Dabar yra Lapkritis 17th, 2018, 5:27 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 62 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Pranešimo tema: VI susibūrimas skriptoriume: Ef 6,10-18 !!!
StandartinėParašytas: Gegužė 28th, 2010, 1:37 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Kaip gi mūsų skriptoriumas be šios Šv. Rašto ištraukos?! Manau, kad būtinai turime tiesiog iki siūlo galo išnarstyti šią ištrauką:
"Dvasinė kova
10 Pagaliau būkite tvirti Viešpatyje ir jo galybės jėga. 11 Apsiginkluokite visais Dievo ginklais, kad galėtumėte išsilaikyti prieš velnio klastas. 12 Mes grumiamės ne su krauju ir kūnu, bet su kunigaikštystėmis, valdžiomis, šių tamsybių pasaulio valdovais ir dvasinėmis blogio jėgomis dangaus aukštumose. 13 Todėl imkitės visų Dievo ginklų, kad galėtumėte piktąją dieną pasipriešinti ir, visa nugalėję, išsilaikyti. 14 Tad stovėkite, susijuosę strėnas tiesa, apsivilkę teisumo šarvais 15 ir apsiavę kojas ryžtu skleisti taikos Evangeliją. 16 O svarbiausia, pasiimkite tikėjimo skydą, su kuriuo užgesinsite visas ugningas piktojo strėles. 17 Pasiimkite ir išganymo šalmą bei Dvasios kalaviją, tai yra Dievo žodį. 18 Kiekvienu metu melskitės Dvasioje visokeriopomis maldomis ir prašymais. Be paliovos budėkite, malda užtardami visus šventuosius "

Tikiuosi, kad, būdami šio forumo dalyviais, esate bent kiek apmąstę šį tekstą. Tad siūlau visiems pasidalinti įžvalgomis, žiniomis, mintimis... "Suvalgykime" Ef 6,10-18!!! :granata:

Prikabinti failai:
st_george.jpg
st_george.jpg [ 77.14 KiB | Peržiūrėta 4330 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: VI susibūrimas skriptoriume: Ef 6,10-18 !!!
StandartinėParašytas: Gegužė 29th, 2010, 1:31 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
OKULTISTE rašė:
Kaip gi mūsų skriptoriumas be šios Šv. Rašto ištraukos?! Manau, kad būtinai turime tiesiog iki siūlo galo išnarstyti šią ištrauką:
"Dvasinė kova
10 Pagaliau būkite tvirti Viešpatyje ir jo galybės jėga. 11 Apsiginkluokite visais Dievo ginklais, kad galėtumėte išsilaikyti prieš velnio klastas. 12 Mes grumiamės ne su krauju ir kūnu, bet su kunigaikštystėmis, valdžiomis, šių tamsybių pasaulio valdovais ir dvasinėmis blogio jėgomis dangaus aukštumose. 13 Todėl imkitės visų Dievo ginklų, kad galėtumėte piktąją dieną pasipriešinti ir, visa nugalėję, išsilaikyti. 14 Tad stovėkite, susijuosę strėnas tiesa, apsivilkę teisumo šarvais 15 ir apsiavę kojas ryžtu skleisti taikos Evangeliją. 16 O svarbiausia, pasiimkite tikėjimo skydą, su kuriuo užgesinsite visas ugningas piktojo strėles. 17 Pasiimkite ir išganymo šalmą bei Dvasios kalaviją, tai yra Dievo žodį. 18 Kiekvienu metu melskitės Dvasioje visokeriopomis maldomis ir prašymais. Be paliovos budėkite, malda užtardami visus šventuosius "

Tikiuosi, kad, būdami šio forumo dalyviais, esate bent kiek apmąstę šį tekstą. Tad siūlau visiems pasidalinti įžvalgomis, žiniomis, mintimis... "Suvalgykime" Ef 6,10-18!!! :granata:

Nieko neišeina sumąstyti, tik pagarbi tyla gaubia. :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gegužė 29th, 2010, 10:42 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Hm... Tai gal pasakytumėte, kokie žodžiai iš šio teksto mums labiausiai užkliuvo ką tiki perskaičius. Kodėl?

Davr perskaičiau, o tiksliau viso likusio teksto atidžiai negalėjau skaityti, nes labai "užkibo" žodiai "Apsiginkluokite visais Dievo ginklais". Pasijutau, kaip koks ubagėlis ar pusprotis, kuris galvojo, jog yra šarvuotas ir ginkluotas, o iš tikro karo lauke stovėjo su "marozišku kostiumu "adike"", pasiėmęs dangtį nuo katilo ir pakeliui prie kokios nors ganyklos rastą kuoliuką (na kur vadinamas piemuo būna tvirtinamas)... Tadačiū Dievui už Jo žodžius, kad per tai praturtėjau ir susiprotėjau nors kiek...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gegužė 30th, 2010, 1:08 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Paveiksliukas patiko. :liuks:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gegužė 30th, 2010, 12:34 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
dabar ši ištrauka man nėra naujiena ; kasdien stengiuosi ginkluotis šiais ginklais arba nepamesti jų , nes tai būtina gyvenent krikščionišką gyvenimą ,sekant Jėzumi, šventėjant , kad atlaikyt suspaudimus , puolimus, meldžiantis , užtariant kitus ir t.t. ;
noriu pasakyti tik tai, kad Dievas šioje vietoje ne rekomenduoja ar pataria taip ginkluotis , imti Jo duotus ginklus, bet įsako tai daryt , čia įsakymas;

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 8th, 2010, 7:16 pm 
Spec. būrys
Vartotojo avataras
Spec. būrys
Atsijungęs
Ačiukas, Okultiste, kad įdėjai armiečių moto!!! Pasidalinus DYM'10 įspūdžius man įstrigo šie žodžiai: "dvasinėmis blogio jėgomis dangaus aukštumose", man šie žodžiai asocijuojasi su uodais {iš dangaus kaip uodai} :kietas: gal ir žiauriai pasakiau, bet taip man atrodo :D: prisimenu, kai šeštadienio vakarą iš aukštybių uodai atkskrido ir mus visus valgė, o mes bandėm kovoti su jais, man čia yra blogio jėgos :D

Paskutinį kartą redagavo jievutyte Birželis 8th, 2010, 9:41 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 8th, 2010, 7:37 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
O buvo taip...
Mes su Ieva kalbėjom (nors chi... tikriausiai tai daugiau buvo mano homilija autobuse) ir pamąsčiau, kad reikia ne tik kalbėti apie Dievą, bet ir paskaityti Jo žodį... Na ką gi daugiau, jei ne Ef 6,10-18? Skaitau ir:"<..>blogio jėgomis dangaus aukštumose... O! būtent aukštumose, o ne po žeme, po velėna, kaip Velnias..."
Ieva sako: "Iš dangaus, kaip uodai..." (pataisyk, kaip tiksliai)... Linksmai...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 8th, 2010, 10:51 pm 
Spec. būrys
Vartotojo avataras
Spec. būrys
Atsijungęs
Mano pirmasis prisiminimas iš DYM'10 :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 12th, 2010, 1:40 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Štai pažiūrėjau: http://www.youtube.com/watch?v=FUEjwLttK64... Pagalvojau: "Štai kovotojo pavyzdys..." (- taip pat, kad mašinai pritrūko dar vieno 7) -juk mūsų ištraukoje yra paminėtas tik vienas ginklas, o kitos detalės tik patogumui, gynybai, apsaugai... Nemanau, kad mums reikia daugiau ryžto, valios ir pan. tapti tikru Dievo kariu... Ar tikrai mes esame tvirti kariai, o gal dezertyrai? Žinoma, pastangos yra... Tad būtų smagu, jei apsidalintumėte, kuris iš Ef 6,10-18 paminėtų atributų jūsų dažniausiai naudojamas: tiesa, teisumas, ryžtas, tikėjimas, išganymas, Dvasia - Dievo žodis; malda, budėjimas... Gal turite savo ypatingą amoniciją?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 3rd, 2010, 11:28 am 
Kadetas
Vartotojo avataras
Kadetas
Atsijungęs
OKULTISTE rašė:
Tad būtų smagu, jei apsidalintumėte, kuris iš Ef 6,10-18 paminėtų atributų jūsų dažniausiai naudojamas: tiesa, teisumas, ryžtas, tikėjimas, išganymas, Dvasia - Dievo žodis; malda, budėjimas... Gal turite savo ypatingą amoniciją?

OKULTISTE rašė:
13 Todėl imkitės visų Dievo ginklų, kad galėtumėte piktąją dieną pasipriešinti ir, visa nugalėję, išsilaikyti.

Man atrodo, kad reikia visus naudoti "Dievo ginklus" neišskiriant ar neapiginkluojant vienu/keletu konkrečių.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 3rd, 2010, 7:31 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Man visada mįslingai skamba tos "blogio jėgos dangaus aukštumose", kaip ir Ievutytei:

jievutyte rašė:
man įstrigo šie žodžiai: "dvasinėmis blogio jėgomis dangaus aukštumose", man šie žodžiai asocijuojasi su uodais {iš dangaus kaip uodai} :kietas: gal ir žiauriai pasakiau, bet taip man atrodo

Vienas iš senovinių krikščionybės aiškinimų: piktieji angelai "kaupiasi" kažkur mūsų žemės atmosferoje - "ore". Nes piktosios dvasios nėra kaip Dievas. Jos negali gyventi žmogaus širdyje, bet, kaip ir visi kūriniai, turi būti "kažkur", kažkokioje konkrečioje vietoje. Taigi - atakos "iš oro" ir "oro pavojus" :D

BeHappy rašė:
reikia visus naudoti "Dievo ginklus" neišskiriant ar neapiginkluojant vienu/keletu konkrečių.

Juokingas karys, kuris karo lauke stovi nuogas, pasigriebęs tik šalmą :lol:

O man dar įdomiai skamba "kad galėtume atsilaikyti piktąją dieną". kas ta piktoji diena? :?:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 4th, 2010, 2:27 pm 
Demonų tramdytojas
Vartotojo avataras
Demonų tramdytojas
Atsijungęs
Piktoji diena - pirmadienis :evil: Nors man pasirodė, kad gal ta piktoji diena gal ta diena, kai tau pačiam būna sunku ir į galvą lenda visokios mintys ir tada turi kovoti.... bet gal čia tik vienas iš aspektų...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 4th, 2010, 2:45 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Silverblade rašė:
<...>. Juokingas karys, kuris karo lauke stovi nuogas, pasigriebęs tik šalmą :lol:

Tik pagalvokite kaip juokingai atrodė visais šarvais apsišarvavusiam ir galingais tuometiniais ginklais apsiginklavusiam Galijotui Dovydas, išbėgęs prieš jį piemens rūbais ir vilkams atbaidyti skirta laidyne, o terboje 5 akmenukai iš upelio!
Cituoti:
O man dar įdomiai skamba "kad galėtume atsilaikyti piktąją dieną". kas ta piktoji diena?

Iš tikrųjų labai įdomūs žodžiai, man labiau norėtųsi, jog ten būtų parašyta "naktį", nes būtent naktį patiriu sunkiausius gundymus, puolimus brolių kaltintojo.

Tautos pamaldumo tradicinėse giesmėse dažnai yra minima "piktoji diena". Paprastai tai - Visuotinio teismo diena. O gal tai vyks naktį?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 5th, 2010, 1:02 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Na dauguma žmonių naktimis, kiek žinau, miega. Tad, žiūrint, nesvarbu apkalbėtu gundymų kampu, diena visai suprantamas variantas, nes kažin ar miegodami padarome daugiau nuodėmių...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 6th, 2010, 11:34 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
perpetua rašė:
Piktoji diena - pirmadienis :evil: Nors man pasirodė, kad gal ta piktoji diena gal ta diena, kai tau pačiam būna sunku ir į galvą lenda visokios mintys ir tada turi kovoti.... bet gal čia tik vienas iš aspektų...
O man pirmadienis dažniausiai būna pirties diena :liuks: Todėl jo niekaip negalėčiau pavadint "piktąja diena" :P

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 62 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: