Dabar yra Spalis 22nd, 2019, 2:06 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 44 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Pranešimo tema: Re: Nesiklausymas
StandartinėParašytas: Balandis 14th, 2015, 3:40 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Na, kai aš kokį pažįstamą žmogų pamatau liūdną, tai sakau: "O ko tu šiandien toks liūūūūdnas?" .
Dažniausiai niekas tokiu atveju nieko nepasakoja. :D

Dažniausiai užklumpa kas nors, kai man pačiam būna bloga, kai nenoriu nieko klausytis, o tada jau damuša iki galo ... :D

Pasitikiu tavimi!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 14th, 2015, 4:29 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
sauleegrazza, o nemanai, kad kai kalbi užuolankomis, tai tik pati save gali ir kaltinti, kad niekas nesiklauso? jei nori kažką pasakyti, sakai aiškiai, o jei kalbi ratais-kvadratais, tai kas nori spėliot, ar klausytis pranašysčių, užuolankų ar užuominų? vat toks kalbėjimas užuolankomis ir dar su užuomina "nu tai pats susiprask" iš tiesų nervina... supergalios skaityti kitų mintis turi tik... ką žinau, xavier'as iš x-men'ų?..
tačiau kitas dalykas - retorika. "driokstelt" tai galima, bet rezultatas hm...
tačiau ar visada būnate išklausyti, kai kalbate aiškiai, bet GRAŽIAI? ta prasme, atrenkat žodžius, normalia intonacija?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 14th, 2015, 8:48 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Oij, nemanau, kad išsikalbėjimas yra kančia kokia tai.
T.y. kančia, kol nemoki kalbėti ir nemoki klausytis.

Nemokantys kalbėti, kalba užuominomis ir tikisi, kad aplinkiniai, kaip kokie pshichoanalizės Šerlokai ims ir supras viską. Ne, tikrai ne. Aišku, damuša, kai tave tokį pusiau muštą, pasigauna koks net nelabai draugas (pusiau artimam žmogui paprasčiau viską pasakot - jis ir nešališkas ir neįtakoja tavo gyvenimo) ir pokšt - žinai, susiradau meilužę, ne dėl sexo, tiesiog su žmona negaliu pasikalbėt... Emmm. Arba ... banaliai, dar niekam nepasakojau, bet išteku/išvažiuoju/išeinu iš darbo ir TIK NIEKAM NESAKYK (totaliai užmuša).

Nemokantys klausyt (visai kaip aš), sužinoję ką nors iš aukščiau minėtų faktų papuola į tokią situaciją tarp dviejų priekalų - kaip ir atrodo, kad žmogus parodė pasitikėjimą tavim, vadinas reik surast būdą kaip padėt, o būdo kaip ir nei žinai, nei suvoki ... ir nu blin damuša, nes kaip ir neturi kur nupilt savo kibiro, o į jį dar emocijų kliusteli.

Pastebėjau, kad kuo daugiau pats užsipildęs, tuo daugiau šalia tavęs norinčių, ką nors pasakot. Bet gal jau toks tas mano asmenybės tipas??? Kai nepradedu ieškot ne savo problemų sprendimo (na būna, kai ir žinau ką pasakyt), viskas OK.

Auksinis klausymo pavyzdys (norėčiau aš taip universaliai mokėti klausytis), žmogus tiesiog manęs paklausė, ką aš daryčiau kitaip, jei grįžčiau į pradinį tašką A. Aš kad pradėjau dėstyti, kad taip, va taip ir dar taip.
Ir nors žmogus nieko nepasakė, staiga suvokiau, kad niekas man dabar ir netrukdo elgtis taip, kaip noriu :)
Tai gi čia pasirodo, mano gyvenimas.
Dammit.

Tai vat, jei tik norit, galit man ir skambinti, ir rašyti, ypač jei ruošiatės virvę su muilu :)
Galu gale, man kaip lietuviui tikram, fainai, kad kažkam irgi blogai :twisted:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 14th, 2015, 8:55 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
O ar taip svarbu kad tave išgirstų?
Kartais atrodo, kad kiekvienam svarbu kad jį išgirstų, bet kaip taisyklė, tie kam svarbu kad juos išgirstų, patys nelabai moka išgirsti kito.
Atrodo, kad žmonės moka komunikuoti tik į kuri nors vieną pusę :)
nesusidūrėte su tokiu paradoksu?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 14th, 2015, 9:05 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Atleisk rašė:
sauleegrazza, o nemanai, kad kai kalbi užuolankomis, tai tik pati save gali ir kaltinti, kad niekas nesiklauso? jei nori kažką pasakyti, sakai aiškiai, o jei kalbi ratais-kvadratais, tai kas nori spėliot, ar klausytis pranašysčių, užuolankų ar užuominų? vat toks kalbėjimas užuolankomis ir dar su užuomina "nu tai pats susiprask" iš tiesų nervina... supergalios skaityti kitų mintis turi tik... ką žinau, xavier'as iš x-men'ų?..
tačiau kitas dalykas - retorika. "driokstelt" tai galima, bet rezultatas hm...
tačiau ar visada būnate išklausyti, kai kalbate aiškiai, bet GRAŽIAI? ta prasme, atrenkat žodžius, normalia intonacija?

Kalbėjimas užuolankomis atėjo iš patirties.
Žinau,kad iš tiesų arba neįdomu, ką pasakysiu, o jei jau ale pasidomi, kaip kukulis sakė „kodėl man liūūūūdna“, tai ir pasakai tik užuominas. Tas žmogus, kaip gauna, ko nori, o man nereikia veltui aušinti burnos. KODĖL taip darau? irgi iš patirties, nes žinau, ką man atsakys. pvz, puikiai pažįstu savo mamą. Ji tik pasakys, kad blogai darau. Pati tai žinau, bet man ne to reikia.
fox'as rašė:
O ar taip svarbu kad tave išgirstų?
Kartais atrodo, kad kiekvienam svarbu kad jį išgirstų, bet kaip taisyklė, tie kam svarbu kad juos išgirstų, patys nelabai moka išgirsti kito.
Atrodo, kad žmonės moka komunikuoti tik į kuri nors vieną pusę :)
nesusidūrėte su tokiu paradoksu?

Kitą kartą tikrai svarbu.
Būna, kad norisi kuo nors pasidalinti, papasakoti, kas gražaus ar liūdno vyksta mano gyvenime. niekam tai nerūpi. aišku, galėčiau tiesiog imti ir pasakoti. ir matyti, kad manęs negirdi. Tada nepasakoji.
Apie paradoksus..
Net nežinau, kadangi pati pasigendu išklausymo, tai labai stengiuosi išgirsti ir kitą. Nes žinau, kaip tai svarbu.
Ir moku tai daryti.
Turbūt ne be priežasties žmonės man daug ką pasako.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 14th, 2015, 9:23 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
O gal nereikia visiems pasakoti? :) visi turime vieną du žmones kurie tikrai išklausys, bet atrodo, kad esame linkę pasakoti tiems kam nerūpi, o kam rūpi kažkodėl nepasakojame nieko. Dar vienas paradoksas :P ar ne?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 14th, 2015, 9:32 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Jei tu turi, gali džiaugtis :)
Nes, pvz, aš neturiu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 14th, 2015, 10:47 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Sauleegrazza, turi tu viską - neaiškink :)

Tas paradoksas su komunikacija į vieną pusę yra. Tačiau čia gal toks... dėsnis? Tau kalba tie, kurie patys negali išklausyt, o tu irgi kalbi kitiems, kurių pats nevisada/nelabai gali/moki išklausyt.

pvz., vienos draugės prieš svarbų gyvenimo įvykį turėjau klausyt mėnesį kas kelios dienos, tačiau jai praktiškai niekada negaliu pasipasakoti, nes nelabai supras... bet iš kitos pusės, ji labai norėtų išklausyti, tačiau vat... nelabai moka... taigi tai suprantant, išmokau dozuotai jai kalbėti - jai nuo to geriau, o man... na, turiu gerą draugę :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 15th, 2015, 12:52 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Nežinau, ar svarbu jog girdėtų :)
Na, kartais tenka kalbėtis su pačiu protingiausiu - su savim :) Nes tiesiog reikia išdėlioti savo mintis. Lyg mintys paleistos su garsu, įgautų kūną.
Juk tas, kuris nori kalbėtis, dažniausiai žino, ką daryt ir ko nori , jam tiesiog reikia patvirtintinimo, paskatinimo ar tiesiog... dėmesio.

Manau, kad komunikacijos į abi puses, tiesiog išmokstama ... su laiku. Kad ir kiek daug ištransliuočiau iš savęs, turiu pripažint, kad tikrieji elgesio motyvai ir giliausi pamąstymai lieka su manim. Nes jie yra tikras aš, o tikro nuogo manęs niekam nedera rodyt :)

Na buvo keletas atvirumo atvejų... Tik kad baigėsi ne kažką...

Vat įdomiau, kaip pastebėti tuos, kurie jau kraštutinėj riboj ir kalbėti nebemato reikalo.
Ir šiaip, ar tikrai reikia iškomunikuoti viską ?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 15th, 2015, 7:38 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
sauleegrazza rašė:
Jei tu turi, gali džiaugtis :)
Nes, pvz, aš neturiu :)

Tikrai turi. Ji neturi tai esi asocialus unikumas :) tik greičiausiai nepastebi, nes užsiciklinai ant minties jog neturi. Tad ir gaunasi kad pati nepastebi tokių žmonių.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 15th, 2015, 9:24 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Joks aš unikumas. Ir tikrai ne asocialus :P
Be abejo, galiu pasakoti vienam ar kitam žmogui, bet ar jam tikrai tai įdomu?
Nesakyti: „O va man tai....“ arba „Tu blogai galvoji...“ irgi reikia mokėti.
Ir aš čia nesiskundžiu, jeigu ką :P
Tą etapą jau praėjau ir dabar jau nebenoriu niekam nieko pasakoti. (Ir tai nėra gerai, bet taip jau išėjo)
Čia gal net nesiklausyme esmė, o nemokėjime ar nežinojime kaip tinkamai reaguoti. Nesmerkti, ne auklėti, o tiesiog kartu išbūti tą laiką.. :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 15th, 2015, 10:18 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
sauleegrazza rašė:
Joks aš unikumas. Ir tikrai ne asocialus :P
Nesakyti: „O va man tai....“ arba „Tu blogai galvoji...“ irgi reikia mokėti.
Ir aš čia nesiskundžiu, jeigu ką :P
Tą etapą jau praėjau ir dabar jau nebenoriu niekam nieko pasakoti. (Ir tai nėra gerai, bet taip jau išėjo)
Čia gal net nesiklausyme esmė, o nemokėjime ar nežinojime kaip tinkamai reaguoti. Nesmerkti, ne auklėti, o tiesiog kartu išbūti tą laiką.. :roll:

na, būsena suprantama ir pažįstama. bet turiu pripažinti, kad kai peržengi šitą įsitikinimą "niekam aš neįdomus", tai atrandi visai kitokių dalykų ir visiškai kitokį bendravimą. taip, tinkama reakcija yra svarbu, tačiau ar tikrai ta reakcija, kurios tikimasi kalbant, yra pati teisingiausia? aišku, smerkimas ir auklėjimas nėra tos reakcijos, kurių reikia tuo metu, tačiau yra begalė kitų, kurios tą "išbuvimą" paverčia dialogu, leidžiančiu netik išsikalbėti, tačiau ir šį bei tą atrasti. bet tas nekalbėjimas yra kenksmingas. pačiam asmeniui. bet norint VĖL kalbėti, jau reikia peržengti save. ar peržengus iškart viskas bus SUPER? nea, nebus, tačiau tai nereiškia, kad kalbantysis blogai padarė, kad prašneko. tiesiog viskas pamažu, step by step :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 15th, 2015, 10:31 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Tame yra racijos.
Bet tada būnu nusivylusi dejuoklė.
Nenoriu tokia būti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 15th, 2015, 10:40 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
sauleegrazza rašė:

O kodėl tu manai kad jam turi būti įdomu? Va psichologas ar kunigas visada išklauso, bet paprastai jam būna visiškai (lietuviškai tariant) da lampočki tavo bėdos :)
Dar man paradoksas: kad žmonės baisiai trokšta būti įdomūs :) bet užmiršta būti savimi

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 15th, 2015, 10:57 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Bišk ne per daug paradoksų ieškai? :D
O kokia prasmė kažką sakyti žmogui, kai jam giliai dzin?
Pvz, man reikia, kad žmogui rūpėtų, kaip man sekasi. Iš tikrųjų. Kad jis nuoširdžiai domėtųsi ir norėtų man padėti. O ne ale atlikti „humanišką pareigą“ :P

Kodėl norite man įrodyti, kad klystu, velniai jūs? :twisted:

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 44 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: