Dabar yra Rugpjūtis 26th, 2019, 7:54 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 140 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Kitas

Pranešimo tema: Piktųjų dvasių įtaka krikščioniui?
StandartinėParašytas: Spalis 27th, 2009, 2:57 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Šiandien ne kartą girdime apie egzorcizmus, išlaisvinimą iš piktųjų dvasių įtakos. Vyksta nemažai susirinkimų, kur šie dalykai praktikuojami. Vieni džiaugiasi, kiti tyli, treti kritikuoja. Kritika įvairi. Vieni sako, jog "egzorcistininkai" pradeda visur įžvelgti piktosios dvasios įtaką, darosi įtarūs, nesukalbami, rodos, netgi praranda džiaugsmą. Kitiem kliūva tai, kad išlaisvinimų metu atgimę iš aukšto krikščionys ima elgtis kaip apsėstieji. Dar kiti teigia, jog išlaisvinimus patiria tikintieji, prieš tai klausę pamokslus apie tai, o ne netyčia susirinkime atsidūrę netikintieji, tad - gal tai savi-įtaiga?

Ką žinote ir manote apie tai?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 27th, 2009, 10:18 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
MAN, KIEK TEKO SUSIDURTI, TAI EGZORCISTAI KAIP TIK DIDESNI SKEPTIKAI APSĖDIMŲ KLAUSIMU, NEGU BET KURIS KITAS GILIAI TIKINTIS KRIKŠČIONIS... JIE DAŽNIAU PRADEDA ĮTARINĖTI PSICHIKOS AR KITOKIUS KŪNO NEGALVIMUS, NEGU APSĖDIMĄ... HM...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 27th, 2009, 11:05 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Po to, kai perskaičiau dvi egzorcisto pasakojimo knygas, ir pats bendravau su egzorcistais, manau, jog reaguoju adekvačiai :roll:

Nesu kritikas. Piktosios dvasios realiai persekioja, vargina kiekvieną žmogų, bet retą kurį rimtai apsėsta. Juk pats Jėzus užsieminėjo egzorcizmu. Ir savo mokiniams tiesiogiai davė galią tai daryti, o tai vadinasi ir visiems mums, kurie klausome ir vykdome Dievo žodį. Pas katalikus yra atskira tarnystė, kuriai pašventinami ypatingai atrinkti kunigai. Žmogui, neitin įgudusiam savo tikėjime, praktikuoti egzortų maldas yra pavojinga.

Cituoti:
Ką žinote ir manote apie tai?

Manau, jog dar per mažai yra egzorcistų. O dėl to, jog kiti pamano, jog tai tėra šou, tai tegu taip mano ir toliau. Taip yra sveikiau jiems patiems. Jei bent kartą pasitaikys atsitiktinai ar ne atsitiktinai pabūti, suvoks kaip giliai klydo.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 28th, 2009, 12:42 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
kai išgirdau temas apie žmogaus sandarą , tai tik patvirtino mano anksteasnę jau turėtą nuomonę , kad ir krikščionys gali būti varginami, įtakojami, kamuojami piktųjų dvasių ;
taigi tose temose pasakojama , kad žmogus sukurtas pagal dievo paveikslą [ ką gerai žino krikščionys] ir jis susideda iš materialaus kūno, sielos[ valia, emocijos, protas] ir dvasios ; šv dvasia apsigyvena, būna ir veikia , pirmiausia, dvasioje - nuo dvasios pradeda ,kur ,tokiu atveju, piktajam nelieka vietos , bet dar yra kūnas ir siela[ kuriuose šv dvasia , dažniauisiai, neiškarto apsigyvena- įsiviešpatauja ]; tad išeina taip, kad pilnai įmanoma, kad kūnas , siela gali turėti dvasinių siurbėlių/kenkėjų- pikt.dvasių , demonų.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2009, 4:43 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
UOJ... KOKĮ KABLIUKĄ RADAU... PASIRODO AŠ NEŽINAU, KUO SKIRIASI ŽMOGAUS DVASIA NUO SIELOS... TIKSLIAU DABAR VISAI SUTRIKAU... GAL GALITE PAAIŠKINTI? :oops:
AČIŪ...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2009, 7:38 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
OKULTISTE rašė:
UOJ... KOKĮ KABLIUKĄ RADAU... PASIRODO AŠ NEŽINAU, KUO SKIRIASI ŽMOGAUS DVASIA NUO SIELOS... TIKSLIAU DABAR VISAI SUTRIKAU... GAL GALITE PAAIŠKINTI? :oops:
AČIŪ...

Krikščionybėje vyrauja du panašūs mokymai:
pagal vieną, žmogus - trilypis: dvasia, siela ir kūnas. Dvasia - slapčiausias "aš", siela - mintys, jausmai (kažkas, kas mumyse nuolat kinta), kūnas (aiškinti nereikia).
pagal kitą, žmogus - dvilypis: kūnas ir siela (= materiali dalis ir dvasinė dalis). Tai, kas vadinama "dvasia" pagal trilypę schemą, pagal dvilypę vadinama "aukštesniuoju sielos gyvenimu". Kitaip tariant, "dvasia" yra sielos ryšys su Dievu.
Biblijoje kai kurios citatos kalba apie trilypį žmogų, kai kurios - apie dvilypį. Abi schemos savaip teisingos, kalba apie tą patį.

Beje, reikia skirti "apsėdimą" (obsessio) nuo ""apgulimo" (possessio). Apsėdimo atveju žmogus beveik neturi laisvos valios. Dažniaisiai apsėdimas ištinka nuodėmingus žmones.
"Apgultis" - įvairūs varginimai: vaizdiniai, vizijos, garsai ir pan. Dažniausiai ištinka tuos, kurie siekia šventumo. Tai gąsdinimas, grąsinimas. Apsėdimo atveju "priešas viduje". Apgulties atveju "priešas išorėje". Bent taip rašo senoviniai vadovėliai :)

"Apsėdimas" - vyksta itin retai. Juk piktosiso dvasios yra būtybės. O taip jau sutverta, kad būtybei nėra normalu lindėti ir veikti kitoje būtybėje (šiuo atveju - žmoguje). Apsėdimas - kažkokia tai anomalija. Piktasis imituoja Dievo įsikūnijimą. Tai turėtų būti nelengva užduotis piktajam. Dauguma atvejų, apie kuriuo kalbama kaip apie "apsėdimus" iš tikrųjų yra "varginimas, apgulimas". tai labiau "išorinis" puolimas.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2009, 8:00 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
O! KAIP ĮDOMU! TAI GAL IR DAUGUMA EGZORTŲ YRA ATLIEKAMI NUO APGULTIES?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2009, 8:01 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Silverblade rašė:
...tikrųjų yra "varginimas, apgulimas". tai labiau "išorinis" puolimas.

kokių jums yra tekę patirti varginimų, apgulimų?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2009, 9:09 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Na, net nežinau, ar forume dera rašyti? Porą kartų esu girdėjęs grąsinančius balsus. Abu kartai - vaikystėje - paauglystėje.

O vėliau - įprasti gundymai: kompas ;), skaistumo reikalai. Nepavadinsi varginimais. Greičiau žmogiškas polinkis į nesaikingą malonumų geidimą. Kažkaip nedaug tamsos gyvenime buvo. Žinau, kad daug už mane melstasi yra, gal todėl taip.

Du metus turėjau klaikią [riklausomybę nuo kompiuterinių geimų. Bet ir tai - pats kvailas, o gal ir piktasis taip norėjo mane suparalyžuoti :)

O kaip kitiems?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2009, 9:15 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Vieną naktį girdėjau paklaikusį moters balsą šaukiantį pagalbos. Buvo langas atidarytas, bet išgirstumėt balsą... Bet gal ir šiaip...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2009, 9:40 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
įvairūs varginimai: vaizdiniai, vizijos, garsai ir pan
FUI... BAISU MAN DAROS... KAIP TO IŠVENGTI? GALIAUSIAI, KAIP KOVOTI?

Paskutinį kartą redagavo OKULTISTE Spalis 31st, 2009, 10:06 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2009, 9:49 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
OKULTISTE rašė:
įvairūs varginimai: vaizdiniai, vizijos, garsai ir pan
FUI... BAISU MAN DAROS... KAIP TO IŠVANGTI? GALIAUSIAI, KAIP KOVOTI?

prasyt dievoislaisvinimo , saukstis Jezaus , prasyt sv dvasios, nes parasyta
dievas yra Dvasia, o kur Dvasia - ten laisve :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2009, 10:42 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
KVAILA MINTIS MAN ŠMĖKSTELĖJO: PRIEŠ IŠJUNGDAMA ŠVIESĄ VAKARE PAMATAU LOVŪGALY KAŽKĄ, KAS TIKRAI SUKELIA BAIMĘ; PUOLU Į PANIKĄ IR TODĖL PRADEDU ŠAUKTIS JĖZAUS... ČIA IŠ SERIJOS "O KAS IR BELIEKA"...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 1st, 2009, 1:07 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
iš kur tokios baimės, panikos, kas prigasdino?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 1st, 2009, 2:56 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
NA PANIKOS TIKRAI NETURIU... O MANO BAIMĖS YRA MANO...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 140 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: