Dabar yra Gruodis 15th, 2017, 6:52 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Pranešimo tema: Apie mūsų kaimynus :)
StandartinėParašytas: Balandis 19th, 2014, 6:54 am 
Ginklanešys
Vartotojo avataras
Ginklanešys
Atsijungęs
Žmogų sukūrė Dievas nulibdė iš molio, daugiau be jo nesukūrė nieko kas jam prilygtų,bet..........

https://www.youtube.com/watch?v=fstXIYW_iBc

https://www.youtube.com/watch?v=MAolFr_LQHE

https://www.youtube.com/watch?v=M3BFV5OC3_8

O kas gi tai ???

http://www.animalplanet.com/tv-shows/me ... rmaids.htm

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Apie mūsų kaimynus :)
StandartinėParašytas: Balandis 19th, 2014, 8:32 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Andriucha rašė:
O kas gi tai ???
Mėgėjiški fake'ai :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 19th, 2014, 9:04 am 
Ginklanešys
Vartotojo avataras
Ginklanešys
Atsijungęs
Ką gi, tai irgi viena iš nuomonių B-)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 19th, 2014, 9:07 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Na taip, šie video yra padirbti, pasidomėk plačiau.
Tačiau yra ir rimtesnių, kur tirai užfiksuoti kokie nors NSO, tik tiek kad iš 90 proc. tų video dabar būna padirbti.
Aš neatmetu galimybės kad yra toks fenomenas, bet stengiuosi viską vertinti kritiškai

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 19th, 2014, 9:33 am 
Ginklanešys
Vartotojo avataras
Ginklanešys
Atsijungęs
Na gal padirbti o gal ne...

Man pačiam nelabai jie rūpi.Tiesiog priimu kaip faktą kad egzistuoja ir kitos civilizacijos ir tiek. Kodėl taip kalbu ? Aš kažkada labai buvau susidomėjąs istorija net norėjau ją universitete studijuoti,ypač mane domino egipto,amerikos,bei kinijos civilizacijos jų raida ir pan. Tik va besidomėdamas pradėjau atrasti nemaža keistų istorijų ir pooešinių, kurie vaizdavo žmones su keistais daiktais rankose primenančius diskinius pjuklus,keistus skraidymo aparatų piešinius. Buvo pasakojama apie dievus nusileidžiančius su žaibais ir trenksmu, arba ugnies kamuoliais, kurie zmones mokino matematikos,medicinos,astronomijos ir pan. Butent tas kultūrinis nesuderinamumas ir paakino mane pasidomėti plačiau apie šiuos fenomenus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 19th, 2014, 9:56 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Andriucha rašė:
Na gal padirbti o gal ne...

Man pačiam nelabai jie rūpi.Tiesiog priimu kaip faktą kad egzistuoja ir kitos civilizacijos ir tiek. Kodėl taip kalbu ? Aš kažkada labai buvau susidomėjąs istorija net norėjau ją universitete studijuoti,ypač mane domino egipto,amerikos,bei kinijos civilizacijos jų raida ir pan. Tik va besidomėdamas pradėjau atrasti nemaža keistų istorijų ir pooešinių, kurie vaizdavo žmones su keistais daiktais rankose primenančius diskinius pjuklus,keistus skraidymo aparatų piešinius. Buvo pasakojama apie dievus nusileidžiančius su žaibais ir trenksmu, arba ugnies kamuoliais, kurie zmones mokino matematikos,medicinos,astronomijos ir pan. Butent tas kultūrinis nesuderinamumas ir paakino mane pasidomėti plačiau apie šiuos fenomenus.
Dabar taip pat niekas nepasikeitė.
Ir toliau paišo ateivius, kuria kompiuterinius filmukus, photoshop'ina, bet medicinos, matematikos, astronomijos ir pan. moko mus mokytojai ir dėstytojai vidurinėse ir aukštosiose mokyklose, o ne ufonautai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 19th, 2014, 10:12 am 
Ginklanešys
Vartotojo avataras
Ginklanešys
Atsijungęs
Taip tai tiesa, tačiau kai tai iškrenta iš konteksto tai.... pvz senov babiloniečiai žinojo jog saturnas turi žiedus, vadino jį raguota žvaigžde,tik daug veliau nepamenu 18 Ar 19 Amziui astronomai atrado saturno žiedus ir sudare ju kaitos lentele ir tikrai,tam tikrom fazem saturnas atrodo kaip su dviem ragais. Egipte siriju vadino dvynių žvaigžde turinčia mažesnį brolį apie 19 amz buvo atrastas sirijaus palydovas.

Ir tokių atvejų daug

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 19th, 2014, 10:22 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Ir ką tai įrodo? Tik tai, kad kelis šimtmečius mokslas buvo "nukištas į kampą", o dabar tipo mokslininkai "atranda".
Jau prieš kelis tūkstančius metų buvo rašoma, kad Kas buvo, tas vėl bus; kas padaryta, tas vėl bus daroma. Nieko naujo nėra po saule. (Ekleziasto 1:9) :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 19th, 2014, 11:56 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
studijavau istoriją, taigi gal ir aš įkišiu savo trigrašį.

taip, daugelyje senovės civilizacijų buvo vaizduojami kažkokie "neaiškūs" ir "nežmogiški" gyviai, dalykai, kurie atneša žinias. paprastai tas mokslo žinias atnešdavo žyniai, kurie viską paaiškindavo taip, kad būtų suprasta to laikmečio asmenų. čia jau yra interpretacijos klausimas: kaip pateikti, kaip įnešti tas žinias į visuomenę, kad jos būtų priimtos. todėl labai daug dalykų yra atnešta per šventus raštus: tikėjimas antgamtiniais dalykais buvo kitokios svarbos nei šiandien. kita vertus, būtent per antgamtiškumą buvo galima paaiškinti tai, kas žmogui yra nesuprantama - tai buvo viena vertus būdas, įnešti tas žinias, kita vertus, antgamtiškumas buvo svarus ir darantis įspūdį: juk jei ne Dievas būtų apreiškęs žydams, kad reikia laikytis košero, tai vargu, ar jo būtų laikytasi tiek amžių (nuo maždaug 500 m. pr. Kr. iki pat šiandien).
man tik iki šiol yra neaišku, kodėl tokie "lūžiniai" metai yra 500 m. pr. Kr. būtent maždaug tuo laiku yra pastebimas didelis šuolis visoses civilizacijose: Budizmas, Žydai, Babilonas...

apie nežmogiškas civilizacijas neišmanau. ir, tiesą sakant, žmonių pasaulis per didelis, kad dar ir tuo kitu pradėt domėtis... pradžiai šitą pažinti reikėtų, o dar ir save kartu.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 19th, 2014, 2:46 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Cituoti:
"lūžiniai" metai yra 500 m. pr. Kr

Labai ginčytinas dalykas. Ta pati galim pasakyti apie 9000-6000 m. pr Kr., toliau apie 10 000 pr Kr. t. t.

The one true nature of my soul, the giant lives in me.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 19th, 2014, 3:29 pm 
Ginklanešys
Vartotojo avataras
Ginklanešys
Atsijungęs
Štai dar kai kas

http://www.world-mysteries.com/sar_7.htm

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 19th, 2014, 3:40 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Didysis Šturmas rašė:
Cituoti:
"lūžiniai" metai yra 500 m. pr. Kr

Labai ginčytinas dalykas. Ta pati galim pasakyti apie 9000-6000 m. pr Kr., toliau apie 10 000 pr Kr. t. t.

galima, bet man kažkaip užstrigo būtent šitie, nes keliuose skirtinguose pasaulio taškuose praktiškai panašiu metu įvyksta svarbūs su tikėjimu susiję dalykai. 9000-6000 m. pr. Kr - trijų tūkstančių metų intervalas. c'mon, pertiek tikrai gali būt, o 10 000 m. pr.Kr. čia jau tegul archeologai kapstosi :D

bet įtariu, kad čia taip svarstant, Šturme, nuvarysim visą diskusiją ne apie kaimynus, o apie laiko juostas ir svarbius lūžinius momentus, kas nelabai susiję su (galimais) kaimynais :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 19th, 2014, 3:46 pm 
Ginklanešys
Vartotojo avataras
Ginklanešys
Atsijungęs
Štai dar kai kas

http://www.world-mysteries.com/

ir dar :)

http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/vat ... d=17020539

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 19th, 2014, 10:09 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Cituoti:
galima, bet man kažkaip užstrigo būtent šitie, nes keliuose skirtinguose pasaulio taškuose praktiškai panašiu metu įvyksta svarbūs su tikėjimu susiję dalykai. 9000-6000 m. pr. Kr - trijų tūkstančių metų intervalas. c'mon, pertiek tikrai gali būt, o 10 000 m. pr.Kr. čia jau tegul archeologai kapstosi

Vat vienas dalykas, yra kad nei patys archeologai, nei istorikai kartais nesupranta akmens amžiaus specifikos ir trukmės. Žmonijos istorija nuo 3000 m. pr. Kr. iki šių laikų turbūt sudarytu viena ar du procentus, o viskas kitką yra akmens amžius. :D Tiesiog nežinant įvykių, kuriuos tyrinėja archeologai na ir gali susidaryti įspūdis, kad atskrido ateiviai. O 9000-6000 m yra metai kurie visiškai pakeitė plius minus visa istorija, nes žmonės įvairiuose regionuose prisijaukino populiariausius gyvūnus. Tai iš archeologijos žvilgsnio trumpas laikas labai. O perėjimas nuo rankiojimo ir medžioklės į žemdirbystė kardinaliai pakeitė mūsų istorija. Nesakau, kad tavo pateikti metai nesvarbus, tiesiog sakau, kad Civilizacijos bam iš niekur neatsirado. (Nors tikrai manau, kad tu tai supranti ir žinai, bet gal kiti dalyviai mažiau susipažinę ir dėl to atrodo civilizacijos pirmosios Ateivių pastatytos).

The one true nature of my soul, the giant lives in me.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 19th, 2014, 11:19 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
jo jo... pritariu, Šturmui. kita vertus... juk yra posakis "Roma ne per naktį pastatyta"... tas pats ir su piramidėm... ne per naktį, oiiiiiiiiii, ne per naktį :D tik ačiū tiems, kas juos išmokė RAŠYT... rašė... nors tiek, kad RAŠĖ :D tai ne tik archeologai "kapaint" gali, bet ir kitų sričių mokslininkai šį bei tą nuveikt... :D

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: