Dabar yra Vasaris 21st, 2020, 5:21 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 432 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 29  Kitas

Pranešimo tema: Re: Vaikiška kairumo liga DevaMonkizme
StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 8:25 pm 
Demonų tramdytojas
Vartotojo avataras
Demonų tramdytojas
Atsijungęs
O gal kai kurie krikščionys pridėjo keletą papildomų eilučių apie Judą? Gal jis laimingai gyveno ir liudijo Jėzų, nes padėjo, paspartino įvykius, kad išsipildytų Dievo valia.? Kaip manai?

Išbaninsit vis tiek.Neparanki jums mano pozicija.O kiti slepiasi, nes bijo diskutuoti.Nėra argumentų už šitą bažnyčią, šitą ištvikrusią Babelę...šitą šlykštynę...jeigu esi mąstantis žmogus, tai ir taip matai tą ištvirkimą.
Supranti.Aš iš esmės nieko blogo nedarau.Tik dėl tokių žmonių, kaip R.Dawkins'as, kurie nori paduoti popiežių į teismą už žmogaus teisių pažeidimą ir kitų, visuomenė progresuoja, ji yra skatinama mąstyti.Jeigu taip nebūtų viskas stovėtų vietoje, niekas nesikeistų.Liuteris turėjo maištauti, jį irgi iš čia būtų išbaninę, nes jis irgi kritikavo.Ir aš kritikuoju.Ir ką? Kuo mes skiriamės: niekuo.Jis matė bažnyčios blogybės ir sakė, iškalė savo tezes.Aš irgi jas matau ir reiškiu tas blogybes viešai.
Liuteris kovojo ir aš kovojo.Jis maištavo ir aš maištauju.Atleisk ir Liuterį būtų pavadinsui mažvaikiu, nes vyksta savirefklekcija.Ji bijo pažiūrėti į save kritiškai, negali kritikuoti savo pozicijos juk, nors tikiu, jog viduje pati abejoja.Neabejoti bažnyčia neįmanoma.Džiaukites, kad yra tokių kaip mes, dėl tokių bažnyčia gali pasitempti, gali tobulėti.Tik mes jei nebeleisime tobulėti, o sugriausime.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 9:08 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
DevaMonk rašė:
O gal kai kurie krikščionys pridėjo keletą papildomų eilučių apie Judą? Gal jis laimingai gyveno ir liudijo Jėzų, nes padėjo, paspartino įvykius, kad išsipildytų Dievo valia.? Kaip manai? <...>
Džiaugčiausi, jei taip būtų buvę :liuks:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 9:11 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
nesu fanatike ekstremiste zudike, rasto prikeverzoto kieno nors ar paliepimo is kazkur man nepakaktu :mrgreen:
siaip tai 676 neblogai aiskino , jei sekei jo minti, tai turejai suprast , kad ne taip viskas paprasta- kad va kazkas pasake/ parode alia nuo Dievo ir nuejai bei perpjovei gerkle kazkam :) ;

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 9:13 pm 
Demonų tramdytojas
Vartotojo avataras
Demonų tramdytojas
Atsijungęs
Na, gerai, draugiškai grįžkime prie diskusijos.
Tai aš noriu pasitikrinti teiginius? Tu teigi, kad nuodėmė yra tai, kas prieštarauja Dievo valiai?
Kaip tu elgtumeis, jeigu turėtum kažką Dievo valia nužudyti, ar žudytum ir įvykdytum Dievo valią ar geriau nusidėtum, bet nežudytum?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 9:33 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
sunku kalbeti apie tai kas butu jeigu butu :)

antra, jau sakiau ir kartosiuos, kad tai nera taip paprasta, nes... reikia pazinoti Dieva , Jo balsa , t.y. buti jautriam Jam , tureti pakankama patirti tokio artimo rysio su Viespaciu ( kad nesuklyst) ir t.t. plus dar svarbu buti paciam pagal Jo sirdi t.y.pvz. viena is tu savybiu- istikruju myleti zmones ..zodziu, daug salygu , sudedamuju , kad drasiai sakyt kad man liepe Dievas nuzudyt kazka ir ta einu daryt.

o paklusnumas Dievui man yra svarbiausia ir svarbiau negu mano isivaizdavimai, supratimas ar ambicijos. Ir netikiu kad Dievas imtusi daryt bereikalingus , neteisingus dalykus , nes Jis teisingas ir mylintis Dievas .

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 9:38 pm 
Demonų tramdytojas
Vartotojo avataras
Demonų tramdytojas
Atsijungęs
Na, bet tarkime tau pasirodo Dievas, kaip Izaijui, Jeremijui ir sako nužudyk tą ir tą, taip reikia, tokia mano valia?Tau bus suteiktos visos galimybės, parūpintos aplinkybės, nebūsi apkaltinta ir t.t. tereikia tik tai padaryti ar padarysi?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 9:39 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
majesty rašė:
sunku kalbeti apie tai kas butu jeigu butu :)

antra, jau sakiau ir kartosiuos, kad tai nera taip paprasta, nes... reikia pazinoti Dieva , Jo balsa , t.y. buti jautriam Jam , tureti pakankama patirti tokio artimo rysio su Viespaciu ( kad nesuklyst) ir t.t. plus dar svarbu buti paciam pagal Jo sirdi t.y.pvz. viena is tu savybiu- istikruju myleti zmones ..zodziu, daug salygu , sudedamuju , kad drasiai sakyt kad man liepe Dievas nuzudyt kazka ir ta einu daryt.

o paklusnumas Dievui man yra svarbiausia ir svarbiau negu mano isivaizdavimai, supratimas ar ambicijos. Ir netikiu kad Dievas imtusi daryt bereikalingus , neteisingus dalykus , nes Jis teisingas ir mylintis Dievas .

Geriausiai tai patikrinti paskaičius Rašte Dievo įsakymą NEŽUDYK. Perskaitai ir tampa aišku ar Dievas gali liepti eiti žudyti ar negali, tuo labiau, kad Dievas negali prieštarauti savo žodžiams ir neprieštarauja, todėl nelieptų nieko žudyti. Daugiau net nėra ką bediskutuoti šiuo klausimu :).

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 9:41 pm 
Demonų tramdytojas
Vartotojo avataras
Demonų tramdytojas
Atsijungęs
Bet Izaoką Jis liepė paauokoti ar neliepė?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 9:48 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
DevaMonk rašė:
Na, gerai, draugiškai grįžkime prie diskusijos.
Tai aš noriu pasitikrinti teiginius? Tu teigi, kad nuodėmė yra tai, kas prieštarauja Dievo valiai?
Kaip tu elgtumeis, jeigu turėtum kažką Dievo valia nužudyti, ar žudytum ir įvykdytum Dievo valią ar geriau nusidėtum, bet nežudytum?
Ačiū Dievui :liuks:
Diskutuokime toliau :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 9:51 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
DevaMonk rašė:

Liepė, bet, jei leistum paaiškinti kodėl:

1) Tuo metu dar nebuvo Dekalogo. Dekalogas atsirado gerokai vėliau po Abraomo ir Izaoko.

2) Aš šitoje aprašytoje istorijoje, nutikime matau tokį dalyką, kaip žmogaus tikėjimą didelį. Abraomas pasitikėjo Dievu. Žodis pasitikėjo čia atspindi labai didelį dalyką, nes pasitikėdamas Dievui aš pasitikiu pilnai ir žinau, kad neleis man nieko blogo nutikti be Jo žinios ar plaukui nukristi nuo mano galvos be Jo žinios. Todėl Dievas nieku gyvu nebūtų leidęs paaukoti gyvo žmogaus ant aukuro Izaoko, nes jis mylintis Dievas, o tik išbandė Abraomo tikėjimą : "ar pagalvos Abraomas, kad nevykdysiu ko prašo Viešpats ar pasitikėsiu ir būsiu ramus ir net man atrodančiai beprotybei vistiek vykdysiu Jo paliepimą". Tuo atveju Abraomas pasitikėjo ir jo pasitikėjimas pasiteisino ir būtent per tą pasitikėjimą Abraomas buvo išteisintas, jo tikėjimas, kuris atsispindėjo būtent šitame poelgyje su Izaoku atnešė jam išteisinimą (Hebrajams 11 sk 17 eilutė). Šioje Hebrajų laiško ištraukoje paaiškinta kodėl taip nutiko: Dievas buvo pažadėjęs, kad iš Izaoko kils didelė tauta. Tai Abraomas turėjo pasirinkti ar pasitikėti Dievo pažadu, kad iš Izaoko kils didelė tauta, todėl Izaokui nieko nenutiks ar nepasitikėti Dievo pažadu ir nenešti savo sūnaus ant aukuro. Šiuo atveju jis pasitikėjo nesikeičiančiu Dievu, Jo pirmuoju pažadu ir tai jam buvo įskaityta teisumu.
Taigi, matome, kad Dievo pažadai nesikerta.

Paskutinį kartą redagavo Emanuell Sausis 9th, 2011, 9:53 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 9:52 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
DevaMonk rašė:
Na, bet tarkime tau pasirodo Dievas, kaip Izaijui, Jeremijui ir sako nužudyk tą ir tą, taip reikia, tokia mano valia?Tau bus suteiktos visos galimybės, parūpintos aplinkybės, nebūsi apkaltinta ir t.t. tereikia tik tai padaryti ar padarysi?
Yra toks posakis: ne toks baisus tas velnias, kaip jis paišomas :D
Nepaišyk Dievo baisesnio už velnia :luztu:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 9:54 pm 
Karys
Vartotojo avataras
Karys
Atsijungęs
DevaMonk rašė:

Bet juk Abraomą sustabdė nuo aukos.
Tarp kitko, aplinkui gyvenančioms tautoms buvo norma aukoti dievams savo pirmagimius..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 9:54 pm 
Demonų tramdytojas
Vartotojo avataras
Demonų tramdytojas
Atsijungęs
Emanuell rašė:
DevaMonk rašė:

1) Tuo metu dar nebuvo Dekalogo. Dekalogas atsirado gerokai vėliau po Abraomo ir Izaoko.

Bet Dieve nėra laiko.Aš nesakau, kad Dievas leis nužudyti tą žmogų, aš sakau, kad jeigu Dievas pasakytų:įvykdyk mano valią nužudyk tą ar aną žmogų, ar padarysi tai? O gal Dievas neleis to padaryti, paskutinę akimirką sustabdys.Visko gali būti.Bet manęs nedomina šios teorijos.Mane domina kaip žmogus pasielgtų.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 9:59 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
DevaMonk rašė:
Emanuell rašė:
DevaMonk rašė:

Bet Dieve nėra laiko.Aš nesakau, kad Dievas leis nužudyti tą žmogų, aš sakau, kad jeigu Dievas pasakytų:įvykdyk mano valią nužudyk tą ar aną žmogų, ar padarysi tai? O gal Dievas neleis to padaryti, paskutinę akimirką sustabdys.Visko gali būti.Bet manęs nedomina šios teorijos.Mane domina kaip žmogus pasielgtų.

Na Izaoko atveju tai ne teorija, o faktas. Buvo pažadas ir jam buvo leista pasirinkti ar tikėti juo.

Kaip aš pasielgčiau? Atsakymas labai paprastas. Nežudyčiau. Nepakelčiau rankos prieš žmogų, net jei man angelas apsireikštų iš dangaus iš lieptų eiti nužudyti kažką. Aš turiu įsakymą nežudyk, turiu širdyje, turiu Rašte, todėl, kad ir kas tai bebūtų, tai nebūtų Dievas, nes Dievas neduoda prieštaraujančių įsakymų SAU PAČIAM. O, jei prieštarauja Dievo Žodžiui tai jau ne iš Dievo, o iš velnio, kuris apsireiškė kaip šviesos angelas (tokia galimybė apsireiškimo taip pat Rašte aprašyta).
Taigi, nepyk DevaMonk, bet šiuo atveju nors ir nepripažinsi gal, bet pasakysiu, kad tokio klausimo negali kelti apie nužudymą, kurį keli, nes tai neįmanoma tiesiog :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 10:02 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
DevaMonk rašė:
Tavo teiginiai yra provokaciniai :D
Jie gali parodyti tik to žmogaus suvokimą, kuris dalinai, šiam laikui pažįsta Dievą ir gyvena pagal Jo mokymą.

Noras žudyti mumyse yra likęs nuo kaino prigimties, kuri atsirado po to, kai į žemę "atėjo" nuodėmė su visomis žudymo ir niokojimo pasekmėmis.
Todėl, jei kažkas ir nori, ar gali kažką nužudyti, tai ne dėl Dieviškos prigimties, o velniškos.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 432 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 29  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: