Dabar yra Lapkritis 17th, 2018, 5:39 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Pranešimo tema: Lk 14, 25–33
StandartinėParašytas: Lapkritis 3rd, 2010, 11:00 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
http://biblija.lt/index.aspx?cmp=readin ... k_14,25-33

Man šita vieta visada šiurpulius ant nugaros sukelia... Kaip jūs ją suprantat?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Lk 14, 25–33
StandartinėParašytas: Lapkritis 3rd, 2010, 2:47 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
... ir vėl Jėzus kalba nelogiškai...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 3rd, 2010, 6:09 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Aja, giliai čia Jėzus kabina... :oops: Nu tas Dievas visai nelogiškas pagal žmones :D. O man atrodo, kad viskas pasakyta, kad Kristų reikia sekti visu savimi.
Va turiu pavyzdį gyvenimišką iš vieno draugo gyvenimo....Jis labai norėjo sekti Kristų visu savimi, bet tėvai, aplinka, žodžiu visi priešinasi, atkalbinėja, nori, kad jis gyventų tokį paprastą gyvenimą : "baigi mokslus, randi darbą, sukuri šeimą, statai namą, du vaikai, šuo, mašina, karjera, pensija ir mirtis". Bet jam toks scenarijus nepatiko ir nepatinka, tai jis žmogelis iškėlė Viešpatį pirmoje vietoje ir ruošiasi įšeit į vienuolystę (bent jau minėjo) apaštalinę, kad galėtų visą širdimi ir protu tarnauti Kristui ir Evangeliją skelbti. Tai jis neiškelia tėvų ir artimųjų aukščiau Dievo man atrodo, negalvoja, kad gali supykti dėl to tėvai ar nuliūsti, o nori rinktis Dievą pirmoje vietoje.
O iš pačio savo gyvenimo tai negaliu nieko įpatingo papasakot kolkas :oops:, bet gal tiek, kad pavyksta neapykantoje toje laikyti visokes gėrybes, atsižadėti jų. Pvz. pinigai, turto siekimas, prestižas. A tai taip norėtūsi kartais kokį bizniuką prasukti, kontrabandą kokią pravaryti, pinigų užkalt gerai, papirkt dėstytojus moksluose ir kt...bet stabdo tikėjimas Kristumi :love: . Manau, kad neįmanoma pastatyti nei bokšto, nei laimėti prieš didesnę kariuomenę (kariuomenė man tarsi, pasaulio blogis), jei renkiesi būti pusė per pusę...viena koja su Kristumi, kita su nuodėme. Truputį pinigų pakali, truputį kyšiuką ten, šen, viskas sukasi, dešimtinę moki, biznis klesti, gera gyventi...bet viduje tada pralaimėjimas ir karalius su didesne kariuomene (piktasis laimi). Tai tiek čia pamastymų :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 3rd, 2010, 6:23 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Man tai čia toks visada - ''mesk viską'' arba "paleisk šaką". Šiaip pati suprantu, jei kas kart skaitydama šitą vietą visada krūpteliu, tai reiškia,kad kažko nepaleidžiu ir nenoriu paleisti. Arba bijai paleist. Ta paskutinę šakelę, kuri gyvenimui teikia stabilumo. (Iš esmės, tai iki tos paskutinės man tolokai...). Kaip mylėti ir neprisirišti - nes čia prašymas ne tik turto nesiprikaupt, bet ir prie artimo neprisirišt. Niekas neturi būti svarbiau už Dievo valią... O kitaip nemoku. Rodos ir Dievas pirštu ne kartą rodė, bet vistiek - kaip ta benamė katė - po mašina miegi, kur šilčiau, kol ana tavęs nesuvažinėja...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 3rd, 2010, 7:01 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
OKULTISTE rašė:

gal ten tokia logika, kad "jeigu norit būti mano mokiniu, žinokit kokia kaina"?
arba "įvertinkit savo jėgas, ar galit atsižadėti, kad paskui neapsijuoktumėt vėl į neatsižadėjimo būklę sugrįžę"?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 3rd, 2010, 7:51 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
atma rašė:
OKULTISTE rašė:

gal ten tokia logika, kad "jeigu norit būti mano mokiniu, žinokit kokia kaina"?
arba "įvertinkit savo jėgas, ar galit atsižadėti, kad paskui neapsijuoktumėt vėl į neatsižadėjimo būklę sugrįžę"?

Gudriai, Atma, Tu čia pastebėjai. :liuks:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gruodis 16th, 2010, 4:36 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
suprantu taip- nevisi tikintys yra Jezaus mokiniai ,nemaza juju dalis yra tik itikejusieji.

geresniam supratimui visas tokias vietas isrink is Nt ir sulygink; ju yra lyg 5 ir pamatysi, kad jos kazkiek skiriasi tik viena vieta visur ta pati- "kas neissizada saves ir neima savo kryziaus " , vadinasi Viespats akcentuoja ne tevu, zmonu, vaiku palikima neapykanta jiems , bet pacio saves issizadejima ir Dievo valios konkreciai sau priemima kaip kad Jezus padare ( paeme kryziu , nes kryzius mirtis ant jo buvo Dievo valia savo sunui )
o apie tevus, seimas kitoje vietoje stai kaip skamba :
Cituoti:
Mt 10,37 Kas myli tėvą ar motiną labiau negu mane - nevertas manęs. Kas myli sūnų ar dukterį labiau negu mane - nevertas manęs.

na dar reiktu prisiminti ir istorija apie turtinga jaunuoli...stipri tokia:)
Cituoti:
Mk 10,21 Jėzus, pažvelgęs į jį, jį pamilo ir tarė: 'Vieno dalyko tau trūksta: eik, parduok visa, ką turi, išdalink vargšams ir turėsi turtą danguje. Tada ateik, paimk kryžių ir sek paskui mane'.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume