Dabar yra Lapkritis 15th, 2018, 7:04 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 49 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Kiek dažnai klausotės krikščionišką metalą?
Klausau tik krikšč. metalą 8%  8%  [ 2 ]
Dažnai 42%  42%  [ 11 ]
Kartais 15%  15%  [ 4 ]
Retai 31%  31%  [ 8 ]
Tik kai reikia įtikti savo krikšč. panelei/vaikinui :) 0%  0%  [ 0 ]
Niekada 4%  4%  [ 1 ]
Viso balsų : 26

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 6th, 2009, 3:33 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
O tu pabandyk, trumpai paklausti tiek daug dalykų :D

Šiaip muziką apskritai verta klausyti, o kokią tai jau skonio reikalas.

Ok. nenuklyskime nuo temos, nes tema ne apie klausimo teisingumą, ar ne.
Dėkoju už supratingumą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 6th, 2009, 3:45 pm 
Šviesos riteris
Vartotojo avataras
Šviesos riteris
Atsijungęs
insanity rašė:
O tu pabandyk, trumpai paklausti tiek daug dalykų :D

Šiaip muziką apskritai verta klausyti, o kokią tai jau skonio reikalas.

Ok. nenuklyskime nuo temos, nes tema ne apie klausimo teisingumą, ar ne.
Dėkoju už supratingumą.

Taip, Jus teisus. Cia buvo tik pastebejimas. ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 8th, 2009, 5:21 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Pats atsakysiu į savo iškeltą klausimą :)

Aš 777 metalo klausau daug. Bėda ta, kad tai vis tie patys keli band‘ai. Klausyti antrarūšės produkcijos tik iš lojalumo – menkas malonumas. Yra superinių ir originalių 777 grupių, bet per mažai, kad užpildytų metalomano klausymo meniu ligi soties :?.

Pastebėjau įdomų dalyką: tie 777 band‘ai, kur man labiausiai patinka, turi kažką, ko tarp pasaulietinių grupių nesutikau. Mano manymu, tarp glamer‘ių Stryper savaip unikalūs. Kur dar rasi tokį derinį tarp galingų sunkių mušamųjų, super melodingo vokalo, sterilių backing vokalų, dryžuoto įvaizdžio ir idėjų aiškumo. Keistuoliai :D Tartum sudėtum į vieną vietą Tommy Lee (Motley Crue), kuris sėdi į publiką šonu (LOL), Queen back‘us ir dar galai žino ką :!: :?: , net į galvą neateina.
Nieko panašaus į Head‘ą iš Kornų irgi negirdėjau. Turi savo spalvą. Jei kažką panašaus žinot, sakykit, klausysiu.

Ar įžvelgiat 777 grupėse kažką unikalaus? Kažką, ko dar negirdėjot niekur kitur?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 8th, 2009, 8:16 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
turiu prisipazinti, kad 777 metalo klausau itin retai. o jei atvirai, tai tik suzinojau, kad egzistuoja toks dalykas kaip krikscioniskas metalas.

na, metalo klausau gal ir ne tiek meteliu, kiek vyresnioji metalistu karta, taciau santykinai nemaza dali mano gyvenimo jis uzpilde savo saskambiais ir nuoskambiais. pradejau turbut nuo lengvo rokelio ir taip per kelis metelius atsiduriau tarp tu, kurie klauso heavy, death, melodic, doom metal'o. galiausiau taip ir liko pagrinde melodic, doom, dar prisidejo gothic metal'as.

si izanga buvo tam, kad isreiksciau savo nuomone apie krikscioniska metala - be bendro konteksto ji butu sunkiai suprantama :)

taigi praklausius tokius grandus kaip burzum, sepultura, rotting christ (ui, kaip nekriskcioniska, ane?) ir kitokius baubukus, staiga isgirstu, kad kazkur egzistuoja toks dalykas kaip white metal'as. wtf? na, pradejau klausyt (aciu aciu tiems, kas ikiso pora kompaktu ir apsviete apie tai) ir... didziausias nustebimas buvo tas, kad... METALA GALIMA GROTI IR KRIKSCIONISKA. bukim biedni, bet teisingi. jei dainos melodija - super, o tekstukas - hm... nepriimtinas, o tu ji zinai iki paskutinio zodzio, tai daznai tokios dainos nepaklausysi - res ausi, kirs per isitikinimus, o kadangi esu is Marijos zemes ir man nesvetima baznycia, tai ir stengiesi atrasti tai, kas nekirstu per isitikinimus anei per melodingumo stoka.

tikiuosi, atsakiau i klausima, kodel verta klausyti 777metal'o. :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 9th, 2009, 4:38 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
N18 rašė:
klausimas pats sako, kad verta klausyti kriksc. metalo. Tai paargumentuokite. kodel?
Negali klausimas skambeti kartu su persamu atsakymu ;)

Sveikas N-18! Teisingas pastebėjimas. Žiū, pakeičiau klausimo formuluotę :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 10th, 2009, 7:14 pm 
Šauktinis
Šauktinis
Atsijungęs
pastaruoju metu, ypac darbe daznai niunuoju sau mintyse, mums gerai zinomos bados daina: as ateisiu.
na pasakykit, ar jums taip nebuma :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 13th, 2009, 12:46 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
dėl niūniavimo mintyse dažnai būna :D kartais net miegot neina, nes koks gabalas įsikirtęs į smegenis ir birzia ten.. :?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 14th, 2009, 9:17 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Man būna kai atrandu naują komandą, tada klausau iki negalėjimo, po to vis tiek ateina naktis kai iki ryto - nei tai sapnas, nei tai kad galva pavirtus į cd grotuvą. Atsikeli tos chebros nekęsdamas :evil: Po to ir vėl klausai ir myli :P

Atleisk gerai pasakei, vat jei klausai nuolat tik dergiamuosius ir apsidergiamuosius tekstus, nemalonu, kai galvoj sukasi.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 15th, 2009, 12:01 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
aisq, dar sudetingesnis atvejis, kai galvoje sukasi growl'as... nei paniuniuosi, nei kam padainuosi...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 15th, 2009, 8:15 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Nu gėda prisipažint, bet ir aš visai neseniai aptikau krikščionišką roką, metalą... :oops: Bet geriau vėliau negu niekad..be galo dėl to džiaugiuosi, nes "kietą" ir "teisingą" muziką mėgstu, tačiau dainos tekstas man užgožia bet kokį gerą skambesį, tiesiog negaliu pilnai atsiduot klausymui...man tai nepriimtina. Ir atvirkščiai - jei žodžiai prasmingi, apie svarbiausią - melodija "sueina" ir paprastesnė...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Rugsėjis 22nd, 2009, 1:34 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
margreth rašė:
"kietą" ir "teisingą" muziką mėgstu, tačiau dainos tekstas man užgožia bet kokį gerą skambesį, tiesiog negaliu pilnai atsiduot klausymui...man tai nepriimtina. Ir atvirkščiai - jei žodžiai prasmingi, apie svarbiausią - melodija "sueina" ir paprastesnė...

Visiškai suprantu ir pritariu. Prisimenu, kadaise įsirašiau W.A.S.P 1987 m. koncertinį albumą. Nesupratau, ką vokalistas kalbėjo tarp dainų, bet kartą riebiai mestelėjo F*** Y**. Ėmiau ir ištryniau kelias sekundes toj vietoj, nes tai buvo kasetė. Sąžinė taip liepė :) Dabar kai jau viską suprantu, belieka arba viską trint, arba nekreipt dėmesio. Bet ligi šiol nemalonu, kai vien tik dergimasis iš kolonėlių eina.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Lapkritis 28th, 2009, 3:23 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
klausydama metala, neapsiriboju vien krikscioniska muzika, man svarbu pati muzika, angliskai vistiek mazai suprantu, man vistiek ka ten dainuoja, svarbu 'veza'. na jei krikscioniskas metalas geras, klausyt galiu ir ji.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Ar verta ir kodėl verta/neverta klausyti krikšč. metalą
StandartinėParašytas: Birželis 14th, 2010, 12:52 pm 
Šauktinis
Šauktinis
Atsijungęs
Nelabai klausau krikščioniško metalo,o iš to ką klausau stengiuosi atsirinkti tuos kurie teigiamai vertina krikščionybę arba apskritai neliečia religinės tematikos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 14th, 2010, 8:37 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
na nežinau, metalą klausau retai, man labiau prie širdies rokas.. punk, nu nesvarbu, bet man reikia girdėti žodžius, o per growl'a nors užmušk aš jų negirdžiu ir nesuprantu (toks sugebėjimas gal tik per laiką ateina?). kai supranti esmę ir ką norėjo pasakyti dainos turiniu kūrėjas ji įgauna visai kitą reikšmę. labai nemėgstu visų tų beprasmių tekstų: gyvenk greitai, mirk jaunas ir panašiai..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 15th, 2010, 12:00 am 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
aš mėgstu visus tekstus, su mirk jaunas ir panašiai, bet jaučiu reik kadanors iš to išaugt, nes kartu su pilnametyste atėjo šiokia tokia atsakomybė už kitų gyvenimus ir 30-40 mirt atrodo greičiau tragedija, negu šiaip smagus dalykas.
ką pastebėjau besiklausant "blogį" nešančios muzikos- ji turi poveikį, galbūt tai turi sąsajų su garsų algoritmais, galbūt net backmasking'u, kurį vertinu labiau kaip žodžių žaismą. Taip sakau, nes pastebėjau raumenų įsitempimą klausant tokios muzikos, pagareitėjųsi kvėpavimą, net (!) momentinį agresijos augimą. Todėl, po pirmosios ir esminės religinės praktikos, išsitryniau visas tokias dainas.

dabar į temą: krikščionišką metalą vertinu gerai, nors kaip ir minėjo Paulius, rokas man patinka labiau. bet kokiu atveju krikščioniškas metalas neša gerą žinią ir ateina su gerais tikslais, todėl jį vertinų kaip tobulą alternatyvą visai nešvariai, bet trankiai muzikai, kurios, esant emocijų pertekliui labai norisi

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 49 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: