Dabar yra Rugsėjis 19th, 2020, 8:34 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 128 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Kitas

Pranešimo tema: Re: Popiežius išrinktas
StandartinėParašytas: Kovas 20th, 2013, 9:10 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Pauliukas rašė:
erika1 rašė:
Tuomet gal tai reiskia, kad jam asmeniskai nepatinka naujasis popiezius?

Tikrai taip, kaip pirštu į akį.
Aš irgi mačiau tą pavydų žvilgsnį Benedikto akyse, kai jis žiūrėjo į naująjį popiežių.. Tikrai nepatinka jis jam.
O gal vis dėl to, Benediktas bijojo, kad Pranciškaus aplinkos žmonės jo nenunuodytų per inauguraciją, žinai, kad jau tikrai niekada nebegrįžtų.. Arba dar geriau,pabijojo, kad paims ir pats nušaus Pranciškų iš pavydo.
Nuostabu.

:luztu:

Pasitikiu tavimi!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 20th, 2013, 9:14 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Gal kas nors gali pasidalinti popiežiaus mintimis, citatomis?
Atrodo, kad visi jas kažkur randa, išskyrus mane :D
Ačiū.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 20th, 2013, 9:29 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Pauliukas rašė:
erika1 rašė:
Tuomet gal tai reiskia, kad jam asmeniskai nepatinka naujasis popiezius?

Tikrai taip, kaip pirštu į akį.
Aš irgi mačiau tą pavydų žvilgsnį Benedikto akyse, kai jis žiūrėjo į naująjį popiežių.. Tikrai nepatinka jis jam.
O gal vis dėl to, Benediktas bijojo, kad Pranciškaus aplinkos žmonės jo nenunuodytų per inauguraciją, žinai, kad jau tikrai niekada nebegrįžtų.. Arba dar geriau,pabijojo, kad paims ir pats nušaus Pranciškų iš pavydo.
Nuostabu.

:luztu: Šį Pauliuko post'ą reiktų kelti į "Juodą humorą". :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 21st, 2013, 1:03 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Negražiai aš ten vakar parašiau, persistengiau.
va čia toks pralinksmėjimui :)
Paveikslėlis
The new Pope has a dark secret!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 21st, 2013, 1:04 pm 
Siandien toliau galvojau apie naujaji popieziu. :)
Del naujojo popiezius ziedo (sidabrinio-paauksuoto) ir kryziaus (metalinio vietoj auksinio) . Kai izraelitai isejo is Egipto i dykuma, o Egipte jie buvo visgi tik faraono vergai, Dievas-Tevas pareikalavo, kad Sandoros skrynia ir atnasu stalas butu padengti auksu, menora ir kerubai butu pagaminti is gryno aukso, o ne is kazkokiu pakaitalu.
http://biblija.lt/index.aspx?cmp=readin ... aRKK1998_Iš_25tai
Vienzo, supratau, kad net pats Dievas-Tevas "otdichajet" pries savo naujojo tarno "kukluma" :)

Na siaip galime paskaiciuoti kiek sutaupe "taupusis" popiezius. Ziedas sveria 35 gramus aukso, o tai apie 2000 euru, nu dar is metalinio kryziaus gavosi "ekonomija", bet kazkodel "kukliajam" popieziui prireike naujo automobilio, ..senasis, Benedikto, kainaves apie 0,5mln. netiko..nes uzdaras, tai isigijo nauja, kurio kaina irgi panasi.. o tai kad automobilis, nesarvuotas ir atviras, reiskia, kad popieziaus apsauga dabar tures zymiai daugiau islaidu, nei iki siol..Bet negi tai svarbu...svariausia suzaveti mass media ir mases. :)
Del naujojo popieziaus fraziu ir kalbu, tai dabar yra Gavenia, ypatingas metas katalikams ir negirdejau nei vieno popieziaus kvietimo per gavenia susikaupimui, rimciai, atgailai, pasninkui, nuodemiu ispazinimui , kad susitaike su Dievu galetume dziaugsmingai dalyvauti Velyku Prisikelime. Atvirksciai...siuo metu tryksta dziaugsmas del naujojo popieziaus..visose nuotraukose popieziaus sypsena..populistiniai "pagraudenimai" ir jokio kvietimo gavenios rimciai, pamastymams apie Jezaus Kristaus kancia ..Be to as manau, kad Dievo tarnas vedantis zmones i Dieva, neturetu zmonems uzstoti savimi paties Dievo (siuo atveju gal tiksliau pasakius savo populistiniu "kuklumu" ir asmeniniu "zavesiu", ypatingai akcentuojamu mass medios).
Na zinoma jis gi labai stengiasi patraukti mases i tikejima..Bet Jezus Kristus buvo ne sveikuju gydytojas, bet NUSIDEJELIU. Sveikieji tobulybes susikiria kitus, sau patogius dievus, kurie "myli" juos ir be jokios atgailos.
Na o kad Dievas-Tevas-Kurejas yra geras ir mylintis neatgailaujantimes nusidejeliams su tuo tikrai nesutinku..Viskas pasaulyje vyksta su Dievo valia ir istisines stichines paskutiniu metu nelaimes, man reiskia tik viena, kad Dievas-Tevas jau pradeda prarasti visa savo kantrybe ir meile stebedamas savo neatgailaujanciu kuriniu zemiskus "cirkus".

Į viršų

StandartinėParašytas: Kovas 21st, 2013, 2:13 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Tikrai labai smagus užsiėmimas skaičiuoti svetimus pinigus, erika1 :D
O dėl tokio populiarumo.. tai man kažkaip nekliūna, juk patys žmonės labai domisi naujuoju Romos vyskupu. O tai jam dabar užsidaryt nuo visų, kad gavėnia?

Man asmeniškai jis kažkaip iš karto, toks.. labai patiko :)
O visus dalykus galime žiūrėti kiekvienas pagal save. Vieniems nuotrauka su vaikais yra graži, kiti ten mato pedofiliją...tai ką tai pasako apie popiežių? Nieko, tik apie mus ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 21st, 2013, 3:15 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Kai išrenkamas naujas popiežius, visada atsiranda tų kuriems jis neįtinka, nes senasis buvo geriau. Tokie žmonės tik ir težino kaip kabinėtis prie popiežiaus pasisakymų, darbų ir t.t. Viskas ką jis daro neįtinka. Taip pat buvo ir su Ratzingeriu kai jį popiežiumi išrinko. Nieko stebėtino, kai kurie žmonės sunkiai pakelia pasikeitimus. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 21st, 2013, 3:23 pm 
sauleegrazza rašė:
Tikrai labai smagus užsiėmimas skaičiuoti svetimus pinigus, erika1 :D

Zinoma smagus, ypac kai visuotinai deklaruojamas ypatingas kuklumas ir "taupymas" - "pranciskoniskas". :) Viena karta per pamoksla klebonas sake anekdota apie tai, kad Dievui siame pasaulyje yra tik trys nezinomi dalykai : ka galvoja jezuitas, kiek turto turi pranciskonas ir kiek yra moteru vienuolynu (nes dvi moterys susitinka ir jau vienuolynas)

Dar atkreipsiu demesi, kad Evangelijoje irgi yra Dievo poziuris i "taupyma" ir i vargsus.

Jn 12 -1 Šešioms dienoms belikus iki Velykų, Jėzus atėjo į Betaniją, kur gyveno jo prikeltasis iš numirusių Lozorius. 2 Ten buvo jam iškeltos vaišės. Morta tarnavo, o Lozorius kartu su svečiais vaišinosi prie stalo. 3 Paėmusi svarą brangių tepalų iš gryno nardo, Marija patepė Jėzui kojas ir nušluostė jas savo plaukais. Namai pakvipo tepalais. 4 Vienas iš jo mokinių, Judas Iskarijotas, kuris turėjo jį išduoti, pasakė: 5 „Kodėl to tepalo neparduoda už tris šimtus denarų ir pinigų neatiduoda vargšams?!“ 6 Jis taip sakė ne kad jam būtų rūpėję vargšai, bet kad pats buvo vagis ir, turėdamas rankose kasą, grobstė įplaukas. 7 O Jėzus tarė: „Palik ją ramybėje. Ji tai laikė mano laidotuvių dienai.[i1] 8 Vargšų jūs visada turite su savimi, o mane ne visuomet turėsite“.

Isvada butu tokia, reikia taupyti ant saves ir ant savo nauju automobiliu, o ne ant Jezaus Kristaus ir Dievo Tevo sandora ir palaima reiskianciu atributu. :)

Į viršų

StandartinėParašytas: Kovas 21st, 2013, 3:36 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Va, kai būsi popiežiumi, galėsi parodyti kaip reikia taupyti, o tada mes tave pakritikuosime ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 21st, 2013, 3:42 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Iš anksto atsiprašau už offtopic, bet erika1, tau kada nors kas nors būna gerai?
Nekukliai aš čia, bet tavo postai išprovokavo.
Jau anksčiau pati sakei, kad visa pažinsime iš vaisių.. Nenorėtum jų dar šiek tiek palaukt? Nes dabar toks jausmas, kad bandai rast priekabių tik tam, kad ką nors parašyti.
Popiežius džiaugias - blogai, nepaiso laiko.
Liūdėtų - blogai, kodėl nesidžiaugia, gi Dievo tarnystė ir pan..
Pati pagalvok, ar koks nors Pranciškaus poelgis atitiktų tavo "gero" popiežiaus standartus? :)

beje, soris už vakar kiek perspaustą post'ą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 21st, 2013, 4:57 pm 
Pauliukas rašė:
Iš anksto atsiprašau už offtopic, bet erika1, tau kada nors kas nors būna gerai?

Zinoma, kad buna...beveik visada. Geriausiai as jauciuosi, kai einu savo siauru keliuku, tegul nors ir kitu apspjaudoma ir isjuokiama, bet man tai visai netrukdo, jau pripratau ir ismokau prie visko prisitaikyti. Man svarbiausi yra , ka galvoja apie mane Dievas, o ne jo kuriniai :)
O del popieziaus, tai reikia gi istyrineti paskui ka seki..kad nenuvestu i kokius dilgelynus ar usnynus paskui, nes as tai keliauju i Dievo karalyste...Tuomet stebiu, ieskau atsakymu Sventajame Raste..o pagal ST ir NT gaunasi, kad kazkokie pigus pakaitalui Dievui visai ne prie sirdies.. :roll:

p.s.to insanity..tikiuosi ant manes voodoo nedarysi, nes visgi as keliu forumo reitingus. Pastebejau, kad sis forumas jau visai baigia nudusti ir pagalvojau, kad as su savo nusisnekejimais galeciau cia prasisukti ir pasitarnauti bendram broliu ir sesiu Kristuje labui :D

dar viena naujiena..
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pa ... -57-318292

Plove kojams sergantiems AIDS..o tai pagrinde narkomanai ir homoseksualai, dabar plaus kaliniams. Jeigu as buciau popiezius, tai plauciau kojas neigaliesiems ar ligoniams senukams, kurie patys negali nusiplauti.. kazkodel naujaji popieziu labai "traukia" prie visokiu asocialu :)

Siandien man minciu "sturmas". Del popieziaus ziedo atejo dar tokios mintys. Zmones susitikdami su popieziumi, daznai buciuoja zieda. Sio poelgio prasme, nusizeminimas pries Dieva. Seniau buvo paprotys kunigams rankas buciuoti. Tai reiske, kad nusizemini ne pries kuniga kaip asmeni, bet pries kuniga kaip Dievo tarna, Jezaus apastala (t.y kunigas tik kaip tarpininkas tarp zmogaus ir Dievo). Naujojo popieziaus atveju, ziedas neauksinis ir rysio su Dievu neturi, nes Dievas-Tevas visgi megsta auksa..ir tuomet gaunasi, kad tie kurie buciuos zieda is pakaitalo, zeminsis asmeniskai pries popieziu, o ne pries Dieva.

Į viršų

StandartinėParašytas: Kovas 21st, 2013, 6:50 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
erika, ką tu vartoji?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 21st, 2013, 10:43 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
insanity rašė:
erika, ką tu vartoji?

nevartoja. arba nepakankamai.

Erika - liaukis apsipilinėti mėšlo kibiru pati - tai savęs žeminimas, o ne nuolankus ėjimas siauru takeliu.

Aš buvau ta, kuri taip ir neperprato Benedikto XVI, gal šis bus paprastesnis mano ne teologinei galvai.
Vienok nedrįsčiau prieštarauti šventajai Dvasiai - ji renka geriausią.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 22nd, 2013, 9:00 am 
Per paskutine vakariene Jezus plove kojas savo MOKINIAMS, butent savo mokiniams..Ir turbut yra nemenkas skirtumas tarp asocialo..kokio nors niekselio smurtautojo, vagies ir pan...kuriam Dievai paskutinej vietoj, ir tarp Jezaus mokinio (mokinys gali buti buves niekselis, atgailaujantis del savo praeities ir bandantis su Dievo pagalba islipti is duobes). Mano manymu, cia jau popiezius daro parodija is Jezaus. Jeigu taip ir toliau, tai aptarinejant naujojo popieziaus "zygdarbius" man is sios temos reikes issikelti i juodojo jumoro tema. :)

Į viršų

StandartinėParašytas: Kovas 22nd, 2013, 9:02 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Jėzus mylėjo visų pirma nusidėjėlius, o ne ką nors kitą. Lengva plauti kojas savo mokiniams, o tu pabandyk plauti kojas asocialams ir niekadėjams. Trūksta manyčiau tau meilės, tuo viskas ir pasakyta.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 128 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: