Dabar yra Gruodis 8th, 2019, 7:45 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Pranešimo tema: Re: Liudija Nesvarbu
StandartinėParašytas: Balandis 12th, 2010, 12:53 am 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Garbė mūsų Dievui! :liuks: va, tik neseniai perskaičiau Tavo pirmąjį liudijimą, rašytą rugsėjį - kažkas nerealaus... Toks baltas pavydas paėmė - kokius ženklus Viešpats žmogui davė!.. Bet iš antro liudijimo ir susitikimo per meet'ą supratau, kad tikinčiajam nėra nereikšmingų detalių, ir viskas - pradedant suspėjimu į autobusą (Vilnius-Kaunas), baigiant forumiečių šypsenomis - yra Dievo dovanojami Jo gerumo įrodymai. Išprotėt galima! :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 26th, 2010, 7:17 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Garbė Jėzui Kristui!
Labai ilgą laiką galvojau kam reikalinga katalikams Marija, Dievo Motina (Theotokos). Būdamas kataliku ilgą laiką negalėjau to suprasti. Nors ir pritardavau, dalyvaudavau tiek rožinio maldose, tiek pasivedimo Marijos globai pamaldose ir kitokiose maldose, būdingose katalikams, bet širdyje tuo netikėjau, tai buvo tik teorija. Pradžioje atsivertimo kelerius metus praleidau tarp protestantų, lankiausi protestantiškose Biblijos studijose, pamaldose, studijavau protestantiškos teologijos institute. Patyręs Dievo kvietimą grįžti pas katalikus, sutikau, nors daug man kas katalikuose nepatiko. Man, kietasprandžiui žemaičiui, labai sunku buvo pripažinti viską, ką skelbia Romos Katalikų Bažnyčia kaip Dievo tiesą (dogmos). Net 5 metus trukusios katalikiškosios teologijos studijos (KUPF katecheto specializacija), labai lėtai keitė mano mąstyseną. Daug kartų diskutavau su katalikais kunigais, vienuoliais, norėdamas išsiaiškinti kam reikalingas šis pamaldumas. Bet jų žodžiai per vieną ausį įeidavo, per kitą išeidavo.
Tačiau Dievui nėra negalimų dalykų!
Praėjus 14 metų po įtikėjimo ir atgimimo iš aukšto, praėjus 8 metams po grįžimo į katalikybę, Dievo Dvasia prasismelkė per mano protą ir pasiekė širdies gelmę, kur giliai giliai slypėjo sužeistumas iš mamos. Tada įvyko tai, ką graikų filosofas Archimedas pavadino "eureka!" Viešpats išgydė mano įsisenėjusią, chronišką žaizdą ir tada jau galėjau savo valia ir troškimu melstis rožinį. Ir, ką senai žinojau teoriškai, suvokiau kaip stipriai Marija rodo į Jėzų Kristų, savo sūnų, nes iš kart supratau ir atgailavau, jog tiek daug kartų nepagarbiai, be meilės tariau Marijos sūnaus vardą!
Žmogus stipriausius sužeidimus patiria būtent šeimoje, iš savo pačių pačių artimiausių žmonių: tėvo ir mamos. Todėl tiek Pravoslavai, tiek Katalikai praktikuoja pamaldumą prašant šventuosius ir būtent Marijos - visų tikinčiųjų Mamos užtarimo, pagalbos šaukiasi. Dieve, kaip tai elementaru ir net iš psichologinės pusės! Dieve, dėkoju, jog bent dabar tai išgyvenau! Kaip tai gilu! Ačiū, Dieve!
Garbė Dievui ♥ Tėvui ir Sūnui ir Šventajai Dvasiai! Kaip buvo pradžioje, dabar ir per amžius, amen.
SuDievu!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 26th, 2010, 12:35 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Sveikinu su pasveikimu ir linkiu dar daug atradimų gyvenime su Mergele Marija, Dievo Motina. :) :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 1st, 2010, 2:19 am 
Spec. būrys
Vartotojo avataras
Spec. būrys
Atsijungęs
Aš, būdamas katalikas taip pat turiu problemų su Dievo motina. Ir nepaisant to, kad jaučiuosi atviras, bandau ir noriu tiek suprasti, tiek priimti, Tavo, Sigitai, liudijimas man nieko nepasakė. Visai nenoriu įžeisti, bet čia turbūt tik dar kartą galima suvokti, kad Dievas kiekvieną skirtingai kalbina.

O šiaip tie Dievo daromi stebuklėliai yra tikras reikalas. Žodis stebuklas yra nuo žodžio stebėtis. Dievo stebuklai mus nustebina, kai pajėgiam suprasti, kaip viskas taip tiesiog ima ir "susiklosto", todėl be jokio perdėjimo galima teigti, kad stebuklai vyksta kasdien. :)

O šiaip labai malonu skaityti liudijimus, kaip Dievas įdomiai veda žmogų. Dar viens stebuklas. :)

P.S. Mane mano tikybos mokytoja, skautų vadovė ir viena iš tikėjimo vedlių (čia tas pats asmuo ;)) mokė: "Kas nepasilenkia prie cento - nevertas milijono". Čia turbūt galima išvystyti analogija su mažiausiais Kristaus broliais, arba su mažomis ir didelėmis Dievo dovanomis. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 1st, 2010, 8:08 pm 
Kadetas
Vartotojo avataras
Kadetas
Atsijungęs
nesvarbu rašė:
Sveiki.
Pribrendo reikalas parašyti dar vieną liudijimą.
Šį kartą tai susiję ne su atėjimu į tikėjimą, bet konkrečiai su pinigais.
O buvo taip:
prasidėjus kalbai apie Meetą (armiečių suvažiavimą, susirinkimą), labai norėjau sudalyvauti. Tačiau nuo pat pradžios buvo problemų su pinigais, galimybe sėkmingai nuvykt ~220 km į Kauną ir sugrįšt (Iš viso apie 440 km). Einant paskutinei savaitei, meldžiausi ir atidaviau tą reikalą Dievui, jam pavedžiau kelionę. Nuo tada pradėjau pastebėt keistus ženklus: degalinėje radau vieno cento monetą. Iš pradžių jos net neėmiau - na ar verta lenktis prie vieno cento, gulinčio balutėje? Vėliau jau kitoje vietoje radau 10 centų monetą, kurios taip pat neskubėjau pakelt. Vėliau, vykstant susitikt su vienu forumiečiu, sugedo mano Golfuko sankaba (visai netoli susitikimo vietos). Tačiau širdy vietoj nusivylimo - džiaugsmas - ačiū Dievui, sugedo Klaipėdoje! Kitą dieną norėjau imtis automobilio remonto darbų, bet man paskambino ir paprašė padirbėti, už ką prieš pat kelionę gavau pinigų, taip reikalingų kelionei. Ir tai įvyko kaip tik meeto išvakarėse!
Tokiu būdu noriu paskatinti dar labiau pasitikėti Dievu, leisti jam kontroliuoti situaciją ir visą gyvenimą. Dievui nėra negalimų dalykų! :liuks:

Aš sutinku su šiuo teiginiu, nes aš pati turėjau panašių situacijų, aišku ne su pinigais o su laiku. Visi klasėje pyko ant manęs kad prieš renginį kurį aš padėjau organizuoti neturėjau niekam laiko nei ko, negalėjau niekam normaliai padėt,ir jau po 2 dienų aš atsisėdžiau ant sofos namuose pasakiau: kaip bus taip bus, tegul viskas eina pagal Dievą, ir kitą dieną aš viskam suradau laiko, nors beveik visą naktį nemiegojau, bet nieko :D

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: