Dabar yra Rugpjūtis 15th, 2018, 12:25 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Pranešimo tema: Re: Juokingi mūsų gyvenimo nutikimai
StandartinėParašytas: Balandis 30th, 2010, 8:25 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
tik.tyla rašė:
Galiu pasidalinti ne savo, o vieno kunigo šaunia istorija.Reiktų ją gyvai pasakoti, geriausia pamatyt,bet nieko,bandau rašyt. :)
Žodžiu, kai perskaitoma Evangelija, mūsų kunigas sako: „Na, kadangi šiandien skaitėme Evangeliją pagal Luką, galbūt patarnautojas Lukas norėtų pasakyti pamokslą? (žinoma, kun.Andrius tai pasakė juokais) Bet Lukas ištiesų, pasidavė provokacijai ir atėjo, (o Andrius tuo metu galvoja:-kas dabar bus? :shock: ) o pasirodo gi visai nieko, Lukas paėmė, surado pamokslo paruoštukę (likusią nuo vaikų Mišių) ir ją perskaitė. Visi buvo šokiruoti, reiktų pamatyt tą vaizdą.Žinojom, kad mūsų kunigas drąsus ir labai šaunus, bet kad taip... :lol: Paskui kun. Andrius atsistojęs :-na, kadangi mano mintis jau visas pasakė, tai AMEN. :))) Buvo labai smagu. :)

geras:0 šaunu

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gegužė 14th, 2010, 7:58 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
na, prisiminiau dar vieną nutikimą apie kačiuką.
Kažkada dirbau turgely gėlėse, o ten tokia mažytė katytė ateidavo, aš ją pašerdavau, paglostydavau, žiūrėdavau, kad po mašina nepapultų. kartą aš taip saugojau ją nuo gatvės, o atvažiavo vienas klientas ir klausia, ar čia mano katė- sakau, ne mano, nes tada jau Terukę turėjau, o jis sako- tavo tavo.
kitą kartą kai jau gėlėse nedirbau, o teatre, laukiau prie banko mašinos važiuoti į spektaklį- žiūriu- ta pati katė, vėl per kelią bando pavojingai kerėplioti, aš ją pašaukiau, paėmiau į glėbį ir pernešiau per gatvę, pastačiau ant šaligatvio. vėl sustojo mašina, kad svarbiausia, išlipo tas pats vyras kaip ir praeitą kartą ir sako- taigi sakiau, kad čia tavo katė. jumoras tas, kad visi veikėjai susitiko visai kitam gale miesto nei praeitą kartą. :luztu:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 6th, 2010, 12:55 pm 
Spec. būrys
Vartotojo avataras
Spec. būrys
Atsijungęs
juokingo buvo Lenkojoj nutike,čia prieš savaite buvom su parapijos jaunimu Lenkijoj ir vienoj mokykloj pietavom su mokiniais,ir kiekvienas mūsų turejo kažka apie Lietuvą papasakot,o vienas visiškai nžinojo ką pasakot,o kunigas jam sako"kalbek bet ka lietuviškai,o aš lenkiškai išversiu",na tas ir pradejo kalbėt "šiandien labai saulėtas oras"(lietuviškai),o kunigas jiems lenkiškai verčia"Vilniuje yra aušros vartai,vaikinas"prieš mane ant stalo daug vaišių" kunigas verčia"aušros vartai yra labai mylimi ir pan.." o tas vel "musu lauke 12 valandu kelione namo" kinigas "sovietmečiu komunistai norejo juos nugriaut" ir bla bla bla....žodžiu totalus nusišnekejimas....bet reik tą pamatyt,o ne skaityt xDDDD
kaip mes lūžom,o lenkai sedi ir nieko nesupranta,kas mums daros :luztu:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 30th, 2010, 6:51 pm 
Ginklanešys
Vartotojo avataras
Ginklanešys
Atsijungęs
sitas atsitikimas siejasi su mano gyvenimu.. ;) per vienas laidotuves, kunigas atlikes visas reikiamas apeigas pavargo laukti, kol uzkas duobe, tai dar zemdirbiam uzkasinejant duobe sugalvojo pasisalinti, kadangi jis buvo toks gan jaunas kaimetukas, tai soko tiesiai per duobe, aisku sokdamas sutanos nesugalvojo pasikelti ir sutana to tinkamai neleido padaryti :D jis i duobe ikrito ir juoko pridare, aisku artimiausi zmones paniauke antakius, bet ryztingesniu veiksmu nesieme, gal del to kad nesuprato ar cia prie apeigu prisiskaito... nzn. Bet buvo linksma ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 30th, 2010, 6:55 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Sokratas rašė:
sitas atsitikimas siejasi su mano gyvenimu.. ;) per vienas laidotuves, kunigas atlikes visas reikiamas apeigas pavargo laukti, kol uzkas duobe, tai dar zemdirbiam uzkasinejant duobe sugalvojo pasisalinti, kadangi jis buvo toks gan jaunas kaimetukas, tai soko tiesiai per duobe, aisku sokdamas sutanos nesugalvojo pasikelti ir sutana to tinkamai neleido padaryti :D jis i duobe ikrito ir juoko pridare, aisku artimiausi zmones paniauke antakius, bet ryztingesniu veiksmu nesieme, gal del to kad nesuprato ar cia prie apeigu prisiskaito... nzn. Bet buvo linksma ;)
Sveikas sugrįžęs į forumą ir dar su tokią tragikomiška istorija :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 1st, 2010, 1:26 pm 
Ginklanešys
Vartotojo avataras
Ginklanešys
Atsijungęs
padekokit urviniui kuris i II susitikima issityse mane ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gruodis 5th, 2010, 1:01 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
man tai šią vasarą buvo toks tragikomiškas nutikimas:
jau kelios dienos gerokai kaitino lauke, o mano kambaryje buvo iš viso pirtis, į galą karštis pasiekė apogėjų, tad pagaliau nutariau nueiti į prekybos centrą ventilatoriaus, pasiėmiau maišelį, kaip priklauso, užsivilkau suknelę...
tik va, man beeinant pradėjo debesuotis kažkaip, bet nelabai kreipiau į tai dėmesį. maždaug pusiaukelėj užėjo lietus, ką daryti- neišmanau- slėptis nėra kur. tai ką aš, gipsuotą ranką maišeliu apvyniojau, ir einu sau toliau tuo pačiu žingsniu. įsiraunu į parduotuvę visa šlapia, visi į mane spokso, o aš ramiai prieinu prie pardavėjos ir paklausiu apie ventiliatorių, aišku, viskas buvo iššluota, tada as ramiai išėjau iš parduotuvės, per visą audrą, kai kiti net su skėčiais bijojo nosį kišti. grįžtant namo teko bristi iki kelių, kažkas sustojo pavežti, o aš pasakiau, kad išėjau pasivaikšcioti- puikus oras, jaučiu, pažiūrėjo kaip į nevisprotę.
aplinkui lijo, žaibavo, žaibas trankė į stulpus, be to siplyšo basutė, tai teko paršliaužti basai.
įdomus pasivaikščiojimas buvo...
per tą vasarą ventiliatoriaus taip ir neredau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gruodis 5th, 2010, 9:48 pm 
Karys
Vartotojo avataras
Karys
Atsijungęs
o aš vat, vakar vakare grįžtant iš miesto aikštės, kurioje į eglutę pažiūrėt nuėjau....lipau nuo laiptų( ir dar prieš tai pasakiau, kad aš nemėgstu šitų batų ,bo jie baisiai slidūs, dramatiškai nusiridenau nuo laiptų per kelias pakopas (aišku ne specialiai) bet taip juokas "paėmė" kad net skausmui neleido prasivežt :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gruodis 17th, 2010, 10:07 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
svarbiausia , kad nesusirgai , dolic, po tokio pasivaiksciojimo :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 2nd, 2011, 9:20 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
majesty rašė:
svarbiausia , kad nesusirgai , dolic, po tokio pasivaiksciojimo :)

ne, tik basanoškė suplyšo ir grįžau namo kaip pirmykštis žmogus, bara, o šiaip juk vasara, kur ten susirgsi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 14th, 2011, 1:03 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Šią naktį katė prie lovos pradėjo letenom braukyti spintos duris, kaip daro kiekvieną naktį. Žmona sako, kad pradėjau žemu balsu garsiai šaukti "škic". O aš nieko neprisimenu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 14th, 2011, 10:08 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Lunatikas. :D
Tai jei kiekvieną naktį katė ten graužia, ta gal kiekvieną naktį taip ją kalbini?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 17th, 2011, 1:56 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Sokratas pasakojo apie linksmus nutikimus laidotuvių metu, tai ir aš pasidalinsiu :) toje istorijoje aš nei prie ko, bet... buvo taip:
Numirė žmogus. Dėl kažkokių priežasčių (šeimyna tokia biški pagerianti, tai gal nebuvo kam laidoti :D ) jis dar kurį laiką buvo šaldytuve (turbūt jis turi spec. pavadinimą :roll: ) ir gulėjo ten su kitais lavonais (dieną ar dvi). Na ir paskui parsivežė pasišarvoti. Sėdi prie karsto žmona, dar kažkas.. ir atvažiuoja dukra. prieina ir tokiom :shock: akim sako: "Čia gi ne tėtis". Kiti buvę pakelia akis: nu, ne tas. Tai paskui važiavo ieškoti, nes tuo pačiu metu du numirėlius išvežė, tik supainiojo... Kaži kaip reagavo kiti, kai pamatė, jog parsivežė ne saviškį :roll:
Šiaip labai smagi istorija, dar ir šiandien juokiamės prisiminę :luztu:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 10th, 2011, 7:26 pm 
Spec. būrys
Vartotojo avataras
Spec. būrys
Atsijungęs
Mano katė atsivedė katukų. Visą dieną peliavo, o aplink katukus lakstė viena višta. Kai katė gryžo, višta jos neprileidžia prie katukų! Vistiek teko tą vištą nuo jų atskirti. Vargšelė, susipainiojo truputį... :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 13th, 2011, 6:01 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Geras :lol:

O mano katytė man miegant lipa ant galvos :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: