Dabar yra Rugsėjis 18th, 2019, 4:46 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Pranešimo tema: Re: davatkos atsivertimo istorija
StandartinėParašytas: Sausis 10th, 2011, 4:10 pm 
Karys
Vartotojo avataras
Karys
Atsijungęs
majesty rašė:
dėkui ..gal paskaitysiu, jei rasiu, šiaip tai ir aš buvai pas psicho terepevta , žinau, kad būna skaudu labai , bet tikrai geras dalykas :)...jei nepaslaptis kiek kainavo siansas?

120 Lt

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 11th, 2011, 12:37 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Dėl davatkos niko pasirinkomo :)

Atvirai pasakius, tai mano viena iš kliūčių pasidaryti praktikuojančiu tikinčiu buvo būtent visuomenės požiūris į tikinčius, į "davatkas". T.y. labai bijojau pasirodyti esąs davatka :)
Nežinau, bet man pasirodė, kad gal ir pas tave toks pats jausmas buvo :)

O čia štai būtent toks niko pasirinkimas :)
Čia kaipo savęs nugalėjimas koks ar ne ?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 11th, 2011, 5:11 pm 
Karys
Vartotojo avataras
Karys
Atsijungęs
kukulis rašė:

Atvirai pasakius, tai mano viena iš kliūčių pasidaryti praktikuojančiu tikinčiu buvo būtent visuomenės požiūris į tikinčius, į "davatkas". T.y. labai bijojau pasirodyti esąs davatka :)

Na šitą niką sugalvojau šiek tiek anksčiau nei tapau praktikuojančia davatka :D
Nežinau, koks tas visuomenės požiūris, bet kadangi tikintieji, manau, turi liudyti savo darbais ir asmeniniu pavyzdžiu, tai man negėda būti nei tikinčiaja, nei davatka, nei tuo, kas esu :) Greičiau gėda prisiminti tuos laikus, kai buvau ateistė, gėda kaip burnodavau ant Dievo ir tikinčiųjų...
Taip, mokėjimas į save pažiūrėti su humoru, gali būti vienas iš problemos arba baimės įveikimų :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 11th, 2011, 7:38 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
kukulis rašė:

Dar neteko matyti, kad tikintijį kas "davatka" vadintų. Maldingu vadina, sutinku, bet ne davatka, nesu girdėjęs. O davatka pats vadinu, mano bičiuliai, draugai ir kiti visokius religinius kulto atlikėjus ir garbintojus. Nu va pažįstu moterėlę viena, ale didžiausia jau ten maldinguolė, o svetimą vyrą turi, išskyrė šeimą, o kai paklausi kodėl, ji atsako: "kas čia tokio" arba kita "rekolekcijos, tai - pramoga". Arba viena šeima (nesvarbu kurioje parapijoje) jau tokie praktikuojantys, jau kiekvieną sekmadienį mišiose, o po to visokiais būrimais ir pan.dalykais užsieminėja. Nu tai patys kunigai mano pažįstami juokiasi. O kitos kambarys statulėlėmis, nuotraukomis, kryželiais, rožančiais ir t.t nukabinėtas, baisu man kažkada koją ten įkelti buvo į tokią "šventą" erdvę. Ir namiškiai, jos šeima pastebi tos moters apsimetėliškumą ir netikrumą tikėjimo ir juokiasi iš to, o skiria kur gyvas. Šitas man iki šiol paslaptis kaip paprastas netikintis visai žmogus sugeba skirti tokius dalykus, kurių religingas žmogus negali atskirti...
Pasakysiu tiek, kad jau geriau ateistas draugas, nei davatka. Tokiai duok progą ir sudegins tave ant laužo, o pats Dievas ir ji nuo Dievo taip toli, kad saulė nuo žemės arčiau tikriausai. Tai va :)
O va tie, kurie gyvena tikėjimu ir turi Šv. Dvasią - jie iš tolo šviečia, žmonės tiesiog mato, kad kitokie žmonės. Mato ir gerbia, ir stebisi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 11th, 2011, 9:59 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Cituoti:
Šitas man iki šiol paslaptis kaip paprastas netikintis visai žmogus sugeba skirti tokius dalykus, kurių religingas žmogus negali atskirti...

Čia apie save ar apskritai?

Nes jeigu apskritai, tai tiek tikintys tiek netikintys žmonės turi ir kūną ir sielą, kūnas - medžiaginė, o siela - dvasinė žmogaus dalis. Tai va tos dvasinės dalies pagalba ir skiria manau :mrgreen:

Pasitikiu tavimi!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 11th, 2011, 11:40 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
kukulis rašė:
Cituoti:
Šitas man iki šiol paslaptis kaip paprastas netikintis visai žmogus sugeba skirti tokius dalykus, kurių religingas žmogus negali atskirti...

Čia apie save ar apskritai?

Nes jeigu apskritai, tai tiek tikintys tiek netikintys žmonės turi ir kūną ir sielą, kūnas - medžiaginė, o siela - dvasinė žmogaus dalis. Tai va tos dvasinės dalies pagalba ir skiria manau :mrgreen:

Ne apie save, nebent atrodau ateistas iš savo kalbos :).
O dėl skyrimo čia didesnė paslaptis, nes kūniškas žmogus, netikintis negali vadovautis dvasia, nes nėra jis dvasinis žmogus. Aš esu įsitikinęs, kad tai tiesiog žmogiškas faktorius, kai mato, kad sakysim kažkuri tai moteris yra kekšė, o po to bėga poteriauti į bažnyčią. Fariziejai irgi to nesuprato, o žmonės kiti suprato kodėl jie fariziejai ir kodėl jie toli nuo Dievo...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 11th, 2011, 11:59 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 12th, 2011, 12:39 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Cituoti:
... nes kūniškas žmogus, netikintis negali vadovautis dvasia, nes nėra jis dvasinis žmogus.

Netiesa.

Gyvenimo prasmės paieška būdinga ir netikintiems, meninės estetikos suvokimas taip pat. "šeštasis pojūtis", padedantis suvokti tiesą irgi turbūt iš dvasinės srities. Gal griežtą ribą nėra lengva nubrėžti tarp gyvūno empatinių sugebėjimų ir grynai dvasinių dalykų, kadangi mes nevisažiniai, tačiau ta riba egzistuoja. Tarkim prasmės pojūtis, mano nuomone, yra grynai dvasinis potyris. Ir jį turi tiek tikintys tiek netikintys žmonės.

Pasitikiu tavimi!

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 12th, 2011, 9:46 am 
Karys
Vartotojo avataras
Karys
Atsijungęs
majesty rašė:

tikrai ne ji.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 12th, 2011, 11:42 am 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
kukulis rašė:
Cituoti:
... nes kūniškas žmogus, netikintis negali vadovautis dvasia, nes nėra jis dvasinis žmogus.

Netiesa.

Gyvenimo prasmės paieška būdinga ir netikintiems, meninės estetikos suvokimas taip pat. "šeštasis pojūtis", padedantis suvokti tiesą irgi turbūt iš dvasinės srities. Gal griežtą ribą nėra lengva nubrėžti tarp gyvūno empatinių sugebėjimų ir grynai dvasinių dalykų, kadangi mes nevisažiniai, tačiau ta riba egzistuoja. Tarkim prasmės pojūtis, mano nuomone, yra grynai dvasinis potyris. Ir jį turi tiek tikintys tiek netikintys žmonės.

Klausyk, brangus Majesty, aš neketinu leistis į tuščias filosofijas, kurios sumaišo žmogų ir nukreipia nuo tiesos apie empatinius pojūčius, meninės estetikos suvokimą ir šeštuosius pojūčius - palieku tai menininkams ezoterikams, filosofams ir new age mastytojams. Kaip krikščionis aš kalbu apie tai ką rašo Dievo Žodis - Biblija (I kor 2 sk 9 - 16 eil).

O kitas dalykas, tai kaip matau mes abu kiek skirtingai suvokiam dvasinius dalykus, jų reikšmę ir kokie pasaulyje egzistuojantys reiškiniais yra dvasiniai, kurie ne - bent man taip pasirodė.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 12th, 2011, 11:54 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
čia kukulis kaltas ne aš :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 12th, 2011, 1:46 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Emanuell rašė:
kukulis rašė:

Dar neteko matyti, kad tikintijį kas "davatka" vadintų. Maldingu vadina, sutinku, bet ne davatka, nesu girdėjęs. O davatka pats vadinu, mano bičiuliai, draugai ir kiti visokius religinius kulto atlikėjus ir garbintojus. Nu va pažįstu moterėlę viena, ale didžiausia jau ten maldinguolė, o svetimą vyrą turi, išskyrė šeimą, o kai paklausi kodėl, ji atsako: "kas čia tokio" arba kita "rekolekcijos, tai - pramoga". Arba viena šeima (nesvarbu kurioje parapijoje) jau tokie praktikuojantys, jau kiekvieną sekmadienį mišiose, o po to visokiais būrimais ir pan.dalykais užsieminėja. Nu tai patys kunigai mano pažįstami juokiasi. O kitos kambarys statulėlėmis, nuotraukomis, kryželiais, rožančiais ir t.t nukabinėtas, baisu man kažkada koją ten įkelti buvo į tokią "šventą" erdvę. Ir namiškiai, jos šeima pastebi tos moters apsimetėliškumą ir netikrumą tikėjimo ir juokiasi iš to, o skiria kur gyvas. Šitas man iki šiol paslaptis kaip paprastas netikintis visai žmogus sugeba skirti tokius dalykus, kurių religingas žmogus negali atskirti...
Pasakysiu tiek, kad jau geriau ateistas draugas, nei davatka. Tokiai duok progą ir sudegins tave ant laužo, o pats Dievas ir ji nuo Dievo taip toli, kad saulė nuo žemės arčiau tikriausai. Tai va :)
O va tie, kurie gyvena tikėjimu ir turi Šv. Dvasią - jie iš tolo šviečia, žmonės tiesiog mato, kad kitokie žmonės. Mato ir gerbia, ir stebisi.
Nepritariu Emanuell. Tu labai klysti, žmogau. Mane mama ilgą laiką davatka vadino, kai buvau tik įtikėjęs. Emanuell, jau kelintą kartą pastebiu, jog mėgsti teisti kitus žmones. Nesielg taip, verčiau tiesiog patylėk, nes tai tau eina į nuodėmių sąrašą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 15th, 2011, 2:29 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
nesvarbu rašė:
Emanuell, jau kelintą kartą pastebiu, jog mėgsti teisti kitus žmones.

Kur jis čia teisia žmones? Jei žmogus mato, kad kažkieno tikėjimas apsimestinis, tai čia jau teisimas? Nes juk tikrai galime iš poelgių atskirti kur žmogus gyvena tuo, ką išpažįsta ir kur meluoja. Reikia tiesą sakyti. Va, kaip ir Tu dabar, nuteisei Emanuell už tai, kad savo nuomonę išsakė. Ar ne taip?

O mane mama fanatike vadino, kai įtikėjau, bet po to pamatė, kad tas tikėjimas gera atnešė ir nustojo, tad čia gal mamų jau toks būdas. Joms būdinga dėl visko jaudintis. :) :) :)

Nepyk, Davatka, kad mes tavo temoje santykius aiškinamės. Galėtų kas mus perkelti kitur. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 23rd, 2011, 6:27 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Dar vienas toks pasiaiškinimų ir eisit tręšt OKULTISTĖS gėlyno :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 31st, 2011, 1:23 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Teisingai, 676, maladiec :liuks:

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: