Dabar yra Kovas 21st, 2019, 11:05 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas


 Pranešimo tema: Knygos
StandartinėParašytas: Kovas 23rd, 2010, 6:40 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Užsiregistravo: Vasaris 12th, 2010, 9:12 am
Pranešimai: 1000
Atsijungęs
Parduodu knygas http://www.sena.lt/skelbimai/atmavan


Paskutinį kartą redagavo atma Sausis 26th, 2011, 11:20 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: Knygos
StandartinėParašytas: Gegužė 23rd, 2010, 10:34 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Užsiregistravo: Spalis 16th, 2009, 10:24 pm
Pranešimai: 3014
Atsijungęs
žiūriu indų religijos knygučių nemažai :) indų filosofijos esat prisipildęs ir vadovaujatės ar vadovavotės?
aš irgi turėjau keltą tokių knygų gita ir t.t. ,įvykus pasirinimui aš jas tiesiog išmečiau , jei man nereikia tai ir r kitam nereikia ( nes nenaudinga );

_________________
JN 11.40 .0 Jėzus jai tarė: “Argi nesakiau tau, kad jei tikėsi, pamatysi Dievo šlovę?!”


Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: Knygos
StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 11:22 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Užsiregistravo: Vasaris 12th, 2010, 9:12 am
Pranešimai: 1000
Atsijungęs
Parduodu. Pristatymas paštu - nemokamai. Ateina per 1-2 dienas.
http://www.sena.lt/skelbimai/atmavan
almas.atma@gmail.com

Amosovas N. "Knyga apie laimę ir nelaimes". 7 Lt / Žymus Ukrainos chirurgas dienoraščio pasakojimų forma rašo apie savo gyvenimą, darbą ir vidinį pasaulį.

Lellote Fernand "Gyvenimo problemos sprendimas". 7 Lt / Krikščionių vienuolis ramiai ir protingai senu geru tradiciniu stiliumi paaiškina krikščionybės tiesas.

Grun Anselm "Gerai elgtis su savimi" 7 Lt / Krikščionio psichologo knyga apie balansą religinėje praktikoje. PARDUOTA

Striaukas Eugenijus "Žmogus ir jo mirtis: paskutiniosios garsių asmenybių gyvenimo akimirkos". 7 Lt / Knygoje pasakojama apie daugelio įžymybių mirtį, apie tai, kaip istorijos eigoje keitėsi pats žmonių požiūris į šį reiškinį. Gausu dokumentinės medžiagos, kuri daro ją patrauklesnę už bet kokį detektyvą. PARDUOTA

Ceramas K.V. "Pirmasis amerikietis: Ikikolumbo epochos mįslė" 10 Lt / Šioje mokslino tyrinėjimo knygoje aprašoma: Kas buvo tie pirmieji amerikiečiai... Atsakymo į šiuos ir kitus klausimus ieškojo daugelis mokslininkų.

Šarkadis Janošas "Kelionė į senovės Atėnus" 10 Lt / Kritiškai vertindamas archeologinių kasinėjimų ir rašytojų šaltinių medžiagą, autorius piešia gyvą senovės graikų didmiesčio paveikslą, aprašo visuomenės santvarką, ūkį, žmonių kasdieninį gyvenimą, papročius, auklėjimo ir mokymo sistemą, mokslą, meną.

Iš "Pažinimo džiaugsmo" enciklopedijų serijos: "Gyvoji gamta" 15 Lt / Apie pasaulio augalus ir gyvūnus. Versta iš angliško leidinio, su daugybe paaiškinimų ir iliustracijų.

Rochtas Richardas "Pasakojimai apie gyvūnus" 7 Lt / Knygoje gyvai, įtaigiai pasakojamos barsuko, ūdros ir katino istorijos. Veikėjų gyvenimai pilni įvairiausių nuotykių, pavojų, bet atkaklumas, drąsa padeda jiems nugalėti sunkumus. Gausu tikrų faktų iš gyvulių ir žvėrių gyvenimo. Knyga turi ir pažintinę vertę.

Aušrotas Bronius "Sunkių sprendimų metai". 7 Lt / Lietuvos žvalgybininkas dirbęs prie sienos su Lenkija prieš pat II p.k. tiesiai šviesiai aprašo savo darbą ir paskutinius nuotykius prieš Rusijos okupaciją. Autorius tiesiogiai dalyvavo įvykiuose, kuriuos Rusija bandė panaudoti kaip okupacijos dingstį. Realistiška knyga, verta perskaityti kaip gerą iliustraciją lietuviško patriotizmo ir valstybingumo problematikai.

Valsonokas R. "Klaipėdos problema" 15 Lt / 1932 m. parašyta storoka knyga (425 psl.) išsamiai nagrinėjanti Klaipėdos krašto susigrąžinimą 20 amžiaus pradžioje ir istoriją.

Vareikis Egidijus, Vitkus Gediminas, Mereckis Darius K., Laurinavičius Česlovas
"Skaitiniai apie tarptautinį ir nacionalinį saugumą" Kaina 5 Lt / Politologų ir istorikų straipsnių rinkinys, prasmingai ir giliai svarstoma saugumo problematika.

Šapyro Haroldas T. ir kiti "Taikomoji ekonomika. Užduotys" 12 Lt / Užduočių knyga, skirta besimokantiems pagal „Junior Achievement“ programą vidurinių mokyklų moksleiviams bei besidomintiems ekonomika.

Šapyro Haroldas T. ir kiti "Taikomoji ekonomika". Vadovėlis. 12 Lt / Vadovėlis, skirtas besimokantiems pagal „Junior Achievement“ programą vidurinių mokyklų moksleiviams bei besidomintiems ekonomika.

Gilpin Robert "Tarptautinių santykių politinė ekonomija" 10 Lt / Princetono universiteto (JAV) profesoriaus Roberto Gilpino knygoje atskleidžiamos dviejų prieštraujančių gyvenimo principų - valstybės ir rinkos - susidūrimo priežastys bei analizuojamos pasekmės. Daug dėmesio skiriama pasaulinės ekonomikos raidai, išsamiai apibūdinama ekonominių veiksnių įtaka tarptautinės politinės sistemos transformacijai. Vėl sugrįžtama prie hegemono vaidmens, keičiant tarptautinių ekonominių santykių pobūdį, nors nagrinėjamas ne tik JAV santykinės galios smukimas, bet ir naujų, iš esmės valstybinių, pasaulinės ekonomikos centrų - Vakarų Europos bei Japonijos - iškilimas. Istorijos ir ekonomikos žinias autorius sumaniai derina su politikos istorija, nevengia pakritikuoti ankstesnių savo paties darbų ir naujausios tarptautinių politinių institucijų sampratos. Šio mokslininko knyga turėtų būti naudinga politikams, politologams ir ekonomistams, siekiantiems suprasti vis sparčiau vykstančius ekonominius ir politinius pokyčius pasaulyje ir Europoje, jų poveikį Lietuvai, galimus ekonominius ir politinius padarinius, jų tarpusavio sąveikeę bei skirtingas interpretacijas.

Hanke John E., Reitsch Arthur G. "Understanding Business Statistics" Kaina 12 Lt / Storas didelis biznio statistikos vadovėlis anglų kalba.

Eidintas Alfonsas "Antanas Smetona. Politinės biografijos bruožai". 10 Lt

Kuchovičius Zbignievas "Barbora Radvilaitė". 10 Lt / Tai mėginimas parašyti šiuolaikinę įdomios istorinės asmenybės biografiją, dažnai kitaip perskaityti ir interpretuoti tuos pačius šaltinius negu tai darė pirmtakai. Savo samprotavimus ir išvadas grįsdamas mokslo duomenimis, autorius nevengia ir hipotezės.

Urbšys Juozas "Lietuva lemtingaisiais 1939-1940 metais" Kaina 7 Lt / Autorius aprašomuoju laikotarpiu buvo Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministras. Jis pasirašė sutartį su fašistine Vokietija dėl Klaipėdos krašto atplėšimo nuo Lietuvos, 1939 m. sutartį su TSRS dėl Vilniaus krašto grąžinimo Lietuvai, vedė Maskvoje derybas 1940 metų birželio mėnesį. Autorius pasakoja apie tų laikų politinius veikėjus, jų požiūrį į Lietuvos reikalus. Skelbiami ir jo pasirašyti dokumentai. Autoriaus subjektyvūs vertinimai, jo prisiminimai apie 1939-1940 metus padės ne tik istorikams, bet ir visiems skaitytojams geriau suprasti to meto istorinio vyksmo peripetijas.

Vaitkevičius B. "Lietuvos TSR istorija 1: Nuo seniausių laikų iki 1917 metų" Kaina 10 Lt / su iliustracijomis PARDUOTA

Kempf Hans-Dieter "Sveikata ir kompiuteris" Kaina 5 Lt / Patarimai, kaip dirbi su kompiuteriu, kad nepakenkti sveikatai.

Burcev Viktor "Deimantiniai nervai". 7 Lt / Fantastinis romanas apie virtualią realybę.

Bunch Chris, Cole Allan "Stenas" Kaina 7 Lt / Fantastinis romanas apie planetą, kurioje darbininkai apgaudinėjami ir eksploatuojami, kad amžinai dirbtų Kompanijai, ir kaip jaunuolis Stenas išsivaduoja iš Kompanijos letenų bei ima kovoti.


Paskutinį kartą redagavo atma Kovas 4th, 2011, 5:35 pm. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: Knygos
StandartinėParašytas: Vasaris 9th, 2011, 1:12 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Užsiregistravo: Vasaris 12th, 2010, 9:12 am
Pranešimai: 1000
Atsijungęs
Popiežius Pijus XII "Enciklika Musicae sacrae disciplina. Apie sakralinę muziką"

PARDUOTA


Paskutinį kartą redagavo atma Kovas 1st, 2011, 4:36 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: Knygos
StandartinėParašytas: Vasaris 13th, 2011, 10:09 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Užsiregistravo: Vasaris 12th, 2010, 9:12 am
Pranešimai: 1000
Atsijungęs
Pristatau knygą:
S.Raštikis "Kovose dėl Lietuvos". II tomas.
(1940-1955 laikotarpis)

Paveikslėlis

Kuo įdomi:
*stora turininga knyga (687 psl.)
*atsiskleidžia buvusio Lietuvos kariuomenės vadovo generolo S.Raštikio asmenybė, per jį matosi koks buvo Lietuvos visuomenės geriausių atstovų mąstymas ir charakteris.
*Galima rasti įvairių faktų pavirtinimo ir paneigimo. Pvz. rusų istorikas Suvorovas šiais laikais teigia, kad vokiečių smūgis rusams buvo preventyvinis, nes rusai ruošėsi pulti vokiečius pirmi. Šioje knygoje galima rasti patvirtinimą.
*S.Raštikis dalyvavo 1941 m. Laikinojoje Lietuvos Vyriausybėje, ir pateikia daug detalių žinių apie tai, kokie buvo vokiečių ketinimai dėl Lietuvos valdymo reikalų ir kokios buvo galimybės lietuviams veikti, kokios buvo vokiečių represijų Lietuvos inteligentų atžvilgiu (išvežimo į konclagerius) priežastys
*Kartais teigiama, kad 1941 m. Laikinoji Lietuvos Vyriausybė neišreiškė viešos pozicijos dėl vokiečių tuo metu vykdyto žydų genocido. S. Raštikis aprašo savo susitikimą su žydų bendruomenės atstovais, ir bandymą pasikalbėti apie tai su vokiečių generolais.
*E.Raštikienės dienoraščiai, aprašantys šeimos tragediją.
*Abiejų Raštikių krikščioniškas pamaldumas.

Ištraukos iš knygos:

91 sk. Kodėl kariuomenė nepasipriešino?:

"Jei kariuomenės vadovybė būtų tikrai paruošusi kariuomenę sutikti birželio įvykius, tada jos pasipriešinimo reikalas vargu ar būtų sukėlęs kokių nors abejonių, ir aš manau, kad pats Respublikos Prezidentas be jokių pasitarimų būtų įsakęs priešintis. Tai būtų ne karas, bet tik organizuotas efektyvus ginkluotas protestas prieš puolantį priešą ir ryžtingas parodymas, kad lietuvių tauta tik nelygioje kruvinoje kovoje gali būti nugalėta. Žinoma, mūsų kariuomenė būtų buvusi nugalėta ir būtų priversta padėti ginklus savo genčių prūsų žemėje. Kraštas būtų buvęs nuniokotas, ir būtume turėję daug nuostolių, aukų. Bet tai būtų buvęs didelis dalykas Lietuvos laisvinimui ateityje, toks dalykas kokio dabar neturime.Tas dalykas būtų ne kitiems, o sau. Pasaulio didžiūnai tokio tautos pasiaukojimo nepaiso."

99 sk. Bėgimas per "žalią sieną".

"Karaliaučiuje buvau įkurdintas kažkokiame mažame pensionate. Čia jau gavau maisto korteles ir galėjau pavalgyti. Niekas formaliai manęs netardė. Kitą dieną karo apygardos štabo viršininkas pavkietė mane į Herren Klub pietų. Pietuose dalyvavo keli vyresnieji štabo karininkai. Jie gan atvirai tada pasakojo, kad šį pavasarį galįs prasidėti vokiečių-rusų karas. Štabo viršininkas paklausė, kaip aš manąs, ar karo pradžioje rusų veiksmai būsią puolamieji ar ginamieji? Aš pradėjau tvirtinti, kad jei karas prasidėtų šį pavasarį, rusai tikriausiai ne pultų, bet gintųsi ir trauktųsi. Būtų visai kitaip, jei karas rytuose prasidėtų žymiai vėliau, pav., šių metų pabaigoje ar kitais metais, to rusai kaip tik ir nori. Tada jau patys rusai stengtųsi pirmieji pulti vokiečius. Pulkininkas nenorėjo sutikti su manim. Jis manė, kad net šį pavasarį rusai pirmieji pulsią. Jo svarbiausias argumentas buvo tas, kad raudonoji armija Lietuvoje rimčiau nesiruošianti gintis, bet statanti naujus karinius aeorodromus. Aš aiškinau, kad tai esąs rengimasis ne tiems karo veiksmams, kurie galėtų prasidėti šį pavasarį, bet rusų pageidaujamai puolamojo karo pradžiai žymiai vėliau, kada vokiečių kariuomenei arba pradės nesisekti vakaruose, arba kada ji bus nuvarginta sunkaus karo ir susilpnės."

Įvertinimas: "verta perskaityti". (pas mane du įvertinimai būna: "būtina perskaityti" ir "verta perskaityti")

Kaina: 11 Lt (siuntimo paštu išlaidos įskaičiuotos)


Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: Knygos
StandartinėParašytas: Vasaris 14th, 2011, 5:34 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Užsiregistravo: Gruodis 28th, 2010, 3:27 am
Pranešimai: 1911
Miestas: Aberdeen
Atsijungęs
atma rašė:

Nu Tu pavarai... :lol: Taikomoji ekonomika? :lol: O už Radvilaitę 10Lt? Knygyne už 5Lt mačiau. Kaip čia už 10Lt Lietuvos TSR istoriją prakišinėji? :lol: :lol: :lol: Už propagandą 10Lt, štai kaip? :mrgreen:
Sveikata ir kompiuteris. Brač... Iš kur Tu tokių trauki? :luztu:
O Tu tą Katalikų pasaulio leidinių knygą pigiau už Lietuvos TRS istoriją iš principo parduodi? :lol: Šiaip 5Lt tai gerai - imu šitą http://www.sena.lt/religija_filosofija/ ... vimi/50941

_________________
Gyvenimas nenumatė padaryti iš mūsų tobulybės. Tobulybių vieta muziejuje. /E.M.Remarkas/


Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: Knygos
StandartinėParašytas: Vasaris 14th, 2011, 7:47 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Užsiregistravo: Vasaris 12th, 2010, 9:12 am
Pranešimai: 1000
Atsijungęs
Eliza rašė:
Nu Tu pavarai... :lol:


:D nu jo, kai kur kainos ne visai protingai, seniai tvarkiau viską, reiks peržiūrėti. TSR istoriją tai išvis gal išimsiu, kažkas lyg tai suveikė, kad kažkada dėstytojas minėjo, kad gera knyga, todėl ir įdėjau, bet nepamenu ar šita :)


Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: Knygos
StandartinėParašytas: Vasaris 14th, 2011, 7:54 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Užsiregistravo: Gruodis 28th, 2010, 3:27 am
Pranešimai: 1911
Miestas: Aberdeen
Atsijungęs
atma rašė:
TSR istoriją tai išvis gal išimsiu, kažkas lyg tai suveikė, kad kažkada dėstytojas minėjo, kad gera knyga, todėl ir įdėjau, bet nepamenu ar šita :)

Na, aš jos neskaičiau, gal ji ir gera, tik jau reikia žinoti ir mokėti atrintki informaciją nuo progandos. Na, aš tokios nepirkčiau, bibliotekoje paimčiau. :)

_________________
Gyvenimas nenumatė padaryti iš mūsų tobulybės. Tobulybių vieta muziejuje. /E.M.Remarkas/


Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: Knygos
StandartinėParašytas: Vasaris 14th, 2011, 8:15 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Užsiregistravo: Vasaris 12th, 2010, 9:12 am
Pranešimai: 1000
Atsijungęs
Eliza rašė:
Na, aš jos neskaičiau, gal ji ir gera, tik jau reikia žinoti ir mokėti atrintki informaciją nuo progandos. Na, aš tokios nepirkčiau, bibliotekoje paimčiau. :)


Ne viskas kas TSR laikais rašyta, būtinai propaganda. Pvz. kartais istorijoje tik būna uždėtos tam tikros terminų klišės, kaipo: feodalizmas, buržuazija, ir t.t. ir pan., bet jeigu nagrinėjami seni laikai, ir knyga skirta universitetų auditorijai, tai būdavo, kad rekomenduodavo ir kai studijavau 1997 m., nes tada dar nebuvo daug naujų. Dabar jau aišku daug naujų išėjo, daug geresnis lygis, bet va kažkaip suveikė seni prisiminimai :D Klaida galvos kompiuteryje :D


Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: Knygos
StandartinėParašytas: Vasaris 14th, 2011, 8:24 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Užsiregistravo: Gruodis 28th, 2010, 3:27 am
Pranešimai: 1911
Miestas: Aberdeen
Atsijungęs
Taip, sutinku, reikia tas klišes mokėt išverst į savo kalba ir bus ok. Aš čia kažkaip skaičiau tokį vadovėlį "Vidurinių amžių istorija "VI klasei, tai ten žiaurumėlis, ten pro tas klišes vos tekstą įžvelgi. Siaubas. :?

_________________
Gyvenimas nenumatė padaryti iš mūsų tobulybės. Tobulybių vieta muziejuje. /E.M.Remarkas/


Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: Knygos
StandartinėParašytas: Vasaris 14th, 2011, 9:59 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Užsiregistravo: Rugsėjis 26th, 2009, 1:11 pm
Pranešimai: 5501
Miestas: Uostamiestis
Atsijungęs
Mokėmės iš tų vadovėlių ir vargo nematėm, nes nežinojom, jog kiti žmonės gyvena absoliučiai kitame pasaulyje. Va kai sužinai, tada prasideda.........
TSRS istorija šeip įdomus dalykas, mielai priglausčiau pasiskaitymams prieš miegą. Atma, parašyk kiek ten puslapių ir koks viršelis, bei iliustracijų daug maž kiekį, bei knygos stovį. Tada ir apie kainą pasišnekėsime. ;)

_________________
„JĖZUS KRISTUS YRA VIEŠPATS!“ (Fil2,11).
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: Knygos
StandartinėParašytas: Vasaris 14th, 2011, 10:20 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Užsiregistravo: Vasaris 12th, 2010, 9:12 am
Pranešimai: 1000
Atsijungęs
Tai "Lietuvos TSR istorija nuo seniausių laikų iki 1917 m." Stovis idealus, puslapių 400, iliustracijų nemažai, tiesa, jos nespalvotos.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: Knygos
StandartinėParašytas: Vasaris 14th, 2011, 10:28 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Užsiregistravo: Rugpjūtis 14th, 2009, 12:18 am
Pranešimai: 7524
Miestas: K Pax
Atsijungęs
atma rašė:
"Lietuvos TSR istorija nuo seniausių laikų iki 1917 m."


Pavadinimas gerai prajuokino :D Lietuvos TRS iki 1917 m. juk neegzistavo, kaip ir dar ilgą laiką po to :)

_________________
https://www.facebook.com/paranormalu
https://www.facebook.com/ParanormalusHumoras


Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: Knygos
StandartinėParašytas: Vasaris 14th, 2011, 10:50 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Užsiregistravo: Rugsėjis 26th, 2009, 1:11 pm
Pranešimai: 5501
Miestas: Uostamiestis
Atsijungęs
Tais laikais net senovės Graikija buvo tarybinė. ;)
O šeip kiek pamenu būtent ši LTSR istorijos dalis ir yra pati įdomiausia - ten tiek prikurta apie buožes ir buržujus iš LDK laikotarpio, kad oj. :luztu:

_________________
„JĖZUS KRISTUS YRA VIEŠPATS!“ (Fil2,11).
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 

 Pranešimo tema: Re: Knygos
StandartinėParašytas: Vasaris 17th, 2011, 10:49 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Užsiregistravo: Rugsėjis 15th, 2009, 1:19 pm
Pranešimai: 2358
Miestas: Vilnius
Atsijungęs
Eliza rašė:
atma rašė:

Nu Tu pavarai... :lol: Taikomoji ekonomika? :lol: O už Radvilaitę 10Lt? Knygyne už 5Lt mačiau. Kaip čia už 10Lt Lietuvos TSR istoriją prakišinėji? :lol: :lol: :lol: Už propagandą 10Lt, štai kaip? :mrgreen:
Sveikata ir kompiuteris. Brač... Iš kur Tu tokių trauki? :luztu:
O Tu tą Katalikų pasaulio leidinių knygą pigiau už Lietuvos TRS istoriją iš principo parduodi? :lol: Šiaip 5Lt tai gerai - imu šitą http://www.sena.lt/religija_filosofija/ ... vimi/50941

manau Atmos kainos geros, juk čia iki pat manų knygos pačios ateina :) o ir šiaip Vilniuje galima tokių panašių knygų rasti ir už porą litų tik reikia žinot kur ieškai. Manau kartais labiau apsimoka sutaupyt laiko ir sumokėt truputį daugiau ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007