Dabar yra Rugpjūtis 20th, 2019, 2:51 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 249 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Kitas

Pranešimo tema: Rūkymas
StandartinėParašytas: Lapkritis 15th, 2009, 10:36 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Pilna visko internete, bet manau jūs taip pat išmintingai ką patarsite.
Manau aiški problema. Daug jaunų žmonių tai yra įklimpę. Nori išbristi, bet deja...
Manao palinkoje, žmonės nusiteikę yra to atsisakyti, bet kaip raštas sako: valia stipri, o kūnas silpnas.
Laukiu jūsų patarimų, liudijimų, visko kas padėtų vardan to.
Dėkui.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 15th, 2009, 11:56 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Patarimai patarimais ir lieka.Lengva patarti, o mest rukyti yra sunku.
Pats rūkiau nuo ~10 klasės, iš pradžių neįtraukdamas į plaučius, nemokšiškai, vėliau pamokino... iš viso susumavus rūkiau truputį daugiau, nei 12 metų. Rūkiau pačias įvairiausias cigaretes, ypač mėgau stipriąsias. Daug kartų mėginau savarankiškai mesti rūkyti, bet nesisekė.
Iki kol neįtikėjau ir būdamas vienas virtuvėje, užsidegęs cigaretę, ėmiau melstis. Taip nuoširdžiai meldžiausi pirmą kartą. Atidaviau Dievui visą ligitolinį savo gyvenimą su visu tuo, kas buvo - visom nuodėmėm, šaikom, chuliganiškumais...
Taip meldžiaus ir kai pagaliau pabaigiau buvau jau neberūkantis žmogus. Neprašiau Dievo kad padėtų mesti rūkyti, o tik kad visa tai paimtų, nes nusibodo gyventi sau ...

Po maldos užgesinau vis dar rusenančią peleninėje cigaretę ir po to sykio jau praėjo daugiau kaip 12 metų, o nei karto nekilo noras užsirūkyti. Nerūkantis esu ir Dievui garbė už tai :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 16th, 2009, 11:32 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
labai nuostabus liudijimas ir pirma ir kiekviena karta kai perskaitydavau
as irgi taip norec :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 9:37 am 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
nesvarbu rašė:
Patarimai patarimais ir lieka.Lengva patarti, o mest rukyti yra sunku.
Pats rūkiau nuo ~10 klasės, iš pradžių neįtraukdamas į plaučius, nemokšiškai, vėliau pamokino... iš viso susumavus rūkiau truputį daugiau, nei 12 metų. Rūkiau pačias įvairiausias cigaretes, ypač mėgau stipriąsias. Daug kartų mėginau savarankiškai mesti rūkyti, bet nesisekė.
Iki kol neįtikėjau ir būdamas vienas virtuvėje, užsidegęs cigaretę, ėmiau melstis. Taip nuoširdžiai meldžiausi pirmą kartą. Atidaviau Dievui visą ligitolinį savo gyvenimą su visu tuo, kas buvo - visom nuodėmėm, šaikom, chuliganiškumais...
Taip meldžiaus ir kai pagaliau pabaigiau buvau jau neberūkantis žmogus. Neprašiau Dievo kad padėtų mesti rūkyti, o tik kad visa tai paimtų, nes nusibodo gyventi sau ...

Po maldos užgesinau vis dar rusenančią peleninėje cigaretę ir po to sykio jau praėjo daugiau kaip 12 metų, o nei karto nekilo noras užsirūkyti. Nerūkantis esu ir Dievui garbė už tai :D

Per amžius Amen!

Kol kas tiks melsti tada ir prašyti patarimo.

Majesty, pasimelsiu už tave, bet ir tu melskis ir viskas ankščiau ar vėliau bus gerai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 11:13 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
ok , aciu :0
tema uzvesta konkreti, o taip vangiai juda , as tai jau kaipo issisakiau temoj apie zalingus iprocius , kaikurie pasisake irgi , na o dar kiti ka miega? nagi pasiulymu pametekit , juk tokia aktuali tema ar nebe? :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 1:55 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Sako, yra kažkokia knyga apie rūkymą, kurią paskaitę žmonės meta. Girdėjote apie tokią? O mano tėtis metė tik kai daktarai pasakė, jog kapec bus, jei nemes :?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 2:18 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Silverblade rašė:
Sako, yra kažkokia knyga apie rūkymą, kurią paskaitę žmonės meta. Girdėjote apie tokią? O mano tėtis metė tik kai daktarai pasakė, jog kapec bus, jei nemes :?

turbūt šita knyga turi omeny? http://www.lengvasbudas.lt/index.php?-1579189470 :wink: Mano keliems pažystamiems padėjo, keliems ne - ir nuo pačio žmogaus daug kas priklauso :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 2:19 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
yra yra :D mano klasiokas kažkada vietoj matematikos pamokų ją skaitė, tik nežinau, kokie rezultatai...o va dėdė, kuris rūkė daaaaaug metų, perskaitė ir metė...mistika.. :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 3:10 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
negaliu mest nes man patinka rukyt :twisted:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 3:17 pm 
Egzorcistas
Egzorcistas
Atsijungęs
.

Paskutinį kartą redagavo Rūta Balandis 2nd, 2015, 2:36 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 5:54 pm 
Spec. būrys
Spec. būrys
Atsijungęs
man patinka rukyt. ir parukau kai noriu, zmogus neturi buti susilaikymo isikunijimas. o katram zemiski malonumai svetimi?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 6:20 pm 
Egzorcistas
Egzorcistas
Atsijungęs
.

Paskutinį kartą redagavo Rūta Balandis 2nd, 2015, 2:36 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 7:20 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
na gal gržkim prie temos, nes aš tuoj užsirūkysiu ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 7:21 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Dominus Inferni rašė:
tavęs niekas neliečia, taip kad atstok ir valdyk savo emocijas. niekam tu neidomus.

Manęs net liest nereikia :D Užtenka, kad tu čia atsiradai :wink: Ačiū tau :!: Nes seniai nebendravau su antikrikščioniškų pažiūrų žmogumi.

Prisimenu save, 1981 metais paauglystėje, kai niekindavom bažnyčias, laipiojom, kaip kiaulės ant altoriaus, gąsdinom davatkas, krauju pasirašinėjom sandoras su šėtonu, kviesdavom velnius, kad jie pridegtų mums cigaretes, vartėm kryžius ir tuo didžiavomės :oops:

Todėl nieko naujo tu čia nepasakei, skleisdamas savo neapykantą krikščionybei, kunigams, neigdamas Dievo buvimą, apsimesdamas, kad netiki velnio galia ir prisidengdamas pentograma.

Apie tokius Biblijoj Štai kas parašyta: ‘Mene, mene, tekel, uparsin’. ( Dan 5,25)

Jei nesupranti, kas čia parašyta, tai vertimą rasi Danieliaus 5:27 eilutėj. Jei nesi skystas parašysi atsakymą ČIA, arba atėjus laikui, aprašysi tai temoje "Mano atsivertimo istirija"

Žmogau, jei suprastum ir pripažintum, kad kiekviename žmoguje gyvena dvasia, nesvarbu, Dievo, ar kritusio angelo, tai suprastum, kad kartais ne tu, arba aš šnekam, bet pas mane šneka Tas, o pas tave šneka tas Nes be dvasios žmogus yra "sauja žemės", kaip parašyta: ... Esi dulkė ir dulke vėl pavirsi“ (Pradžios 3,19)

Pažiūrėk į veidrodį ir pamąstyk į ką tu labiau panašus: į Dievą, į velnia, ar išaugųsi spermatozoidą :D

Aš džiaugiuosi tuo, kad 1991, aš vis dėlto pripažinau, kad pats iš savęs aš nieko negaliu pasiekti, nebent tik purkštauti ant visų ir būt viskuo nepatenkintų... velnias yra duchas, kuris sugeba tik meluot... o Dievas atleido visas mano nuodėmes, nuplovė savo sūnaus Jėzaus Kristaus krauju ir atpirko mane iš pragaro, nes nors tu ir rašei, kad Dievas turi problemų su finansais, bet jam net nereikia babkių, kai jis šneka su "duchais" (Jok 2:19)

Taigi dar syki, sveikinu atvykus į "dvasinių savižudžių" klubą, iš kurio arba pabėgama, arba mirštama sau, kad prisikelt naujam gyvenimui Kristuje :!:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 17th, 2009, 7:30 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
saikas rašė:
na gal gržkim prie temos, nes aš tuoj užsirūkysiu ;)

O tu, saikai rūkyk ir net nesiparink, nes jei Dievui mūsų rūkymas trukdytų, tai nei vieno iš mūsų nebūtų išgelbėjęs. Kažkurioj temoj mes apie tai diskutavom, atrodo su majesty 8)

Savo laikų, kai aš rūkiau, tai net varydavau Dievą šalin, kad man netrukdytų ir galėčiau ramiai parūkyt :roll:

Ateis laikas, kaip ir man atėjo, kai suprasi, kad jei Dievas norėtu sukurt mus rūkančiais, tai butų sukūręs su kaminu pakaušyje :wink: :P :lol:

Tokia mano nuomonė apie rūkymą :)

Sorry Insanity, už dvigubą postą, bet norėjau atskirt, kaip sakoma "muchi opdel'no, a kotlety otdel'no" :oops:

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 249 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: