Dabar yra Rugpjūtis 7th, 2020, 12:08 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 97 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Pranešimo tema: Re: Kritika ir savikritika. Ir vėl majesty
StandartinėParašytas: Kovas 22nd, 2010, 12:07 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
pritariu dolic, svarbu kad šiame forume mus vienija Jėzus. Jame mokomės pažinti brolius ir seseris.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 22nd, 2010, 9:35 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
dolic rašė:
problemu nebutu, jei ieskotume ne skirtumu, o panasumu. del skirtumu mes patys pasirinkome kokioje baznycioje buti, o kriterijai, kuriais vadovaujames kai sprendziame ar leistis i kalbas su tikinciuoju, tai yra, kokia biblija jis skaito, ar pripazysta Jezu esant Dievo sunu.
Visa kita yra neesme.

nemanai, kad tai gali būti tau , mums neesmė , o Dievui ir esmė t.y. pakankama svarbu ?:)
juk mūsų mintys ne Jo mintys ;
pateiksiu pavyzduką ; kodėl Paulius ir kiti apaštalai sujudo, kai bažnyčiose kilo sambruzdis , nes xebra ėmė svarstyti apsipjaustyt ar nea ? mmm? juk bendruomenės nariai išpažino vieną ir tapatį Kristų Dievo sūnų , buvo mokomi to paties Pauliaus atnešto mokymo ir t.t. ; tai kam tas apaštalų susirūpinimas , skubėjimas taisyt situaciją , jei kitka neesmė apart to, kad į vieną ir tą patį Jėzų tikima ?mmm?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 22nd, 2010, 10:11 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Na jei pastebėjai tai dalis mokinių kurie ginčiojsi dėl apipjaustymo buvo pamokyti Petro ;)
Ir galų gale kas pabaigoje įvyksta? Krikščionys nebėra apipjaustomi. bažnyčia nuo pat pradžios siekia vienumo, o ne skaldymo, kokiu tu užsiimi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 22nd, 2010, 10:31 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Gal 2,4 Tačiau netikriems broliams, paslapčia įslinkusiems iššnipinėti mūsų laisvę, kurią turime Kristuje Jėzuje, ir norėjusiems mus pavergti,
minimi kaipo apsimetėliai
ne vienumo , pirmiausia, siekiama šioje situacijoje , o kad nepadaryt klaidos , o tiksliau, kad neprarast malones jos neišsižadėt palendant po Įstatymu; prašom neklaidint
taip pat ir nevadint manęs skaldytoja; pirmiausia paklausk pas Dievą ar aš skaldau ar esu neteisi , o tada gali ir apkaltint viešai mane tuo, jei turėsi tam poreikį , paskatinimą ;
ačiū

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 22nd, 2010, 10:40 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
majesty rašė:
ne vienumo , pirmiausia, siekiama šioje situacijoje , o kad nepadaryt klaidos , o tiksliau, kad neprarast malones jos neišsižadėt palendant po Įstatymu; prašom neklaidint
taip pat ir nevadint manęs skaldytoja; pirmiausia paklausk pas Dievą ar aš skaldau ar esu neteisi , o tada gali ir apkaltint viešai mane tuo, jei turėsi tam poreikį , paskatinimą ;
ačiū

o tu kasdien dialogus su ponu Dievu turi?
žinai, yra pasakymas, kad jei tu šneki su Dievu - tai malda, o jei Dievas su tavimi - tai šizofrenija...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 22nd, 2010, 10:44 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
be abejo žinau :)
taip kasdien mažiau daugiau kalbu su Tėvu , na ir turiu apreiškimų ir netik asmeniškai , bet ir per kitus brolius būna;
o tu ką nesikalbi ? nea? nenuostabu juk tau jis dar tik ponas Dievas

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 22nd, 2010, 10:50 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
majesty rašė:
ačiū

Na čia ir pono Dievo trukdyti nereikia, kad pamaytum tavo darbus :D
Galime čia dangstytis Dievuliu, sakyti, oi koks aš nelaimingas kad manęs nesupranta, juk aš Dievo darbus vykdau, esu išrinktasis, bet Dievas juk nei vienos bažnyčios š...dais nedrabsto, visus myli, o tau va katalikai stabmeldžiai, protestantai su ortodoksais dar kokių tai kitokių velnių priėdę.
Žinai, kaip sakoma? Kai visi aplink durni, pasižiūrėk ar neesi kambaryje su minkštomis sienomis.
nepyk, bet man jau nervai nebelaiko skaityti kaip tau viskas neįtinka. Nemoki gražiai diskutuoti tai nediskutuok, o jei nori išmokti, tai pasistenk savo 'pranašiškos misijos" nebukti visiems kam tik gali, nes vistiek dalis forumiečių tavo pasisakymų jau nebeskaito.

beje mane taip pat nervina tavo pasisakymai, nors kaip prieš žmogų nieko blogo neturiu, tik laikau netinkamu tavo požiūrį kuris tikrai skaldo bendirją.

Cituoti:
nenuostabu juk tau jis dar tik ponas Dievas

na va ir vėl puoli nepasiaiškinusi. Paskaityk senas maldaknyges. Ponas Dievas senose maldaknygėse, reiškia tą patį ką dabar reiškia Viešpats Dievas. Na ir iš to tada išpaluakia, jog tau Dievas nėra Viešpats. Labai liūdna tada :)
Kaip tau patinka toks sofizmas majesty stiliuje? ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 22nd, 2010, 11:27 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
insanity, aš nevadinu savęs nelaiminga, jei manęs nesupranta ar panašiai ; neieškau aš pripažinimo ir garbės tarp žmonių , Jėzus juk taip mokė ania , o ir įspėjo, kad bus varomi jo mokiniai, kaip ir Jis pats kadaise, o ir nusuprastas buvo daugelio net mokiniai atsitraukė ; tad kokias pretenzijas tada aš galiu reikšti?; na neskaito tai neskaito, ok
kai mane puola to nematai, o kad aš "puolu" pastebi iškart
nebuvo čia puolimas, turėjau omeny asmeninį ryšį , o ne terminologiją ir jei toks būtų tokio klausimo Atleisk nebūtų ,greičiausiai, uždavus ; beto juntama ironijos gaidelė

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 23rd, 2010, 7:52 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
na va ir vėl sugadinai man dieną :toilet:

majesty rašė:
insanity, aš nevadinu savęs nelaiminga, jei manęs nesupranta ar panašiai ; neieškau aš pripažinimo ir garbės tarp žmonių , Jėzus juk taip mokė ania , o ir įspėjo, kad bus varomi jo mokiniai, kaip ir Jis pats kadaise, o ir nusuprastas buvo daugelio net mokiniai atsitraukė ; tad kokias pretenzijas tada aš galiu reikšti?; na neskaito tai neskaito, ok
kai mane puola to nematai, o kad aš "puolu" pastebi iškart

Visų pirma kaip tu gali vadintis Kristaus mokine jei atsisakei priklausomybės bažnyčiai? (na čia aš kalbu apie bažnyčią kaip Mistinį Kristaus kūną, o ne denominaciją). Aš tikrai nesuprantu kaip žmogus atsisakantis bendrystės ir taip neatspindėdamas Trejybės paveikslo, drįsta sakyti kad yra Kristaus mokinys. Aš labai rimtai noriu gauti atsakymą į šį klausimą.
Antra, mes visi esame Kristaus mokiniai. Tad dabar visi turime jaustis persekiojami? :)
Trečia: kodėl taikai dvigubus standartus? Katalikus vadinasi persekioti galima, nes panelė Rebeka prirašė marazmų, Šapavalovas pastūmė ir majesty patikėjo? Tau ir buvo uždrausta dalyvauti teologinėse temose būtent todėl kad tendencingai persekioji vieną Kristaus kūno narį. Mes tau bandėme broliškai pasakyti, kad nusiramintum, tu neklausiai, bandėme pabarti, tau nė motais. Belieka imtis griežtų priemonių ir rėžti viską į akis, kaip tai bebūtų tų grubu ir nesinorėtų to dalyti. :pasiruoses:
Ketvirta: Sakai nesiskundi??? Tai kodėl visa ši didkusija verda apie tai kokia tu nelaiminga? Mano manymu tiesiog dangstaisi už biblinių pasakojimų, bandydama nuslėpti savo problemas.

Cituoti:
nebuvo čia puolimas, turėjau omeny asmeninį ryšį , o ne terminologiją ir jei toks būtų tokio klausimo Atleisk nebūtų ,greičiausiai, uždavus ; beto juntama ironijos gaidelė

Kaip tu gali spręsti apie žmogaus asmeninį ryšį su Dievu, jei to žmogaus net nematei??? vat šito tai tikrai nesuprantu. Ar tik tas asmeninis ryšys su Dievu neturėtų b9ti vadinamas "majesty manymas jog ji vienintelė žino kaip reikia su Dievu bendrauti" :luztu:
Nenorėk kad aš pradėčiau apie tavo asmeninį ryšį su Dievu kalbėti :twisted:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 23rd, 2010, 10:41 am 
Šviesos riteris
Vartotojo avataras
Šviesos riteris
Atsijungęs
...

Paskutinį kartą redagavo Institutas Sausis 18th, 2011, 2:13 am. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 23rd, 2010, 11:40 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Institutas rašė:
Nesuprantu kuo majesty rūstina šį forumą, manau ji bando pradėti konstruktyvias diskusijas. Matau jos postuose smalsumą ir norą išsiaiškinti, o ne kriminalistinio tyrimo reikalaujantį puolimą.
Pagirtinas noras išsiaiškinti ir išanalizuoti. Toks ir turėtų būti mokinys, o ne vaizduojantis visažinį fariziejų. Ar ne?

Nemanau kad ji nori aiškinti kas ir kaip katalikų bažnyčioje, juk ji pati buvus katalikė.... jai darar labiau rūpi pirštais badytis :( labai gaila :(

O dėl trajybės, gali užvest temą teologinėms temoms skirtame skyrelyje ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 23rd, 2010, 12:01 pm 
Šviesos riteris
Vartotojo avataras
Šviesos riteris
Atsijungęs
...

Paskutinį kartą redagavo Institutas Sausis 18th, 2011, 2:12 am. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 23rd, 2010, 12:36 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Cituoti:
bet Dievas juk nei vienos bažnyčios š...dais nedrabsto, visus myli, o tau va katalikai stabmeldžiai, protestantai su ortodoksais dar kokių tai kitokių velnių priėdę
tu neteisingai supranti, aš ne š drabstau, o atskleidžiu , parodau ir netik sau bet ir jum ir skatinu kartu mąstyti , daryti kažkokias išvadas priimti ar atmesti , taisyti jei reikia ir atgailauti net ; ir tai didelis skirtumas
kas dėl Jėzaus
Sakai, Jėzus myli, taip myli, bet nereiškia , kad jis tik pagal plauką glosto ir nekaltina ( gerąja šio žodžio prasme t.y. ne pasmerkimui) - nebara, nesudrausmina, neatskleidžia , neatidengia pataisymui ir tai nėra sh pilimas ; o jei dabar tiesiogiai Jis nekalba, nes dabar danguose yra , tai irgi nereiškia, kad Dievui viskas ok , patinka ;
( čia dauguma yra jauni žmonės, kas yra ateitis bažnyčios ir kokia ji bus daug kame yra tokių rankose .)

pvz. prisiminkime kaip Jėzus būdamas žemėj pavadindavo šventyklos -bažnyčios( beje pats pripažino ją kaip ir savo pavadindamas savoTėvo namais )net auksčiausius tarnus , mokytojus , narius kaip šnekėdavo su jais ; jų adresų iš Jėzaus lūpų skambėdavo ir tokie epitetai, išsireiškimai : balinti kapai, veidmainiai, Velnio vaikai , negeras raugas , žudikai , netikinti karta, silpnatikiai ir pan. ; vaje kaip Jis taip negražiai gali? Pasirodo gali;
ar tai sh drabstymas?
ok , tarkim, tada buvo kiek kitokia situacija, o po priskėlimo ir įžengimo dangun yra kiek kitaip su bažnyčiom, nes šios įkurtos Jo paties ir yra Jo mistinis kūnas ; tad gal Jėzus Viešpats ir elgiasi jau kitaip ir nekaltina ir viskas Dievui iš esmės tinka ? ; prisiminkime pvz. Sardų ir Laodikijos bažnyčias iš Apreiškimo Jonui :
Cituoti:
Apr3,1-3,4'Sardų bažnyčios angelui rašyk: 'Tai sako Tas, kuris turi septynias Dievo Dvasias ir septynias žvaigždes. Aš žinau tavo darbus: tave vadina gyvu, o tu esi miręs. Budėk ir stiprink, kas dar yra ir merdi! Aš neradau tavo darbų, kurie būtų pabaigti Dievo akivaizdoje. Todėl prisimink, kaip priėmei ir išgirdai; laikykis to ir atgailauk! Jeigu nebudėsi, ateisiu kaip vagis, ir nežinosi, kurią valandą tave užklupsiu. Vis dėlto tu Sarduose turi keletą vardų, kurie nesutepė savo drabužių. Jie vaikščios su manimi, apsirengę baltai, nes jie to verti.

Cituoti:
Apr 3,14-3,19'Laodikėjos bažnyčios angelui rašyk: Tai skelbia Amen, ištikimasis ir tikrasis Liudytojas, Dievo kūrinijos pradžia. Žinau tavo darbus, jog esi nei šaltas, nei karštas. O, kad būtum arba šaltas, arba karštas! Bet kadangi esi drungnas ir nei karštas, nei šaltas, Aš išspjausiu tave iš savo burnos. Tu gi sakai: 'Aš esu turtingas ir pralobęs, ir nieko man nebereikia', - o nežinai, kad esi skurdžius, apgailėtinas, beturtis, aklas ir nuogas. Aš tau patariu pirkti iš manęs išgryninto ugnyje aukso, kad pralobtum, baltus drabužius, kad apsirengtum ir nebūtų matoma tavo nuogumo gėda, ir tepalo pasitepti akims, kad praregėtum.
Tuos, kuriuos myliu, Aš baru ir drausminu; būk tad uolus ir atgailauk!

hmm, Ir čia pasirodo gali kaltinti ir dabar ir tai ne š pilimas ;
..............................
insanity rašė:
na va ir vėl sugadinai man dieną :toilet:

atsiprašau, bet tikrai neverta taip reaguot

Cituoti:
Visų pirma kaip tu gali vadintis Kristaus mokine jei atsisakei priklausomybės bažnyčiai? (na čia aš kalbu apie bažnyčią kaip Mistinį Kristaus kūną, o ne denominaciją). Aš tikrai nesuprantu kaip žmogus atsisakantis bendrystės ir taip neatspindėdamas Trejybės paveikslo, drįsta sakyti kad yra Kristaus mokinys. Aš labai rimtai noriu gauti atsakymą į šį klausimą.

jei aš dabar nepriklausau jokiai konkrečiai denominacijai tai dar nereiškia , kad atsiskyriau nuo mistinio JĖzaus kūno, ar tu manai kad mistinį Jėzaus kūną sudaro tik denominacijos t.y. bendruomenės , o atskirai žmonės jau nea?
Cituoti:
Antra, mes visi esame Kristaus mokiniai. Tad dabar visi turime jaustis persekiojami? :)

Jn 15.20Jei persekiojo mane, tai ir jus persekios

Ir visi, kurie trokšta maldingai gyventi Kristuje Jėzuje, bus persekiojami" (2 Tim 3, 12).

dar yra vieta tik neradau, kur sakoma , kad persekiojami bus , kurie neša Jo Žodį ;

ir "Palaiminti esate, kai žmonės nekenčia, atstumia, niekina ir atmeta kaip blogą jūsų vardą dėl Žmogaus Sūnaus. Džiaukitės tą dieną ir linksminkitės, nes jūsų laukia gausus atlygis danguje. Juk lygiai taip kadaise jų protėviai darė pranašams'', bet "vargas jums, kai visi žmonės jus giria, nes jų protėviai lygiai taip gyrė netikrus pranašus" (Lk 6, 22-23, 26).

Cituoti:
Trečia: kodėl taikai dvigubus standartus? Katalikus vadinasi persekioti galima, nes panelė Rebeka prirašė marazmų, Šapavalovas pastūmė ir majesty patikėjo?

Rebeka buvo tik tarpkitko ir žymiai vėliau , ji nesugrojo mano apsisprendimui išeiti iš katalikų bažnučios jokios rolės kaip ir Šapovalovas, kuris irgi buvo jau po ; beto Rebeką aš aptikau netyčia ir idomesnes vietas pacitavau , tikėdamasi , sulaukti paaiškinimo ar paneigimo ir pamiršau, o tu vis prisimeni ir linksniuoji ją , tarytum ji mano dvasinė vadovė būtų ir darytų man įtaką ;

Cituoti:
Tau ir buvo uždrausta dalyvauti teologinėse temose būtent todėl kad tendencingai persekioji vieną Kristaus kūno narį. Mes tau bandėme broliškai pasakyti, kad nusiramintum, tu neklausiai, bandėme pabarti, tau nė motais. Belieka imtis griežtų priemonių ir rėžti viską į akis, kaip tai bebūtų tų grubu ir nesinorėtų to dalyti. :pasiruoses:

čia tu, insanity , neteisus taip kaltindamas mane ; liepei nerašyt nekurt temų porą savaičių - nekūriau ; davei įspėjimą ir Silveris gražiai paprašė susilaikyt nuo diskusijų teologiniam subforume - aš tą ir darau ( gali pažiūrėt , kad nuo tada aš ten nerašau , o paskutinį antrąjį įspėjimą man davei ne už dalyvavimą teologiniame subforume , kaip buvau įspėta, o oftopikuose apie pasišventusiojo gyvenimą, kur parašiau , kad girdėjau tokį atvejį nemalonų susijusį su vienuolynais ir kad nėra ten viskas taip gražu idealu. ir ką neteisybę parašiau negaliu išsakyt kitokios nuomonės ? ; ir ar taip jau neklausau ?
Cituoti:
Ketvirta: Sakai nesiskundi??? Tai kodėl visa ši didkusija verda apie tai kokia tu nelaiminga? Mano manymu tiesiog dangstaisi už biblinių pasakojimų, bandydama nuslėpti savo problemas.
gal tau taip atrodo ir tiem, kurie taip matyt nori;

Cituoti:
Kaip tu gali spręsti apie žmogaus asmeninį ryšį su Dievu, jei to žmogaus net nematei??? vat šito tai tikrai nesuprantu. Ar tik tas asmeninis ryšys su Dievu neturėtų b9ti vadinamas "majesty manymas jog ji vienintelė žino kaip reikia su Dievu bendrauti" :luztu:
Nenorėk kad aš pradėčiau apie tavo asmeninį ryšį su Dievu kalbėti :twisted:

o kaip galėjo Atleisk?
šiaip tai aš nesprendžiau , koks Atleisk ryšys , o tik pastebėjau iš jos klausimo replikos mano atžvilgiu ir atsakydama į šį jos klausimą man ; o ar normaliai Atleisk nusprendė , kos tas ryšys mano su Dievu, tavo nuomone?mmm; taigi ne aš pradėjau , bet gali tęsti apie mano ryšį su Dievu, jei tik nori ;
beje anksčiau neparašiau , bet neįdėmiai , matyt, perskaitei , aš nepaneigiau , kad ponas Dievas yra Dievas , o pasakiau, kad dar tik ponas Dievas ( o ne, pirmiausia, Tėvas ) ;
taigi buvo replika į repliką ;
ačiū už dėmesį ir linkiu nesinervinti nei man nei kitiems , o supratimo;
p.s.:
saikai, aš jau anksčiau rašiau , kad ne špygom badyti yra mano motyvai , gal vėliau plačiau pabandysiu išdėstyt kaip kas ,; o Institutas iš esmės teisingai pastebėjo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 23rd, 2010, 3:57 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Majesty, nesiimk teisejo vaidmens šitame forume, nes teisti gali tik Dievas, kuris yra neklystantis. mes, žmonės, kiekvienas turime savo nuodėmių, gal pirmiau pasigilinkime i jas užuot teisę kitus. :badday:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 23rd, 2010, 4:02 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
dolic rašė:
Majesty, nesiimk teisejo vaidmens šitame forume, nes teisti gali tik Dievas, kuris yra neklystantis. mes, žmonės, kiekvienas turime savo nuodėmių, gal pirmiau pasigilinkime i jas užuot teisę kitus. :badday:

opiat dvatsatpiat :mrgreen:
..........
neaiškinsiu vėl , ką galim teist ko negalim, jei idomu pasiskaityk anksčiau rašiau ir su šv raštu gali sulygint ; jei tai vadini teisimu , kad aš čia užsiimu tik teisimu dėl teisimo :)
ir klausimas? kaip Dievas kalba su žmonėmis ? tiesiogiai, per angelus per pranašus per kitus žmones, per aplinką , ženklus ; o jei čia Dievas ir teisia , įdėjo man į širdį tai rašyt , skatint dialogui, analizei ir reformacijai ?mm :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 97 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: