Dabar yra Spalis 21st, 2019, 3:23 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 252 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Pranešimo tema: Re: Ar metalas tinka krikščionims
StandartinėParašytas: Gegužė 31st, 2016, 10:35 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Tai kaip tu gali pulti tai ko nesupranti? Neupranti okultizmo (nekalbant jau apie tai, kad nesugebi nei žodžio pataikyti apie jį kalbėdamas) bet puoli. Metale irgi kaip matome nesusigaudai, bet jis tau baisus baubas, o kodėl toks yra taip pat nesugebi išdėstyti... Ar čia tiesiog veikia papūgos principas visiškai nesigilinant į tai kas yra tas baubas ir ar išvis jis baubas?
Čia man vienam kyla kognityvinio disonanso pojūtis? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 1st, 2016, 12:14 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Ne tau vienam, foxai... bet aš jau pradedu manyt, kad naudingiau perskaityt porą puslapių knygos klausant slipknot'ams nei rašyti ilgesnį post'ą....
Step insiiiiiide, see the devil in iiii
You'll realize I'm not your devil anymooooore

:deathmetal: :deathmetal: :deathmetal:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 1st, 2016, 8:56 pm 
Šauktinis
Šauktinis
Atsijungęs
Sveiki, kaip visi žinot Iron Maiden neužilgo lankysis Kaune ir turbūt kaip vos ne kiekvienu atveju, kai lankosi panašaus stiliaus atlikėjas prasideda kaltinimai satanizmu. Maldos grupėje FB užmačiau pasiūlymą melst (kun. Valkausko kvietimu), kad koncertas neįvyktų. Nežinau man tai atrodo truputį perlenkiama lazda, kaip ir apskritai su metalu/roku. Iš kitos pusės kai kurie jų kūriniai tikrai "slidoki". Ką jūs manot?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 1st, 2016, 9:05 pm 
Šviesos riteris
Vartotojo avataras
Šviesos riteris
Atsijungęs
fox'as rašė:
Tai kaip tu gali pulti tai ko nesupranti? Neupranti okultizmo (nekalbant jau apie tai, kad nesugebi nei žodžio pataikyti apie jį kalbėdamas) bet puoli.
Ne atidžiai skaitai, ką aš rašau.
Atleisk rašė:
Ne tau vienam, foxai... bet aš jau pradedu manyt, kad naudingiau perskaityt porą puslapių knygos klausant slipknot'ams nei rašyti ilgesnį post'ą...
"Atleisk" gal gali pakomentuoti šita klipą. https://www.youtube.com/watch?v=6fVE8kSM43I Ką jis bendro turi su krikščionybe? Tik nesakyk, kad tekstą. Kaip tau atrodo, kokia čia žinia yra paslėpta? Krikščioniška?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 1st, 2016, 9:47 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Andi, nepyk, bet arba kai tavęs paklausia, būk geras neišsisukinėk nuo atsakymo, arba nediskutuok apie tai ko neišmanai :)
nes dabar nei į jokį rimtesnį klausimą atsakymo iš tavęs negauni (nebent šūkio pakartojimą ir tai geriausiu atveju, o dažniausiai tebūna elementarus bandymas nukreipti kalbą kitur). Todėl prašau, arba diskutuok normaliai, arba tiesiog neberašyk šioje temoje, jei nieko neturi ką pasakyti :)
(beletristikos ir emocijomis paremtų lozungų apie dalykus kurių neišmanai, nelaikau turėjimu ką pasakyti) :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 2nd, 2016, 1:39 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
ununbium rašė:
Sveiki, kaip visi žinot Iron Maiden neužilgo lankysis Kaune ir turbūt kaip vos ne kiekvienu atveju, kai lankosi panašaus stiliaus atlikėjas prasideda kaltinimai satanizmu. Maldos grupėje FB užmačiau pasiūlymą melst (kun. Valkausko kvietimu), kad koncertas neįvyktų. Nežinau man tai atrodo truputį perlenkiama lazda, kaip ir apskritai su metalu/roku. Iš kitos pusės kai kurie jų kūriniai tikrai "slidoki". Ką jūs manot?

Manau, kad esi teisus, dėl to, kad perlenkiama lazda dėl kvietimo melstis, kad koncertas neįvyktų. Turiu prisipažint, kad Iron Maiden'ų neklausau, juo labiau nesu įsigilinusi į jų tekstus bei vertinimus (ką nuolat darau su tomis dainomis, kurios yra mano grojaraštyje). Bet juk ne pirmas kartas, kai nepatinka metaliūgos ar kitos išsišokančios žvaigždės (kai Marilyn Manson koncertavo net protestai buvo ar kažkas pan). Manau, kad čia reiktų nepamiršti, kad gyvename laisvoje šalyje (ir tuo reikia tik džiaugtis), tad kiekvienas turi teisę ir laisvę elgtis taip, kaip sąžinė liepia, žinoma, kol tai nepradeda kirstis su kitų laisvėmis ir teisėmis.

O dėl Valkausko - jis turi tikrai kategorišką nuomonę dėl šitų dalykų. Man asmeniškai atrodo, kad nepagrįstą, bet tai juk jo teisė :) manau, kad jis baubus mato ten, kur jų nėra.

Ir apskritai manau, kad labai perspaudžiama dėl sunkiosios muzikos demonizavimo. Manau, kad paskaitęs visą diskusiją (jau 17 puslapių), galėsi suprasti forumiečių nuomonę, bet visgi dar kartą visiems, kurie tikrai nori išsiaiškinti apie tą metalą kultūros antropologo požiūriu, rekomenduoju dokumentinį filmą apie metalą "Metal. The Headbanger's Journey". Ten net atskira dalis yra , skirta santykiui su satanizmu.

Andi, per mišias slipknot'ų neklausau, o ir į aiškinimus tekstų su tavim nesileisiu :) tik tiek :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 2nd, 2016, 9:11 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Meldimasis, kad koncertas neįvyktų, kaip bebūtų paradiksalu, yra labai konkreti maginės pasaulėžiūros apraiška (gal nebereikalo, kai kurie egzorcistų fenomeno tyrėjai įvardina jį kaip turintį maginės pasaulėžiūros bruožų).
Bet šiaip nestebina. Kai žmonės neturi realių problemų, tai prisigalvoja visokių atrakcijų :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 2nd, 2016, 1:13 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Nesakyk, foxai, žmonės meldžiasi ir už taiką pasaulyje, tikėdamiesi, kad jų malda galų gale atneš tą taiką :) manau, kad čia pamirštamas vienas elementas - darbai, bet nemanau, kad kas nors imsis žygių (net pats Valkauskas), kad Iron Maiden'ų koncertas neįvyktų.

Vasarą, matyt, padaugėja laiko, kai galima kipišus kelt dėl visokių koncų ir festų :) ir Devil Stone'as buvo puolamas, ir MM, dabar Iron Maiden'ai...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 2nd, 2016, 1:26 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Paradoksaliausia, kad nepuolamos visokios Olia lia pupytės ir 69danguje (ar kas ten dabar iš tokio tipo muzikos yra), bet tai natūralu, juk egzorcistai yra vyrai :D (juokauju)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 2nd, 2016, 3:12 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Manau, kad tai paradoksas, kuris stebina ne vieną alternative (nebūtinai sunkiosios) muzikos gerbėją. Ir vis dėlto manau, kad čia yra pasiteisinantis tas pasakymas "grėsminga, nes nežinoma, nepažįstama". Kadangi pop muzikoje yra paprasčiau - ten atpažįstama melodija, akordai bei sąskambiai (yra net išvestos formulės, kaip parašyti dainą, kuri susilauks populiarumo), tai labai retu atveju sulauksi nustebimo - tiesiog klausai (lyg ir) naują dainą, tačiau viskas "saugu ir pažįstama", savotiškai nereikia išeiti iš savo komforto zonos.
Tuo tarpu alternative muzikoje praktiškai kaskart tai yra (nustebimas, išėjimas iš komforto zonos, etc.). Kalbu daugiau apie melodiją, lyrics'ai - čia jau kita platiiiiii tema, kur jau reikia ir tam tikro išsilavinimo. Prisipažinsiu, man iki šiol yra sudėtinga yra klausyt mitologija paremtų dainų, nes na nepagaunu aš... o suprast apie ką dainuoja svarbu... ir pagal tai atsirinkt, ką klausyt :D vėlgi, turiu asmeninį pavyzdį, kai grupės muzika yra vežanti (žiauriai gerai padaryta), bet lyrics'ai man totaliai nepriimtini, todėl aš jos neklausau. Bet žinodama tos grupės istoriją, aš puikiai suprantu, kodėl jie kuria taip, o ne kitaip...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 9th, 2016, 10:16 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Savo parapijoje irgi turiu „valkauskininkių“, tai kvietimas melstis irgi buvo, tik aš iki galo nesupratau KO MELSTI (bet Valkauskas pasakė - šventas dalykas :D
Asmeniškai irgi manau, kad čia yra perlenkiama lazda.
Netyčia į mano rankas papuolė tas tekstas:

„GJK! Birželio 23 d. vakare, Kauno arenoje organizuojamas koncertas, kuriame pakviesta dalyvauti grupė, skelbianti šėtono karalystę (muzika, žodžiai, apranga ir patys atlikėjai priklausantys piktojo pasauliui). Kun. Valkauskas kviečia mus grupėse ar po vieną kiekvieną dieną melstis Kristaus Kraujo litaniją, kad sutrukdyti piktajam pasiekti savo planas. Ramybėje perduokime šią žinią kitiems maldininkams. Dievo palaimos!“

Pirma: kažkaip sunkiai įsivaizduoju sunkiosios muzikos grupę atrodančius kaip „b'avarai“ ir dainuojančius „Mylėk karštai - gyvenk linksmai“ :D
Antra: Jei jie tikrai tokie blogi kaip Kun. A. Valkauskas apie juos kalba, tai kai meldžiamasi už atsivertimus, tai tada nesiskaito? Reikia būtinai prieš koncertą? :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 9th, 2016, 11:11 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Sauleegrazza, avdrug atsivertėliai į koncą nueis...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 252 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: