Dabar yra Rugsėjis 23rd, 2020, 4:07 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 432 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 29  Kitas

Pranešimo tema: Re: Vaikiška kairumo liga DevaMonkizme
StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 6:25 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
DevaMonk rašė:
Cituoti:
kaip tu nustatai, ar žmogus kaltas, ar nekaltas?

Jeigu jis man nieko nepadarė, kodėl turėčiau laikyti jį kaltu? jeigu jis man trenkė, jis kaltas ir už tai atsiims.O jeigu jis nieko man nepadarė, negi aš jį turiu žudyti ir laikyti kaltu vien dėl to, kad ir jis toks pats, kaip aš.Sakykime, jeigu kariauja dvi šalys.Kita šalis žudo mano tėvynainius, aš galėčiau laikyti karius kaltais, bet tikiu, kad jie tokie nėra, nes dažniausiai kariauja politika, o ne žmonės.Jie vykdo savo tėvynės valią, man jų gaila, bet jie neturi pasirinkimo.Jeigu aš turėčiau pasirinkimo, pasirinkčiau jų nežudyti.
Taigi tavo vertinimas priklauso tik nuo tavo subjektyvios nuomonės, kurią bandai primesti kitiems.

Remiantis tavo logika, kadangi niekas pirmas tavęs nepuolė, o tu užsipuldinėji čia ir "trankaisi" frazėmis, bei įžeidinėjimais krikščionių atžvilgiu, tai tu esi kaltas ir už tai atsiimsi :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 6:26 pm 
Demonų tramdytojas
Vartotojo avataras
Demonų tramdytojas
Atsijungęs
Čia visi taip mano, kad popiežius gali būti nusikaltėlis, didžiausias nusidėjelis, bet turėti neklystamumo dogmą ir skelbti Dievo žodį, būti bažnyčios galva?
Pamenu, skaičiau gal prieš tris keturis metus, tiksliai nežinau kieno ar Jono Pauliaus II, bet mintis bus daugeliui pažįstama, cituoju iš atminties, kad didžiausias poveikis žmogui yra asmeninis gyvas liudijimas, kad turime liudyti Dievo žodį savo gyvenimu, darbais,o ne vien žodžiais.Na, čia ir šv.Paulius panašiai rašo.Kas yra mano tikėjimas be darbų?
Tai kokia šlykštynė yra jūsų tikėjimas, jeigu jūs tikite, kad žmogus gali gyventi nusidėjėlišką gyvenimą ir kartu veidmainiškai kitiems apaštalauti ir kalbėti, kad reikia gyventi tyrai...
[Papildau] O jūs patys suvokdami ,kad tas žmogus yra veidmainis jį vadinate Šventuoju Tėvu, jeigu tai kunigas, dvasios tėvu ir t.t.Argi didžiausia kaltė, kad jūs suvokdami šių žmonių ydas vis tiek jais tikite, vadinate juos Šventais ir t.t.? Argi tai nėra blogybė?Kaip jums nėra gėda?

Paskutinį kartą redagavo DevaMonk Sausis 9th, 2011, 6:38 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 6:38 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
DevaMonk rašė:
Čia visi taip mano, kad popiežius gali būti nusikaltėlis, didžiausias nusidėjelis, bet turėti neklystamumo dogmą ir skelbti Dievo žodį, būti bažnyčios galva?
Pamenu, skaičiau gal prieš tris keturis metus, tiksliai nežinau kieno ar Jono Pauliaus II, bet mintis bus daugeliui pažįstama, cituoju iš atminties, kad didžiausias poveikis žmogui yra asmeninis gyvas liudijimas, kad turime liudyti Dievo žodį savo gyvenimu, darbais,o ne vien žodžiais.Na, čia ir šv.Paulius panašiai rašo.Kas yra mano tikėjimas be darbų?
Tai kokia šlykštynė yra jūsų tikėjimas, jeigu jūs tikite, kad žmogus gali gyventi nusidėjėlišką gyvenimą ir kartu veidmainiškai kitiems apaštalauti ir kalbėti, kad reikia gyventi tyrai...
Ne, ne visi taip mano, bet nesistengia savo nuomonės primesti kitiems, kaip vienintelės teisingos. {čia taikoma tau} :mrgreen:

kita sykį nesakyk, kad "cituoji iš atminties", nes jau kelis sykius supainiojai, kas, ką ir kaip sakė :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 6:42 pm 
Demonų tramdytojas
Vartotojo avataras
Demonų tramdytojas
Atsijungęs
Nesupainiojau, dėl K.Marxo citatos tai man taip sakė vienas kunigas.Ir aš nežinojau, kad jis dezinformuoja.
O aš perpsėju, kad nežinau, kas taip rašė, ar Jonas Paulius II ar Mokytojas Echkartas, kuris man labai artimas širdžiai, jo mąstymas.Nesvarbu, kas rašė, tai teisingi žodžiai.Niekas nepadaro tokio poveikio, kaip žmogaus pavyzdys.Jeigu apaštalas Paulius nebūtų miręs, jeigu Petras nebūtų miręs dėl tikėjimo, jeigu kankiniai nebūtų mirė dėl tikėjimo, ko būtų verti jų pasakymai, kad jie pasiryžę atsižadėti pasaulio ir sekti Kristumi? Bet šv.Paulius, šv.Petras tai įrodė.O jūs, jų paliktai bažnyčiai rodoe nepagrbą.Jūs juos žeidžiates, įžeidžiate jų pasiaukojimą, jų darbus, jų šventą mirtį, nes jie mirė, nes tikėjo ir gyveno taip, kaip tikėjo.O dabartiniams velniams jūs leidžiate gyventi kaip norit, tikėti kaip nori, tik svarbu, kad skelbtų Dievo žodį.Jūs garbinate šėtoną.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Rekomenduokit knygų.
StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 6:47 pm 
Demonų tramdytojas
Vartotojo avataras
Demonų tramdytojas
Atsijungęs
Kaip daugelis turbūt jau mane šiek tiek pažįstat čia.Nesvarbu gali patikinti, kad nesu piktavalis ar nusiteikęs prieš krikščionybę, vieną kartą kartu su juo petys į petį klūpėjome bažnyčioje ir meldėmės.Aš pats tikiu į Dievą, man artimas ir šv.Paulius, ir mokytojas Echkartas, ir šv.Pranciškus.Skaičiau jo žiedelius.Taip, kad nesu bedievis.Tiesiog esu bebažnytis.
Katalikų bažnyčią laikau šėtono pakoju, bet tai nesvarbu.Tik noriu, kad suprastumėte, tam tikra prasme esu jūsų brolis, tik gal kitoks, nes taip pat tikiu į Dievą.Nors gal garbiname ir ne tą patį Dievą ir ne taip pat.Tai nesvarbu.
Norėjau, kad parekomenduotumėte man kokią nors dvasingą knygą, gilią teologiškai, kur būtų apmąstymų apie Dievą, kaip reikia gyventi, kaip sekti Kristumi ir panašiai.Nenoriu nieko susijusio su bažnyčia ir jos mokymu, bet su Kristumi ir Jo pavyzdžiu.Dėkoju nepatingėjusiems ir atrašiusiems.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 7:26 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
DevaMonk rašė:
Nesupainiojau, dėl K.Marxo citatos tai man taip sakė vienas kunigas.Ir aš nežinojau, kad jis dezinformuoja.
O aš perpsėju, kad nežinau, kas taip rašė, ar Jonas Paulius II ar Mokytojas Echkartas, kuris man labai artimas širdžiai, jo mąstymas.Nesvarbu, kas rašė, tai teisingi žodžiai.Niekas nepadaro tokio poveikio, kaip žmogaus pavyzdys.Jeigu apaštalas Paulius nebūtų miręs, jeigu Petras nebūtų miręs dėl tikėjimo, jeigu kankiniai nebūtų mirė dėl tikėjimo, ko būtų verti jų pasakymai, kad jie pasiryžę atsižadėti pasaulio ir sekti Kristumi? Bet šv.Paulius, šv.Petras tai įrodė.O jūs, jų paliktai bažnyčiai rodoe nepagrbą.Jūs juos žeidžiates, įžeidžiate jų pasiaukojimą, jų darbus, jų šventą mirtį, nes jie mirė, nes tikėjo ir gyveno taip, kaip tikėjo.O dabartiniams velniams jūs leidžiate gyventi kaip norit, tikėti kaip nori, tik svarbu, kad skelbtų Dievo žodį.Jūs garbinate šėtoną.
kaip jau sakiau - neskubėk visų vadint pagal vieną, savo susikurtą "liniuotę", nes Kvailiui nerūpi išmintis, o tik parodyti, kas yra jo širdyje. (Patarlės 18:2) :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 7:42 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Užkniso. 22 puslapiai! 22! Ar nenusibodo sukinėti kito žando - trolyno?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 7:47 pm 
Demonų tramdytojas
Vartotojo avataras
Demonų tramdytojas
Atsijungęs
Neilgai tęsis, jau du įspėjimus turiu :) Matyt šlykštynė nėra malonus epitetas.Nors aš tame nieko blogo nematau.Kaip ten sakė Jonas Krikštytojas angių išperos? Ir jį nuteisė, ir su juo fariziejai nesutiko, tiesa, Erodas nukirsdino, bet būtų ir kiti pasmerkę.Taip ir mane.Gink Dieve, nesilyginu su Jonu.Jokiu būdu.Bet aš sakau šiurkščią tiesą, už kurią esu perspėjamas,o galiausiai būsiu ir pašalintas.
Sako, kad aš žeminu kitus? Bet aš kitų nežeminu.Aš jų galiuosi.Sako, kad aš blogai darau.Bet aš nedarau jokio blogio.Aš noriu padėti žmonėms.Manau, jie yra reikalingi pagalbos.Juk padėti mano pareiga? Jie tarnauja blogam kultui.Ir aš noriu padėti.
Joną pasmerkė.Ir ką...Mane irgi.Bet mano ketinimai geri.Jonas irgi tam tikrus žmones įžeidinėjo, Jonas irgi svaidėsi epitetais, jo kalbos nelaikė tiesa, jam irgi sakė:mes gerbiame kitus, tu irgi mus gerbk.Bet tiek Jonas, tiek Jėzus buvo revoliucionieriai, prieš pasenusią tvarką, surambėjimą, blogį, ereziją.O kaip trūksta šiais laikais revoliucionierių! Duok Dieve, kad kas nors nuverstų šią bažnyčią! Dieve, kaip reikia darbininkų tavo vynuogynui!

Paskutinį kartą redagavo DevaMonk Sausis 9th, 2011, 7:50 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 7:48 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
kol bent vienas leisis su juo į diskusijas, tol puslapių skaičius didės. duokite pažliumbti ir pasidaužyti mažam vaikui, parodyti, koks jis protingas, o mes, vargšai tikintieji, demonų ar kitokių būtybių apsėsti, kvaili ir fanatikai. duokite išsireikšti jo nepilnavertiškumo kompleksui ir apsiramins.

http://www.youtube.com/watch?v=13FaKsuYApk
(ypatingai aktualu ties 1.29-1.31)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 7:52 pm 
Demonų tramdytojas
Vartotojo avataras
Demonų tramdytojas
Atsijungęs
Atleisk rašė:
kol bent vienas leisis su juo į diskusijas, tol puslapių skaičius didės. duokite pažliumbti ir pasidaužyti mažam vaikui, parodyti, koks jis protingas, o mes, vargšai tikintieji, demonų ar kitokių būtybių apsėsti, kvaili ir fanatikai. duokite išsireikšti jo nepilnavertiškumo kompleksui ir apsiramins.

http://www.youtube.com/watch?v=13FaKsuYApk
(ypatingai aktualu ties 1.29-1.31)

Tai Joną, šv.Paulių irgi taip vadink.Jie irgi stojo prieš surambėjusią sistemą.Aš irgi prieš ją stoju.Tada irgi juos turbūt vadino kvailiais, ironiškai sakė: kokie mes kvaili, kokie jie protingi.Juk jie irgi tarėsi tikį į kažkokį dievą.Turbūt irgi laikė, kad jie turi nepilnavertiškumo kompleksų...Gaila, kad tie, kurie kovoja už tiesą visada laikomi kvaileliais ir mažais vaikais...bet istorija parodo, kas buvo teisus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 7:53 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
aš tau pasakiau - neišprovokuosi

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 7:55 pm 
Demonų tramdytojas
Vartotojo avataras
Demonų tramdytojas
Atsijungęs
:) tau pačiai į naudą būtų.Su manim gali nediskutuoti, su savimi.Su savimi.Pradėk diskusiją su savimi.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 8:04 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
DevaMonk rašė:
Neilgai tęsis, jau du įspėjimus turiu :) Matyt šlykštynė nėra malonus epitetas.Nors aš tame nieko blogo nematau.Kaip ten sakė Jonas Krikštytojas angių išperos? Ir jį nuteisė, ir su juo fariziejai nesutiko, tiesa, Erodas nukirsdino, bet būtų ir kiti pasmerkę.Taip ir mane.Gink Dieve, nesilyginu su Jonu.Jokiu būdu.Bet aš sakau šiurkščią tiesą, už kurią esu perspėjamas,o galiausiai būsiu ir pašalintas.
Sako, kad aš žeminu kitus? Bet aš kitų nežeminu.Aš jų galiuosi.Sako, kad aš blogai darau.Bet aš nedarau jokio blogio.Aš noriu padėti žmonėms.Manau, jie yra reikalingi pagalbos.Juk padėti mano pareiga? Jie tarnauja blogam kultui.Ir aš noriu padėti.
Joną pasmerkė.Ir ką...Mane irgi.Bet mano ketinimai geri.Jonas irgi tam tikrus žmones įžeidinėjo, Jonas irgi svaidėsi epitetais, jo kalbos nelaikė tiesa, jam irgi sakė:mes gerbiame kitus, tu irgi mus gerbk.Bet tiek Jonas, tiek Jėzus buvo revoliucionieriai, prieš pasenusią tvarką, surambėjimą, blogį, ereziją.O kaip trūksta šiais laikais revoliucionierių! Duok Dieve, kad kas nors nuverstų šią bažnyčią! Dieve, kaip reikia darbininkų tavo vynuogynui!
Na, jei tave Erodas už tavo "įžūlumą" nukirsdins, arba pamatysim ant tavęs Dievo Dvasią nusileidžiančią kaip balandį, tai pasiklausysim tavo "išminteis" žodžių, bet kol kas tu nerandi jėgų prisipažint, kad esi kvailys, kuriam nerūpi nei tiesa, nei išmintis, o tik ieškai būdų pasijausti "kankiniu" :mrgreen:
Tave galima buvo jau seniai užbanint, bet gaila majesty, kuri pasižadėjo badaut, jei tu gausi baną :luztu:
Todėl, jei esi humanistas, tai bent pasigailėk jos :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 8:08 pm 
Demonų tramdytojas
Vartotojo avataras
Demonų tramdytojas
Atsijungęs
O kas yra tiesa? Kas yra išmintis? Ją skelbia katalikų bažnyčia?
Aš nesu kvailys. O gal ir esu.Man tai nesvarbu.Aš bent jau negarbinu blogio.Žinai, gali mane užbaninti.Aš jaučiu, pabaiga jau čia pat.Jeigu Lietuvoj jau vyksta apostazės akcijos, kiek teko skaityti, kitąmet planuojamos gausesnės, su daugiau info ir kvietimų tai atlikti viešai, tai galiu garantuoti, neilgai RKB tvers.Neilgai bus kvailinami žmonės.Aišku, į jos vietą stos kažkas kitas.Bet gal, tikėkimės, kažkas geresnis.Laikas perkainoti vertybes.O tai bus padaryta aktyvių žmonių, mąstančių, intelektualių, o ne tikinčių kažkokiomis pasenusiomis dogmomis, palaikančiomis kažkokią korumpuotą organizaciją ir panašiai.Grius,o griuvimas bus baisus.
Kažkada Liuteris, Kalvinas, visi jie prisidėjo, kad bažnyčia keistųsi.Jie irgi buvo smerkiami, vadinami kvailiais, gal net debilais.Ir kas iš to? Kaip Nyčė pasakysiu, Tas prakeiktas vienuolis, tas Liuteris, kuris, kai bažnyčia buvo jau arti griuvimo, ją atgaivino.(plg.Antikristas F.Nietzsche).Tai va.Bijau, kad ir mūsų priešinimasis neatgaivintų šios bažnyčios, geriau jau ji griūtų.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 8:20 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
DevaMonk rašė:
O kas yra tiesa? Kas yra išmintis? Ją skelbia katalikų bažnyčia?
Aš nesu kvailys. O gal ir esu.Man tai nesvarbu.Aš bent jau negarbinu blogio.Žinai, gali mane užbaninti.Aš jaučiu, pabaiga jau čia pat.Jeigu Lietuvoj jau vyksta apostazės akcijos, kiek teko skaityti, kitąmet planuojamos gausesnės, su daugiau info ir kvietimų tai atlikti viešai, tai galiu garantuoti, neilgai RKB tvers.Neilgai bus kvailinami žmonės.Aišku, į jos vietą stos kažkas kitas.Bet gal, tikėkimės, kažkas geresnis.Laikas perkainoti vertybes.O tai bus padaryta aktyvių žmonių, mąstančių, intelektualių, o ne tikinčių kažkokiomis pasenusiomis dogmomis, palaikančiomis kažkokią korumpuotą organizaciją ir panašiai.Grius,o griuvimas bus baisus.
Kažkada Liuteris, Kalvinas, visi jie prisidėjo, kad bažnyčia keistųsi.Jie irgi buvo smerkiami, vadinami kvailiais, gal net debilais.Ir kas iš to? Kaip Nyčė pasakysiu, Tas prakeiktas vienuolis, tas Liuteris, kuris, kai bažnyčia buvo jau arti griuvimo, ją atgaivino.(plg.Antikristas F.Nietzsche).Tai va.Bijau, kad ir mūsų priešinimasis neatgaivintų šios bažnyčios, geriau jau ji griūtų.
O kodėl tave baninti? kad po to jaustumeis "kankiniu" ir visiems toliau rėkautum apie krikščionių netoleranciją?
Tie, kurie buvo garbingi, patys iš mandagiai atsitraukė. Niekas jų nei prievarta, nei kitoiais būdais priverstinai "nedarė" nei katalikais, nei kitų denominacijų krikščioniais. Mes išklausėm vieni kitų nuomones ir išsiskyrėm.
O tu matosi taip ir liksi smirdėt čia, nors vienam savo poste drabsteis pareiškimais, kad "oficialiai išeini" :badday:
Bet kadangi esi silpnavalis, tai net tam jėgų neturi :luztu:
Lygini save su Jonų, Jėzumi, Pauliumi ir kitais reformatoriais, ar revoliucionieriais, bet nesi net kaip Judas, kuris buvo garbingas ir pasikorė supratęs savo kaltę, bet negalėdamas pakelt gėdos :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 432 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 29  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: