Dabar yra Rugsėjis 22nd, 2019, 9:27 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 169 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Pranešimo tema: Re: Ką jums reikšia rožinis?
StandartinėParašytas: Gruodis 10th, 2010, 1:04 am 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Kas dėl fundamentų - tai šiandien mašinoj irgi pradėjau vertint stabilesnį pagrindą. Radiją pavogė, tai nieko negirdėjau. Dėl sniego...
Ką tik toptelėjo mintis - pasimelst už kelių valytojus - bo baisiai reikia :D[/quote]

:luztu:

Patinka man šita erdvė, tiesiog dažnai jaučiuosi suprastas klaidingai nei tai ką norėjau pasakyti, na, nebent ŠV.DVasia veikia ir virtualiai, čia sau uždaviau tokį klausimą neseniai, manau, kad tik gyvas, bendravimas duoda tikrų vaisių.
O muštis mums nėra ko, neturiu nieko prieš jus, nesuprantu ko jūs mušti mane norit :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gruodis 10th, 2010, 1:20 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Na, jau, gi kovinis rožančius rankoj (su šipais), ir tu kakras ne vietoje pasipainiojai. reik ginklą kaip tais panaudoti gi. :luztu: ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gruodis 10th, 2010, 2:22 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Puku rašė:
Emanuell rašė:
<...>Tolstojus kalbėjo ne apie sentikius, o apie tradicinę stačiatikių bažnyčią.

http://lt.wikipedia.org/wiki/Sentikiai
Susipažinkite kas yra sentikiai :) Ir po to pasakok man kurie iš jų labiau tradiciniai stačiatikiai :P
Na, jųs čia jau visai susipainiojot :luztu:
Sentikiai tikrai nėra labiau tradiciniai stačiatikiai :mrgreen: Juos būtent po Nikono reformos 1666 metais, stačiatikiai pradėjo persekioti iki pat 1905 metų, o tie slapstydamiesi bėgo į Rusijos imperijos pakraščius :roll:
Taip mano proproproprokažkokieproseneliai atsidūrė Lietuvoje :D
Taigi, jei nori susipažint su tuo, kas vaikystėje buvo mokomas tikėjimo pagrindų pagal sentikių tradicijas, tai prašom - aš esu čia :pasiruoses:

O kad nesakytumėt, jog čia offtopic'as, tai sentikiai taip pat turi kažką panašaus į rožančių.
Vadinasi lestovka (rusiškai: лѣстовка) arba vervitsa (rusiškai: вервица) http://nesusvet.narod.ru/books/lestovka/

Paveikslėlis

Mano močiutė nežinau kiek jų per savo gyvenimą yra pasiuvus :roll: - manau kelis šimtus, jei ne daugiau ;) Ir melsdavosi ji kasdien, skaičiuodama tuos laiptelius, mažiausia du sykius - ryte ir vakare :liuks:
Man jos visada buvo gražios, nes visos būdavo skirtingos - tai savotiška bažnytinio liaudies meno rūšis :tri: :blackmetal: :tri:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gruodis 10th, 2010, 10:55 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Cituoti:
Emanuelis: P.s apskritai forumuose diskusija normali negalima, nes rašai vieną, tave interpretuoja visiškai priešingai nei norėjai pasakyti, nesusipratimas po to gaunasi :D

Manau čia atsakomybės už savo parašymą klausimas. Yra toks posakis - jeigu įmanoma teiginį suprasti klaidingai, tai jį būtinai kas nors supras klaidingai.
Aš kai parašau, tai prieš postindamas perskaitau, o papostinęs dar sykį perskaitau, ir jei kas nepatinka, tai spaudžiu "edit" ir dar paredaguoju. :)

Kai žmonės kalbasi gyvai, pagauni pašnekovo mintį ir ja seki. Kai rašai, skaitytojas gali nepagauti konteksto ir suinterpretuoti kaip jam tuo metu atrodė. Todėl tu turi parašyti taip, kad būtų aišku net ir tam kuris neskaitė ankstesnių postų. Nu čia aišku idealiai taip turi būti, bet galima stengtis kažkiek į tą pusę, nebūtinai idealiai. :)

Beje, kai rašei apie tamsuoliškumą, aš maniau, kad tu turi omeny vampyrus ir pabaisas, o ne rožinį. Nes tu NEparašei ką turėjai omeny.

Cituoti:
Man nieko nereiškia joks žmonių sukurtas mitas nei tamsuoliškas prasimanymas.

Žinok su šitu teiginiu sutinku su tavim 100%. Man tikrai nieko nereiškia jokios istorijos, kurios tikrai yra žmonių sukurti mitai ir tamsuoliški prasimanymai.
Bet kadangi tu neparašei, kas tavo nuomone yra tie sukurti mitai ir tamsuoliški prasimanymai, tai skuboto mąstymo žmogus gali *pats* sugalvoti ką tu turėjai omeny kas *tavo nuomone* yra tie mitai ir tamsuoliški prasimanymai. T.y. jie mano, kad jie *geriau* žino ką tu galvoji, ir kokia jų manymu yra *tavo nuomonė*, negu tu pats ;) Bet tai yra *tavo* kaltė, nes tu neparašei kokia yra tavo nuomonė ir leidai jiems nuspręsti patiems.

Pasitikiu tavimi!

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 169 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: