Dabar yra Gruodis 17th, 2018, 10:10 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 16th, 2009, 3:53 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
:D tikri išdykėliai padaužos ;) taip žvaigždės kartais krentą...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 30th, 2009, 1:45 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
676 rašė:
Visiem galioja tos pačios taisyklės ir reikalavimai, nes Dievas nėra šališkas. (Rom 2,11)

Ir dar 8) Nepagalvok, kad a teisinu tučiojimąsi iš Kristaus, ar krikščionybės, bet Jėzus yra pasakęs, kad Kas tartų žodį prieš Žmogaus Sūnų, tam bus atleista, o kas piktžodžiautų Šventajai Dvasiai, tam nebus atleista. (Lk 12,10)

Dėkui brolau kad radai ir parašei tą vietą iš Rašto kad žmonės atsargiau juokautų. Ne veltui pasakyta "tobulas kuris nenusideda žodžiu..."

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 30th, 2009, 1:51 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
676 rašė:
insanity rašė:
Kodėl draugai pavadina vienas kitą "gaidžiais"? Va tu ir vėl bandai įžvelgti kažką amoralaus ar keisto :) Kai draugai pažįsta vienas kitą N metų jie gali vienas iš kito riebiau pasišaipyti. Tai kartais panašu į gražias varžybas kuris gudriau patrauks kitą per dantį :)

Ne, aš neieškau nieko amoralaus ar keisto, tik darau, prielaidą, kad gal jie nežino to posakio esmės ir prasmės :? Evangelizaciju kalėjimuose metu, daugelis keiksmažodžių, ar išsireiškimų įgavo tikrąją prasmę, todėl aš dabar atsargiau vadinu kitus kokiais nors epitetais 8)

Bet draugų rate, tai mes patys dažnai parungtyniaujam, kieno liežuvis miklenis, sukirst kitą jo paties žodžiais :P

...tave nurungsi... Liežuvį išsinarinsi bebandydamas... :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 30th, 2009, 10:07 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Liežuvio išsinarint neįmanoma, nes jis neturį kaulų :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gruodis 1st, 2009, 2:20 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Dėl Lk 12,10: ar čia kalbama apie tuos kurie juokauja, ar apie tuos kurie keikia. kiek suprantu čia tekstas ne apie anegdotus, bet apie tikėjimo (priklausymo) išpažinimą:
Lk 12, 8 Aš jums sakau: kas išpažins mane žmonių akivaizdoje, tą ir Žmogaus Sūnus išpažins Dievo angelų akivaizdoje. 9 O kas manęs išsigins žmonių akivaizdoje, to bus išsiginta Dievo angelų akivaizdoje. 10 Kas tartų žodį prieš Žmogaus Sūnų, tam bus atleista, o kas piktžodžiautų Šventajai Dvasiai, tam nebus atleista.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gruodis 1st, 2009, 3:32 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Jei klausi konkrečiai apie šitą Luko laiške paminėtą vietą, tai čia neina kalba apie juokus ir anekdotus.
Piktžodžiavimas savo prasme turi ir kitą reikšmę, kuri panaudota Mato 12,32:
Jei kas tartų žodį prieš Žmogaus Sūnų, tam bus atleista, o kas kalbėtų prieš Šventąją Dvasią, tam nebus atleista nei šiame, nei būsimajame amžiuje.

Kitais žodžiais tariant, tas kas nepripažįsta Šventosios Dvasios veikimo po Kristaus paėmimo į Dangų, tas paniekina Dievo veikimą per Šventąją Dvasią, o Kristaus auką padaro beprasmę :?
Kodėl Kristus sako, kad galima piktžodžiaut prieš Jį :?: Todėl, kad Jis prisiėmė VISAS mūsų kaltes ir nuodėmes :!:
Bet kadangi Jis prisikėlė ir davė mums pažadą, kad po Jo paėmimo, Dievas siųs Šv.Dvasią, arba Guodėją, kuris mokys jus visko ir viską primins, ką jums sakiau. (Jono 14:26)

Apie anekdotus yra kita vieta: <...> nešvankumas, kvaila šneka ar juokų krėtimas jums netinka, verčiau tebūna dėkojimas. (Efeziečiams 5,4)
Anekdotai ir juokai nėra uždrausti, bet tai yra pamokymas, arba paraginimas nebūtį plevėsomis :roll:
Pats visai neseniai buvau sugėdintas, kai mes brolių būryje, įsivažiavę į anekdotų pasakojimą, kurie net nebuvo nešvankūs, vieno brolio, kuris buvo kartu su mumis, buvom paprašyti pasimelsti už jo brolį, kuris po avarijos buvo komos būsenoje. :oops: Jausmas buvo tikrai nemalonus :? Pasijaučiau, kad dar esu pakankamai nejautrus aplinkiniams ir nesidomiu, ar kažkas turi kokių poreikių, ar reikalinga kokia pagalba, ar bent jau malda :(

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gruodis 1st, 2009, 5:46 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
O aš jaučiuosi pakankamai prisijuokavęs praeityje. Nesamonių prikrėtęs, vargo pridaręs, be jokio atsakomybės jausmo. Juokai kažkaip į šalį šiuo metu padėti pas mane.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gruodis 1st, 2009, 6:13 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
676 rašė:
asijaučiau, kad dar esu pakankamai nejautrus aplinkiniams ir nesidomiu, ar kažkas turi kokių poreikių, ar reikalinga kokia pagalba, ar bent jau malda :(

Juk neeasme telepatai :) Gal jei nebūtumėte jokavę ir žmogus nebūtų pamatęs jog visi savi jis nebūtų prašnekėjęs apie savo problemą?
Niekad nežinai kaip kas suveiks.
Net pats nešvankiausias juokas gali suveikti taip kad suoksi nemažai dalykėlių apie save ar Dievą.

Vat aš tai juokaudamas tikrai turiu problemą. Mano bajeriai dažniausiai būna ciniški ar šiaip juod jumoriuko. Žmonės kurie nepažįsta manęs dažnai pagalvoja jog ant jų stumiu ar nemėgstu (tas pats jaučiasi ir rašant forume. juokauju savo stiliuku, o dar kaip įprasta pamirštu smailiką uždėti ir tada šakės, žmonės įsižeidžia ir t.t. Taigi jie forume pasirodys kad ant kažko stumiu, siūlyčiau prieš įsižeidžiant manęs pasiklausti, o tada supykti arba ne) :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gruodis 2nd, 2009, 12:18 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
... Mano kai kurios pažįstamos ne kartą pareiškė priekaištus dėl mano ciniškumo (na šiaip dėl to, kad įkąsti dėl visai kitų priežasčių) todėl visai buvau nustojus juokauti, bet ačiū broliukams, kad padėjo susitvarkyti...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gruodis 4th, 2009, 6:18 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
jumoras jumorui nelygu.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gruodis 4th, 2009, 10:48 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Na... Šiaip tai manau, akd nevykusius "bajerius" visi pastebi, bet ai kurių vykusių (pvz., vadinamas "angliškas humoras") nepastebi, taigi čia ne juokautojų, o stebėtojų problema...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gruodis 5th, 2009, 6:03 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
O kaip vertinat toki humora http://www.youtube.com/watch?v=qpVjBBDMOoA ?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Gruodis 5th, 2009, 6:39 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
676 rašė:
Beje, jei jau šnekam, apie neformalius krikščionis gotus, emo ir t.t., tai gal yra ir marozai krikščionys? :D Atsiliepkit :!:

va čia tai geras bajeris :lol: :lol: :lol:

676 rašė:
Apie anekdotus yra kita vieta: <...> nešvankumas, kvaila šneka ar juokų krėtimas jums netinka, verčiau tebūna dėkojimas. (Efeziečiams 5,4)
Anekdotai ir juokai nėra uždrausti, bet tai yra pamokymas, arba paraginimas nebūtį plevėsomis Rolling Eyes

Genialiai pastebėjo Lewis:
Žmogiško juoko kelios priežastys:

1. džiaugsmas: kai, pvz., susitikus senimes draugams, net menkiausias sąmojis kelia juoką. Iš tikrųjų priežastis ne sąmojis, bet geros draugystės džiaugsmas

2. Sąmojis. Dažnai dviprasmis. Pvz., vieni žmonės juokauja sekso temomis, nes jos tikrai juokingos (dažniausiai istorija liaujasi kėlusi geidulį, kai tampa juokinga). Kiti juokauja tik tam , kad gautų progą pakalbėti apie seksą.

3. Lengvapėdiškumas. Net rimtose situacijose elgiamasi taip, lyg kažkas tik ką numetė bajerį. Juokiamasi, kai nejuokinga, kad tik netektų pažvelgti į reikalą rimtai. Tai - geriausia dirva piktojo veiklai.

Cit.: "Lengvapėdiškumą nuo džiaugsmo skiria tūkstančiai mylių. Užuot aštrinęs, jis bukina protą ir nė per žingsnį nesuartina tų, kurie elgiasi lengvapėdiškai" ("Kipšo laiškai")

O man dažnai nejauku, kai juokaujama ne apie Dievą, bet Dievo. Dabar pats galvosiu, koks gi čia skirtumas :D[/quote]

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Juokas - kipšo ar Dievulio išmonė?
StandartinėParašytas: Liepa 29th, 2010, 1:57 pm 
Kadetas
Vartotojo avataras
Kadetas
Atsijungęs
Juokas yra nuostabi Dievo dovana!
Mato Evangelijos 5 skyriuje, 12 eilutėje skaitome: "Būkite linksmi ir džiūgaukite, nes jūsų laukia gausus atlygis danguje“. (gal kažkas ir anksčiau naudojo šią citatą, todėl nesupykit, kad pasikartoju, nes niekaip nerandu pakankamai laiko perskaityti visus pranešimus).
Taigi juoką tikrai galime naudoti kaip linksmumo ir džiugaujimo palydovą bei bendražygį :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Juokas - kipšo ar Dievulio išmonė?
StandartinėParašytas: Sausis 24th, 2011, 2:19 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Priklauso nuo to, kaip interpretuota...
Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: