Dabar yra Rugpjūtis 7th, 2020, 12:49 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 97 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas

Pranešimo tema: Re: Kritika ir savikritika. Ir vėl majesty
StandartinėParašytas: Kovas 11th, 2010, 8:56 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
ok jei šis žodis ( fanatiška) gasdina , tai vadinkite mane degančia :D

Cituoti:
O fanatizmas bet kokia forma yra blogas, nes tada žmogus gyvena savo fanatizmo šviesoje ir nebemato tikrosios tiesos

degančiai karštai ieškau Dievo ir ne bet kokio , o gyvo realaus, tokio koks aparšytas biblijoj ir St ir ypač NT Jėzuje ir jo mokinių veikloje t.y. tokioje šviesoje ir padelkų bei alternatyvų man nereikia . ačiū jau nenoriu ; o gal kad toks Jis yra netikra tiesa? tipo melas ar metaforšika/simboliška ?ir kokia tada tikroji tiesa ?

Paskutinį kartą redagavo majesty Kovas 11th, 2010, 9:04 pm. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 11th, 2010, 9:00 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
majesty rašė:
ok jei šis žodis ( fanatiška) gasdina , tai vadinkite mane degančia :D

Jis negąsdina, tiesiog mano manymu labai gerai tave apibrėžia ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 12th, 2010, 10:24 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
mano nuomone, diskusijose majesty dažnai pamiršta laisvą valią... taip taip, tą pačią, duotą iš viršaus. ką turiu omenyje taip sakydama? labai gražu ir sveikintina, jei Dievulis iš dangaus nušvitimą davė ir juo vadovaudamasi ji eina į priekį, bet nepamirškime, kad žmogus nėra Dievo marionetė, o žmogus, turintis laisvą valią, kuria gali (turbūt ir privalo) naudotis - tvarkytis su tuo, kas duota iš Dangaus. tik nuo žmogaus priklauso, kaip jis priims tą dovaną, kad ji netaptų prakeiksmu, tik nuo jo priklauso, kaip jis ja naudosis... kolkas vaizdas toks, kad naudojamasi pačia brutaliausia forma - pirštų kišimu po šonkauliais...

čia galbūt netik majesty prikišimas, tačiau ne vienam forumiečiui... pamirštama, jog gerus darbus daro žmogus, tegul ir įkvėptas geros dvasios, tačiau žmogus, kuris gali paklusti įkvėpimui, o gali ir ne... ir vis iš galvos neišeina posakis "gerais norais kelias ir pragaran grįstas"... reiktų gerai susimąstyti, ar tikrai tie geri darbai (tegul ir Motinos Teresės lygio) yra bendro gėrio siekimas... tam ir duotas žmogui kritiškas protas, kad naudotųsi juo, o ne tik vietą galvoj užimtų ir skersvėjo nebūtų...

insanity nurodytas filmukas - liuks... :liuks:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 12th, 2010, 12:19 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Sutinku su Atleisk. Bet vistiek netoleruoju kai visokiausi iliuminatai pradeda varyt savo demagogijas. Nežinau kokia majesty yra realiame gyvenime, bet virtualiame tai paprasčiausia nesugebanti išgyti nuo nuoskaudos intrigantė. Sakėsi buvus katalikė, tai turbūt su dideliais trenksmais iš ten išėjo, nes kai žmogus palieki ką ramybėje, taip pagiežingai nekalbi ;)
mokomės pakantumo...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 12th, 2010, 2:31 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
ar žinote, jog kai Bažnyčioje ar bendruomenėje atsiranda vienas "šventasis", kitus bendruomenės narius Vatikanas automatiškai kanonizuoja ir paskelbia kankiniais? :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 12th, 2010, 8:01 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
saikas rašė:
Nežinau kokia majesty yra realiame gyvenime, bet virtualiame tai paprasčiausia nesugebanti išgyti nuo nuoskaudos intrigantė. Sakėsi buvus katalikė, tai turbūt su dideliais trenksmais iš ten išėjo, nes kai žmogus palieki ką ramybėje, taip pagiežingai nekalbi ;)
mokomės pakantumo...

vat ir nepataikei , nei kad intrigantė , nei kad su treksmu išėjau ; išėjau tyliai nė žodžio netarus , o mylimas gerbiamas kunigas/klebonas , matyt, suprato mane su vyru , nes nesakė nė žodžio neįkalbinėjo ir nepaklausė kodėl kur kada ( nors minimaliai žinojo, mat kitas kunigas pasakė , kuris kartu dirba ) , o kai buvom keletą k. užėję po kurio laiko , tik akim pasveikindavo ir , manau, jis suprato ( mat pradžioj eidavom į ten ir į ten, ten pašlovinam , pasiklausom ir varom į vakaro mišias mūsų bažnyčioj kurią lankėm ilgą laiką ir mums viskas buvo ok ir komuniją priimdavom nematėm problem jokių ir nežinojom kad tokios yra kad kažką netaip galim daryt , kol nepradėjo lysti kai kurie nemalonus dalykais klausimai ir atsakymai į juos prasti) ; daugmaž taip
svarbiausi iš tų klausimų yra čia, kalba apie tai pamoksle ( kam idomu)
http://video.mail.ru/mail/nina7372009.59/297/383.html

kas dar? :)
Cituoti:
ar žinote, jog kai Bažnyčioje ar bendruomenėje atsiranda vienas "šventasis", kitus bendruomenės narius Vatikanas automatiškai kanonizuoja ir paskelbia kankiniais? :mrgreen:

špyga taukuota :mrgreen:
šiaip aš ir esu šventoji tik ne kabutėse ( kaip beje ir tu , jei save pašventei Dievui ir esi Jo vaikas)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 13th, 2010, 9:30 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
majesty, tavo nuoširdumu tikiu tiek, kiek tikėjau savo nuoširdumu, kai eidavau į katalikų susirinkimus ir parapijas vien tam, kad kažkaip juos išviliočiau palikti katalikybę. Buvęs alkoholikas kitą alkoholiką perpranta kaip mat. Tos pačios frazės, tie patys metodai, ta pati motyvacija. Ir tas pats įsitikinimas, kad visa katalikybės sistema (didelė dalis doktrinų, papročiai, struktūra) yra šėtono pinklės.

Tad tu nuoširdi, bet tik ne teologinėse temose. Todėl tave nuo jų ir reikėtų atjungti.

Problema ta, kad tokiam "nuoširdumui" čia ne vieta. Na ir kam įtikinėti žvejus, kad medžioklė - geriau, kam įtikinėti šachmatininkus, kad kortomis žaisti smagiau. Kam ekumeniniame forume reikšti tokias nuostatas, kurios visiškai pamina visus ekumenizmo principus?

Ar bent supranti, kad pažeidi forumo taisykles? :neutral:
Ar supranti, kad kiti tvardomės, kad tau neatsakyti tuo pačiu?
Ar supranti, kad dėl tokių dalykų forumas virsta peštynių vieta?
Ar supranti, kad nenorime, jog forumas virstų peštynių vieta?

Tikiuosi atsakymų į šiuos klausimus :).

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 13th, 2010, 10:15 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
nu neturėjau tokių minčių ateiti ir vesti iš parapijų :) ; šiaip tai net neturiu kur vesti jei apie bendruomenes kalbėt , o vesti jei vesti tai tik pas gyvą Dievą ir tai neturiu tam dar moralines ar kokios ten teisės , nes aš dar pati Jo ieškau t.y. noriu /laukiu siekiu tikro susitikimo ir atėjau tokia , bet užtat jau žinau ko noriu :) ir dar tikėjausi atėjus labiau rasti susitikusiųjų ir išgirsti kaip , o ne aiškinti
taip viską suprantu :)
sutinku, kad peštinių vieta nereikia paversti šio forumo, bet visvien neišvengsi to, kad kažkam gali užlipt ant mazolio ir tas gali kibti į atlapus

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 13th, 2010, 10:30 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Majesty, užduosiu tau klausimą:
Ar žmogus neesantis bendruomenėje turi teisę vadintis krikščionimi ir taip neišgyvenantis bedrystės?

Beprasmių kovų išvengti galima. Tereikia atsiminti jog tavo laisva valia pasibaigia ten kur prasideda kito laisva valia.
Šiuo atveju galėtum mažiau reikštis ir apie teologiją nediskutuoti. Taip pati ugdysi savo valią ir kitas krikščioniškas dorybes, bei nepapiktinsi tų kurie tavimi jau pasipiktino, bei naujai prisijungusių narių.

Nes mane tavo teiginiai tik atgraso nuo dalyvavimo forume (kaip ir beje kai kuriuos kitus asmenis kurie skurndėsi).
Kaip ten parašyta? Kas nestato tas griauna???

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 15th, 2010, 9:12 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
majesty rašė:
sutinku, kad peštinių vieta nereikia paversti šio forumo, bet visvien neišvengsi to, kad kažkam gali užlipt ant mazolio ir tas gali kibti į atlapus

Taip. Šiame forume katalikai stengiasi nelipti protestantams ant mazolių, protestantai stengiasi nelipti katalikams. Ieškome rasto savosiose akyse, ne krislo kitų akyse. Sau irgi vienodai taikau ;)

Man atrodo aš per ilgai užsibuvau trolyne. Gal ir kiti taip jaučiatės? Tad gal draugiškai eikime iš čia.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 15th, 2010, 9:26 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
O gal vietoj to, kad stengtis nelipt vieni kitiems ant mazolių, pradėkim gydytis tuos mazolius? Svarbu, kad kiekvienas savo gydytumėm, o ne svetimus :!:
Nes kitaip neišspendžiam problemų, bet atidedam jas vėliasniam laikui, kuris vistiek anksčiau, ar vėliau ateis :?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 15th, 2010, 3:44 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
tame ir bėda, kas vienam mozolis tas kitam sveika vieta. Nesame kiekvienas atsakingas už savo bažnyčios klaidas ir tradicijas, mes jas paveldėjome todėl jos ir tapo mūsų. nepažįstu nė vieno kuris gyveno nuo pat krikščionybės pradžios ir kūrė šias tradicijas už kurias darbar yra svaidomasi "kaltinimais", t.y. aš nepadariau taip kad popiežius nešiotų vienokę ar kitokią kepurę, todėl nesijaučiu kad man reikėtų dėl to teisintis. Koks protestantas nėra asmeniškai atsakingas už Reformą. bet esu katalikas o jis protestantas, todėl jei kas pradeda varyt ant mano ar jo bažnyčios papročių, aš tiek jis ginsime tuos papročius. Kaip kad kiekvienas gintume savo tėvynę....
Tad galime tik savo širdyje giliau atsiduoti artimo ir Dievo meilei, o tradicijų mes nepakeisim, tad nereikia šito mozolio trinti ;)

Sutinku su Silveriu, užsisėdėjom čia trolyne :) tikiuosi kad visi padarėme išvadas ir kad nebereikės sugrįžti prie šios ar panašios temos :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 15th, 2010, 6:22 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
saikas rašė:
tame ir bėda, kas vienam mozolis tas kitam sveika vieta. Nesame kiekvienas atsakingas už savo bažnyčios klaidas ir tradicijas, mes jas paveldėjome todėl jos ir tapo mūsų. nepažįstu nė vieno kuris gyveno nuo pat krikščionybės pradžios ir kūrė šias tradicijas už kurias darbar yra svaidomasi "kaltinimais", t.y. aš nepadariau taip kad popiežius nešiotų vienokę ar kitokią kepurę, todėl nesijaučiu kad man reikėtų dėl to teisintis. Koks protestantas nėra asmeniškai atsakingas už Reformą. bet esu katalikas o jis protestantas, todėl jei kas pradeda varyt ant mano ar jo bažnyčios papročių, aš tiek jis ginsime tuos papročius. Kaip kad kiekvienas gintume savo tėvynę....
Tad galime tik savo širdyje giliau atsiduoti artimo ir Dievo meilei, o tradicijų mes nepakeisim, tad nereikia šito mozolio trinti ;)

Sutinku su Silveriu, užsisėdėjom čia trolyne :) tikiuosi kad visi padarėme išvadas ir kad nebereikės sugrįžti prie šios ar panašios temos :roll:

matai, aš tų papročių ar tradicijų netapatinu su Dievu , su gyvu Juo užtat man tradicijos antraeilis ir išvis momentais nieko nereiškiantis Dievo klausime dalykas ; t.y. bažnyčios papročiai gal ir geras dalykas , bet tai dar ne pats Dievas ;
mano nuomone tokia , kad tėvai nepaliko - neperdavė mums gyvo Dievo t.y. nieko vertingo , ką reiktų ginti kaip tėvynę, kaip sakai,..nėra ką ginti ; paliko /perdavė gražias tradicijas , paprotį, pasakojimus - kultūrinį istorinį paveldą ; galit nesutikti ir pykti , bet rašau ką matau ir kaip manau ;
Cituoti:
mes jas paveldėjome todėl jos ir tapo mūsų

noriu priimu ,tada tampa manu , jei nea tai nea, nors ir paveldėjau gyvendama šioje žemėje , tautoje, šeimoje , niekas priverst ir primest negali ;
vat

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 15th, 2010, 9:14 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
majesty rašė:
bažnyčios papročiai gal ir geras dalykas , bet tai dar ne pats Dievas ;
mano nuomone tokia , kad tėvai nepaliko - neperdavė mums gyvo Dievo t.y. nieko vertingo , ką reiktų ginti kaip tėvynę, kaip sakai,..nėra ką ginti ; paliko /perdavė gražias tradicijas , paprotį, pasakojimus - kultūrinį istorinį paveldą ; galit nesutikti ir pykti , bet rašau ką matau ir kaip manau

Sutinku. Tradicijas verta ginti tik jei jos prasmingos ar gražios. Tradicijos nėra Dievas. Tad tai nėra esminis klausimas. O su 676 sutinku dėl mazolių :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 22nd, 2010, 12:03 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
problemu nebutu, jei ieskotume ne skirtumu, o panasumu. del skirtumu mes patys pasirinkome kokioje baznycioje buti, o kriterijai, kuriais vadovaujames kai sprendziame ar leistis i kalbas su tikinciuoju, tai yra, kokia biblija jis skaito, ar pripazysta Jezu esant Dievo sunu.
Visa kita yra neesme.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 97 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: