Dabar yra Rugsėjis 18th, 2019, 4:44 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 14th, 2009, 11:52 pm 
Spec. būrys
Vartotojo avataras
Spec. būrys
Atsijungęs
Man nerūpi tavo išvaizda ar piniginės storis, man svarbu tik tavo sielos grožis...

Šie žodžiai tapo mano gyvenimo posūkiu, kuriuos parašė vienas nuostabus žmogus, kurio dėka esu dabar su Jumis.

Tai buvo paskutinės pavasario dienos, kai sutikau Ją. Niekada nebuvau matęs ir pažinęs tokio žmogaus, nors maniau, kad esu daug išgyvenęs ir išjautęs, gyvenimo vėtytas ir mėtytas, išgyvenęs visus jausmus, kokie gali kilti žmogui, tačiau pasirodo, kad aš smarkiai klydau, kad gyvenime egzistuoja kažkas didingesnio, apie ką net nebūčiau pagalvojęs.
Pasirodė man Ji keista, nes pasakė – aš esu krikščionė, keista, pagalvojau, niekada nebuvau sutikęs krikščionio iš arti, o tuo labiau su juo kalbėjęsis. Viena vertus, religija, o ypač krikščionybe domėjausi jau seniai, tiesa, iš mokslinio intereso, nebuvau baisiai nusistatęs prieš, bet tiesiog man buvo įdomu kodėl žmogus tiki, ko jis ieško, kodėl jis remiasi Dievu, o ne savimi, iš silpnumo, kvailumo, baimės...?

Užsimezgė pokalbis, kurio detalių čia smulkiau neminėsiu, tačiau ta diena mane privertė susimąstyti. Iškilo didžiulis klausimas: ką toks nuostabus žmogus, tikintis, tyra ir atvira širdimi gali veikti su tokiu žmogumi kaip aš? Ar įmanoma krikščionio ir nekrikščionio draugystė? Tuo metu turėjau išlikusių pasekmių dėl ankstesnių savo santykių, kurios žmogui kaip krikščioniui iš tiesų kėlė didelių problemų būti su manimi. Bet Ji pasiryžo, Ji sutiko. Man buvo nedidelis šokas, nevalingai vėl kilo mintis, kodėl Ji su manimi, kodėl Ji su manimi pasiryžo būti, juk tiek yra tokių pat krikščionių kaip Ji, su kuriais nebūtų jokių problemų ir pan. Nejaugi iš tiesų yra Dievas, nejaugi Jo toks planas?

Tačiau Ji nepaleido mano rankos, žavėjausi ir gėrėjausi Jos tikėjimu, pamačiau, kad tai nėra taip baisu, kad tu tik gauni, o ne prarandi, pamačiau žmogų, kuris nieko nebijo, nėra to nerimo, kurį dažnai jaučiau, žmogų, kuris dainuoja gyvenimą, kurio širdis pilna meilės ir džiaugsmo. Pradėjau baltai pavydėti, pagalvojau, aš irgi noriu toks būti, noriu būti ir jaustis kaip Ji! Ir tai nereikalauja kažkokių išlaidų ir pan.

Pokalbiai, pokalbiai, mes kalbėdavomės, patiko man klausyti, kaip žmogus jaučiasi priėmęs Dievą į savo gyvenimą, patiko išgirsti, kad Dievas irgi mane myli, nors to ir nejutau. O kam gali nepatikti būti kieno nors mylimam?

Pradėjau domėtis gyvuoju tikėjimu. Išgirdau, kad vyksta tokie alfa kursai, Ji dar mane padrąsino į juos nueiti. Atėjau. Galiu pasakyti, kad buvo įdomu, įdomu kaip mokslininkui, įdomu diskutuoti, klausytis kitų minčių.
Pagaliau, alfa savaitgalis, kuris mane sukrėtė. Buvau tik girdėjęs apie šventąją Dvasią. Antrą savaitgalio dieną šlovinimo metu, pajutau, kad kažkas su manimi vyksta, kad bando prasibrauti į mano širdį kažkoks nepažintas jausmas, labai išsigandau, ir pravirkau, Dieve, nereikia to man, tik ne dabar, kaip aš gyvensiu po to! Tačiau tuo metu buvo Ji, kuri paėmė mane už rankos, ir tarė, nebijok, viskas bus gerai, čia Jis, atverk jam savo širdį ir sielą, nebijok, aš čia su tavimi. Ir aš atvėriau, pajutau tokį jausmą, kurį sunku apsakyti, kurio netikintis žmogus tikrai nejaučia, tai tūkstantį kartų geriau už bet kokį malonumą. Pagalvojau, Dieve, koks aš buvau kvailys, pats norėjau susirasti ir sukurti kelią, kuriuo tu ateitum pas mane, o Tu atėjai. Kitą dieną pirmą kartą gyvenime priėjau išpažinties ir dalyvavau eucharistijoje. Džiaugiuosi ir didžiavausi savimi, nejaugi aš krikščionis. Grįžau namo ir pasakiau draugams, dabar aš krikščionis, ką gi, atsakė, jie, mylėsim tave ir krikščionį.

Nežinau, mano pasakojimas gali pasirodyti perdėm išpuikęs, bet kitaip neišėjo papasakoti.

Noriu pridurti, kad tapimas krikščionimi, Dievo priėmimas į savo gyvenimą, tėra mažytis žingsnis Dievo meilės link. Didelis darbas laukia prieš akis. Nereikia galvoti, kad daug ko reikia atsisakyti, ką anksčiau darydavai, tiesiog prieš kažką darydamas, mąstydamas, paklausi savęs, ar tai neskaudintu Dievo, ar tai neskaudintų kitų žmonių. Esu tik pradinukas, sunkiai man sekasi su tuo tvarkytis, tebeskaudinu kaip ir skaudinau mylimus žmones, tačiau stengiuosi, klumpu, keliuosi, prašau Dievo pagalbos, padėti šiame kelyje, nes kelias į Dievą yra grįstas deimantais, kurių aštrius kampus reikia nugludinti.
O tam žmogui aš visą gyvenimą liksiu dėkingas, kad atvedė mane pas Dievą .

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 15th, 2009, 11:10 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Cituoti:
Nežinau, mano pasakojimas gali pasirodyti perdėm išpuikęs, bet kitaip neišėjo papasakoti.

Ne 8)
Tai yra tikras liudijimas ir toks nuostabus...
garbė Dievui Aukštybėse :!:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 16th, 2009, 8:21 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
eichman ... paskaičiau pagaliau Tavo liudijimą... palinkėsiu sėkmės šiame kelyje ir maldauju - nebūk vienas. Būk ne tik su Jėzumi bet būk ir kitais žmonėmis, bendruomene.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 17th, 2009, 7:08 pm 
Spec. būrys
Vartotojo avataras
Spec. būrys
Atsijungęs
Vienas nesu :) ačiū Dievui, kad esu bendruomeneje, bažnyčioje.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 18th, 2010, 12:12 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Džiaugiuos už tave ir tą žmogų, kuris parodė tau Kelią :D

Beje, o kaip sekasi tiems draugams, kurie sakė, kad mylės tave ir krikščionį? 8)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 18th, 2010, 6:40 pm 
Spec. būrys
Vartotojo avataras
Spec. būrys
Atsijungęs
Vis dar myli :), idomiausia, kad tarp pazistamu atradau tokiu, kurie irgi lanko banycia ar bent domisi, kazkiek gyvena krikscionybe, buvau maloniai nustebintas, - tie patys pazistami tapo jau daugiau nei pazistami :)

Vien zo, kol kas daugiau yra islosta, nei pralosta.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 18th, 2010, 7:11 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Taip, man irgi teko sutikt pažįstamu, su kuriais kai išsikalbi, tai paaiškėja, kad jie irgi tikintys, bet slepia, nes galvoja, kad kažkas gali nustot draugaut, arba dar blogiau - pasityčiot :?

{Kaip Nikodemai, arba Juozapai iš Arimatėjos} :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 18th, 2010, 7:12 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Tai jau taip, tikrai :blackmetal:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: eichmann atsivertimo liudijimas
StandartinėParašytas: Rugpjūtis 6th, 2010, 11:59 pm 
Spec. būrys
Vartotojo avataras
Spec. būrys
Atsijungęs
Rytoj as ja vedu, stai koks buvo Dievo planas mano gyvenimui.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 7th, 2010, 2:09 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Tai yra nuostabu! Begaliniai džiaugiuosi jumis. Sveikinu ir linkiu kartu eiti dievop. :liuks:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 9th, 2010, 5:20 pm 
Spec. būrys
Vartotojo avataras
Spec. būrys
Atsijungęs
nuosirdžiai sveikinu :liuks:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 10th, 2010, 6:55 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Aš liudyju jų meilę :!:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 11th, 2010, 1:15 am 
Demonų tramdytojas
Vartotojo avataras
Demonų tramdytojas
Atsijungęs
Eichmann, tavo atsivertimo istorija kažkas nepaprasto (geraja prasme, žinoma), itin gražiai viska perteikei ;) Ir sveikinimai šia nuostabia proga

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 13th, 2010, 5:07 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
eichmann rašė:
Rytoj as ja vedu, stai koks buvo Dievo planas mano gyvenimui.

SVEIKINAM, Eichman!

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume