Dabar yra Gruodis 11th, 2018, 6:48 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Pranešimo tema: Juokingi mūsų gyvenimo nutikimai
StandartinėParašytas: Kovas 2nd, 2010, 8:32 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Pagalvojau, būtų neblogai užverti šitą temą. Juk visiems gyvenime yra nutikę kažkas juokingo, taigi, pasidalinkite, pasijuoksime kartu.

Gal pradėsiu nuo savęs.
Kadangi esu katinų mylėtoja, tai negaliu praeiti pro jokį katiną jo nepaglosčius, neužkalbinus. Kartą sutikau tokį vieną katinuką eidama į bažnyčią. Tada dar eidavau į katalikų bažnyčią ir giedojau jaunimo chore, pačiam prieky.
Tą dieną buvo kažkokios iškilmės, gal pirma komunija vaikams. Žodžiu, aš braunuosi pro susirnkusius žmones į patį priekį o už nugaros girdžiu kažkokį bruzdesį, atsisuku, o tas katinas iš paskos ateina. Choro panos vos juoką sulaiko, kitos pradėjo jį vyti, o katinėlis užbėgo už fortepiono ir užlindo už suolų, kur stačiatikių visokie daiktai stovi, mes jį iš ten vyti, o jis užšoko ant šventoriaus ir dar pradėjo praustis, svečius moti, tipo žegnojasi atsitūpęs ir kitus moko naujoviškų poterių. Mes ten lūžtam, jau šviesos užsidegė, kunigai tuoj turi išeiti, o katinas jau mišias pradėjo.
Na baigėsi tuo, kad atėjo zakristijonas ir išsinešė naujai iškeptą 'kunigėlį' po pažasčia. :luztu:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Juokingi mūsų gyvenimo nutikimai
StandartinėParašytas: Kovas 3rd, 2010, 6:59 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Nelabai supratau, kokie stačiatikių visokie daiktai už suolų katalikų bažnyčioj stovi? :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 3rd, 2010, 8:52 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Kadangi alytuj nėra atskiros stačiatikių bažnyčios, tai kartą į mėnesį į Kazimiero bažnyčią atvažiuoja popas stačiatikiams mišių pravest, va ir stovi ten visokios smilkalinės kampe ir dar visokie man nežinomi daiktai už choro suolų. Tikras katinų rojus. :luztu:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 5th, 2010, 9:22 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Na, kad jau apie katinus pradėjo Dolic kalbėti...

Kai buvau jaunas ir truputį kvailesnis, irgi visokius katinus glostydavau, namo nešdavaus...
Kartą, eidamas į darbą, pro tokį kaimo skverelį - sąvartyną reikėjo eiti (pro ten kasdien eidavau į darbą). Na ir pavasarį pamačiau gal kokių mėnesio ar jaunesnį kačiuką, visą pasišiaušusį, jis meiliai pribėgo, paglosčiau, o kad nesektų iš paskos įkėliau į medį, kiek pasiekiau ir nubėgau. Vakare, po darbo, vėl einu pro ten pat, žiūriu - tas pats kačiukas atbėga man iš priekio. Na patiko jis man, tai ir parsinešiau namo. Žmona stipriai nesupyko (tada dar buvau neišsiskyręs ir vaiko neturėjau), palakdino, padarė improvizuotą guolį naujam augintiniui ir nuėjome tėliko žiūrėti. Apsiprato kačiukas, pradėjo visur laipioti, viską uostinėti... Po kurio laiko reikėjo važiuoti pas uošvius, tai pasiėmiau savo mėgiamą išeiginį megstinį ir žiūriu, kad toks lyg ir skylėtas. Tąsyk viską kandims nurašėme. Kitą kartą radau savo darbinius treningus tokia lyg pragraušta rankove, dar kitoj vietoj kampas nugrauštas lyg :( blogai, bet ką padarysi - kitus rūbus apsimoviau. Žmonos močiutė sužinojusi apie tokius dalykus, spėjo, jog maniškė kokią nors nėščią moteriškę ar tai įskaudino, ar tai apsipyko su tokia tai žiurkės įsiveisė ir kapoja rūbus. Ką ten žinosi, darbe visko nutinka :roll:
Nu ir kartą, su žmona gulėdami lovoje ir žiūrėdami tėliką, matau, kaip tas numylėtinis kačiukas prieina prie kėdės, ant kurios buvo numestas darbinis treningas (jau aplopytas) ir, viena rankovė taip žemyn nuo kėdės nusvirusi, o tas atsisėdo ir griaužia sau ramiai tą rankovę. :twisted: Pasirodo katinas turėjo tą kirmėlę... nežinau ar kaspinuotį ar dar kokį (jis buvo amžinai alkanas, nors duodavome ėsti kaip savo šuniui spanieliui).
Na, tada jo "katino dienos" baigėsi - kaip šveičiau tą katiną per langą į kaimynų kiemą... tiek jo ir tematėm... gal kaimynas prigaludė? :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 11th, 2010, 4:36 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
nesvarbu rašė:
Pasirodo katinas turėjo tą kirmėlę... nežinau ar kaspinuotį ar dar kokį (jis buvo amžinai alkanas, nors duodavome ėsti kaip savo šuniui spanieliui).
Na, tada jo "katino dienos" baigėsi - kaip šveičiau tą katiną per langą į kaimynų kiemą... tiek jo ir tematėm... gal kaimynas prigaludė? :lol:

va taip ir daugeja beglobiu gyvunu...lengviausias problemos sprendimo budas :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 12th, 2010, 1:15 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Nepradėk ir čia į offtopą varyti. Papasakok ką tais juokingo iš savo gyvenimo.
Va kaip tik prisiminiau, kaip kartą išmečiau langą per langą :luztu: :lol:
oi buvo :luztu: :lol:

gaila lango, sudužo stiklas, rėmas apsilaužė :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 12th, 2010, 10:13 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
man nepasirodė tai juokingu, nesvarbu , na tikiuosi dabar taip jau nesielgtum

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 12th, 2010, 12:32 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
majesty rašė:
man nepasirodė tai juokingu, nesvarbu , na tikiuosi dabar taip jau nesielgtum

man irgi nepasirodė juokinga :roll:
Na o mano gyvenime juokingų nutikimų tikrai netrūksta, gal todėl kad esu biški išsiblaškęs žmogus...nu net nzn pvz kartą turėjau eit pas vieną žmogų į svečius...ateinu patuksenu i duris - nieko, pabandau rankeną paklebint nieko...kadangi telefonoto žmogaus neturėjau išėjau.Kitą kart atėjus pamačiau kiek aukštėliau pritaisytą durų skambutį apie kurį visai nepagalvojau :D
na būna man ir tokių nesusipratimų apie kuriuos net pasakot gėda dėl savo išsiblaškymo ir žioplumo...pvz turbūt puse metų ieškodama vardo savo mobilaus adresų knygoj eidavau per visą ją kol susiprotėjau kad tai padaryti galima tik paspaudus pirmą ieškomo asmens vardo raide :luztu:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 12th, 2010, 6:11 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
su tuo kačiuku man irgi juokinga nebuvo - susna sukramtė mano mėgiamiausius treningus :twisted:

Kur kas juokingiau buvo, kai pavasarį viena višta perekšlė prisiperėjo viščiukų, o kadangi lauke dar buvo gerokai vėsu, tai vištą su viščiukais parsinešiau palėpėn, prie įėjimo į mūsų gyvenamo ploto pačioje pastogėje. Ten buvo labai žemai langai, tai viščiukai it šiltnamyje kaitindavosi saulutėje. Sukonstravau jiems šiokią tokią būdą iš faneros, tai nakvodavo jie būdoje. Panašiai tuo pat laiku ir mano sibirinė katė atsivedė kačiukų šalimais vištos būdos, tai kačiukai ir viščiukai augo kartu, šildėsi tai prie vištos, tai prie katės. Katė viščiukų neužkabindavo, nors buvo pasižymėjusi vietinių žvirblių medžioklė. Taip jie ir sustiprėjo, paaugo, kačiukai atako visi viščiukų pūkais apkibę. Labai ilgai draugavo, pakol lauke galutinai atėjo pavasaris ir visi buvo iškeldinti į paruoštą aptvarą šalia ūkinio pastato. Tai buvo smagu, kur kas smagiau, nei suknistas laukinis kačiukas, ėdantis šeimininko rūbus :evil:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 15th, 2010, 2:31 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
na jei jau pradejau apie baznycias, tai ir pratęsiu......
aš vis maišydavau, t.y tiksliai nežinojau, kad diakonas ir dekanas yra du skirtingi dalykai. kai dar ėjau į katalikų bažnyčią per tai buvau patekusi į nepatogią situaciją.
vis ir girdėdavau, dekanas tą apibarė už nuorūkų mėtymą, aną pasakė, tą sukritikavo, zakristijonas pasoviai drebėdavo, o aš net nežinojau kas jis per vienas, nes buvau tokia pusiau nauja ten.
kartą viena choriste po misiu prisedo fortepionu pagroti, o atleke kazkoks piemuo ir ją apibarė kad išderins stygas.aš, kaip grojanti tokiu instrumentu, atskaiciau jam visą paskaitą apie fortepioną, žodziu, nuleidau ant žemes, sudirbau :badday: veliau tik paklausiau kažko, kas cia per vienas, o man pasakė, kad diakonas.
vaje vaje kaip as susiparinau, galvoju, dabar man bus blogai, aprekiau dekaną, kuris cia matyt, atvaziaves tvarką palaikyti, gal koks iš auksciau atsiustas. :granata:

kokias 2 savaites bažnycioj nesirodziau, o po to apeidavau jį per kilometrą, kad tik į akiratį nepapulciau. :!:
vėliau tik sužinojau, kad dekanas visai ne tas, o diakonas tai yra būsimas kunigas ir jo bijoti visai nereikia. :cold:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 15th, 2010, 3:58 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
O mes ant durų su lentele "diakonai" buvom vietoj pirmosios "i" markeriu užrašę raidę "r" :oops:
Gavosi užrašas "d(r)akonai" :blackmetal:
Vat tada, dolic, tai tikrai turėtum bijot :cold:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 16th, 2010, 1:06 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
diakonai yra skirtingi: yra permanentiniai ir laikini, it pereinamasis etapas. Permanentiniai diakonai niekados netaps kunigais. Tokiu diakonu pas katalikus gali būti ir vedę vyrai, turintys šeimą. Na, Lietuvoje permanentinių diakonų yra keletas, bet daugumoje tie, kurie į kunigus taikosi. Diakonai - drakonai nu čia tai galingai :liuks:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 17th, 2010, 6:13 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Galiu pasidalinti ne savo, o vieno kunigo šaunia istorija.Reiktų ją gyvai pasakoti, geriausia pamatyt,bet nieko,bandau rašyt. :)
Žodžiu, kai perskaitoma Evangelija, mūsų kunigas sako: „Na, kadangi šiandien skaitėme Evangeliją pagal Luką, galbūt patarnautojas Lukas norėtų pasakyti pamokslą? (žinoma, kun.Andrius tai pasakė juokais) Bet Lukas ištiesų, pasidavė provokacijai ir atėjo, (o Andrius tuo metu galvoja:-kas dabar bus? :shock: ) o pasirodo gi visai nieko, Lukas paėmė, surado pamokslo paruoštukę (likusią nuo vaikų Mišių) ir ją perskaitė. Visi buvo šokiruoti, reiktų pamatyt tą vaizdą.Žinojom, kad mūsų kunigas drąsus ir labai šaunus, bet kad taip... :lol: Paskui kun. Andrius atsistojęs :-na, kadangi mano mintis jau visas pasakė, tai AMEN. :))) Buvo labai smagu. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 30th, 2010, 1:41 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Apie katinus pratęsiant temą:

turėjome tokė katiną vardu Bebrukas. Juodas, su balta dėme po kaklu. Kartą grįžtant namo, likus 3 km. iki namų, žiū - ant kelio juodas katinas su balta dėmele. Sustojom. Pro duris kalbinam "bebruk, bebruk", tas kačisu atsargiai įlipa mašinon. Važiuojam toliau, glostom. Sakom "kažko tepalais smirda katinėlis, na, bet nieko - toli nuo namų nusibąstė, matyt turėjo kokių nors nuiotykių.

Grįžom namo, žiūrim - gi mūsų bebrukas tai namie, kiem tupi. O tai ką tada čia parsivežėm? pasirodo kažkokį vargšą svetimą katinėlį "pavogėm". O jis ir mašinon paklusniai lipo :)

baigėsi tuo, kad mūsų šunys vos jį pamatė, vijosi vargšelė iki pačių vartų ir jau nieko jam padėti negalėjom :(

Juokinga ne iš katino, o iš savčs, kad taip susimovėm :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 30th, 2010, 7:41 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Man panašiai buvo su šefo katinu. ėjau į svečius ir pamačiau lauke jų katiną, atėjus pasakiau, kad savo Karlą iš lauko pasiimtų, o tas Karlas ramiai sau namie sėdi.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: