Dabar yra Spalis 19th, 2019, 3:04 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 69 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 26th, 2009, 8:17 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
OKULTISTE rašė:
... O KAIP PAAIŠKINTUMĖTE TOKĮ FENOMENĄ (AČIŪ DIEVUI, ATSIKRAČIAU): PABENDRAVUS SU ŽMOGUMI, PASAKOMAS JO TIKRAS ZODIAKO ŽENKLAS?...

Na tai irgi menka gudrybė :) Bendraujant su žmogumi įmanoma daug dalykų apie jį sužinoti panaudojant elementarią psichologiją. Nebūtina tiesiai klausti "po kokiu ženklu gimiai" :) Svarbiausia uždavinėti teisingus klausimus.
Štai kartą turėjau tokią patirtį: nuėjau pas psichologą pasikalbėti. Kalbėjome dešimt minučių apie "orą" (a la ką studijuoju, ką valgiau pietums ir t.t.), po tų dešimties minučių psichologas ėmė dėstyti apie mane tokius esminius dalykus, jog tikrai galėjai pagalvoti jog žmogus turi telepatinių ar dar kokių sugebėjimų. Pasakė viską apie mane.
Paklausus kaip čia jis taip viską sužinojo, man buvo paaiškintą, jog žmogus pats to nepastebėdamas apie save pasako gana tikslios informacijos: gali tokiu būdu numatyti kada žmogus gimęs ir t.t.
Kai kurie žmonės būdami empatiški patys to nenujausdami gali būti geri psichoanalitikai :) Žmogus kalba ir išsiduoda, tada tu siekdamas (net nesąmonigai) vieno ar kito atsakymo gali jį nesąmoningai išklausti.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 26th, 2009, 3:22 pm 
Egzorcistas
Egzorcistas
Atsijungęs
.

Paskutinį kartą redagavo Rūta Gruodis 19th, 2013, 2:39 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 27th, 2009, 12:48 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
... A... tai truputį nejauku man pasidarė, kad tokia žmonių "narstytoja", pati to nežinodama, būnu... :roll: Juk tai ne itin gerai...?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gruodis 9th, 2009, 3:51 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
kol nebuvau atsivertusi i protestantizma, domejausi ne tik chiromantija, bet ir kitokiais dalykais: horoskopais, burimais kortomis, numerologija ir t.t
tiesa, paziurejus i delna nelabai as ten ka matydavau, bet karta drauges broliui pamaciau nutrukusia gyvenimo linija, paskaiciau knygeleje kad tai reiskia kad isvaziuos i uzsieni, nors gali reiksti ir pavoju gyvybei. ka jus manote, po 3 savaiciu jis nuskendo.
neseniai man parase vienas magas, jis atkreipe demesi i mano foto matomas rankas, parase, kad jos idomios formos.
kazkodel nuo to amato zmoniu stengiuosi atsiriboti, jie yra velnio tarnai. vos tik susidedi su ju pranasystemis, tuoj gyvenimas ritasi i duobe, nes velnias gajus, nepamirsta savo pasaukimo naikinti zmonija.
kodel mes buriames? norime zinoti kas nutiks, bet dazniausia rezultatai neatitinka lukesciu. geriau eiti melstis ir prasyti Dievo kad vestu musu gyvenima gera linkme, saugotu nuo blogio, o ne tiketi blogom pranasystem ir uzsiprogramuoti, kad taip nutiks.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: Liepa 30th, 2010, 4:01 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
nesvarbu rašė:
Pakol nebuvau krikščionis domėjausi chiromantija. Buvau daug tų taisyklių išmokęs mintinai ir galėjau tuo

Aš irgi artėjau prie tos ribos :) Po to, per išpažintį, kurią atlikau labai nuoširdžiai, tai buvo pokalbis su kunigu, jis man liepė sudeginti tas knygas, iš kurių mokiausi. Bendra suma išleista knygoms buvo gal 70lt. Kaip buvo gaila, bet tą padariau ir padėjau tašką visiems šiems būrimams. Nesakau, kad buvo lengva, nes taip nebuvo, dar ir dabar yra kirbėjimas toks, noras jei ne burti, tai, kad man išburtų, nors ir žinau, kad daugelį dalykų galima priskirti Forerio efektui.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Re:
StandartinėParašytas: Liepa 30th, 2010, 5:46 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Stan rašė:
Bendra suma išleista knygoms buvo gal 70lt.

Mano kai deginau saviškes suma buvo kokia 10 kart didesnė. Pusė savo knygų sudeginau. Kas buvote pas mane namie, žinote ką reiškia pusė mano knygų :)
Nesigailiu kad sudeginau visą ezoteriką, leido pradėti kitaip mąstyti. Nors dabar pas mane vėl nemenka krūvelė ezoterikos, tačiau dabar iš to darau religijotyrinius tyrimus :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Chiromantija ir kiti būrimai
StandartinėParašytas: Liepa 30th, 2010, 9:33 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Hm... Pas mane palėpėje jau senokai guli... Gal ir man laužiuką sukurti? Nors dabar kai kada ne dėl praktinio naudojimo, o dėl pasižiūrėjimo iš šalies, pažinimo pavartau... Ar toks domėjimasis yra nuodėmė?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 30th, 2010, 10:02 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
OKULTISTE rašė:
Hm... Pas mane palėpėje jau senokai guli... Gal ir man laužiuką sukurti? Nors dabar kai kada ne dėl praktinio naudojimo, o dėl pasižiūrėjimo iš šalies, pažinimo pavartau... Ar toks domėjimasis yra nuodėmė?

Atiduok man viską, nereikės deginti, o moksliniams tyrimams pasitarnausi. (šiaip rimtai, jei turite kokios ezoterinės literatūros ir norite ja atsikratyti galite ją man padovanoti, būsiu labai dėkingas)
Nemanau jog šiaip paskaitymas yra nuodėmė, nebent paskaičius kyla noras tuo užsiimti tada sunerimčiau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 1st, 2010, 10:33 am 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
hm as seniai domiuosi ezoterika ir nieko bloga tame nematau :) domiuosi ivairiomis ezoterikos sritimis, ypac astrologija, minerologija, sapnu reiksmemis...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 1st, 2010, 11:10 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
drieziuke rašė:
hm as seniai domiuosi ezoterika ir nieko bloga tame nematau :) domiuosi ivairiomis ezoterikos sritimis, ypac astrologija, minerologija, sapnu reiksmemis...

Na domėtis kaip sakiau nieko blogo tame nematau.
Tačiau ant ezoterikos statyti savo gyvenimą būtų tas pats kas tikėti seneliu šalčiu :)
didžioji ezoterikos yra melas arba kažkokios idėjos kurios suplaktos iš įvairių sričių, dažnai prieštaraujančių viena kitai. Lietuvoje nemačiau nei vienos rimtesnės knygos ezoterikos tema, vis kažkokia beletristika. Ir labai gaila kai žmonės ant beletristikos stato savo pasaulėžiūrą. Na čia panašiai kaip kad statyti savo gyvenimą ant meilės romanų :D
Na bet tu driežiuke, seniai žinai mano poziciją šiuo klausimu tad tau nieko naujo ko gero nepasakiau :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 1st, 2010, 11:48 am 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
zinau zinau :) na o mano domejimasis ir lieka domejimusi nors kai kuo ir tikiu ;) :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 1st, 2010, 1:10 pm 
Šviesos riteris
Vartotojo avataras
Šviesos riteris
Atsijungęs
O mano mociute visokiais burtais uzsiima :) Nuo chiromantijos iki burimo taro kortomis. Karta pasiemiai is jos tokia knyga kaip islavinti savo ekstrasensinius gebejimus, tai dabar ir moku paemus nepazystamo zmogaus nuotrauka pasakyti ar jis gyvas ar mires :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 1st, 2010, 3:40 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Na tą mes patikrinsime :) Surinksiu 10 fotkių ir pasižiūrėsime kas čia gyvas o kas miręs :D (čia rimtai patikrinsiu, taip kad lauk poros dienų bėgyje nuotraukų)
Bet šiaip jau nerekomenduoju tokių dalykų praktikuoti. (Čia iš skaudžios asmeninės patirties kalbu)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 1st, 2010, 6:55 pm 
Šviesos riteris
Vartotojo avataras
Šviesos riteris
Atsijungęs
Galesim pabandyt, bet abejoju ar pasakysiu teisingai, nes vis delto man kaip nepatyrusei sitoje srityje nuotrauka geriau laikyti rankoje, tada geriau jauciu :D
Seip to nepraktikuoju tik viena karta pabandziau, kita, ziuriu kazkas gaunasi ir tiek :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 1st, 2010, 9:13 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Indre, tai yra nelabojo darbas.
Indrė rašė:
O mano mociute visokiais burtais uzsiima :) Nuo chiromantijos iki burimo taro kortomis. Karta pasiemiai is jos tokia knyga kaip islavinti savo ekstrasensinius gebejimus, tai dabar ir moku paemus nepazystamo zmogaus nuotrauka pasakyti ar jis gyvas ar mires :roll:

Tokios veiklos pasekmė - prakeikimas iki trečios ar ketvirtos kartos. O prakeikimas tai ne juokas, prakeikimo pasekmės - ankstyva mirtis, psichinės ligos, alkoholizmas ir kitokios priklausomybės. Čia ne mano išsigalvojimai, taip yra parašyta Biblijoje. Jei esi krikščionis pasakyk kad baigtų tuos nedorus darbelius tavo močiutė, nes užtraukia labai baisią bėdą visiems savo vaikams, anūkams ir proanūkiams. :twisted:

Prašau Jėzaus Kristaus vardu nustoti maitinti demoną.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 69 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: