Dabar yra Lapkritis 20th, 2019, 10:37 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 

Pranešimo tema: Politika
StandartinėParašytas: Lapkritis 14th, 2015, 3:35 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Po šios nakties išpuolio Prancūzijoje, manyčiau reikėtų įvesti tokią rubriką apie politiką ir pas mumi. Ką krikščionis gali pasakyti apie tai kas vyksta paskutiniu metu pasaulyje? Karai, revoliucijos, pabėgėliai, teroristai. Ar neartėja antrasis Kristaus atėjimas? Ką manote, ar turime apie tai diskutuoti?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Politika
StandartinėParašytas: Lapkritis 14th, 2015, 11:42 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Na, nors yra sakoma, kad geriausios temos norint susipykt yra pinigai ir politika, bet galbūt yra kam nors noras išsiliet. Aš labiau mėgstu stebėt :) yyypač politinius įvykius :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 14th, 2015, 12:02 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Buu, tokie įvykiai vykdavo ištisai, tik kol nebuvo informacijos priemonių, nesijausdavo, kad tai yra taip arti.
O Kristaus atėjimas tikrai artėja su kiekviena diena, pradedant nuo to momento, kai Jis apie tai pasakė prieš beveik pora tūkstančių metų.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 14th, 2015, 12:17 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Matyt, čia suveikia atstumas ir... aukų skaičius... kol viskas vyksta Amerikoj ar Australijoje, tai yra "toli", Rusijoje (Nord-Ost) - "mes ne prie ko, čečėnai - Rusijos problema", Charlie Hebdo - "tik" 12 aukų, o ir tiems prikišt galima daug, o kai Prancūzija, civiliai ir aukų virš 150, o dar ISIS prisiima atsakomybę, tai jau psio... pasaulio pabaiga... nenoriu atrodyt ciniška, bet tai vyksta nuolat, visur ir aukų daug. Ir nereikėtų suverst kaltės vienam veiksniui - čia norint suprast, reikia matyt platesnį vaizdą... o žemėlapyje (daugiau hipotetiniame) yra daug baltų ar "subliurintų" vietų, kurias reikia išsiaiškint.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 14th, 2015, 1:00 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Va Mongolijoje nieko nevyksta. Ramu ten. Netikite? Kada paskutinį kartą žiniasklaidoje ką nors girdėjote apie Mongoliją. Sakau kad ramu ten.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 15th, 2015, 2:02 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Jei žiniasklaida, arba purvaisklaida nieko nerašo, tai vadinasi ten nieko blogo nevyksta.
O jei nieko blogo - tai jau gerai :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 16th, 2015, 2:43 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Na, Ukraina ko gero arčiau nei Prancūzija, taigi artumas gana neapibrėžta konstanta. O tai, kad Mongolijoj nieko nevyksta- melas, tik paskaityk, kas Vidinėj Mongolijoj dedas. Kinai vis dar Mongoliją savo teritorija laiko, bent jau taivaniečiai. Apie politiką diskutuoti ir man nepatinka, bet apie paskutiniųjų laikų ženklus, kuriuos mums prisakė Kristus stebėti ir norėčiau padiskutuoti. Gal girdėjot, kad ozono sluoksnio skylė virš Antarktidos rugsėjo mėnesį pasiekė Šiaurės Amerikos dydį? Taip pat panaši skylė atsirado ir virš Arktikos. Kas gali atsitikti su žmonija, jei ozono skylė padidės tiek, kad padengs visą pasaulį? Niekam nieko neprimena? Apie griūvantį dangų? O tai, kad žemės magnetiniai poliai kažkada pasikeis irgi nieko tokio? Šiuo metu jie jau nuslinko nuo originalaus Šiaurės ašigalio, nors dar prieš kelis dešimtmečius buvo kelis šimtus kilometrų nuo jo. Negąsdinu ir nenoriu sukelti panikos, tiesiog stebiu ženklus ir jie tokie visai grėsmingi žmoijos istorijai atrodo. Tame tarpe ir krikščionims, kadangi islamo ekstremizacija didėja. Nuosaikūs musulmonai nebenori studijuoti Korano, taigi jų vietą užima ekstremistai. Kuo daugiau dvasininkų, propaguojančių ekstremizmą, tuo daugiau jų pasekėjų. Krikščionių žudymas ir persekiojimas visai netoli, ką ir patvirtina paskutiniai įvykiai. Gal ne visai krikščionys žuvo restoranuose ir death metal koncerte arba stadione, bet iš tų pačių politikų, kurie tildo ir jau pradėjo persekioti krikščionis, atvirai skelbiančius apie savo įsitikinimus abortų ir homoseksualizmo atvejais. Prirašiau čia ir nežinau ar teisingai padariau, gal čia tik mano įsivaizdavimai ar kliedesiai kažkokie. Patys spręskite. Budėkime.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 16th, 2015, 10:34 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Tuos visus ženklus pastebiu, bet gyvenu kristčioniškai, ne dėl to, kad bijočiau to pasaulio pabaigos, bet dėl to, kad pasitikiu Kristumi :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 16th, 2015, 11:12 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
čia pritarčiau 676. gyveni krikščioniškai (kiek įmanoma) ir tiek...
buu, o tau neatrodo, kad tu tampi panašus į majesty, kur ženklus visur mato? nes tai, ką tu parašei vyko metų metais... Islamo religijos išpažinėjai jau tikrai ne pirmą kartą skerdžia krikščionis (Bizantija, Ispanija viduramžiais), tik šį kartą net pagrindas nevisada būna religija. ISIS kalba apie pasaulinį kalifatą, o realiai jų tikslai yra tikrai ne religiniai... tiesiog religija yra prisidengiama :) JAE juk ISIS neliečia, kaip ir kitų klestinčių islamistinių vlasybių, o tuo tarpu toks Beirutas (lygiai toks pats Islamo kraštas) yra sprogdinamas skersai išilgai, nekalbu jau apie Siriją, kuri, teoriškai, yra musulmoniška :) manau, kad šioje vietoje tiesiog pasirenkamas tas argumentas, kuris suveikia, o realiai, tikslas yra visai kitas :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 16th, 2015, 1:19 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Gal Jungtiniai Arabų Emyratai moka piniginę duoklę teroristams iš ISIS, todėl anie neliečia JAE? Na, o jei rimtai, tai manau, čia senas kivirčas tarp šiitų ir sunitų. Beirute musulmonai - šiitai, todėl ir puola juos ISIS, katrie yra sunitai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 16th, 2015, 1:24 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
visaip gali būt :) iš tikrųjų, nuomonių čia yra įvairiausių, kaip ir galimybių. tikrai siūlyčiau nedaryti kažkokių išvadų, ypatingai kai kalbame apie teroristines grupuotes: tai, kad jie prisidengia religija, toli gražu nereiškia, kad jie yra religingi žmonės ar siekia "religinių tikslų". Al Qaeda irgi buvo džichadą paskelbusi, o visvien didžiąją dalį pajamų gaudavo iš narkotikų... labai religinga?.. pagal koraną?.. įtariu, kad nelabai :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 16th, 2015, 1:51 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Na aš politikos neišmanau. Tikrai. Ji man kaip fizika :D
Todėl dalinuosi tiesiog savo požiūriu...hm gal greičiau nuomone. Ir su niekuo pyktis nenoriu ;)
Apie Prancūziją: mane tie įvykiai palietė gal labiau negu kitus, nes šiuo metu mano abi sesės gyvena Prancūzijoje, ir viena netoli Paryžiaus. Jaučiuosi, tarsi dėl to mane labiau liestų. Be to, laimingų aplinkybių dėka, pati nebuvau stadione, šalia kurio buvo sprogimai. Galėjau būti visai šalia tų įvykių, bet turbūt Dievas norėjo kitaip. Todėl feisbuke užsidėjau Prancūzijos vėliavą. Ne Japonijos, ne Rusijos, ne Libano ar Malaizijos... (žmonės miršta nuolat ir visur), bet Prancūzija kažkaip artimesnė man nei tarkim Japonija. Čia gal net pasąmoniniai dalykai, kai tai toli, manęs neliečia, o kai tai vyksta visai šalia, kažkaip labiau sukrečia. Tai mano nuomonė.
Apie pabėgėlius: Esu prieš. Nenorėčiau jų matyti savo šalyje, NES:
* Jie visgi yra musulmoniškos kultūros piliečiai (ar tik man taip atrodo?), o ji gerokai skiriasi nuo mūsų krikščioniškos.
* Nesu girdėjusi, kad krikščionys organizuotų kokias masines žudynes (nekalbu apie karą ar Hitlerį), išpuolius lygioj vietoj. (arba galbūt aš tiesiog apie tai nežinau)
* Jie nėra linkę prisitaikyti prie tos šalies kultūros ir tradicijų, o reikalauja, kad taikytųsi prie jų. Pvz, reikalauja, kad Miunchene uždraustų Oktoberfestą, nes tai nesiderina su jų religiniais įsitikinimais. Vokietijoj uždrausti Oktoberfesta, jaučiat jėgą?
Be abejo, tikiu, kad yra ir gerų žmonių jų tarpe, bet nedrįsčiau rizikuoti į šalį įsileisti Trojos arklį.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 16th, 2015, 6:56 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Dėl pasaulio pabaigos panašiai ir aš galvoju: http://www.bernardinai.lt/straipsnis/20 ... iga/137241
O politika? Ar turi krikščionis kištis į politiką? Ar Dievui- Dievo, ciesoriaus-ciesoriui? Pasaulis bus visada galingesnis, nes visi žinome, kas pasaulio kunigaikštis. Galingesnis ta politine prasme, dvasinėje plotmėje krikščionis yra sudėjęs viltį į Viešpatį ir Viešpats visuomet išeis nugalėtoju, ne šią minutę, tai bent istorijos bėgyje. Bet ką mes privalome daryti kaip krikščionys- rodyti savo tikėjimą ir gailestingumo darbus, nes mes esame Viešpaties rankos ir kojos. Per mus Viešpats kuria ir stato Dievo karalystę žemėje.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 16th, 2015, 11:55 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Na, yra krikščioniškas socialinis mokymas, kuris, tam tikra prasme, ir politiką apima. Bet turbūt reikėtų paminėti dar ir tai, kad krikščionybės keliami tikslai yra aukščiau politinių. Ta prasme, jei laikaisi krikščioniškų tikslų ir mokymo, lyg savaime laikaisi ir demokratijos principų. Ar jums kitaip atrodo, ar tai atskirta ir nesusiję?

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume