Dabar yra Rugpjūtis 7th, 2020, 1:11 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 97 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Pranešimo tema: Re: Kritika ir savikritika. Ir vėl majesty
StandartinėParašytas: Kovas 23rd, 2010, 4:14 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Ką kristus sakė išvydęs, kaip Mariją Magdalietę žmonės bandė užmėtyti akmenimis? neturiu čia Šv rašto, negaliu tiksliai pacituoti, bet kažka panašaus i tai: KAS BE NUODĖMĖS, TEGU PIRMAS META Į JĄ AKMENĮ.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 23rd, 2010, 5:56 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
aš tik norėjau paklausti, koks santykis yra tavo su Dievu. kaip su Viešpačiu? kaip su kunigu (ui, atsiprašau - tau gi kunigų nereikia)? kaip su padruške? (gal kavos su sausainiais?)
sprendimo nebuvo - norėjau tavo atsakymą išgirsti, o tu net jo nesugebėjai pasakyti... eilinį kartą... o vat iš tokių dalykų jau galima tam tikrą nuomonę susidaryti. kaip ir iš tavo ardymosi čia :)
beje, kiek pamenu, praėjo tie laikai, kai krikščionis gyvūnams sušerdavo... o ir sekuliarus pasaulis nelabai persekioja krikščionis ir draudžia savo religiją išpažinti... bent jau Vakarų pasaulyje...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 23rd, 2010, 6:57 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Atleisk rašė:
aš tik norėjau paklausti, koks santykis yra tavo su Dievu. kaip su Viešpačiu? kaip su kunigu (ui, atsiprašau - tau gi kunigų nereikia)? kaip su padruške? (gal kavos su sausainiais?)
sprendimo nebuvo - norėjau tavo atsakymą išgirsti, o tu net jo nesugebėjai pasakyti... eilinį kartą... o vat iš tokių dalykų jau galima tam tikrą nuomonę susidaryti. kaip ir iš tavo ardymosi čia :)

gal užteks vaidint nieko dėta ar nuskriaustą ? ar su atmintim nelabai gerai ?
o gal dėl sesijos , dėl pervargimo ir nedamiegojimo, tada į pirmą sakinį nekreipk dėmesį ;

klausimas buvo visai kitoks; primenu, klausimas nuskabėjo taip:
Cituoti:
o tu kasdien dialogus su ponu Dievu turi?
žinai, yra pasakymas, kad jei tu šneki su Dievu - tai malda, o jei Dievas su tavimi - tai šizofrenija...

mano atsakymas :
Cituoti:
be abejo žinau :)
taip kasdien mažiau daugiau kalbu su Tėvu , na ir turiu apreiškimų ir netik asmeniškai , bet ir per kitus brolius būna;
o tu ką nesikalbi ? nea? nenuostabu juk tau jis dar tik ponas Dievas

tai kaip atsakiau ar nea į tavo klausimą tada ? ;

tai kaip išeina su tuo eiliniu ,o gal eilinį kartą tu (ir netik) neteisigai puoli/apkaltini mane mmm?
dar ne taip ardytumeisi( ką ir pati darai) , jei davestų va tokiais nepagrįstais ir melagingais šmeižiančiais tavo asmenį kaltinimais;
Cituoti:
beje, kiek pamenu, praėjo tie laikai, kai krikščionis gyvūnams sušerdavo... o ir sekuliarus pasaulis nelabai persekioja krikščionis ir draudžia savo religiją išpažinti... bent jau Vakarų pasaulyje...

persekioti galima tik fiziškai ar ribojant iššorinę laisvę?

p.s. gali skųstis insanity , uždės baną ir bus ramu - galėsit apie kerzus , knygutes , cepelinus , mocus , ramiai diskutuoti žaidimus žaisti ; (mat insanity sakė , kad vis kažkas jam skundžia mane , skundžiasi , kad piktinu ,erzinu idomu kas );

Paskutinį kartą redagavo majesty Kovas 23rd, 2010, 7:19 pm. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 23rd, 2010, 7:10 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
mea culpa - netaip klausimą suformulavau.
nevaidinu nekaltos ir niekuo dėtos.
turėti nuomonę apie žmogų iš tiek, kiek jį matai forume, nėra nuodėmė - kokie duomenys yra, tokie. ir tai nėra nuosprendis visam gyvenimui. tamsta irgi visus matai puolančius alkanus vilkus, o save persekiojamą kaip pirmąją krikščionę - nu(si)teisei? nežinau kaip tavoji nuomonė, bet manoji, atsiradus naujiems faktams/argumentams yra besikeičianti ir esu savo klaidas linkusi pripažinti (ne visas, ne visada, bet ir į šventuosius netaikau).
tačiau iš šitos temos ir ypatingai paskutinių pasisakymų, deja, mano nuomonė apie tave nelabai pasikeitė. iš kitos pusės - negi tai kam nors rūpi? :) nereikia taip jau labai susireikšminti.

sesija dar neprasidėjo. tada tikrai pasidarau labai bjauri ir paprastai dar neprasidėjus intensyviam mokymuisi ir/ar kartojimui įspėju visus, kam tai aktualu, jog būsiu ypatingai bjauri, o ir pati stengiuosi, kad nepratrūkčiau ar kad pasaulis mielesnis atrodytų. tai jau priklauso nuo manęs pačios kaip elgsiuos ir kaip vertinsiu kitus.

bet ši tema tikrai ne apie mane - vėl susireikšminti pradedu... baisu...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 23rd, 2010, 7:34 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Atleisk rašė:
mea culpa - netaip klausimą suformulavau.
nevaidinu nekaltos ir niekuo dėtos.

ok atleidžiu
Cituoti:
turėti nuomonę apie žmogų iš tiek, kiek jį matai forume, nėra nuodėmė - kokie duomenys yra, tokie. ir tai nėra nuosprendis visam gyvenimui.

sutinku
Cituoti:
tamsta irgi visus matai puolančius alkanus vilkus, o save persekiojamą kaip pirmąją krikščionę - nu(si)teisei?
nop ne visus ir nevisada , beto taip ne nematau, taip yra ; ir įrodo kad ir šis atsitikimas su klausimu apie Dievą , ir insanity su Dievu užsipuolė nepagrįstai ; panašių nesupratimų buvo nemažai ( kalbi viena kiti traktuoja visai kitaip ) ; jei atidžiai įsiskaitytum į kitus postus , pati pamatytum, bet žinau kad to nedarysi ir ar to reikia;
Cituoti:
nežinau kaip tavoji nuomonė, bet manoji, atsiradus naujiems faktams/argumentams yra besikeičianti ir esu savo klaidas linkusi pripažinti (ne visas, ne visada, bet ir į šventuosius netaikau).
mano irgi ne const :) nejau neįrodo kad ir tai:buvau katalikė dabar kitaip tai; o dėl šventumo - jei tiki Į Jėzų kaip Viešpatį savo ir prisikėlusį -esi Dievo vaikas ,vadinasi , tu jau esi šventoji ( nes Dievas tavo Tėvas- šventas ) , bet ir toliau gyvendama čia turi šventėti ;:)
ok sekmės sesijoj ir nesinervinkim

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 23rd, 2010, 9:14 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
majesty, užteks teisintis. Priimk kritiką kurią reikalauji kad ir kiti priimtų ir viskas, nes tavęs niekas nepuola, tik prašome laikytis forumo taisyklių ir pagarbos.
Tuo šią temą laikykime baigtą. Visi sekantys pranešimai apie tai kaip tave neteisingai apkaltino ir pan. bus trinami, nes tema jau užsisuko ir sukasi ratais.
Taigi arba keičiame kryptį arba nebediskutuojame.
Kiekvienas pasidarys išvadas ir visi bus laimingi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 25th, 2010, 11:43 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Cituoti:
ir klausimas? kaip Dievas kalba su žmonėmis ? tiesiogiai, per angelus per pranašus per kitus žmones, per aplinką , ženklus ; o jei čia Dievas ir teisia , įdėjo man į širdį tai rašyt , skatint dialogui, analizei ir reformacijai ?mm
Taigi apie reformacija ir pakalbekime... :) Kas joje yra gero ir kas yra gero tradicijoje. Kas blogo pasimatys is palyginimo matyt.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 26th, 2010, 8:51 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
ok pakalbėkime; o pradžiai būtų idomu išgirst sąžiningus atsakymus ; ar tokia bažnyčią , kurią tu matai tau tinka? ar viskas tvarkoj? jei taip ar nea- tai kas?( pakomentuokit); ir kad būtų aikškiau ko klausiu, žemiau parašau kaipo paaiškinimą ;

pvz. aš bažnyčią suprantu kaip galingą organizmą, krikščionių visumą turinti tą patį tikslą , bet skirtingus talentus ir pan. , kurie sudaro Jėzaus kūną t.y. Jis - galva , o bažnyčia ( plačiąja prasme )- Jo kūnas . Kadangi žmonės tikintys - Jėzaus kūnas , kuris dabar yra žemėje , pagal idėja, šis turėtų daryt tą patį , ką Jėzus darė gyvendamas žemėje ir turėdamas savo žmogaus kūną ir dar daugiau bei dar galingiau ; t.y. kūnas turi funkcionuoti gerai ir daryti ką galvą liepia / nori ir tai, pagal idėją, turėtų atrodyt maždaug taip , ką /kaip Jėzus darė gyvendamas žemėje kūne ; ar taip yra?

kitas palyginimas Jėzus yra jaunikis, o bažnyčia - nuotaka ; Tėvas sugalvojo ir dabar yra ruošiama jaunikiui nuotaka ; kaip net šis gyvenimas rodo, kad dažnų dažniausiai nuotaka turi aitikt jaunikį ir atvirkščiai t.y. išsilavinęs , gražus vaikinas juk neims į žmonas sau kvailos, silpnos, neidomios ir baisios nuotakos .. ; vadinasi žvelgiant Į Jėzų galima įsivaizduot kokius standartus turi atitikti JO nuotaka - bažnyčia, kad ją galima būtų vadint Jėzaus vertos nuotakos vardu ; taigi ar ji tokia jau yra?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 26th, 2010, 2:21 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Sutinku, kad daug kas man mano baznycioje nepatinka. Taciau yra ir geru dalyku, kai gydomi ligoniai, luosi vaiksto ir akli praregi. Atsiskirti ir sakyti kad as esu geresnis uz ta ar ana pats lengviausias variantas. Visi esam zmones ir visi klystam. Kaip kazkas sake- kas is jusu be nuodemes- meskite i paleistuve akmeni. Gyvenu bendruomeneje ir turiu atleisti savo broliui septyniasdesimt septynis kartus per diena. Bandau keisti savo baznycia is vidaus, nes toks budas yra nors ir sunkesnis, bet man jis priimtinesnis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 26th, 2010, 2:37 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
kaip kad kažkas irgi yra pasakęs: Bažnyčiai (Kristaus Kūnui) reikalingi ne revoliucionieriai, o šventieji...

lengviau kritikuot nei prakaituot :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 26th, 2010, 2:48 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
buu rašė:
<...> Gyvenu bendruomeneje ir turiu atleisti savo broliui septyniasdesimt septynis kartus per diena. Bandau keisti savo baznycia is vidaus, nes toks budas yra nors ir sunkesnis, bet man jis priimtinesnis.

Labai teisingas mastymas :liuks:
Buvo laikas, kai aš taip pat norėjau pakeist savo bendruomenę, bet po to supratau, kad reikia ne bendruomenę keist, o keistis man pačiam :D
:panda:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 26th, 2010, 6:02 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
klausimas labiau ne apie atskiras bendruomenes- bažnyčias kaip kas jose , o apie Kristaus visą kūną , nuotaką t.y. visumą ; juk matom ne tik savo bendruomenes, matom ir daugiau , o ir tai, kaip 'stovi' ir funkcionuoja Bažnyčia( visa) pasaulyje ;
Cituoti:
lengviau kritikuot nei prakaituot :)

dar lengviau nieko negirdėt nieko nematyt ir nieko nesakyt ir tenkintis tuo kaip yra ;

Cituoti:
Taciau yra ir geru dalyku, kai gydomi ligoniai, luosi vaiksto ir akli praregi.

hmmm ir neretai tai būna? jei nepaslaptis, kokia bendruomenė?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 26th, 2010, 6:33 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
majesty rašė:

O tau ką, fokusai įrodo Dievo buvimą bendruomenėje? :luztu:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 26th, 2010, 7:37 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
insanity rašė:
majesty rašė:

O tau ką, fokusai įrodo Dievo buvimą bendruomenėje? :luztu:

fokusai nea, bet jei tai tikra , tai be abejonės įrodo Jo buvimą ten /toje veikloje /tarnavime, nes Dievas patvirtina tos bendruomenės/ žmonių/ ganytojo tinkamą tikėjimą , išpažinimą ,skelbimą, ir ypač- vaikščiojimą Jo takais t.y. Jo valios vykdymą ir daro Dievas dėl savo šlovės ir sūnaus vardo bei dėl sielų išgelbėjimo;
tai turi būti norma Bažnyčioje , o ne fokusais vadinama( pažiūrėkit į Jėzaus pavyzdį tarnavime ir bus aišku kokie mes ir bažnyčia turi būti) ;.
Cituoti:
Mk 16,17-18Ir kurie tikės, tuos lydės šie ženklai: mano vardu jie išvarinės demonus, kalbės naujomis kalbomis, ims plikomis rankomis gyvates ir, jei išgertų mirtinų nuodų, jiems nepakenks. Jie dės rankas ant ligonių, ir tie pasveiks'.

čia ką šiaip tik tarpkitko Jėzus sumalė ar visgi pasakė standartus ir siekiamybę? ; beto ir valdžią netyrom dvasiom ir t.t. Jis paliko savo mokiniams/Bažnyčiai , o valdžia reikškia ir įsipareigojimus ;
Jėzaus misija ( perskaitė viešai šventykloje prieš pradedant savo tarnavimą), o dabar ir Jo mokinių:
Cituoti:
Iz 61.1-61.2Viešpaties Dievo Dvasia yra ant manęs, nes Viešpats patepė mane skelbti gerą žinią vargšams, Jis siuntė mane gydyti tų, kurių širdys sudužusios, skelbti belaisviams išlaisvinimą ir kaliniams atidaryti kalėjimą; skelbti Viešpaties malonės metus ir mūsų Dievo keršto dieną, paguosti visus liūdinčius, ...;

ir tai aš priimu visiškai rimtai ir tiesiogiai, jei to nėra , vadinasi kažkas negerai ;
o gal aš klystu?

Paskutinį kartą redagavo majesty Kovas 26th, 2010, 7:41 pm. Iš viso redaguota 3 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 26th, 2010, 7:39 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Insanity, nebuk toks piktas. Bendruomene yra kataliku baznycia jei apie tai klausi majesty. O ar daznai girdejai kad tai vyktu kitose bendruomenese? Kristus berods irgi ne kasdien stebuklus darydavo. (vargas jums betsaida ir horazine)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 97 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: