Dabar yra Rugpjūtis 16th, 2018, 5:48 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Pranešimo tema: DYM`11 įspūdžiai
StandartinėParašytas: Birželis 19th, 2011, 5:09 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Sveiki! Keliamės į šią temą ir dalinamės festivalio įspūdžiais, vaizdais, garsais ir kuo tik norit/galit :)
Nuostabus ir drėgnas šiais metais buvo DYM`as, man įspūdį paliko susitaikinimo pamaldos (tiek kun. Erasto švarinimosi žodis, tiek giesmės, ėjimas per vadenuką). Noriu tarti dėkui visiems, kas prisidėjot savo darbu, malda, taip gražu, kai matai, kiek daug gali gėrio ir grožio sukurti Dievo tauta dirbdama išvien, vedama Viešaties.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: DYM`11 įspūdžiai
StandartinėParašytas: Birželis 19th, 2011, 7:38 pm 
Šviesos riteris
Vartotojo avataras
Šviesos riteris
Atsijungęs
Sveiki visi!
Kaip visada - įspūdžiai nepakartojami! :liuks:
Jau buvau 2 kartus kaip dalyvė, šįkart nutariau, kad užtenka, reik ir pasavanoriaut :liuks:
Pirmiausia pasidžiaugsiu, kad šiandien jau šneku ir galiu po truputį vėl reabilituoti balsą prie dainavimo :panda: Nors galvą vis dar reikia kur nors paremti - sprandas neatsigavęs... Iš kur tokios pasėkmės? Priežastis viena - reiškia, kad koncertas buvo GEEEERAS! QUEST'ai, ačiū už neįtikėtiną pasirodymą :deathmetal: Po to viskas taip nublanko, kad truputį paklausę Juoda-Balta ėjom miegot :D Respect būgnininkui už extremely greitą pedalo pakeitimą ir solistui už nutrūkusią stygą;D Šaunuoliai, vyrai, be jūsų tie koncertai nebūtų tokie vykę;D oi laukiam laukiam kito pasirodymo :tri: :blackmetal: :tri:

Kitą rytą, šeštadienį, pramiegojau (arba tiksliau, labai ilgai vilkausi ten...) visus rytinius svečius (gal papasakosit kas ten buvo?;D), dalį šlovinimo, bet į konferenciją šiaip ne taip nulingavau :D Super, asmeninė padėka Silveriui :pasiruoses: Žiauriai įdomu buvo:] Dar prieš registruojantis, vos tik pamačiau festivalio temą, taip ir pagalvojau, kad Silvis kalbą rėš;D P.S. aš irgi Avast'ą naudoju, jei gerai prisimenu;D

Užsiėmimų grupelės buvo šauniai suorganizuotos. Tiek gailestingumo kelias, tiek tautiniai šokiai, tiek futbolas su įžymiaisiais akiniais - viskas AWESOME :liuks: Žinokit, vien dėl Mantvydo motociklo buvo verta stengtis futbole;D Žiaaaaaaauriai kietai pralėkt :liuks: Daug geresnis prizas už čipsus, kurių visvien nevalgau :D Susitiksim finale kitais metais :D

Dar viena superinė programos dalis - Church's got Talent. Tikrai tuo įsitikinom. Fainai, kad taip bet kas iš dalyvių, savanorių, žodžiu, tos pačios chebros gali eit ir parodyt kažką. Ačiū Garflidui ir Ievukui;) Hmm... ypač kietai tas bičiukas kur gitara grojo... nu beeeelekas... belieka tik stalčiui iki žemės nutįst... Pagarba :pasiruoses: Beje, Emili, niekas jūsų, mielieji kairiarankiai, nediskriminuoja :D Jei būtų bent vienas iš jūsų atsivežęs kairiarankių gitarą pagrot, tai ir turėtumėt;D patys neatsivežėt tai nereikia lįst prie mūsiškių ir stumt :D

Susitaikinimo pamaldos. Na, tai pirmi metai, kai ši dalis nepaliko tokio gilaus įspūdžio. Ilgą laiką laukiau kunigo Erasto (taip?) ir kai liko prieš mane vos pora žmonių, jis išvažiavo. Na, nuėjau pas kitą. Kai tik viską pasakiau, jis tepasakė porą sakinių, kad labai svarbi yra malda ir pradėjo išrišimą. Jei atvirai - nusivyliau. Jokio asmeninio kontakto, jokio pokalbio, nieko. Kažkaip labai jau formaliai (ar čia tik mano neformalumas lenda?;D)... Ir ta visa išpažintis man tokia paviršutiniška pasirodė, netikra, eisiu dar kartą artimiausiu metu, tikiuosi po to geriau bus.
Pasilikau adoracijoj. Čia pasigedau tų tradicinių įvairių, o ne Taize, giesmių. Taize giesmės per pamaldėles buvo, o dabar kažko kito norėjosi. Bet matyt čia irgi nuo nuotaikos ar dar bala žino ko priklauso. O ir į pabaigą girdėjosi, kad muzikantams miegot laikas... :D
Ai, prieš einant į bažnyčią, dar kai lauke buvom, didelį įspūdį padarė kunigo kalba (milžiniškas AČIŪ jam už asmeniškumą ir humoro jausmą;D va to ir reikia jaunimui) ir ėjimas per vandenį baseine. Verta pagarbos idėja. Neišeina niekaip to apibūdint, bet buvo stipru;)

Sekmadienis. Sprandas nelaiko, bet jau nebekriokiu (!). Miegojau gal porą valandų... Ačiū, vyrai, vis dėlto, kad išvertėt, pačiai niekaip nebūtų pavykę :D
Mes su Ulevičiūte dirbom šiukšlininkėm ten (gal nesugadinsiu tavo įvaizdžio? :D [no offense]). Taigi, atėjo paskutinis šiukšlių rinkimas. Tik tada kažkaip susigaudžiau išgirdus, kad šiandien jau sekmadienis. Ir negalėjau tuo patikėt: nejau taip greitai? what a hell is goin' on?

Na, tada šiek tiek veiklos ir mišios. Va tada ir prasidėjo. Net nebūčiau pagalvojus. Visą rytą nuo pabudimo kažkodėl skambėjo galvoj vienas "šventas" (berods nuo praeito DYM'o pasąmoningai atkeliavo) ir taip užsinorėjau, kad kas jį pagiedotų... Ir taip BUM, ateinu į mišias ir būtent jį išgirstu. Tai toks pirmas wow, galingai skambėjo. Antras keistas dalykas, kad išklausiau pamokslo neužsnūdus :tri: ta prasme, netgi pajėgiau klausyt, ką sako;D Man tai vienas iš retesnių atvejų, ypač per ilgas mišias ;D O trečias "oho" atėjo savaime: per giesmes, per žmonių šypsenas, per džiaugsmą kartu, per komuniją, per padėkas... AMAZING. Dar prieš tai grupelėje sakiau, kad šįkart dėl susitaik.pamaldų nelabai mano antivirusinė atsinaujino, bet va tada viskas pasikeitė. Atrodo, kad būtent tik šitos dalies ir trūko (nes per patį festivalį dar teko aplink susidurt su stipriom neigiamom nuotaikom, o aš visada sugeriu, kas aplink vyksta - jei kitiem blogai, jaučiuos taip, tarsi būčiau jų vietoj. Na, nenoriu daugiau aiškint). Tai toks geras tramplinas aukštyn buvo prieš išvažiuojant. Žodžiu, ugniasienė, kasperskiai ir kitokie vaiduoklių medžiotojai mano kompe pradėjo veikt :tri:

To sum up:
Kaip gera būti JĖZAUS DRAUGU!
AČIŪ SAVANORIAMS, DALYVIAMS, ORGANIZATORIAMS IR VISIEMS NORS KIEK PRISIDĖJUSIEMS. Lenkiu galvą :pasiruoses:

Laukite tęsinio :pasiruoses:

P.S. kuuuugelis... :D
P.P.S. nei ten lijo, nei ten ką;D čia toks purškimas tik atgaiva:]

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 19th, 2011, 8:17 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Purškė, bet per koncertą visi labai entuziastingai grūdosi po medžiu nuo to dušiuko :D nors meluoju..ne VISI!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 19th, 2011, 8:30 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Fire Face, šitą tavo postą organizatoriai turėtų copy-pastinti ir įkelti į Bernardinus :deathmetal: :D Nu, bent į savo svetainę tai jau būtinai. Viską labai spalvingai atpasakojai. Gėris užliejo beskaitant :tri: :love:

Man kaip ir insanity, buvo tiesiog nepakartojamai gera ir šilta. Ir atjaunėjau keliems metams į priekį. Labai daug Dievo ir labai daug meilės.

DYM'as - jautiesi kaip namie. Sava, kažkaip galinga ir gilu kartu. Tema šiemet buvo šauni.

P.S. Avaste - jėga. Bet čia jau offtopikas :mrgreen:

P.P.S. man labai įstrigo Apaštalų "Vardan Dievo tėvo..." :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 20th, 2011, 1:17 am 
Karys
Vartotojo avataras
Karys
Atsijungęs
Penktadienį buvo ramu iki tol kol pamačiau QRaiser‘į 777 (Pagrindinę QR sielą Silverblade.) Pasisveikinom, parodžiau ant nugaros self-made išsiuvinėjimą ant tokio juodo viršaus kurį vilkėjau viso DYM'o metu. Visi pamatė (hope so...) na, anyway, šokiravau Beną :kietas:

Fire Face, ne tik judviem skaudėjo kaklus su Ulevičiūte ;DD
Kai tik nulipo nuo scenos koncerto sielos, pačiupinėjau savo ir Silverio marškinėlius - šlapi po lygiai buvo :D
Dainavau kartu su Benu dainą Sorry ir kitas (Benai, į tave prašymas: norėčiau gauti į pm dainų žodžius, jei nesunku tai padaryti, žinok visada kai girdėsiu jūsų muziką, dainuosiu kartu! :deathmetal: )
Šiek tiek pasiklausiau Juoda-Balta, vėliau ėjau miegoti, nes po QR galingos iškrovos nebeliko jėgų iš tiesų...)

Šeštadienį balso stygos nutrūkę buvo, kalbėjau kaip bosas visą dieną. Patiko šlovinimas, visas giesmes giedojau kartu su ten giedančiais, (jūs nuostabūs!), tos visos giesmės atgaivino sielą, mano dvasią. Taip ramiai, pamažu... Po to konferencija :) (Benai, girdėjau viską!) ;D
My Soul Brother, aš turiu irgi Avastą (and using like STP*), net atsiminiau tą žalią lentutę kai išlenda updeitas, kai Benas paminėjo: "Your virus database have been updated" :)
Per Away 1-2-3 tikrai pajutau, kad Šv.Faustina gali išmelsti iš Dievo viską. Kryžiaus kelias buvo lėtas, ėjome neskubėdami, bet maloniai. Po to antrasis etapas - fifa čempionatas (ne fyfų, o futbolo!) su marsiečių akiniais :)
Trečiasis etapas - liaudiški šokiai. Taip gero garo davėm, šimtą kartų geriau nei per LTV "Gero ūpo" laidą. :liuks: Gerai, kad neužmiršome puoselėti lietuviškumo, tradicijų, dainų, šokių, instrumentų kurie su kuriais mūsų močiutės jaunystę prašoko... :) :love:
Per Church's got Talent pagrojau ten savo kūrybos dainą... Įdomu buvo pamatyt tos minios, publikos reakciją, ar priims mane kaip (jūs turite tris TAIP! we have got Talent!) atlikėją, ar patiks daina. Pirmas mano rimtas "blynas" rimtame renginyje (ar prisvilęs - spręskit jūs). Patiko Emilio spontaniškas kairiarankių pristatymas, labiausiai įstrigo "Trys Polockės" :D :D :tri:
Susitaikinimo pamaldos - patiko E-ras-to mokymas, jis moka tai pateikti tinkama forma, yra tekę įsitikinti ir anksčiau :)
Tas ėjimas per baseiniuką prajuokino, kai mergina stovinti man už nugaros garsiai pasakė: "Ei, juk tai nehigieniška, čia kojas plauna, čia su tuo pačiu vandeniu galvą pašlaksto!" :D
Na, vėliau jau pajutau, kad akys merkiasi, iki adoracijos (deja, sorry guys) neištempiau. Nulūžau visiškai, nes per naktį iš penktadienio į šeštadienį tepamiegojau tik pusvalandį (damn, tie krovininiai traukiniai... ((čia neskaitant skęstančių varlių kvarkimo ir tų žvirblių ar dar ten kokių vištukų medžiuose zyliojimo)) ), tai palaikėm kompaniją durų apsaugos savanorių chebrai, lošiančiai uno kortomis iš to tokio nuobodaus laiko užmušinėjimo bemiegėje nakty. :)

Sekmadienį atsikėliau jau tik tada, kai jau žadino ryte :zadintuvas: (yes! miegojau visą naktį!)
Pusryčiai buvo skanūs. Grupelėse gerai pačat'inom apie įspūdžius, parašėm į lapelius ko trūko, ko netrūko, ko vylėmės renginyje ir kas patiko. Mišios patiko su tais pencininkais, kurie netingėjo iš petrašiūnų atklepsidrinti iki bažnyčos. :)
Jaunimo jau vidury mišių buvo tik apie pusę likę, (na gal trupučiuką daugiau), patiko tas uždarymas šventės kai antivirusinė pilnai užsikrovė tas paskutinis blokelis.

P.s. QR truputį trūksta programerio kuris atnaujintų nuotraukas QR puslapio skiltyje "Dabartiniai nariai", nes nepažinau Napalmo, nebent tik Frenzy liko nepasikeitęs, gaila kad neteko Kinzos pamatyti, bet būgnininkas buvo labai greitos reakcijos, nei nespėjau pamatyti kada jis pasikeitė pedalą (respect's). QR - laukiam daugiau koncertų (jūsų pulsą atkartojo mano sielos šerdis, hardas) :)
P.p.s. Antivirusinė tikrai atsinaujino, updeitinsiu, lauksiu naujos, jau v.7 kitais metais :)
P.p.p.s. Valgyt davė skaniai :D :liuks:
P.p.p.p.s. Jei rasit kokių filmukų ar nuotraukų, linkus (URL) įmeskit :)

STP* - Soul teeth pasta (to clean viruses) :)

:pasiruoses:

Galingiausi žodžiai: "Jei Dievas su mumis, kas prieš mus?" (Rom 8:31)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 20th, 2011, 1:34 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
:shock: iš postų ilgumo matau, kad renginys pavyko :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 20th, 2011, 2:01 am 
Šviesos riteris
Vartotojo avataras
Šviesos riteris
Atsijungęs
Qprotas rašė:
Fire Face, ne tik judviem skaudėjo kaklus su Ulevičiūte ;DD

man atrodo, ji liko gyva... Nes kai tada visi gulėdami laiminom maistą, mano galva liko ant žolės, Ievai teko padėt ją pakelt :D
Qprotas rašė:
Benai, į tave prašymas: norėčiau gauti į pm dainų žodžius, jei nesunku tai padaryti

sveikas prisijungęs prie laukiančiųjų būrio :D šito dalyko, kad įkeltų lyrics'us į net'ą, prašiau gal prieš metus, jei ne daugiau :D
Qprotas rašė:
kalbėjau kaip bosas visą dieną

ir tau? Bet geriausia buvo, kai priėjau prie kelių merginų dalyvių kažko paklaust (kitą rytą po konco): jos pirmiausia išsigando, tik tada pradėjo virškint ką pasakiau :D
Qprotas rašė:
"Ei, juk tai nehigieniška, čia kojas plauna, čia su tuo pačiu vandeniu galvą pašlaksto!"

:luztu: :luztu: :luztu:
Qprotas rašė:
Sekmadienį atsikėliau jau tik tada, kai jau žadino ryte

Tu bent jau atsikėlei... mane išnešė su visu miegmaišiu prie kažkokio tualeto :D kitaip būtų buvę beviltiška...

P.S. Nepažinai Nepalmo? juk kasytė... :love:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 20th, 2011, 2:46 am 
Karys
Vartotojo avataras
Karys
Atsijungęs
Fire Face rašė:

P.S. Nepažinai Nepalmo? juk kasytė... :love:

Na, kai anksčiau neteko matyti ir mačiau tik iš nuotraukos čia, tai kaip jį atpažinti?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 20th, 2011, 1:00 pm 
Egzorcistas
Egzorcistas
Atsijungęs
.

Paskutinį kartą redagavo Rūta Kovas 30th, 2015, 2:39 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 20th, 2011, 1:27 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Labai graži giesmė, gal kas nors turi natas? :love:
Mačiau šmėstelėjančius armijos džemperius, daug mūsiškių buvo? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 20th, 2011, 4:33 pm 
Karys
Vartotojo avataras
Karys
Atsijungęs
Na, nepasakyčiau, kad labai daug mūsiškių armiečių buvo, bet bent jau dešimt tai tikrai buvo tikrų forumiečių :) :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 21st, 2011, 1:21 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Na ir liudijimai... Net nekuklu taip džiaugtis :lol: Juokauju, žinoma. Kaip gera viską skaityti... :love:

O kas tos "Trys polockės"? :D

Rūta, kaip visad, smagu, kad užfiksavai grožio gabalą :liuks: ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 21st, 2011, 1:56 am 
Karys
Vartotojo avataras
Karys
Atsijungęs
Kas yra "Trys polockės"? O tu Emiliuko paklausk :D
Jis per Church's got Talent pasikvietė mano draugą Rimgaudą į sceną ir dar vieną tokį bičiuką ir paaiškino ką reiškia adido trys polockės, - Trejybė - Dievas Tėvas, Dievas Sūnus ir Šventoji Dvasia.
Ir dar sakė, kad susitikus tokį žmogų su trim polockėm galim jo nebijoti kaip forso, nes tai gali būti tikras krikščionis ir visai geras žmogus. Va taip. :D
Prikabintas failas:
Failo aprašymas: "Trys polockės"
Trys polockės.jpg
Trys polockės.jpg [ 10.1 KiB | Peržiūrėta 2877 kartus(ų) ]

P.s. Randat kur nors filmuotos medžiagos, įmeskit į čia link'us, nes įdomu pasižiūrėt kaip gavosi per talentus groti bosiniu balsu sekančią dieną po QR :)
:cold:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 21st, 2011, 2:21 am 
Demonų tramdytojas
Vartotojo avataras
Demonų tramdytojas
Atsijungęs
Qprotas rašė:
P.s. Randat kur nors filmuotos medžiagos, įmeskit į čia link'us, nes įdomu pasižiūrėt kaip gavosi per talentus groti bosiniu balsu sekančią dieną po QR :)
:cold:

Prašau to paties labai, neįsivaizduoju kaip per talentus skambėjo mano balsas per mikrafą, jau metai kaip nedainavau į mikrafą (neskaitant psalmių giedojimo, tai kas kita, kitoks skambesys), labai noriu sužinoti kodėl žmonės šaukė pakartot ir teko dainuoti mano mėgstamiausią dainelę. Mačiau, kad kažkas filmavo visą talentų vakarą, net du žmogiukai kiek pamenu, visas nuorodas dėkit čia, įdomu viskas...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 21st, 2011, 8:30 am 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
nu fain girdet atsiliepimus, matosi kad festivalis seis metais sukosi gerai, man buvo vienas fainiausiu kiek buvo viskas buvo kietai

fire face- del taize giesmiu per adoracija ten buvo grupes kurios savanoriskai sutiko pagiedot per festivaly, tai ka mokejo ta giedojo, kitais metais labai laukiam army777 grupes kuri pades per adoracija ane fire face :kietas:

Benai zinok turesim kaip cia pasakius arba darugu, arba tipo konkurentu tinklapi, emilis zada ji kurt vadinasi trys palockes, zadu pirkt treninga adidas :D

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: