Dabar yra Rugsėjis 16th, 2019, 7:21 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4

Pranešimo tema: Re: Išpažintis forume
StandartinėParašytas: Balandis 12th, 2010, 3:07 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
dolic rašė:
kai nekreipiu dėmesio, tada Ressident būna piktas kad viskas mėtosi.

kas primėtė, tas tegul ir tvarko. anksčiau ir aš nervindavausi, kai namie išmėtyti rūbai, neplauti indai, grindys kaip pliažas, pilnas smėlio ir t.t. ir pan... bet... dabar stengiuosi mokintis paskui save susitvarkyt, o kas ne mano - dėl to nervų negadint. aišku, būna, kad pratrūkstu, aišku, būna, kad nesusitvarkau (dabar kambaryje irgi jovalas, bet popierius tvarkytis - atsakingas darbas - paskui jų greitai prireiks), tačiau stengiuosi taupyt savo nervus - jų kiekis ribotas. o jei kas nors man laaaabai trukdo, o ne mano jovalas, tai... na, nešvarios brolio lėkštės atsiduria jo lovoje, visi namai būna iškabinėti rašteliais "šaukšteliai, aš jūsų pasiilgau, grįžkite", švarūs skalbiniai, kurių nesugeba susirinkt pats brolis atsiduria ant jo kompo klaviatūros ir panašiai... taip ir auklėjamės namie :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 12th, 2010, 4:55 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Atleisk, tavo labai geras būdas auklėti netvarkėlius :liuks:
Aš elgiuosi taip pat - veikia 100% :blackmetal:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 16th, 2010, 4:05 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Atleisk rašė:
kas primėtė, tas tegul ir tvarko. anksčiau ir aš nervindavausi, kai namie išmėtyti rūbai, neplauti indai, grindys kaip pliažas, pilnas smėlio ir t.t. ir pan... bet... dabar stengiuosi mokintis paskui save susitvarkyt, o kas ne mano - dėl to nervų negadint. aišku, būna, kad pratrūkstu, aišku, būna, kad nesusitvarkau (dabar kambaryje irgi jovalas, bet popierius tvarkytis - atsakingas darbas - paskui jų greitai prireiks), tačiau stengiuosi taupyt savo nervus - jų kiekis ribotas. o jei kas nors man laaaabai trukdo, o ne mano jovalas, tai... na, nešvarios brolio lėkštės atsiduria jo lovoje, visi namai būna iškabinėti rašteliais "šaukšteliai, aš jūsų pasiilgau, grįžkite", švarūs skalbiniai, kurių nesugeba susirinkt pats brolis atsiduria ant jo kompo klaviatūros ir panašiai... taip ir auklėjamės namie :)

Aš tai turbūt išsigąsčiau žiauraus keršto :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 19th, 2010, 9:50 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Silverblade rašė:
Atleisk rašė:

Aš tai turbūt išsigąsčiau žiauraus keršto :D

todėl savo nešvarius indus laikyk savo lovoj :P

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 19th, 2010, 10:58 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Chi... Atleisk, gerai, kai Tavo broliukas tik vienas... Aš bandžius panašius metodus, tai po to rasdavau savo kambario durų rankeną apteptą dantų pasta, o ant tako pastatytas knygų lentynas, patį kambarį privytą siūlų, kaip voratinklių, bei kokį nors šmaikštų raštelį, parašytą su klaidomis... :badday: Va tada dar turėdavau eiti ir pati brolių prašyti, kad padėtų susitvarkyti, nes aš viena nesutampyčiau tų knygų lentynų, kurias jie tikriausiai ne tik visi 5, bet dar ir su draugų pagalba pristatydavo...
...Nors iš tikro tai greitai spėju pasiilgti tokių jų nesąmonių... :love: Iš pradžių tikrai sunervina, bet paskui būna miela kartu tvarkyti...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 19th, 2010, 11:07 pm 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Vau, Okultiste, esi iš 6 vaikų šeimynos? Nuostabu :) Palaiminti tėvai :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 22nd, 2010, 9:40 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
OKULTISTE rašė:
Chi... Atleisk, gerai, kai Tavo broliukas tik vienas... Aš bandžius panašius metodus, tai po to rasdavau savo kambario durų rankeną apteptą dantų pasta, o ant tako pastatytas knygų lentynas, patį kambarį privytą siūlų, kaip voratinklių, bei kokį nors šmaikštų raštelį, parašytą su klaidomis... :badday: Va tada dar turėdavau eiti ir pati brolių prašyti, kad padėtų susitvarkyti, nes aš viena nesutampyčiau tų knygų lentynų, kurias jie tikriausiai ne tik visi 5, bet dar ir su draugų pagalba pristatydavo...
...Nors iš tikro tai greitai spėju pasiilgti tokių jų nesąmonių... :love: Iš pradžių tikrai sunervina, bet paskui būna miela kartu tvarkyti...

Įrašyk juos į mūsų armiją, drausmės išmokysime :D

O rimtai, tai kai tie 5 neklaužados užaugs, vargo nematysi - apgins nuo bet kokių pavojų :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 22nd, 2010, 9:17 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Tai jau ir dabar abiem šių žodžių prasmėm - "Ant rankų nešioja"... :love:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 22nd, 2010, 9:43 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
kaip palaiminta negimdziusi, bet turinti vaiku :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gruodis 5th, 2010, 6:10 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
-----
Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: