Dabar yra Gruodis 7th, 2019, 7:39 am

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 282 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Kitas

Pranešimo tema: Atmos tema
StandartinėParašytas: Spalis 2nd, 2010, 10:49 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Noriu pareikšt, kad esu (jau ne pirmą kartą) nepatenkintas nekorektišku moderavimu. :) Tik tiek. Ir nuoroda į Ancyros XIV kanono aptarimą, kad kitą kartą daugiau atsakomybės už savo teiginius pas kai ką būtų ;) : viewtopic.php?f=43&t=247&start=165

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Insane
StandartinėParašytas: Spalis 2nd, 2010, 11:00 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Na kadangi čia apie moderavimą užsiminta...
Kaip suprantu nėra, aks moderuotų "Trolio tiltelis"... Taip?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 2nd, 2010, 11:01 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
OKULTISTE rašė:
Na kadangi čia apie moderavimą užsiminta...
Kaip suprantu nėra, aks moderuotų "Trolio tiltelis"... Taip?

Tikiuos bent čia "hitlerinės" cenzūros nebus :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 2nd, 2010, 11:11 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Taip pat, jeigu čia leidžiama dergtis, tai leiskit pareikšti, kad moderavimas šitam forume yra priartėjęs prie paranojos lygio. :cold: Pvz. pradedi kokį nors offtopicą, ir gauni PM: "įspėjimas už offtopicą". Crazyness :D It is realy insane. :liuks: :luztu: Daugybėje diskusijų daugybėje kitų forumų ir neforumų offtopicai iškyla, tokia gyvenimo realybė. Jeigu moderavimas geras, tai be didelių susiparinimų, offtopicas iškeliamas į atskirą temą ir tiek žinių. Čia dar įspėjimų ir nuobaudų sistema. Na vyrai, pažiūrėkit galiausiai su humoru į save :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 2nd, 2010, 11:18 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Aš norėčiau čia būti tuo hitleriu. Čia gi tema, kurios irgi, kaip ir "Skriptoriumas", beveik nereikia moderuoti... Tik "Skriptoriumas", nes beveik niekas neskaito, o čia dėl to, kad beveik viskas galima... Che.
Man patinka šio forumo troliukai... Et, su nostalgija pamenu, pavyzdžiui, DI...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 2nd, 2010, 11:21 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
OKULTISTE rašė:
Aš norėčiau čia būti tuo hitleriu. Čia gi tema, kurios irgi, kaip ir "Skriptoriumas", beveik nereikia moderuoti... Tik "Skriptoriumas", nes beveik niekas neskaito, o čia dėl to, kad beveik viskas galima... Che.
Man patinka šio forumo troliukai... Et, su nostalgija pamenu, pavyzdžiui, DI...

Tai kokie tavo planai? :D Ką taisysi, ką moderuosi čia, kur beveik nereikia moderuoti? :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 2nd, 2010, 11:29 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Atma,
Pasiskaityk forumo taisykles, pasiskaityk kam skirtas forumas. Forumas yra krikščioniškas, o tu kaip žinia neesi krikščionis. Taigi tu būdamas žveju ateini į medžiotojų forumą ir pradedi sakyti jog medžioklė yra blogai. Nesuprantu kam tau to reikia.
Galų gale jei nepatinka forumo tvarka ir visi čia tokie blogiečiai tai kam čia lankaisi? Man rimtai įdomūs tavo tikslai. Nes iš vegetarų temos panašu jog tau labiau rūpi paaiškinti kaip visi klysta nei pačiam rasti atsakymą. Jei taip tada gal tau tikrai būtų geriau pasieškoti kito forumo. Pvz. skambantyskedrai.lt va ten tai su visais sutarsi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 2nd, 2010, 11:37 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
insanity rašė:
Atma,
Pasiskaityk forumo taisykles, pasiskaityk kam skirtas forumas. Forumas yra krikščioniškas, o tu kaip žinia neesi krikščionis. Taigi tu būdamas žveju ateini į medžiotojų forumą ir pradedi sakyti jog medžioklė yra blogai. Nesuprantu kam tau to reikia.
Galų gale jei nepatinka forumo tvarka ir visi čia tokie blogiečiai tai kam čia lankaisi? Man rimtai įdomūs tavo tikslai. Nes iš vegetarų temos panašu jog tau labiau rūpi paaiškinti kaip visi klysta nei pačiam rasti atsakymą. Jei taip tada gal tau tikrai būtų geriau pasieškoti kito forumo. Pvz. skambantyskedrai.lt va ten tai su visais sutarsi.

Kur aš sakiau, kad krikščionybė yra blogai? :) Tai viena. O antra, daugiausiai dalyvavau skiltyje "Dialogo stalas", temoje, kuri iš tikro man įdomi. Dialogas ten su kuo vyksta? Krikščionių su krikščionim? :) Yra kitų įdomių temų kitose sklityse, pvz. teologija ir t.t., bet kadangi ten verdat savo sultyse, tai dažniau neįdomu ką nors ir rašyti. Trečia, "krikščionio" etiketė manęs nedomina iš principo (kaip ir kokia nors kita), gali atimt ar suteikt, tai nieko nekeičia :) Ketvirta: impulsas dalintis žiniomis ir atradimais yra natūralus, taigi, prašom neįtarinėti piktais kėslais :) Penkta: taip sunku normaliai priimti kritiką? :)

O.K., toliau humoro dozė: ta trolių mitologija kurią su tokiu rimtumu išvystėt, tikras topas :D Tikriausiai konkuruojat su Tolkienu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 2nd, 2010, 11:41 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Che... Visų pirma aš visai nesuprantu šios temos pavadinimo... Tad pasiteiraučiau, ką Jūs tuo norėjote pasakyti, o po to pakeisčiau į "Moderavimo liūnas" ar pan... Ir dar po tilteliu prisodinčiau gėlių... Che.

Prikabinti failai:
Failo aprašymas: Troliai man patinka...
trol4.jpg
trol4.jpg [ 27.86 KiB | Peržiūrėta 3421 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 2nd, 2010, 11:47 pm 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Pavadinimas yra asociacija. Nusijuokiau sau po eilinio "pabendravimo" su Insanity: tipo, nickas visai tinkantis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 2nd, 2010, 11:50 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Tai gi jis mūsų tariamai blogasis, piktasis adminas... Tai stengiasi iš visų jėgų neprarasti savo titulo. Che... M?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 3rd, 2010, 12:01 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
Aš tai pasakyčiau (kiek tai liečia vegetarizmo temą): kai trūksta argumentų jėgos, remiamasi moderavimo jėga.

Jei aš mačiau, kad teiginiai tikrai prasti, tai ką, man reikėjo tylėt? Tipo, čia tavo nuomonė, aš nieko nesakysiu? Diskusija tam ir yra, kad argumentuot, kontrargumentuot, įrodinėt. Tai ne tik švelnus apsikeitimas nuomonėm.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 3rd, 2010, 12:27 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Brangusis atma, kai diskutuojama toje temoje kuri yra skirta konkrečiai diskusijai, tada niekas nei pyksta nei ką. Bet kai pradedama vystyti offtopiką visiškai nesusijusioje temoje ir dar tema kuri buvo išsemta, moderatorių ir adminų pareiga žiūrėti kad tokie dalykai neatsirastų.
Taip kad gali pykti gali nepykti, bet aš vykdau savo pareigas. Ne tu vienas esi moderuojamas. Taip kad nusiramink ir diskutuok, o nesiskųsk koks esi skriaudžiamas.

Suvalgom po taikos morką ir gyvenam taikoj ir ramybėj.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 3rd, 2010, 12:49 am 
Ištikimasis
Vartotojo avataras
Ištikimasis
Atsijungęs
insanity rašė:
Brangusis atma, kai diskutuojama toje temoje kuri yra skirta konkrečiai diskusijai, tada niekas nei pyksta nei ką. Bet kai pradedama vystyti offtopiką visiškai nesusijusioje temoje ir dar tema kuri buvo išsemta, moderatorių ir adminų pareiga žiūrėti kad tokie dalykai neatsirastų.
Taip kad gali pykti gali nepykti, bet aš vykdau savo pareigas. Ne tu vienas esi moderuojamas. Taip kad nusiramink ir diskutuok, o nesiskųsk koks esi skriaudžiamas.

Suvalgom po taikos morką ir gyvenam taikoj ir ramybėj.

Nevalgysiu taikos morkos :) Skriaudžiamas nesu :) čia aš dabar "skriaudžiu" :deathmetal: :lol:

1. Pastebėjau kad moderavimas šiandien nekorektiškas. Nesiruošiau grįžti prie vegetarizmo temos, atsižvelgdamas į tamstos pageidavimą. Bet tu vėl nutrynei netgi atsakymą, kur daviau tik nuorodą. Jeigu vėl keli tokius nepagrįstus teiginius (dėl kanono), tai turėk vyriškos garbės ir prisiimti atsakomybę, kai kitas pastebi, ir nesuversk jos ant pastebėjusio. Tariamas offtopicas atsirado būtent dėl tavo teiginio, kuris pats į tai ir kreipė.
2. O čia kritikavau taip pat moderavimą toje senoje vegetarizmo temoje, ir pan. tuo metu, ne tik šiandienos.
3. Nekorektiškumo esmė: nutrini postus (arba užrakini temą), kurie tau nepatinka asmeniškai, nors (kiek paranojiškų) taisyklių jie nepažeidžia labiau, nei tavo paties (ar kieno nors kito) prieš tai ėjęs postas. Problema čia tame, kad pats sau leidi pasisakyt, o loginė postų grandinė nutraukiama ties manim, nors aš normaliai ką nors turėčiau parašyti. Tai labiau nekorektiška kitų dalyvių atžvilgiu, diskusija nei iš šio nei iš to lieka be normalaus užsibaigimo, mano argumentai man tai lieka žinomi. Na bet žinokis.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 3rd, 2010, 9:28 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Temoje buvo pasakyta jog nedarytum offtopiko. Taip būna visada. Jei atsiranda oftopikas po įspėjimo jo nedaryti, žinutės trinamos be atskiro perspėjimo.
Atsiprašau jog pamiršau prirašyti jog sekantys oftopikai bus trinami.
Kaip sakiau, nepatinka taisyklės, tai yra begalė kitų forumų kur taisyklės kitokios ir galimi offtopikai, dergimasis ir kitoks floodinimas.
Na ar tesiam turgų? O gal geriau persikelkime į PM? Ar tu mėgsti viešus skandalus?

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 282 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: