Dabar yra Birželis 24th, 2018, 10:25 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 50 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4

Pranešimo tema: Re: Mirė Trinkūnas
StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2014, 10:53 am 
Šiaip iš čia išsiregistruoti man noras kilo jau seniau. Gal tris kartus bandžiau surasti išsiregistravimo funkciją, bet nepavyko .

Sutinku ir pati žinau, kad dabar elgiuosi šiame forume provokuojančiai, nes gal ir turiu tokį tikslą, išprovokuoti, kad mane iš čia išregistruotų, ar užbanintų kaip Sigį ir pan.
Be to aš beveik kiekvienoje savo žinutėje cituoju Bibliją, o tai, kaip vakar paaiškėjo nelabai tinka šiam forumui. Šventą Raštą aš skaitau kiekvieną dieną ne pirmus metus ir galima sakyti jau moku mąstyti tik per Šventąjį Raštą. :)

Į viršų

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2014, 11:19 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
erika1 rašė:
Šiaip iš čia išsiregistruoti man noras kilo jau seniau. Gal tris kartus bandžiau surasti išsiregistravimo funkciją, bet nepavyko .

Sutinku ir pati žinau, kad dabar elgiuosi šiame forume provokuojančiai, nes gal ir turiu tokį tikslą, išprovokuoti, kad mane iš čia išregistruotų, ar užbanintų kaip Sigį ir pan.
Be to aš beveik kiekvienoje savo žinutėje cituoju Bibliją, o tai, kaip vakar paaiškėjo nelabai tinka šiam forumui. Šventą Raštą aš skaitau kiekvieną dieną ne pirmus metus ir galima sakyti jau moku mąstyti tik per Šventąjį Raštą. :)
Išprovokuoti mąstyti yra gerai :liuks:
Pats insanity taip pat elgiasi.
Gali būti, kad dalyviai neteisingai interpretuoja tavo klausimus, ar pasisakymus, nes tekste nėra emocijų, o kiekvienas skaito kaip sakoma "iš savo varpinės"

Man asmeniškai yra džiugu matyti katalikę, kuri kiekvieną dieną skaito Šventąjį Raštą :liuks:

Neskubėk išsiregistruoti, kaip rašė eliza, gal norėdama save suprasti, suprasi ir kitus, kad į tą patį klausimą galima pažvelgti iš kelių pusių, ne konfrontuojant, o papildant bendrą paveikslą.

Na, kartais tekste padeda šypsenėlės ;)

O dėl sigio išsiregistravimo, tai jam buvo sunku įsipaišyti ir suprasti neformalių krikščionių mąstymą.
Neesam kažkuo įpatingi, bet dažnai savo požiūriu ir pasisakymais būna, kad šokiruojam formalus
O tu turbūt esi neformalė tarp neformalų :D :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2014, 12:18 pm 
Grižtant prie temos. :)

Apie Trinkūno laidotuves tai turėčiau tokių pamastymų. Neopgonys deklaruoja, kad laikosi snovinių lietuvių pagonių papročių. Senovėje kriviai ir kiti aukšti asmenys būdavo laidojami sudeginant ant laužo kartu su jų turrėtu turtu - žirgais, sakalais ir pan. Šiais laikais žirgo atitikmuo - automobilis, o sakalo - kompas ir pan.. Kažkaip manau senovės pagonių tradicijų atgaivintojai laidodami savo vyriausiąjį krivį, turėjo užkurti didelį laužą ir sudeginti velionį kartu su jo automobiliu, kompu, faksu ir kt.turtu. ( o gal ir kartu su žmona ir meilužėmis, jeigu tokių turėjo, lyg girdėjau ir apie tokias senovines tradicijas )

Bet vietoj senovinių laidojimo apeigų, ivyko tik palaidojimas krikščionių kapinėse.
Todėl esu nusivylusi laidotuvėmis. Viskas kaip ir visada. Kraunamas š...ant krikšionių, propaguojamos kažkokios tradicijos, bet numirus , tradicijos užmirštamos ir pagonių krivis atsiduria šalia krikščionių. :)

Į viršų

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2014, 12:44 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
erika1 rašė:
Grižtant prie temos. :)

Apie Trinkūno laidotuves tai turėčiau tokių pamastymų. Neopgonys deklaruoja, kad laikosi snovinių lietuvių pagonių papročių. Senovėje kriviai ir kiti aukšti asmenys būdavo laidojami sudeginant ant laužo kartu su jų turrėtu turtu - žirgais, sakalais ir pan. Šiais laikais žirgo atitikmuo - automobilis, o sakalo - kompas ir pan.. Kažkaip manau senovės pagonių tradicijų atgaivintojai laidodami savo vyriausiąjį krivį, turėjo užkurti didelį laužą ir sudeginti velionį kartu su jo automobiliu, kompu, faksu ir kt.turtu. ( o gal ir kartu su žmona ir meilužėmis, jeigu tokių turėjo, lyg girdėjau ir apie tokias senovines tradicijas )

Bet vietoj senovinių laidojimo apeigų, ivyko tik palaidojimas krikščionių kapinėse.
Todėl esu nusivylusi laidotuvėmis. Viskas kaip ir visada. Kraunamas š...ant krikšionių, propaguojamos kažkokios tradicijos, bet numirus , tradicijos užmirštamos ir pagonių krivis atsiduria šalia krikščionių. :)
Aš taip pat apie tai galvojau.
Teko man dalyvauti vieno baikerio laidotuvėse, kuris norėjo, kad su jo palaikai būtų sudeginti, o pelenai išbarstyti nuo Gedimino bokšto.
Atsisveikinimas su palaikais iki sudeginimo taip pat vyko netradiciškai, bet prisilaikant visko, ko jis prašė prieš mirtį savo testamente.

O Trinkūno laidotuvių taip ir nesupratau, kuo jos labai jau skiriasi nuo tradicinių? Na šiek tiek kitokie rūbai, šiek tiek kitokios giesmės, kitaip sustatytos žvakės :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2014, 4:50 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Geras pastebėjimas dėl pagoniškų laidotuvių :)

erika1 rašė:

Smagu, kad skaitai Bibliją, erika. O kad provokuoji, jaučiasi. Vaikščiotų pas tave į svečius koks nors parapijietis ir vis tai ant grindų nusispjautų, tai kažką nuverstų - ir vis žiūrėtų, kaip reaguoji. Na ir kaip tai atrodytų? Kurį laiką būtų linksma, bet po to turbūt jau nelabai...

Iš ko spręstum, kad jis nori su tavimi tebedraugauti, o ne šiaip ateina išsidergti?

Tad štai - iš kur mums žinoti?

Užbaninti nesunku - viens du ir viskas. Bet turbūt nesunku ir diskutuoti mandagiau arba susilaikyti nuo kai kurių temų? ;)

Peace.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 50 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: