Dabar yra Spalis 20th, 2019, 6:03 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 26th, 2009, 10:15 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Na bet juk tu sakei:
676 rašė:
Jei yra niekinamojo, arba įžeidžiančio pobūdžio, tai įeina

Aš juk galiu skaldyti bajerius ir be įžeidinėjimo ar niekinimo intencijos.
Va pas mus kompanijoje dažnai būna kokie nors durni bajeriai su pošla potekste.
Jei draugelis tau leptelėjo kad esi "gaidys" ir tu supranti kad tai bajeris, mestelsi bajerį atgal ir neįsižeisi. Bet va jei koks marozas gatvėje pasakys tą patį, manau iškart eisi muštis.
Taigi manai kad Jėzus tau taip pat duos į galvą kaip ir tam kuris iš jo dergėsi? ;)

Taigi lyg ir gaunasi jog viskas susiveda į intenciją. Ar ne?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 26th, 2009, 10:25 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Nesvarbu, kas dergiasi, ar krikščionis, ar musulmonas, ar marozas, visiems galioja tie patys kriterijai :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 26th, 2009, 11:28 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
A6 nekalbu apie dergimąsį vien dėl dergimosi.
Pažiūrėk mano pateiktą pavyzdį apie draugus ir marozus. Ta pati frazė vienaip skamba iš draugo, kitaip iš marozo. Ar ne?
Vėlgi, kai tavo artimas žmogus patraukia tave per dantį, tada jis tai paprastai daro dėl to kad tave gerai pažįsta, tu jį pažįsti ir žinai priežastį kodėl jis taip daro. Bet kitaip reaguoji į pašalietį. Ar ne?
Dabar atkreipk dėmesį į tai jog dieviškasis pažinimas yra daug gilesnis. Taigi ar dievas tave baus dėl to kad žino priežastį dėl ko tu dergiesi?
Tarkime tau prasta nuotaika, griuvo pasitikėjimas Dievu ir artimu, tarkime tau užėjo tiesiog prastas laikas, bet Dievą tu myli. Taigi, ar Dievas apsvaidys tave žaibais it koks Dzausas?
Tikėjime viskas nėra tik balta ir juoda. Viskas turi tokias gilias priežastis, kad mes jų dažnai nesuvokdami subjektyviai nurašome arba iškeliame.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 26th, 2009, 12:20 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Iš tiesų, tai perfrazavus vieną rašto vietą, geriau pašaipa iš draugo, nei marozo bučinys :lol: :lol: :lol:

Sutinku, kad Dievo meilė ir tolerancija yra daug didesnė, nei mūsų 8) Daugelis iš mūsų reaguojam žmogiškai, kaip tas žmogelis, kuris pasakė: "Tu įsivaizduoji, daktaras pavadino mane šizofreniku... nežinau, ką tai reiškia, bet aš jam iš kart daviau per galvą"

Nenorių įžeist, nei vienos grupės žmonių, bet man iš tiesų yra nusispjaut, ką marozai apie mane šneka :wink: Bet kodėl draugai vadina vieni kitus gaidžiais? :lol: Arba jie nesupranta, to posakio reikšmės, arba žino kažką daugiau, nei mums atrodo iš šono :?

Beje, jei jau šnekam, apie neformalius krikščionis gotus, emo ir t.t., tai gal yra ir marozai krikščionys? :D Atsiliepkit :!:

Ir dar, tas kuris nei karto nešaukė ant Dievo ir neišrėkė Jam savo nepasitenkinimo, skausmo ar širdgėlos, tai turbūt arba tam žmogui viskas gerai, jis neturi jokių poreikių, arba jis nepasitiki Dievu ir bijo, kad netrenktų žaibas... (aš esu rėkęs, bet kaip matot, po šiai dienai esu gyvas) 8)
Adomas irgi bijojo "apsidirbęs" :cry: Nebūtų bijojęs, atgailavęs ir prisiėmęs atsakomybę, tai visa žmonijos istorija turbūt būtų pasisukus kitaip :wink:

Paskutinį kartą redagavo 676 Spalis 26th, 2009, 12:56 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 26th, 2009, 12:27 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Kodėl draugai pavadina vienas kitą "gaidžiais"? Va tu ir vėl bandai įžvelgti kažką amoralaus ar keisto :) Kai draugai pažįsta vienas kitą N metų jie gali vienas iš kito riebiau pasišaipyti. Tai kartais panašu į gražias varžybas kuris gudriau patrauks kitą per dantį :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 26th, 2009, 12:38 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
o gal kas nors bandė surast ką apie "krikščioniškus bajerius" sako bažnyčios tėvai ar net pats magisteriumas ar koks popiežius ir tt?
Pvz man labai patiko viena situacija, įvykus Jonui Pauliui II: jau būdamas ganėtinai ligotas jis dalyvavo kažkokiame jaunimo suvažiavime (nepamenu tiksliai kur). Jam vos pratarus kokį sakinį visi tuoj imdavo ploti, žodžiu didelės ovacijos. Tada JP II tarė: "Popiežiui patinka kai jūs plojate. Nes kai jūs plojate, popiežius ilsisi."
Tas popiežius turėjo tikrai gerą jumoro jausmą!

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 26th, 2009, 12:51 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
insanity rašė:
Kodėl draugai pavadina vienas kitą "gaidžiais"? Va tu ir vėl bandai įžvelgti kažką amoralaus ar keisto :) Kai draugai pažįsta vienas kitą N metų jie gali vienas iš kito riebiau pasišaipyti. Tai kartais panašu į gražias varžybas kuris gudriau patrauks kitą per dantį :)

Ne, aš neieškau nieko amoralaus ar keisto, tik darau, prielaidą, kad gal jie nežino to posakio esmės ir prasmės :? Evangelizaciju kalėjimuose metu, daugelis keiksmažodžių, ar išsireiškimų įgavo tikrąją prasmę, todėl aš dabar atsargiau vadinu kitus kokiais nors epitetais 8)

Bet draugų rate, tai mes patys dažnai parungtyniaujam, kieno liežuvis miklenis, sukirst kitą jo paties žodžiais :P

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 27th, 2009, 11:29 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Atleistų? - Vadinasi yra už ką atleisti?...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 28th, 2009, 1:36 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
na nepykit, tik norejau priminti kad ši tema yra ne apie draugų "gaidinimus" o apie jumorą ;)

tai ar kas esat skaite kokį bežnyčios tėvų atsiliepimą šiuo klausimu?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 29th, 2009, 7:11 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Ačiū už gražinimą į vėžes :lol:

ne, neteko skaityt nieko panašaus :(

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 30th, 2009, 4:18 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Radau vieno jėzuito straipsnelį apie juoką ir linksmumo svarbą krikščionybėje:
http://vydija.lt/kalendorius/balandis/j ... venime.htm

ką manote?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 30th, 2009, 5:03 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Na va, suguldyta viskas nuo A iki Ž. Nėr, nei ką pridurt, nei atimt :? Vienu straipsniu išsėmei ir užbaigei visą diskusiją :( Geriau nebūtum radęs to straipsnio :P

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 30th, 2009, 5:39 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
aš ir pats taip pagalvojau :? ... :) bet manau kad tas straipsniukas duoda peno kitiem apmąstymams: pvz. skyriuje - kodėl krikščioniui reikalingas jumoras - išvardinti punktai :!:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 16th, 2009, 12:47 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Įdomu, ar kas nors apart 676, dar skaitė tą straipsniuką apie linksmumą? Norėtūsi sužinot jūsų nuomonę.
pakartoju nuorodą http://vydija.lt/kalendorius/balandis/j ... venime.htm

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 16th, 2009, 2:44 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Perskaičiau visą. Straipsnis iš ties geras ir tuo pat priminė vieną patirtį, per kurią Dievas mane gydė savo jumoru.
Cituoti:
Humoras sako tiesą galingiesiems. Sąmojis - tai nuo seno gerbiamas būdas mesti iššūkį pasipūtėliams, išpuikėliams ir galingiesiems. Jėzus savitai naudojo humorą, demaskuodamas ir sumažindamas religinių vadovų autoritetą. Humoras gali tarnauti kaip ginklas kovoje su arogancija ir puikybe, kuri kartais užkrečia ir Bažnyčią. Tai yra taip pat ir švelnus ginklas, kurį gali valdyti ir bejėgiai.

Sau pritaikau. Nesu koks galingas ar dar ten kaip :roll: o buvo taip:

Studijuodamas dalyvavau įvairiose stovyklose, mėgau savanorišką veiklą, buvau DPJC jaunimo vadovu keliose stovyklose. Vienoje šventėme Mindaugo karūnavimo dieną ir ta proga vadovai prisiėmė kai kurias roles. Man kliuvo karaliaus Mindaugo rolė. Tą dieną nuo pat ankstaus ryto vyko aktyvi iš anksto surepetuota programa. Buvau pasigaminęs kardą, skydą, kitą karališką atributiką. Per pietus mane "pagrobė" du stovyklos "vadovėliai" (mano geriausi draugai) ir, pririšę prie paprastos medinės kėdės įkėlė į statybinę "točkę" ten įpylė vandens ir paliko. Visa tai vyko prieš langus visų vaikų ir kitų vadovų. Visi juokėsi, buvo laimingi, o aš žiauriai pykau, nes pagrobimo nebuvo programoje, iš viso aš tai suvokiau kaip aukščiausio lygio įžeidimą. Vos nesprogau iš pasipūtimo. Kišenėje turėjau lenktinį peiliuką ir lengvai būčiau nupjovęs vientisą mane sukausčiusią virvę, bet nenorėjau gadinti stovyklos inventoriaus, tad sėdėjau priešais langus įsodintas į karutį su vandeniu ir bijojau daug judėti, nes jei parvirstų karutis aš visas sušlapčiau.
Tas vaikinas, sugalvojęs tokį "karaliaus" pagrobimą, buvo pasižymėjęs savo tokiu jumoro jausmu (na, viliuosi, jis toks ir tebėra, senai besusitikau).
Tąsyk taip niekas ir neatėjo manęs išvaduoti iš tų gėdos gniaužtų, o po pietų grįžo mano grobikai ir išlaisvino. Labai ant jų pykau, kai pančiojo, net keikiau (nervai), o kai sugrįžo atsiprašiau. Man buvo tokia gėda dėl savo elgesio ir žodžių, jog padėkojau, kad su manim taip pasielgė, nes tai buvo toks gaivinantis oro gurkšnis, kokio niekad nepamiršiu :D

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: