Dabar yra Rugsėjis 16th, 2019, 11:24 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Pranešimo tema: Ave satanas, christiani te salutant
StandartinėParašytas: Gruodis 30th, 2015, 11:42 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Mano naujas straipsnelis:

Ave satanas, christiani te salutant

Manau, kiekvienas esame Bažnyčioje sutikę asmenų, kurie linkę visur įžvelgti šėtono veikimą. Tokie asmenys šėtoną ir demonus įžvelgia visur: muzikoje, literatūroje, gyvenimo nutikimuose, simboliuose ir kituose kasdieniuose ar nekasdieniškuose dalykuose. Nors mes, krikščionys, tikime, jog šėtonas yra realus asmuo, kad jo veikimas mūsų gyvenime yra tikras, kyla klausimas: kiek jis iš tiesų visur veikia, o kiek čia reiškiasi mūsų fantazija...

Visas tekstas čia: http://www.bernardinai.lt/straipsnis/20 ... ant/138163

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Ave satanas, christiani te salutant
StandartinėParašytas: Sausis 1st, 2016, 9:09 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Teoriškai, jeigu veikla ar veiksmas nėra iš Dievo, trečios pusės nėra. Tai yra arba Dievo arba velnio. galbūt žmogiškas veiksmas gali būti neutralus, krikščionys tiki, kad viskas yra iš Dievo rankų ir gera ir bloga, arba dar kitaip viskas yra į gera mylintiems Dievą. Na, o jeigu žmogus į Dievą netiki, į ką jam visi jo veiksmai rutuliojasi?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 2nd, 2016, 1:49 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
buu rašė:
Teoriškai, jeigu veikla ar veiksmas nėra iš Dievo, trečios pusės nėra. Tai yra arba Dievo arba velnio. galbūt žmogiškas veiksmas gali būti neutralus, krikščionys tiki, kad viskas yra iš Dievo rankų ir gera ir bloga, arba dar kitaip viskas yra į gera mylintiems Dievą. Na, o jeigu žmogus į Dievą netiki, į ką jam visi jo veiksmai rutuliojasi?
Briedas kažkoks :shock:
Parodyk man Naujajame Testamente, kur Dievas daro Savo vaikams bloga???
Jei kurie tuo tiki, tai noriu paklausti, ar tikrai jie yra kristčionys ir pažįsta savo Dievą Tėvą ir Jo Sūnų Jėzu Kristų ir tą žinią, kuri yra skelbiama Naujame Testamente?

Nebent tu tiki tokiu dievu? :mrgreen:

Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 3rd, 2016, 2:39 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Tavo manymu, Senasis Testamentas jau visai niekam tikęs? Kaip gi tada posakis, kad Dievo žodis neatšaukiamas per amžius? O jei tu iš Dievo nenori priimti bloga, tai koks gi tavo tikėjimas? Ar jau pamiršai Jobo istoriją? Nesakau, kad Dievas nori savo vaikams blogo, tik sakau, kad shitt sometimes happens.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 3rd, 2016, 10:13 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
https://www.youtube.com/watch?v=4wHBsw8dSok

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 3rd, 2016, 10:41 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
buu rašė:
Tavo manymu, Senasis Testamentas jau visai niekam tikęs? Kaip gi tada posakis, kad Dievo žodis neatšaukiamas per amžius? O jei tu iš Dievo nenori priimti bloga, tai koks gi tavo tikėjimas? Ar jau pamiršai Jobo istoriją? Nesakau, kad Dievas nori savo vaikams blogo, tik sakau, kad shitt sometimes happens.
O tu pagalvok, kodėl iki Jėzaus atėjimo į žemė laikotarpis vadinamas Senuoju Testamentu, o po Jo atėjimo - Naujuoju?
Argi niekas nepasikeitė?
Jei rasi man NT, kad Dievas nori mums blogo, tai parodyk. O jei nori gyventi pagal ST, tai apsipjaustyk ir vykdyk visą Įstatymą :pasiruoses:

Jei jau paminėjai Jobo istoriją, tai parodyk man, kur parašyta, kad Dievas darė Jobui blogai. Jei Jobas taip mąstė, nereiškia, kad Dievas taip darė :P

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 3rd, 2016, 11:27 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
676 rašė:
O tu pagalvok, kodėl iki Jėzaus atėjimo į žemė laikotarpis vadinamas Senuoju Testamentu, o po Jo atėjimo - Naujuoju?

Gal todėl, kad taip pavadino tie kas sudarinėjo kanoną? :) būtų pavadinę Mozės testamentu ir Jėzaus nuotykiai, taip ir vadintume, tada ginčytumėtės dėl šitų pavadinimų :)

Cituoti:
Jei jau paminėjai Jobo istoriją, tai parodyk man, kur parašyta, kad Dievas darė Jobui blogai. Jei Jobas taip mąstė, nereiškia, kad Dievas taip darė

Jei prie tavęs prieitų trys forsiukai ir sakytų: va mes norime suspardyti Pumbą, ar tu nieko prieš? Tu sakai, aš nieko prieš ir stebi kaip jie jį spardo. Kaip čia gaunasi? Tu darai blogį ar ne?
Iš moralės pusės, jei tu leidi vykti blogiui ir jam pritari, tada tu vykdai tą patį blogį, nors fiziškai nei piršto nepajudini :) pritarimas blogiui yra lygiai toks pats blogis
Čia va Jobo dramos slėpinys, kuris neramino daugelį teologų ir filosofų.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 3rd, 2016, 2:15 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Na jei jus, kaip katalikai tuo tikite, tai tebūnie jums pagal jūsų tikėjimą :pasiruoses:

O aš esu kristčionis ir apie Dievą Tėvą tikiu taip, kokį Jį man apreiškė Jo Sūnus - Jėzus Kristus :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 3rd, 2016, 4:10 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Nu baikite, tagi Jobo istorija yra iliustratyvi, kaip Adomo ir Ievos sukūrimo. Nu ar Dievas susitinka su velniu prie arbatėlės ir aptarinėja savo tikinčiuosius? Tipo ateina velnias kaip kas mėnesį papletkavot pas Dievą kas darosi žemėje, gal dar prie taurelės? :) jau pradžia nusako teksto rūšį, pasakojimas, sakmė:
1Jobo 6 Tą dieną, kai dangiškieji gyvūnai suėjo tarnauti VIEŠPATIES akivaizdoje, su jais kartu atėjo ir Šėtonas. 7 VIEŠPATS Šėtoną užklausė: „Kur tu buvai?“ – „Klajojau po žemę, – atsakė VIEŠPAČIUI Šėtonas, – ėjau joje sargybą“. 8 VIEŠPATS tarė Šėtonui: „Ar atkreipei dėmesį į mano tarną Jobą? Juk kito kaip jis nėra žemėje! Tai žmogus be priekaištų ir doras, dievobaimingas ir šalinasi nuo pikto“. – 9 „Argi veltui Jobas bijo Dievo, – Šėtonas atsakė VIEŠPAČIUI. – 10 Argi neaptvėrei iš visų pusių tvora apie jį patį, apie jo namus ir apie viską, ką tik jis turi? Tu palaiminai jo rankų darbą, ir jo galvijai padaugėjo žemėje. 11 Betgi tik ištiesk ranką ir tik paliesk, kas yra jo, tuomet, esu tikras, jis iškeiks tave į akis“. 12 VIEŠPATS tarė Šėtonui: „Štai visa, ką jis turi, yra tavo rankoje. Tik prieš jį patį rankos nepakelk!“ Šėtonas tad išėjo iš VIEŠPATIES akivaizdos.
Kai skaitom sakmę mes suprantame (arba ne) įvaizdžius, simbolius, kuriomis kalbame. Tai simbolinė kalba, ji nėra tiesioginė. Jobo knygoje tie bandymai nereiškia, kad Dievas žaidžia Jobo gyvenimu, kad įrodytų velniui savo tiesą, o juolab kokia pabaiga laiminga šios istorijos. Ne tik viską grąžino, bet dar ir pridėjo. Nu ar Dievui nėra ką veikti tik elgtis kaip Olimpo dievams? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 3rd, 2016, 6:39 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
676 rašė:
Na jei jus, kaip katalikai tuo tikite, tai tebūnie jums pagal jūsų tikėjimą

Iš esmės čia vyksta nesusikalbėjimas, bandant parodyti, kad oponentas tiki kažkaip ne taip ir nenoras įsiklausyti į tai ką sako pašnekovas. Esmė ta, kad Dievas per daug didis, kad mes galėtume jį vertinti kurios nors denominacijos suvokimo ribose. 676 mato vienaip, Buu kitaip, Eliza dar kitaip ir t.t. ir visi savotiškai teisūs ir neteisūs vienu metu. O sakyti, kad kuris nors neteisus, na čia jau tėra Dievo susiaurinimas iki savo žmogiško suvokimo.
Visi mes norime kad būtų mūsų tiesa, o per tai pamirštame tai koks Dievas yra iš tiesų. Kiekvienas Apreiškimą vertiname per savo prizmę, pamiršdami, kad tai vis tiek yra mūsų žmogiška interpretacija.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 3rd, 2016, 8:38 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
panasu , kad Dievas leidzia ivykti blogiui...kadangi Jis visagalis reiskia Jis gali viska ..taip pat gali ir neleisti blogiui ivykti, ji sudrausti, bet , panasu, to daryti neskuba , bet labiau panaudoja kad is to ka gero isgaut,,,
visgi blogio lygi visgi turiu vilties kad kontroliuoja visur ir visada ...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 3rd, 2016, 10:12 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Ačiū, fox'ai, kad supratai tai, kaip aš tikiu.
Savo požiūrio neprimetinėju kitiems, bet taip pat nereiškia, kad aš turiu sutikti su kitokiu požiūriu.
Todėl ir parašiau, kad kiekvienam tebūnie pagal asmeninį tikėjimą :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 3rd, 2016, 10:35 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
baik, cia linket tai prilinkesi nevisai gero ...:}
as ir norec kad butu daug kas kitaip , kad Dievas visa blogi stabdytu ir perkeistu i geri ,kad pvz nebutu gavesi naciams konclageriai, kad apsgimes vaikas pasveiktu pasimeldus ir t.t...bet

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 3rd, 2016, 10:39 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Aš niekam nieko nelinkiu nevisai gero...
Panašu, kad neįdėmiai perskaitei ką aš rašiau :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 3rd, 2016, 10:47 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Cituoti:
Todėl ir parašiau, kad kiekvienam tebūnie pagal asmeninį tikėjimą :pasiruoses:

stai cia rasai , kad tebunie pagal tikejima ...taigi ;]
kadangi mano tikejime dabar Dievas nelabai skuba istaisyt kiekviena zmogaus klaida ir panaikint blogi, taigi reiskia kad ivykus kokiam blogiu , man palinki , kad jis nebutu sustabdytas iskart antgamtiskai ..

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: