Dabar yra Rugsėjis 23rd, 2019, 1:46 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 140 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Pranešimo tema: Re: Piktųjų dvasių įtaka krikščioniui?
StandartinėParašytas: Vasaris 6th, 2011, 7:59 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Augustas rašė:
Stan rašė:
nesvarbu rašė:
Apsėdimas be žmogaus paties sutikimo nevyksta.

Tai kodėl puolami tikintys?

Puolami visi, ne tik tikintys.

Augustai, ar tikrai? Juk tas, kuris netiki ir taip yra velnio valdžioje, kam velniui jį dar pulti, jei ir taip vykdo tai ką jis liepia.
O tikintijį puola ir slankioja aplink kaip riaumojantis liūtas...1PT 4 ar 5 sk :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 6th, 2011, 8:33 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Augustas rašė:
Stan rašė:
nesvarbu rašė:
Apsėdimas be žmogaus paties sutikimo nevyksta.

Tai kodėl puolami tikintys?

Puolami visi, ne tik tikintys.

Mano žodžiai: "Tai kodėl puolami tikintys", o ne "Tai kodėl puolami tik tikintys"

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 6th, 2011, 9:40 pm 
pasidalinsiu ir as savo ziniomis apie "velnius"...siaip mes turime naturalia dieviska apsauga ir pas kriskcionis ji dar sustiprinama krikstu...todel nelabajam papulti i mus nera lengva...tai gali buti jeigu esame labai girti...kai negalime atsibusti..sakykim mus kazkas puola kaip sapne..o mes is girtumo ar apsvaige nuo narkotiku, negalime atsibusti, buti samoningi ir pasipriesinti..dar vienas budas i mus patekti nelabajam, tai visokie zaidimai su dvasiomis, magijomis ir pan. kuriu pasekoje savanoriskai sugriauname igyta dieviska apsauga ir atveriame kelius pas save visokio rango demonams...dar nesenai suzinojau, kad virsugalvis yra labai jautri vieta...ir dabar yra ivairiu prisiskaiciusiu biblijos krikscioniu, kuriems netinka baznyciu siulomi ritualai..tai jie siulo savo "paslaugas"..pvz..buvau kelis kartus vienoje grupeleje, kuriai neitiko sv. trejybe ir todel pasak ju ir katalikiskas krikstas buvo netikras, tai siulesi pakrikstyti ir palaiminti...rankas ant galvos uzdeje..o paskui nuo tokiu palaiminimu kai kuriems ir stogai pavaziuoja...nes neaisku kas ten ateina kartu su tuo "palaiminimu"...taigi saugokit savo virsugalvi ir neleiskit, bet kam ten ranku delioti...ir atkreipkit demesi, kad nors kataliku kunigai laimina dedami rankas ant virsugalvio...bet mamos laimina vaikus ant kaktos brezdamos kryziuka..net mamos nelenda prie tos svarbios vietos..nors savo vaikams tikrai blogio nelinki....ir dar vienas budas...tai savanoriskai isileisti koki demona...taigi jeigu laikomasi saugos taisykliu...demonui neimanoma apsesti zmogaus pries jo paties valia...

Paskutinį kartą redagavo erika1 Vasaris 6th, 2011, 9:57 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų

StandartinėParašytas: Vasaris 6th, 2011, 9:46 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
o kodėl nepakalbėjus - kaip jų atsikratyt, vietoj to - kaip įsigyt... ? :)

Be to - sveika atvykus, erika :) Iš kur būsi? Kuom nusipelnėm tavo dėmesio?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 6th, 2011, 9:55 pm 
to Puku..man asmeniskai yra daug svarbiau yra zinoti kaip ju neisigyti...t.y nesudaryti salygu, buti apsestam...o kai neisigyji..tai ir isvarymo klausimas nebeaktualus tampa..todel nieko siuo klausimi parasyti negaliu...
p.s sveika Puku, uzsukau i svecius...pasizvalgyti..esu is Vilniaus :)

Paskutinį kartą redagavo erika1 Vasaris 6th, 2011, 10:05 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų

StandartinėParašytas: Vasaris 6th, 2011, 9:56 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
manau atsikratymo kelias vienintelis - malda. Daug maldos ir kantrybės, na tų kurie meldžias :) kas gal kokių kitų būdų žinot?

beje, sveika prisijungus Erika1! :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 6th, 2011, 10:04 pm 
del isorinio poveikio, kaip cia buvo pamineta - isorines apgulties t.y ne obsessio, bet possessio...tai del isvarymo turiu patirties ir vienas ju tai tikrai malda...bet man labai efektyvus buvo ir kitas budas..po kurio kazkaip manes beveik niekada niekas neapgulineja..o jeigu pabando, tai greitai prapuola :) ...susikaupsiu ir parasysiu rytoj..nes ten tokia netrumpa istorija..su citatom is biblijos gausis...
p.s sveikas, Pauliuk

Paskutinį kartą redagavo erika1 Vasaris 6th, 2011, 10:06 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų

StandartinėParašytas: Vasaris 6th, 2011, 10:06 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
erika1 rašė:
p.s sveika Puku, uzsukau i svecius...pasizvalgyti..esu is Vilniaus :)

Na, tai žvalgykis :) Aš per pusmetį dar nespėjau visko apžiūrėt :D :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 6th, 2011, 11:51 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
erika1 rašė:
del isorinio poveikio, kaip cia buvo pamineta - isorines apgulties t.y ne obsessio, bet possessio...tai del isvarymo turiu patirties ir vienas ju tai tikrai malda...bet man labai efektyvus buvo ir kitas budas..po kurio kazkaip manes beveik niekada niekas neapgulineja..o jeigu pabando, tai greitai prapuola :) ...susikaupsiu ir parasysiu rytoj..nes ten tokia netrumpa istorija..su citatom is biblijos gausis...
p.s sveikas, Pauliuk

Labas erika. Malonu tave matyti ir šitame forume kaip ir įvairiuose bloguose... ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 7th, 2011, 12:18 am 
jeigu nepraleidi savo bloge mano komentaru..tai nemanau kad taip darai is didelio malonumo...taigi kam cia tau apsimetineti...ir tersti savo melu sia tema...

Į viršų

StandartinėParašytas: Vasaris 7th, 2011, 12:23 am 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
erika1 rašė:
jeigu nepraleidi savo bloge mano komentaru..tai nemanau kad taip darai is didelio malonumo...taigi kam cia tau apsimetineti...ir tersti savo melu sia tema...

O, labas :). Nagi pasirodyk kokia esi iš tiesų, pasakyk visiems matant koks esu kaip ten rašei komentaruose savo? :) Gal lendam į trolyną iškart? :)
Tavo komentarų nepraleidžiu, nes jie akivaizdžiai nepagarbūs, kursto religinę nesantaiką bei pilni kaltinimų net nežinant manes nei ką veikiu gyvenime ir t.t :) Turėjom mes čia forume tokių kaip tu jau ne vieną ir apsimetinėti dabar šventa tikrai neapsimetinėk, nes ant liežuvio poteriai, o širdyje velnias gyvena ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 7th, 2011, 6:44 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
A ko dabar Emanuell taip ant naujokės? JOkio mandagumo, bent apsimestinio. :roll:
Puku rašė:
o kodėl nepakalbėjus - kaip jų atsikratyt, vietoj to - kaip įsigyt... ?
Kad atsikratyti, reikia visų pirma sužinoti ar yra ir kiek? Tikrai nekalbame apie tuos atvejus, kur jau tik egzorcistas tepadės.
Stan rašė:
Mano žodžiai: "Tai kodėl puolami tikintys", o ne "Tai kodėl puolami tik tikintys"
tikintys puolami, nes tikintieji Dievą yra jau nebe šėtono nuosavybėje. Kai žmogus toks tipo ateistas-laisvamanis-ezoterika besidomintis ir gal praktikuojantis, tai šėtonas trina rankomis ir jau tas žmogus supakuotas. Ateina šėtonas pas Dievą ir meta akmenį į Dievo daržą - va, pasižiūrėk, dar vienas tavo atvaizdas mano "sutvarkytas". Paprastai, kai žmogus nori išeiti iš nelabojo nuosavybės, jam būna labai sunku, netgi skauda. Yra daug liudijimų, kai žmonės, besimeldę užtarimo malda už kokį atkritusį krikščionį, patiria skausmus, sunkumą, netgi fizinį skausmą ir nekalbant apie nenorą melstis už tą žmogų. Nepatyrę ir nustoja melstis, nes patys išsigąsta.

Yra tokia istorija, vaizduojanti šėtono veiklą:
Eina angelas per lauką, mato iš tolo artojėlis aria žemę o aplink jį minia velnių, visokeriopais būdais bebandančių jį nugalėti, bet įis nepasiduoda, nesidairi, aria vagą susikaupęs. Eina angelas toliau, prieina miesto vartus ir mato ant vartų sėdi toks senas suskretęs nusirūkęs velnias ir nieko neveikia. Angelas klausia to velniūkščio - tai kaip čia yra? visam miestui tik vienas tu, o ten ariančiam žmogui visas tuzinas velnių? Pastarasis ir atsako, pypkę šalin pasidėjęs:
miesto žmoės patys kaip velniai, sėdžiu čia tik simboliškai, o va ten tas artojas tai kietas riešutėlis mum visiems - niekaip neįveikiame. ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 7th, 2011, 8:54 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
nesvarbu rašė:
A ko dabar Emanuell taip ant naujokės? JOkio mandagumo, bent apsimestinio. :roll:

Tai kaip supratau jam jinai nebenaujokė... Ir nuo kada mandaguma apsimestinai rodom ? Jei nepatinka - visai nesisveikink :D

nesvarbu rašė:
Puku rašė:
o kodėl nepakalbėjus - kaip jų atsikratyt, vietoj to - kaip įsigyt... ?
Kad atsikratyti, reikia visų pirma sužinoti ar yra ir kiek? Tikrai nekalbame apie tuos atvejus, kur jau tik egzorcistas tepadės.

NIus čia daba - negano to, kad turi ir nori atsikratyt - tai dar reikia susipažinti? Na jau ne ...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 7th, 2011, 8:56 am 
to Emanuell
pats ir lisk i savo trolynus jeigu ten patinka..as turiu ir kitu uzsiemimu...o kas nori suzinoti kokia as esu, gali paskaityti cia..neturiu ko slepti..
http://jono14-6.blogspot.com/2010/12/ko ... l#comments
o tu labai padetum tikra mano veida atskleisti, jeigu ir kitus komentarus praleistum, kurie ,pasak taves izeidziantys ir kurstantys nesantaika... jeigu tau nuo to bus lengviau..tai galiu pasakyti..taip..sutinku, kad manyje sedi velnias...o kai sutinki, tai kaip ir gincytis toliau nebelieka prasmes...todel daugiau tavo zinutes ignoruosiu...tu man neidomus...jeigu liaudiskai pasakyti..atsiknisk.. :mrgreen:

Į viršų

StandartinėParašytas: Vasaris 7th, 2011, 11:16 am 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
[quote="erika1"]to Emanuell
pats ir lisk i savo trolynus jeigu ten patinka..as turiu ir kitu uzsiemimu...o kas nori suzinoti kokia as esu, gali paskaityti cia..neturiu ko slepti..
http://jono14-6.blogspot.com/2010/12/ko ... l#comments
o tu labai padetum tikra mano veida atskleisti, jeigu ir kitus komentarus praleistum, kurie ,pasak taves izeidziantys ir kurstantys nesantaika... jeigu tau nuo to bus lengviau..tai galiu pasakyti..taip..sutinku, kad manyje sedi velnias...o kai sutinki, tai kaip ir gincytis toliau nebelieka prasmes...todel daugiau tavo zinutes ignoruosiu...tu man neidomus...jeigu liaudiskai pasakyti..atsiknisk.. :mrgreen:[/q

Gerai, kad bent pripažinai su kuo viduje gyveni ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 140 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: