Dabar yra Rugsėjis 23rd, 2019, 2:33 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 124 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas

Pranešimo tema: Dievo buvimą įrodantys faktai
StandartinėParašytas: Rugsėjis 26th, 2009, 10:06 am 
Egzorcistas
Egzorcistas
Atsijungęs
.

Paskutinį kartą redagavo Rūta Kovas 30th, 2015, 10:55 am. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 26th, 2009, 1:33 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Atsimenu, kaip senelis pasakojo, jog kai Dievas vaikščiojo žeme sutiko vieną Motiejų, kuris tvorą tvėrė iš sudžiūvusios žolės. Dievas jo paklausė:
-kodėl taip darai, tokia tvora laikys ne ilgiau, kaip tris dienas.
O Motiejus atsakė:
-kam man patvaresnė tvora, jei aš po poros dienų mirsiu?

Tada Dievas supyko ir padarė taip, jog žmonės nežinotų kada mirs.

Tai čia tik vienas iš pasakojimų apie laikus, kai Dievas vaikščiojo žeme ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 26th, 2009, 1:38 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Kažkoks sutapimas: kaip tik šiandien draugė atsiuntė nuorodą į paskaitą apie Eucharistijos stebuklus. Ostija virsta širdies raumens audiniu, kuris vis dar tebėra gyvas :?: :?: :?: :!: :!: :!: Įdomu, jog šiam eskepticizmo amžiuje negirdėti šių stebuklingų dalykų paneigimo.
Jei kam labai svetimas krikščionybėje sakramentalizmas, kviečiu nežiūrėti :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=qbg_dhI4XCs

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 26th, 2009, 3:25 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Aišku, čia reikia suprast bent anglų arba italų kalbą :lol:

Šeip tai, ką ten rodė, nėra naujiena, tokių dalykų seniausia yra ir visi tokie atvejai yra kruopščiai skeptikų analizuojami, nagrinėjami, tiriami. Paneigimų nėra, nebent teiginių,jog tai - muliažas, klastotė, montažas.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Dievo buvimą įrodantys faktai
StandartinėParašytas: Rugsėjis 27th, 2009, 12:44 am 
Ginklanešys
Ginklanešys
Atsijungęs
Rūta rašė:
Dievas vaikščiojo žeme ir tikrai paliko kažką, kas nenuginčijama. Tai turėtų būti matoma net netikinčiajam. "Istorinis Jėzaus buvimas - įrodytas". Pasidalinkite savo žiniomis :roll:
Taip pat egzorcizmo, stebuklingų pagijimų temos manau čia tinka.

P. S. Gal tiesiog rašykime faktus, nesiveldami į ilgesnes diskusijas, peržiūros patogumo dėlei :wink:

Daugelio atsivertimo, išlaisvinimo, išgydimo istorija yra tikras dievo buvimas ir įrodimas. Nejaugi be dievo tai įmanoma. Kuris iš jūsų gime tikintis.... gera žinia yra ta, kad jezus toks pat šendien, vakar ir per amžius. Tas evangelijas kurias skaitome šv. rašte buvo parašytos prieš 2000m., šiame laike t.y. šioje kartoje dievas rašo naujas evangelijas per šv.dv. judejimą mūsų gyvenimuose.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 27th, 2009, 5:21 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
nooning rašė:
... Tas evangelijas kurias skaitome šv. rašte buvo parašytos prieš 2000m., šiame laike t.y. šioje kartoje dievas rašo naujas evangelijas ...

Šeip yra gerai paskaityti įvadus prieš Evangeliją, ar šėip Šventojo Rašto įvadus visus. Tada bus mažiau tokių keistų pasisakymų:
Cituoti:
Tas evangelijas kurias skaitome šv. rašte buvo parašytos prieš 2000m.,

Nes tai yra netiesa. Naujasis testamentas pradėtas rašyti ne prieš 2000 metų, o pabaigtas iš viso apie 100 metų po Kristaus gimimo, t.y. prieš ~1900 metų.

Nereikia klaidinti žmonių.

Naujų evangelijų Dievas nerašo mūsų širdyse, jis tiesiog tą patį, ką buvo apreiškęs dar prieš Kristaus kūnišką gimimą, rašo į mūsų širdis. Tai yra nejudinama Dievo Tiesa, kurią užbaigė sakyti Jėzus Kristus, vaikščiodamas žemėje su savo mokiniais iki pat užžengimo į dangų apaštalų akyse.

taigi, kitąsyk, kai norėsi parašyt kažką paguodžiančio ar šeip, būk malonus, naudokis Biblija, jos įvadais ir neinterpretuok savaip :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 27th, 2009, 7:47 pm 
Ginklanešys
Ginklanešys
Atsijungęs
Truputi sausoka, bet nieko skaityti galima. Gerai kad tokia tiksli laikuose ir įvaduose į šv.raštą..... Nors tas pats raštas rašo: - "...evangelija yra dievo jėga išgelbejimui, kiekvienam kuris tiki....ir joje dievo teisumas apreiškiamas iš tikėjimo į į tikėjimą..." , todel viskas yra labai paprasta teologe :) , evangelija yra įšgelbejimo priemone, kuri per šv.dv. apreiškimą paliečia nusidejelio ar religingo žmogaus širdį ir jis tampa išgelbetas ir gyvai tikintis. Ir jo išgelbejimas ar išgydimas ar išlaisvinimas bus jam vienam priimtinas ir suprantamas, be to jis jėzu liudys ne Šv. rašto žodžiais parašytais prieš 1900m., bet tai ka Jėzus padare jo gyvenime ir širdyje dabar, tai jo asmenine išgelbejimo evangelija, kuri įrašyta jo širdyje - nes tai jo išgelbejimas, o tai ir yra dievo buvimo įrodimas, kad šendien dievas yra gelbstintis ir gydantis ir evangelijos darbai tęsiasi...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 28th, 2009, 1:35 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Taip.
Tačiau nereikia manyti, jog Šventasis Raštas kada nors pasens. Taip, kaip Dievas yra laiko kūrėjas, taip ir Biblija kasdien kalba naujai, tie patys žodžiai, užrašyti kokį 1000 metų prieš Kristaus gimimą Senąjama Testamente, yra gyvi ir šiandien, jie turi tą pačią jėgą, tą patį gaivinantį darbą daro, pvz 23 psalmė:

VIEŠPATS ­ mano Ganytojas,

man nieko netrūksta.
2 Žaliose pievose jis mane guldo,
prie ramių vandenų gano.
3 Jis atgaivina mano gyvastį
ir veda teisumo takais, kaip dera jo vardui.
4 Nors einu per tamsiausią slėnį,
nebijau jokio pavojaus, nes tu su manimi.
Tavo Ganytojo lazda ir vėzdas
apgins mane.

5 Tu padengi man stalą
mano priešų matomoje vietoje,
patepi dosniai mano galvą aliejumi;
sklidina mano taurė!
6 Tik gerumas ir ištikimoji meilė lydės mane
per visas mano gyvenimo dienas,
ir aš visados gyvensiu VIEŠPATIES Namuose.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 28th, 2009, 11:30 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
nesvarbu rašė:
Taip.
Tačiau nereikia manyti, jog Šventasis Raštas kada nors pasens. Taip, kaip Dievas yra laiko kūrėjas, taip ir Biblija kasdien kalba naujai, tie patys žodžiai, užrašyti kokį 1000 metų prieš Kristaus gimimą Senąjama Testamente, yra gyvi ir šiandien, jie turi tą pačią jėgą, tą patį gaivinantį darbą daro, pvz 23 psalmė:

VIEŠPATS ­ mano Ganytojas,

man nieko netrūksta.
2 Žaliose pievose jis mane guldo,
prie ramių vandenų gano.
3 Jis atgaivina mano gyvastį
ir veda teisumo takais, kaip dera jo vardui.
4 Nors einu per tamsiausią slėnį,
nebijau jokio pavojaus, nes tu su manimi.
Tavo Ganytojo lazda ir vėzdas
apgins mane.

5 Tu padengi man stalą
mano priešų matomoje vietoje,
patepi dosniai mano galvą aliejumi;
sklidina mano taurė!
6 Tik gerumas ir ištikimoji meilė lydės mane
per visas mano gyvenimo dienas,
ir aš visados gyvensiu VIEŠPATIES Namuose.

Labai mėgstu šią psalmę, kažkada su broliu Sigitu buvome pritaikę jai melodiją ir giedodavome, po šiai dienai atsimenu... Nostalgija... Turėjom net į kasatę įrašę. Ir dar kitas giesmes savo kurybos...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 28th, 2009, 5:57 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Mielieji, kviečiu visus grįžti prie temos: "Dievo buvimo įrodymai". Jei čia diskutuosime apie Šventojo Rašto svarbą, apei ką diskutuosime Skriptoriume? 8)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 28th, 2009, 8:21 pm 
Spec. būrys
Vartotojo avataras
Spec. būrys
Atsijungęs
Kai labai tiesiogiai savo kūnu pajaučiau šetono egzistavimą, tuomet įsitikinau, kad yra ir Dievas

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 28th, 2009, 10:57 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
O manęs aplink vykstantys dvasiniai dalykai neįtikina, kaip tik silpnina tikėjimą. Darausi dėl to skeptikas ir cinikas.
Esu visokių dalykų prisižiūrėjęs ir būdamas krikščionimi dalyvaudamas visokiose vidinio gydymo stovyklų renginiuose, ir dar tais laikais kai nebuvau atsivertęs ir aktyviai užsiiminėjau okultinėmis praktikomis.
Tai neįtikina...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 28th, 2009, 11:20 pm 
Karys
Vartotojo avataras
Karys
Atsijungęs
insanity rašė:
O manęs aplink vykstantys dvasiniai dalykai neįtikina, kaip tik silpnina tikėjimą. Darausi dėl to skeptikas ir cinikas.
Esu visokių dalykų prisižiūrėjęs ir būdamas krikščionimi dalyvaudamas visokiose vidinio gydymo stovyklų renginiuose, ir dar tais laikais kai nebuvau atsivertęs ir aktyviai užsiiminėjau okultinėmis praktikomis.
Tai neįtikina...

anksčiau ar vėliau visi pradedam cinikėti:) ar bent išgyvenam tokią krizę ;)
Bet aš net nemanau, kad būti ciniku yra taip blogai. Žinoma, kai tai užsitęsia - nieko gero. Bet šiaip... pakankamai dažnai taip įneši į bet kokią diskusiją naujo skonio, kuris suteikia galimybę visada pasitikrinti, kuo tiki ir ar tam pačiam puode neverdi trečią kart.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 28th, 2009, 11:43 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Rūta rašė:
..., stebuklingų pagijimų temos manau čia tinka. ...

Noriu papasakoti vieną nutikimą kuris vėliau perėjo į išgydymą nuo tamsos ir mirties baimės.

O buvo taip:
labai skubėdamas lekiau žvyrkeliu senu suklerusiu golfuku. Lėkėme dviese su draugu, aš už vairo. Kai paėmiau greitį ~110 galą pradėjo mėtyti per akmenukus, suskersavo, pradėjo neštis skersomis, stengiausi visu sugebėjimu ištiesinti ir pavyko, tačiau tada metėsi į kitą pusę, vėl ištiesinau ir tuomet, (kaip vėliau sužinojau), išsinėrė vairo traukė ir automobilis iš inercijos vertėsi šonu vieną ir antrą kartą.
Vos tik pradėju automobiliui slysti šonu, suklikai "Viešpatie padėk", o visa kitą įvyko sekundės greičiu. Ir štai automobilis atsistatė atgal ant ratų, langai visi buvo išdaužyti. Verčiantis dar spėjau pagalvoti, jog senai taip skaudžiai per galvą negavau...
Abu buvome prisisegę saugos diržus, tad likome vietose, kur ir sėdėjome. Mašina sulamdyta neatpažįstamai, vos ne vos atdarėme vairuotojo pusės dureles ir išlipome. Dulkių debesiui nuslūgus apsižiūrėjome - abu sveiki, niekas nesulaužyta iš kaulų, mobiliakai veikiantys :)
Draugas tik kairės rankos petį nusibrozdino išlipdamas.
... ... ... ... ... ... ...
Vėliau mane nuvežė į ligoninę. Žiūrėdamas į rentgeno nuotrauką gydytojas pasakė, jog yra tik sutrenkti minkštieji audiniai - nei smegenų sukrėtimo, nieko. Vien porą guzų ir paleido namo gydytis patinimų.

Visą ateinančią savaitę gulėjau lovoje paslikas makaule kaip kriauše sutinusia. Tačiau Viešpats neveltui išgelbėjo mane nuo fizinio sužalojimo. Naktimis aš sapnuodavau tokį siaubą, kokio prieš tai net neįsivaizdavau galint susapnuoti - sapnavau patį Šėtoną, senąją gyvatę, puolusį angelą ar kaip ten jis. Ir pradėjau sapnuoti, jog jis sėdi kažkokiame soste nugara į mane, visiškoje aklinoje tamsoje ir pamažėle atsisuka į mane. Mane apimdavo toks siaubas, kad negalėdavau krustelėti. Sustingdavau it druskos stulpas ir visas apimtas nerealios baimės, laukdavau, kada jis į mane atsisuks veidu. Sapnuose jis labai lėtai sukos į mane, veido taip ir nepamačiau, ačiū Dievui, nes buvo apėmusi tokia nuojauta, jog jei atsisuks aš mirsiu vietoje. Po šitos avarijos aš bijojau važiuoti automobiliu ar autobusu, nekalbant apie motociklą ir pan.
Tą sąvaitę meldžiaus visaip, kaip tik gali žmogus melstis. Prašaiu bendruomenės pagalbos jog padėtų. Jie meldėsi už mane užtarimo malda. Viršūnė košmarų buvo šeštadienį, kai sapnavau, jog jį matau daugiau, nei profiliu, bet jo žvilgsnis buvo kažkur kitur. Tai buvo toks didelis širdies suspaudimas, kad man net pritrūkdavo oro, pabusdavau, kad įkvėpt ir vėl iš nuovargio čia pat užmigdavau. O vos sumerkęs akis matydavau vėl tą pačią akliną tamsą ir jo siluetą. Sekmadienį labai norėjau į Mišias, nors vis dar buvau su mėlynėmis paakiuose ir netaisyklingos formos viršugalviu nuo ištinimo. Kai nuėjau į bažnyčią ir išpažinau savo nuodėmes (kas nežino - greičio viršijimas yra nuodėmė) ir priėmiau Kristaus kūną, visa tai, kas kamavo mane naktimis pasibaigė. Po Mišių bendruomenė susirinko pasimelst už mane uždedant rankas. Po to karto tamsos baimė ir baimė numirti dingo. tai ne taip dingo, jog dabar esu bebaimis, bet dingo ta neracionali mirties baimė, kurią suaštrino patirta avarija. Taip Viešpats mane išgydė ir jam vienam visa garbė ir šlovė per amžiū amžius. Amen.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 29th, 2009, 9:53 am 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Amen!
Manau, kad patys paprasčiausi įrodymai yra mūsų pačių gyvenimai.
Pastaruoju laiku, beveik kiekvieną dieną iškildavo klausymas dėl Dievo būties. Mokykloje kaip niekad, pradėjo mokyti apie lietuvių ir antikos dievus. Daug kilo abejonių, kaip: juk ir senovėje žmonės tikėjo kaip ir mes Dievu, o jie savais dievais; gal tai tik sutapimai vykstantys mūsų gyvenime vienas po kito; ir jie narsiai ir tuo pačiu nuolankiai mirdavo už savo įsitikinimus;...
Jausdavausi prie kažkokios absurdo ribos, bet širdyje ramybė.
Po kurio laiko, netikėtai ir manau, kad ne atsitiktinai sutikau draugą, kuris kaip tik ruošėsi eiti į susitikimą su broliais kapucinai. Sėdėjo sau ant šiukšlių dėžės prie bažnyčios vartų... Ir priėjo prie mūsų moteris su dukra. Ji mane pažinojo iš labai senų laikų, paplepėjome ir netikėtai pakvietė ateiti į katalikų jaunimo centrą pasibūti su kapucinais. Vakaras praėjo iš ties nuostabiai. (per daug išsiplėčiau manau) Ir pradėjau ten dažniau lankytis. Pirmos temos buvo susijusios su Dievo egzistavimu.
Sužinojau, kad popiežius pripažino, jog Darvino evoliucijos teorija yra įrodyta ir pagrįsta labiau negu Dievo sukūrimo. Mūsų vadovė po to pradėjo nagrinėti labai vaikiškus ir paprastus Višpaties buvimo faktus. Gal ne faktus, bet daugiau tiesas. Ji pasakė, jog mes tiesiog tikime ir mums nereikia jokių įrodymų.
Ir supratau, jog protu galima nesuvokti, bet širdimi taip. Po to suvokiau iš kur ta ramybė. Manau, kad niekas neįrodys faktais, įtikinančiais įrodymais, šimtu procentu, kad kiekvienas netikintis atsivers, Dievo egzistavimą, bet juk mums, tikintiems jų ir nereikia! Mes juk žinom tą tiesą!
Ką jūs manot apie mano pasisakymą? Prašau pataisyti jei kur klystu. Ačiū.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 124 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: