Dabar yra Rugsėjis 23rd, 2019, 1:42 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 49 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 6th, 2010, 3:14 pm 
Karys
Karys
Atsijungęs
dolic rašė:
gavau per ausi nuo gerojo Dievulio ir supratau, kad turiu to atsisakyti, nes viskas gyvenime pradejo griuti, va tada ir supratau, kad savarankiskai nesusitvarkysiu, reikia stebuklo, ir stebuklas ivyko, kai pas Dieva gryzau. tu galvoji, kad jei zmones tiki, tai tiki siaip sau, tik tam kad va noriu ir tikiu...tikrai ne.
tikrai nesam fanatikai, kalbu bent jau uz save, galiu bendrauti ivairiomis temomis, nebutinai apie Dieva,ypac su tais zmonemis, kurie juo netiki as jo nebruku, demokratija juk. tikejimas yra mano asmeninis santykis su Dievu ir jei kalbu apie ji tik su tais, kurie irgi tiki. as suprantu, yra sektu, kurie zmones hipnotizuoja ir jie tikrai buna fanatikai, visus turtus baznycioms uzraso ir kalbi su juo, o jo akys baltos. as apie save kalbu kaip apie samoninga asmenybe, laisvai pasirinkusia tiketi. :love:

na ir wel, cia fiziskai gawai i ausi, ar perkeltine prasme? man ko truksta religijoje tai konkretumo, wiena dalyka reikia interpretuoti, kita jau priimti uz gryna fakta...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 6th, 2010, 3:27 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
cia perkeltine prasme. atsisakiusi Dievo, atsisakiau jo pagalbos. dabar isivaizduok, kad kaip kazka darai, tau arba einasi gerai, pats nesupranti kodel, kazkaip sekasi, o stai veliau tarsi ko besiimtum viskas kazkaip ne taip, jei papuoli i tokias situacijas, kai rodos taip negali nutikti, bet nutinka man, tave kaltina be kaltes, nes tiesiog atsiduri ne vietoj ir ne laiku, per metus kartus atsiduri ligoninej, kartus prarandi darba, pastoviai prarandi mylimus zmones, vos ne kas menesi kazka laidoji, po viso to susergi depresija ir vos nenusizudai, bandai melstis, bet niekas taves neklauso, nes atsizadejai..ka tada daryti? :ligonis:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 6th, 2010, 3:31 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Aatheist rašė:
whoa! degindawai biblija ir tau atleido? sakyk, kas tau tiksliai atleido? ar yra kokie nors tai rastai kurie tawe atleidzia nuo tokio bediewisko, sakyciau netgi satanistisko akto? ar tik tau paciam pasirode kad tau atleido, nes tau kazkas kitaip susiswiete? wtf, absurdas...

Jei 14 metų skaitei Bibliją, tai girdėjai apie Paulių, kuris, po atgailos ir atsivertimo, tapo pagrindiniu krikščionybės nešėju pagoniškam pasauliui, nors prieš tai pats aršiai, net žudydamas, persekiojo pirmuosius krikščionis

Aatheist rašė:
na ir wel, cia fiziskai gawai i ausi, ar perkeltine prasme? man ko truksta religijoje tai konkretumo, wiena dalyka reikia interpretuoti, kita jau priimti uz gryna fakta...

Apie religija diskutuojama kitoje temoje Religija kas tai?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 6th, 2010, 3:34 pm 
Karys
Karys
Atsijungęs
dolic rašė:
cia perkeltine prasme. atsisakiusi Dievo, atsisakiau jo pagalbos. dabar isivaizduok, kad kaip kazka darai, tau arba einasi gerai, pats nesupranti kodel, kazkaip sekasi, o stai veliau tarsi ko besiimtum viskas kazkaip ne taip, jei papuoli i tokias situacijas, kai rodos taip negali nutikti, bet nutinka man, tave kaltina be kaltes, nes tiesiog atsiduri ne vietoj ir ne laiku, per metus kartus atsiduri ligoninej, kartus prarandi darba, pastoviai prarandi mylimus zmones, vos ne kas menesi kazka laidoji, po viso to susergi depresija ir vos nenusizudai, bandai melstis, bet niekas taves neklauso, nes atsizadejai..ka tada daryti? :ligonis:

na bet ar tai reiskia kad kitos iseities is tokios situacijos gywenime nera, kaip tik priimti diewa? manau cia beweik wisi esam buwe prie sawizudybes krasto, wisi turejom daug nelaimiu gywenime ir pan, bet kodel tada wieni tiki, o kiti ne? ar diewas atsirenka kam pasirodyti ir kam ne?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 6th, 2010, 3:38 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
atheist, Dievas ateina pas tuos, kurie jo iesko, jis ne toks kad tave verstu ateiti, jis mums suteike laisva valia pasirinkti. vienas susidures su sunkumais rado Dieva, o kitas kaip tik issizadejo. Dievas laukia, bet turi ji pakviesti. :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 6th, 2010, 3:40 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Dolic, neprasidėk su juo, jeigu jam čia tik bergždžiai praleistos valandos tai jis papraščiausias mazochistas, kad dar vis skaitinėja šį forumą, arba labai nerlaimingas nes su juo niekas nenori bendraut :cry:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 6th, 2010, 3:45 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
as tik noriu priezastis issiaiskinti, kodel jam atrodo taip ir sukurti pozityvu lygiaverti bendravima, o ne dergtis is kazko, manau taip negrazu butu. :toilet:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 6th, 2010, 3:49 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
čia nieko neišaiškinsi, ir neišsiaiškinsi, tokie kaip jis tik ušteršia tiek forumą tiek nuotaiką...

Jei dolic ir Remi sutinkat aš trinsiu lauk jo ir jūsų pranešimus kur jam atsakinėjat (kadangi tik mes su juo kolkas bendravom) iš mano moderuojamų temų. tegul temos būna švarios ;) ar sutinkat?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 6th, 2010, 3:50 pm 
Karys
Karys
Atsijungęs
dolic rašė:
as tik noriu priezastis issiaiskinti, kodel jam atrodo taip ir sukurti pozityvu lygiaverti bendravima, o ne dergtis is kazko, manau taip negrazu butu. :toilet:

na matai, SAIKAS nelinkes bendrauti su bediewiais, jam galbut wien mano egzistencija yra izeidimas. as linkes i logika, man wisur reikia prasmes ir konkretumo. as stengiuoi ant jusu gerbiamieji newaryti, jej jum atrodo kitaip, tada atsiprasau, pasakykit, ir paliksiu jusu saita. bet atwirai, as tik taip pat noriu suzinot kodel jus tikit, ir kam jums o reikai ;] ka jua beweik pradedu suprast, deka DOLIc ;]

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 6th, 2010, 3:54 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
sakyk kaip tu elgtumeis mano vietoj jeigu į tavo forumą ateitų trolis? manau lygiai tą patį ką ir aš ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 6th, 2010, 3:56 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
saikai, palauk truputeli, zmogus turi klausimu, pabandysiu i juos atsakyti, manau pats pasitrauks, tada galesite trinti, ar sutinkate? manau, tai butu geras sprendimas.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 6th, 2010, 4:04 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Aš nesu priešiškas, bet medicina to netoleruoja, kai užeina gripas reikia jį gydyt, kai užeina trolis reikia jam padėt surast išėjimą, nes jie kaip musės kai įskrenda kur tai ir žvimbia kol jų nepašaukia jų gimtasis mėšlynas. jei nepatinka tai tegul ir nesiardo o iškart normaliai bendrauja, tau dolic neatrodo reikšminga kad jisd diskutuoja mūsų liūdnai pagarsėjusio trolio DI temoje ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 6th, 2010, 4:05 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
dolic rašė:
saikai, palauk truputeli, zmogus turi klausimu, pabandysiu i juos atsakyti, manau pats pasitrauks, tada galesite trinti, ar sutinkate? manau, tai butu geras sprendimas.

dolic, jis klausinėja ne tam, kad sužinoti, o tam kad mano, kad yra "protingesnis" už krikščionis, Todėl „Neduokite to, kas šventa, šunims ir nebarstykite savo perlų kiaulėms, kad kartais kojomis jų nesutryptų ir atsigręžusios jūsų pačių nesudraskytų“. (Mato 7,6)

Aš jam daugiau neatsakinėsiu, bet iki šiol parašytus postus, kol jis nepiktžodžiauja, gali palikt, kad neverktų, kad "niekas jo nemyli, išskyrus milicija, kuri taip pat jo nemylį" {Benderio citata iš 12 kėdžių} :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 6th, 2010, 4:12 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
jei jis butu visiskai beviltiskas, tada ir as nesiterliociau, bet sis zmogus rase, kad tikejo, bet atkrito, reiskia jis tik pasiklydusi avele, reikia rasti priezasti, kurioj vietoj tas persilauzimas buvo nuo Dievo ir paaiskinti, kas tuo metu vyko. kur musu krikscioniskas poziuris i artima? ar mus to Dievas moke?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sausis 6th, 2010, 4:19 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Dolic, čia veikiau paklydusi avelė kuria jau seniai krūmuose vilkas sučiaumojo :) neapsigauk ir negaišk laiko, o jeigu tikrai rūpi jo išganymas tai geriau pasimelsk už jį, o Dievas tada atsiūs rembo avelę kad sučiaumotų vilką ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 49 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: