Dabar yra Rugsėjis 22nd, 2019, 9:40 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 294 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  Kitas

Pranešimo tema: Re: Ieškau vyro
StandartinėParašytas: Vasaris 2nd, 2011, 1:34 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Na, mes čia jau prisisvajojom :mrgreen:
Lauksiu, kol sniegas nutirps :roll:

Kitos merginos - rašykit savo skelbimus :pasiruoses:

Vienas iš smagiausių, kada nors skaitytų merginų skelbimų buvo šis:
Aš - išsilavinusi, protinga, graži, turiu nuosavą butą, sodybą netoli ežero, automobilį, gerą darbą, sąskaitą banke, auginu šunį, nieko neieškau, nesiūlau ir neparduodu, - tiesiog norėjau pasigirti :liuks: :luztu:

Šaltinis :arrow: http://gatve.delfi.lt/news/pasaulis_ir_ ... d=22357370 {skaityti, kas netingi, komentaruose :roll: }

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 2nd, 2011, 4:44 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
676 rašė:
Vienas iš smagiausių, kada nors skaitytų merginų skelbimų buvo šis:
Aš - išsilavinusi, protinga, graži, turiu nuosavą butą, sodybą netoli ežero, automobilį, gerą darbą, sąskaitą banke, auginu šunį, nieko neieškau, nesiūlau ir neparduodu, - tiesiog norėjau pasigirti :liuks: :luztu:

Šaltinis :arrow: http://gatve.delfi.lt/news/pasaulis_ir_ ... d=22357370 {skaityti, kas netingi, komentaruose :roll: }

:luztu: va dabar sužinojau, kokie skelbimai turėtų būti :D ir ne dėl ieškojimo, o kad rastų ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2011, 5:53 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Oi, kaip jūs čia įdomiai rašinėjat. :D Rašinėkitės į sveikatą.

Na, aš šiek tiek rimčiau atsakysiu į keletą pastebėjimų:
OKULTISTE rašė:
Sakau: "Tai vyras turi rasti savo moterį"...
Tai jis ir ras. Juk tai jis ras skelbimą. :lol:
Puku rašė:
Eliza, tu visų pirma Dievo pašaukta būti moterim. Būk ja. O ne ieškančia, ko nepametė.
Esu moteris. Tikrai. :lol:
Puku rašė:
Ir galbūt tai bus žiauru, bet visko būna - Dievo skirtasis gali būt ir alkoholikas - bet reiškia toks planas - ir tu, ir jis turite vienas iš kito kažko išmokt.
Matai, aš nesu krikščionė fatalistė, nuolankumas nėra kvailumas ir aklumas. Mano vyras galėtų nebent būti anoniminis alkoholikas, bet ne alkoholikas. Su alkoholiku draugystės nepradėčiau. Juk turėsiu vaikų, kam reikia vyro, kuris nesugeba savimi pasirūpinti? Matai, esu tikra, kad Dievas turi milijonus būdu išmokyti mane ir tam Jam nereikia pasitelkti alkoholiko vyro. Sorry, bet mano Dievas yra Meilės Dievas, o ne sadistas siunčiantis alkoholiką, kad kažko išmokčiau. :lol:
Atleisk rašė:
negaliu pakęsti merginų ir moterų,
Ai,ai, ai, koks čia nepakantumas kitokiems žmonėms? Argi Jėzus taip sakytų apie tas moteris? Bet kažkaip jaučiu, kad tolesnis komentaras nebuvo skirtas man, tik toks pasidalijimas jausmais. Tad nieko neatsakysiu. :)

Tokią gerą mintį išgirdau:reikia pasitikėti Dievu taip, lyg viskas priklausytų tik nuo Jo, ir dirbti taip, lyg viskas priklausytų tik nuo mūsų. Tai va. Manau, puiki mintis. Visiems siūlau taip gyventi, o ne permetinėti atsakomybę ant Dievo (jei vyras alkoholikas, tai čia jau Dievo valia tokia - nifiga, Dievas tikrai nenori, kad kažkas būtų alkoholiku.)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2011, 6:08 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
na, taip. nebuvo tau konkrečiai skirta :) o "negaliu pakęsti" tikrai nereiškia, kad tokias mušu... tiesiog kaip jau vėliau minėjau, kad man tikrai patetiškai atrodo tokie vyrų ieškojimo būdai. nesakysiu, pati irgi nesu Afroditės ir Atėnės mišinys, o ir patetiškumo turiu pakankamai, bet nesuprantu, KAM TĄ VIEŠAI demonstruoti?.. juk jei darom loginę seką, jog skelbimus rašo moterys, praradusios viltį (t.y beviltiškos) normaliais būdais susirasti vyrus, tai kodėl turėtų atrašyti ne viltį praradę (t.y. beviltiški) vyrai?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2011, 6:16 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Atleisk rašė:
juk jei darom loginę seką, jog skelbimus rašo moterys, praradusios viltį (t.y beviltiškos) normaliais būdais susirasti vyrus, tai kodėl turėtų atrašyti ne viltį praradę (t.y. beviltiški) vyrai?
Matai kaip įdomu. O aš kaip tik manau, kad rašo skelbimus ne viltį praradusios, o ją turinčios. :lol: Tik pvz. savo aplinkoje nerandančios, tad išplaukia į platesnius vandenis. Na, bet čia kiek žmonių, tiek atvėjų. Tikrai ne visi jau beviltiški skelbimus berašantys ir juos beskaitantys. Keletą pažįstu porų susipainusių per skelbimus ir visai jie ne beviltiški. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2011, 6:32 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
aš tai nepamiršiu vaizdelio, kurį teko matyti vienoje kavinėje: sėdžiu, laukiu, kol atneš mano užsakymą. per teliką rodo kažkokio pažinčių portalo reklamą. priešais mane sėdi kostiumuotas vyrukas ir iš susižavėjimo spindinčias akis išpūtęs, nevalingai išsižiojęs žiūri tą reklamą... pamačius jo tokią povyzą, tikrai nekyla noras prieit ir užkalbinti...
o kodėl nemėginama išplaukti į platesnius vandenis realybėje?.. ko trūksta?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2011, 6:52 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Atleisk rašė:
o kodėl nemėginama išplaukti į platesnius vandenis realybėje?.. ko trūksta?

Dėl visų nežinau, bet kiek susidūriau, tai pvz. mergina turi tam tikrą pažįstamų ratą su kuriais puikiai sutaria, bet tai sava chebra, kur arba apsiporavę jau arba nesiporuojantys. Į klubus ne visi mėgsta vaikščioti, o ir drąsos ne visos turi eit kažkur ir su nauja chebra pažindintis. Tad kyla mintis pasižiūrėti kas gi internete sėdi. Galima aišku eit šokių kokių lankyti ar pan., bet kartais pinigėlių truksta, o kartais einama pvz. į kokią vakarušką. Internete ieškoti nėra toks blogas variantas, pvz. yra net kartais sukuriamos tokios bendruomenėlės (ir krikščioniškos), kur žmonės bendrauja, o po kažkiek laiko susitinka, į šokius kartu nueina, su visa chebra, aišku. Dažnai žmonės yra nedrąsus, o kai susirenka daug tokių, tai tada pasidaro visiems nedrąsu ir tada drąsiau. Na, aš nesu iš tų kukliųjų, aš veikiau eksperimentatorė. :lol: Eksperimentuoju, stebiu. Internetą galima puikiai išnaudoti geriems tikslams. Va, lenkai pvz. yra sukūrę pažinčių svetainę žmonėms su vertybėmis, kur registruojasi žmonės ieškantys žmonių su tvirta morale, krikščionių. Ten net pvz. klausimai yra: ar esi už priešsantuokinį skaistumą? Kaip dažnai vaikštai į bažnyčia? Labai geras dalykas, manau. :liuks:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2011, 6:55 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Eliza rašė:
Matai, aš nesu krikščionė fatalistė, nuolankumas nėra kvailumas ir aklumas. Mano vyras galėtų nebent būti anoniminis alkoholikas, bet ne alkoholikas. Su alkoholiku draugystės nepradėčiau. Juk turėsiu vaikų, kam reikia vyro, kuris nesugeba savimi pasirūpinti? Matai, esu tikra, kad Dievas turi milijonus būdu išmokyti mane ir tam Jam nereikia pasitelkti alkoholiko vyro. Sorry, bet mano Dievas yra Meilės Dievas, o ne sadistas siunčiantis alkoholiką, kad kažko išmokčiau. :lol:

:) Mataii aš tikiu, kad tavo vyras nebus alkoholikas kai jūs tuoksitės. Galbūt niekada nebus. Galbūt tu su vyru problemos jokios neturėsi... Bet kodėl manai, kad tavo Dievas niekada tau neatsiūs jokio išbandymo? Iš meilės... :) Ne visos bėdos dėl darbų atsiranda... Kai kurios fatališkai krenta iš dangaus tiesiog.

P.S. Na tu man ir primeni mane prieš porą metų... :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2011, 7:00 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
na jo... visokių yra, visokių reikia... pati irgi esu užsiregistravusi socialiniuose tinkluose, tik vat kad ne pažindintis ten einu, o bendraut su realybėje pažįstamais...
tik iš tavo posto užstrigo vienas žodis, kuris ten įvairiomis formomis buvo pakartotas... nedrąsu... o jei nedrąsu susipažįstant į akis pažiūrėt, tai iš kur tos drąsos atsiras praleist su žmogum visą gyvenimą?.. ir dar toks jausmas, kad pildyk tu kiek nori tų klausimų "orientacinių" (apie ką tik nori - ar skaistumą, ar zodiako ženklą), vistiek tai katė maiše... o kiek tų maišų reikės atidaryt ir palikt?.. savotiškas relationship market (vertimas: santykių rinka) ir dar su daugiau klaustukų nei realybėje...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2011, 7:04 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Puku rašė:
Bet kodėl manai, kad tavo Dievas niekada tau neatsiūs jokio išbandymo? Iš meilės... :)
Tai Jis ir siunčia. Manai, nesiunčia? Oi, kaip siunčia, net pyktis ima. :) Niekas nėra apsaugotas nuo to, kokios nelaimės gali atsitikti ateityje. Aš tik nemanau, kad turėčiau tų problemų jau dabar ieškotis (pvz. draugauti su vaikinu, kuris nemoka saikingai gerti arba turi agresijos proveržių), jų bus visada. Reikia protingai stengtis pasirinkti, o kas bus, tas bus. Žinosiu, kad ne dėl savo lengvabūdiškumo ar romantikos turiu tas problemas, o dėl kažko kas nuo manęs nepriklauso. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2011, 7:12 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Atleisk rašė:
ir dar toks jausmas, kad pildyk tu kiek nori tų klausimų "orientacinių" (apie ką tik nori - ar skaistumą, ar zodiako ženklą), vistiek tai katė maiše... o kiek tų maišų reikės atidaryt ir palikt?.. savotiškas relationship market (vertimas: santykių rinka) ir dar su daugiau klaustukų nei realybėje...
Na matai, čia nuo požiūrio priklauiso. Yra žmonių, kurie dėl susiklosčiusių aplinkybių neturi savo aplinkoje įdomių žmonių, pvz. persikraustei į kitą miestą, o darbovietei vieni dundukai, tai šiuo atvėju internetas gali padėti. Aišku, reikia žiūrėti protingai, nekalbam apie puolimą į glėbį bet kam, bet tikrai yra padorių organizacijų ir pan.,kurios suburia panašių pažiūrų žmones. Na, o dėl tų maišų atidarinėjimo, tai matai, protingas žmogus iš karto pažins kitą, taps draugais, o ne meilužiais. O jei tapai draugu tai ko palikinėt? Gal šeimos ir nesukursi su juo, bet į lovą juk nelipai, tai ko skaudintis? Dėl santykių rinkos - tai čia vėlgi nuo požiūrio priklauso, koks žmogus, koks jo tikslas ir pan. Pasitikėjimo reikia visur ar realybėje ar virtualybėje. Juk iš virtualybės vis tiek išeisi į realybę, ten ir pažinti. Ženitys juk nereikia po 3 dienų. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2011, 8:15 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Eliza rašė:
Atleisk rašė:
ir dar toks jausmas, kad pildyk tu kiek nori tų klausimų "orientacinių" (apie ką tik nori - ar skaistumą, ar zodiako ženklą), vistiek tai katė maiše... o kiek tų maišų reikės atidaryt ir palikt?.. savotiškas relationship market (vertimas: santykių rinka) ir dar su daugiau klaustukų nei realybėje...
Na matai, čia nuo požiūrio priklauiso. Yra žmonių, kurie dėl susiklosčiusių aplinkybių neturi savo aplinkoje įdomių žmonių, pvz. persikraustei į kitą miestą, o darbovietei vieni dundukai, tai šiuo atvėju internetas gali padėti. Aišku, reikia žiūrėti protingai, nekalbam apie puolimą į glėbį bet kam, bet tikrai yra padorių organizacijų ir pan.,kurios suburia panašių pažiūrų žmones. Na, o dėl tų maišų atidarinėjimo, tai matai, protingas žmogus iš karto pažins kitą, taps draugais, o ne meilužiais. O jei tapai draugu tai ko palikinėt? Gal šeimos ir nesukursi su juo, bet į lovą juk nelipai, tai ko skaudintis? Dėl santykių rinkos - tai čia vėlgi nuo požiūrio priklauso, koks žmogus, koks jo tikslas ir pan. Pasitikėjimo reikia visur ar realybėje ar virtualybėje. Juk iš virtualybės vis tiek išeisi į realybę, ten ir pažinti. Ženitys juk nereikia po 3 dienų. :)
Svarbu nepatekt į tokią internetinių pažinčių situaciją http://www.youtube.com/watch?v=9YvVX5qjTYk :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2011, 10:01 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
[
OKULTISTE rašė:
Sakau: "Tai vyras turi rasti savo moterį"...

1,o moteris negali rasti savo vyrą?
2,jam padėti rasti negalima? :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 4th, 2011, 10:06 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Na oki, jie suranda vienas kitą, lygiomis teisėmis. :)
Nesiblaškyt manau svarbiausia - kaip ten ras, jei tai ten, tai šen būsi (pati beieškodama ir būdama matoma) :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 5th, 2011, 1:36 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Na vis dėl to aš liksiu prie savo metaforos. Pagalvokit, kas yra lobis: ne pats pasislėpęs, o jau paslėptas, bet kuo brangesnis ir įspūdingesnis, tuo geriau turi būti paslėptas ir sunkiau randamas... Aš noriu ir stengiuosi būti kuo brangesniu lobiu... ir ne dėl to, kad mėgaučiausi savo įspūdingumu, bet todėl, kad kuo didesnis džiaugsmas būtų radusiajam...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 294 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: