Dabar yra Gruodis 11th, 2019, 2:14 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 252 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Kitas

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 24th, 2009, 11:56 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Kas dėl satanistinių grupių tai manau Paulius aiškiai atsakė į šį klausimą kalbėdamas apie paaukotos stabams mėsos valgymą.
Aš pvz. dažnai pasiklausau King Diamond kūrybos. Vyrukas tikrai su prasta reputacija, bet man patinka jo muzika. Į jo koncertą ko gero neičiau, nors būtų visai įdomu :)
Kartą viename metalo koncerte viena grupė liepė visiems koncerto dalyviams atsiklaupti prieš juos. Taip ir likau vienas visoje salėje stovėti :D va čia kaip matote kitas reikalas. Klausyti ir gyventi pagal tai ką skelbia ta muzika.
Cituoti:
Bažnyčia pati sukūrė Šėtoną.

Na jei pažvelgtume į bažnyčios istoriją, tai pamatytume kad šėtonas buvo dar gerokai prieš tai nei į žemę atėjo Kristus ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 25th, 2009, 9:32 am 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Tikiuos, insanity, sveikas iš to koncerto išėjai.. :D :wink: Na, vadinasi, aš neesu tokia metalo fanė, nes man visgi svarbiau skelbiamos idėjos, negaliu "sėdėt ant tvoros" - arba/arba.. Jei grupė atvirai ir nuoširdžiai garbina šėtoną, na kad ir kokia gera muzika būtų, aš neperlipu per save.. Tik jau nenoriu pasakyt, jog klausyčiau bet kokį mekenimą, kad tik krikščionių atliekamą. Jokiu būdu. Manau kaip tik jei jau muzikos kūriniais garbint Viešpatį, tai jie turi būt ypač kokybiški.

O kas dar dėl kipšelio, tai pritariu tai minčiai, jog jis itin džiaugiasi, kai žmonės netiki jo egzistavimu..

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 25th, 2009, 2:18 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Pritariu margreth dėl prasmės ir kokybės, kaip gerai chebra begrotų, bet jei jie varo ant Jėzaus, tikrai krikščionis neturėtų jų klausyt ar remt pirkdamas albumus:)

Na, o apuokas, čia savotiškai pasisakė apie tą variantą, kad Bažnyčia sugalvojo velnią... Keista mintis. :shock:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 25th, 2009, 6:55 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
apuokas rašė:
Bažnyčia pati sukūrė Šėtoną.

Manau, apuokas turi omeny, kad blekerių pati pozicija verčia jiems ieškoti labiausiai šokiruojančių visuomenę dvasinių temų. Panašiai kaip pankų pozicija - remtis šokiruojančiom visuomenę politinėm ir (anti)etinėm temom.
Kadangi sutartinai "švariosios" visuomenės (dažnai veidmainiškos) dvasinę poziciją mūsuose išreiškia krikščionybės kaukė, būtent šitą kaukę blekeriai trupina. Daugelis netiki tuo, ką dainuoja. Jiems krikščionybė tėra nekenčiamos visuomenės momentas. Tokius "socialinius satanistus" galima net suprasti. Na, pasidygėjo jie krikščionybės kiautu ir tiek.

Tačiau yra tokių, kurie tiki. Deja.

Apuokai, tu pasakei, aš išinterpretavau :D Ar toks interpretas atspindi tavo mintis?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 25th, 2009, 7:35 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Nu taip, interpratacija tikrai gera, pats buvau būtent toks "satanistas" ir anarchistas prieš atsivertimą :twisted: :D Iškrypusi visuomenė nešioja krikščionybės kaukę, čia vėl neišvengiamai norisi prisiminti Beno žodžius apie metalo ir Evangelijos santykį ir vienas ir kitas turi tikslą supurtyti veidmainišką visuomenę. Visgi išeina galingas ginklas - krikščioniškas metalas :? :D :!:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 25th, 2009, 8:08 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Aš kaip buvau paauglys, kasdien vaikščiojau į Mišias, o laisvu laiku pešdavau raguotas kaukuoles su šikšnosparnio sparnais :wink:

Kita vertus, mums, lietuviams, nuskilo, kad metalo dauguma - angliška ir dar kriokianti. Jei dainuotu aiškiu balsu ir lietuviškai, neištvertų tokių tekstų nei tikintysis, nei šiaip "padorus" žmogelis :D
Insanity, o vat tavo King Daimondas man vis tiek nejaukus tipas. Nejaukesnis net už Mansoną kažkodėl :? :P

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 25th, 2009, 8:10 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Silverblade rašė:
Insanity, o vat tavo King Daimondas man vis tiek nejaukus tipas. Nejaukesnis net už Mansoną kažkodėl :? :P

Tipas tai jis ir man nefainas, bet vat muzoną neeilinį groja :)
Teko girdėti kad jį laiko metalo muzikos Maiklu Džeksonu ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 26th, 2009, 3:11 am 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Cituoti:
Na, o apuokas, čia savotiškai pasisakė apie tą variantą, kad Bažnyčia sugalvojo velnią... Keista mintis.

Bandžiau į krikščionių bažnyčią iš šono/sociologiškai pažiūrėti ir tokia jau mintis išsiaudė :roll:

Cituoti:
Apuokai, tu pasakei, aš išinterpretavau Very Happy Ar toks interpretas atspindi tavo mintis?

Nu joooo.. :shock: labai arti to, ką rašydamas turėjau galvoje :) dabar nereiks pačiam atsimušinėt XD

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Metal is a brother
StandartinėParašytas: Lapkritis 13th, 2009, 7:09 pm 
Kadetas
Kadetas
Atsijungęs
taip sako 63 m. italas pranciškonas Cesare Bonizzi, Fratello Metallo grupės lyderis. Nors jam ir kilo su metaline veikla susijusios kai kurios problemikės (kur tos problemikės beje nekyla?), bet vistiek metalas - jo didelė meilė :-).

http://www.reuters.com/article/lifestyl ... JL20091113

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 15th, 2009, 6:13 pm 
Demonų tramdytojas
Vartotojo avataras
Demonų tramdytojas
Atsijungęs
Man perskaičius tą teminį klausimą, kilo tik priešpriešinis klausimas ar popsas tinka krikščionims? Ar bent kažkas tokio. Gal kiek kvaila imti metalą taip apibendrintai ir bandyti išsiaiškinti jo netikimą krikščionims.. Lygiai taip pat gali netikti ir popsovas gabalas, jeigu ten "apdainuojamas šeštasis Dievo įsakymas" :) manau tiesa slypi žodžiuose ir kaip kažkas minėjo - intencijoje.
Nors ką aš išmanau, gal aš tik save bandau pateisinti :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 15th, 2009, 6:17 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Na metalo priešiniknų pagrindinė idėja yra ne tekstas, o skambėjimas ir įvaizids, manyčiau. Juk metalas parastai yra plačią muzikinę amplitudę turinti muzika, o ne tik tris akordus C F G :D
Popsas lengviau įsisavinamas, tai todėl ir nekelia problemų. Ten visi tokie paprastai atrodantys, dainuoja apie paprastus kasdienius dalykus, visiems patinka. Kai tokie žmonės susiduria su metalu ar gotika jiems smegenas susiuka nes per daug garsų užpuola :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 16th, 2009, 4:31 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
http://tv.delfi.lt/video/mcwXAWWh/ Ka jus i toki straipsneli?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: to buu
StandartinėParašytas: Lapkritis 16th, 2009, 5:29 pm 
Kadetas
Kadetas
Atsijungęs
buu, pasiskaityk originalų straipsnį, kuris yra daug įdomesnis ir išsamesnis. Jo nuorodą šioje temoje įmečiau prieš kelias dienas. delfio straipsnis yra tik reuters pateikta dalis ir, kaip matau, iškreipta.

"Metal is a brother", taip sako 63 m. italas pranciškonas Cesare Bonizzi, Fratello Metallo grupės lyderis. Nors jam ir kilo su metaline veikla susijusios kai kurios problemos, bet vistiek metalas - jo didelė meilė.
Tos problemos - išbandymas šlove ir populiarumu. kas iš mūsų nėra patyręs išbandymų pasirinkus vieną ar kitą kelią?

nuoroda į str:
http://www.reuters.com/article/lifestyl ... JL20091113

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 28th, 2009, 3:29 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
metalas yra kaip subkultura, ji gali eiti lygiagreciai su krikscionybe.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 28th, 2009, 3:33 pm 
Kadetas
Kadetas
Atsijungęs
sutinku su Dolic

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 252 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: