskubėt, susirinkt daiktus ir važiuot kartu tuo autobusu po Europą nemokamai pakeliaut. Įpuoliau į trobą persirengt, o pats tiek suprakaitavęs, sukibęs, maikės nusiplėšt negaliu, dar džinsus persimaut reikia, daiktai visur išmėtyti, kuprinė kažkur nutrenkta po lova, dar nusimaudyt reikėtų...
O autobusas toks didelis, tipo penkių žvaigždučių, sėdynės erdvios iš natūralios odos, tualetas, dušas yra, netgi virtuvė su virėju, pasirengusiu patenkint bet kokią kulinarinę užgaidą, o dar palydovės kaip kokiam lėktuve...
Tuom tarpu nerandu savo rūbų, troba kažkokia lyg nesava darosi, pradėjau galvoti, jog ir apsirengti neturiu ką gražaus, gėda bus autobuse pasirodyt... taip besvarstydamas nusprendžiau... atsibusti.

Taip gaila ir pikta pasidarė, jog į autobusą net neįlipau. :evil:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 10th, 2013, 3:57 pm 
Šauktinis
Šauktinis
Atsijungęs
neseniai tokį labai keistą sapną sapnavau.

viskas prasidėjo nuo to, kad ant odos pajutau kažkokią šilumą. sapne atsimerkiau ir supratau, kad guliu kažkokioj pievoj, saulė skaisčiai šviečia. trumpam užsimerkiau. atsimerkusi atsidūriau prie jūros. žiūrėjau į vandenį, kai staiga pamačiau didžiulę bangą. net nežinau kodėl, bet nebėgau. vanduo mane užliejo, ėmiau dusti, klimpti. paskui mane užliejo dar viena banga, bet ji buvo smėlinė. dingtelėjo, kad skęstu neramioj smėlio jūroj. bandžiau kažkaip kapstytis, bet vis nepavykdavo.

ir tada atsibudau. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 16th, 2013, 5:57 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
oceana rašė:
neseniai tokį labai keistą sapną sapnavau.

viskas prasidėjo nuo to, kad ant odos pajutau kažkokią šilumą. sapne atsimerkiau ir supratau, kad guliu kažkokioj pievoj, saulė skaisčiai šviečia. trumpam užsimerkiau. atsimerkusi atsidūriau prie jūros. žiūrėjau į vandenį, kai staiga pamačiau didžiulę bangą. net nežinau kodėl, bet nebėgau. vanduo mane užliejo, ėmiau dusti, klimpti. paskui mane užliejo dar viena banga, bet ji buvo smėlinė. dingtelėjo, kad skęstu neramioj smėlio jūroj. bandžiau kažkaip kapstytis, bet vis nepavykdavo.

ir tada atsibudau. :)

koks įdomus sapnas :liuks:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 13th, 2013, 10:47 pm 
Demonų tramdytojas
Vartotojo avataras
Demonų tramdytojas
Atsijungęs
O aš sapnuoju troleibusus.... Pokalbius su draugais ir nedraugiškais, arba, dar baisiau- vilniečio kortelę!!!!

Never say 'I can't'
Come and fight
For the truth
And the way
And the life...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 14th, 2013, 12:02 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Kaip kalbėjo tūlas Ignatijus Brenčianinas - didžioji sapnų dalis - pasąmonės žaismas(P). Labai nedidelė dalis - antgamtinių jėgų sukelti sapnai. Čia vėl didžioji dalis - puolusių dvasių sukelti sapnai (S) ir labai labai nedidelė dalis - Apvaizdos siunčiami sapnai(A).

Pasiūlymas: kai cituosite sapną, parašykit, kuriai daliai priskiriat :)
Nes kažkaip pasąmonės klejones skaityti šiek tiek užknisa :P
Būtų daug įdomiau atsifiltruoti tik tuos, kurie, žmogaus manymu yra sukelti antgamtinių jėgų :)

Pasitikiu tavimi!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 14th, 2013, 11:20 pm 
Demonų tramdytojas
Vartotojo avataras
Demonų tramdytojas
Atsijungęs
Na, pasakosiu ne savo ir ne sapną. Mirus margos muzikos voklaistei alionai ( vasaris ar kovas tat buvo), kitai vokalistei - lauritai, paryčiais paskambino vaikinas, prisistatęs kaip alionos pusbrolis andrius. pasakęs, kad aliona ką tik iškeliavo anapilin ir kad jei jis tai pasakys lauritai, viskas bus okey... Per laidotuves paaiškejo kad aliona neturi pusbrolio andriaus, iš viso, nei jos mama nieko apie tokias gimines nežino.Teigia kad toks neegzistuoja. Kas čia per anomalija???

Never say 'I can't'
Come and fight
For the truth
And the way
And the life...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 175 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: