Dabar yra Spalis 22nd, 2019, 10:45 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 432 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Kitas

Pranešimo tema: Re: Vaikiška kairumo liga DevaMonkizme
StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 11:01 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
DevaMonk rašė:
Emanuell :) seniai taip besijuokiau...dėkoju...tikrai.Gerai, kad jūs suprantate dvasinę kalbą ir visi pateikiate skirtingus atsakymus į tą patį klausimą:
1) Augustas- šventumas tai, kas priklauso Dievui.
2) 676- šventumas, tai, kas atsiskyręs, atskyręs save Dievui.
3) Emanuell- šventi tie, kurie tiki Kristumi.
:lol:
Gali juoktis kie nori, bet visi trys parašė ne prieštaraudami vienas kitam, o papildydami :pasiruoses:
Šventieji - tai tie, kurie atskyrę save Dievui, todėl priklauso Jam, kurie tikėjimu yra išteisinti per Jėzų Kristų :tri: :blackmetal: :tri:

Tu tikrai nesupranti dvasinės kalbos, nes dvasinis žmogus gali spręsti apie viską, bet niekas negali spręsti apie jį. (I korintiečiams 2:15) :luztu:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 11:02 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
DevaMonk rašė:
Emanuell :) seniai taip besijuokiau...dėkoju...tikrai.Gerai, kad jūs suprantate dvasinę kalbą ir visi pateikiate skirtingus atsakymus į tą patį klausimą:
1) Augustas- šventumas tai, kas priklauso Dievui.
2) 676- šventumas, tai, kas atsiskyręs.
3) Emanuell- šventi tie, kurie tiki Kristumi.
:lol:

I korintiečiams 2 sk 7 - 16 eilutes, būk malonus, jei gali pažiūrėk. Taip pat I kor 4 sk 10 eil. Čia atsakymai tau į pirmą tavo sakinį. O toliau žinok, kad mano kaimynas mane pusę metų keikė, kad aš su sektantais susidėjęs (taip jis krikščionis vadina), juokėsi. Dabar nustojo ko tais. Airijoje iš manes visi juokėsi. Lietuvoje juokiasi irgi nemažai. Na tai tik įrodymas man viduje, kad, jei žmogus juokiasi, tai nebe reikalo. Tau tai kvailystė, man tai gyvenimas.

Kalbant apie Augustiną. Džiaugiuosi, kad paimei jį į rankas. Noriu pabrėžti, kad visos išsakytos mintys, ir Augustino ir 676 ir mano sutampa, nors tau tikriausiai atrodo visiškai skirtinga. Augustino mintis labai logiška, sutinki? 676 mintis irgi pagrįsta PAuliaus teologija, nes ten aiškiai kalbama apie atsiskyrimą nuo pasaulio (nuo pasaulio nuodėmės, gyvenimą pagal naują prigintį, pašaukimą šventumui, šventumą). O gal tik pabaigiu 676 mintį ir pasakau, kad pats tikintysis jau yra šventas Dievo akyse per Kristų (nes jis gyvena atsiskyręs nuo pasaulio nuodėmės, ką ir kalba 676). Todėl tikiuosi išsamiai paaiškinu kodėl mūsų mintys nesikerta, o viena kitą papildo.

Beje, dar apie Augustiną. Įdomi jo įtikėjimo (atsivertimo) istorija. Jo motina buvo krikščionė, o jis ateitis, neoplatonikas, filofas. Raštas jam atrodė labai primityvus ir paprastas, skirtas prasčiokams, o ne intelektualams. Vėliau, kai jis įtikėjo pradėjo galvoti priešingai. Įdomi ir verta studijos jo įtikėjimo istorija :)

Paskutinį kartą redagavo Emanuell Sausis 9th, 2011, 11:05 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 11:04 pm 
Demonų tramdytojas
Vartotojo avataras
Demonų tramdytojas
Atsijungęs
Na, aš geriau remsiuosi Kristumi.
-Kodėl vadini mane geru? Niekas nėra geras, tik Dievas.
Analogiškai, niekas nėra ir šventas.Nes būti šventu reiškia kartu būti ir geru.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 11:11 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
DevaMonk rašė:

Galiu atsakyti kaip krikščionis, kuris tiki Biblija? Jei taip, tai pasakysiu, kad PAuliaus laiškai yra įkvėpti pačio Dievo - tai Dievo monologas mums. Kristus gi Pauliui apsireiškė, vėliau nurodė ką rašyti per savo Šv. Dvasią. II tim 3,16.

Kai Kristus kalbėjo apie gerumą jis kalbėjo apie žmogaus pastangas būti geru, apie jo ŽMOGIŠKAS pastangas. Vienas Dievas yra toks geras, kad būtų tobulas, o žmogus nuolat nusideda ir nusidėdavo, tam ir Kristus atėjo, tik todėl, kad niekas nebuvo geras. O Kristus kalbėjo apie gerumą, nes jis turėjo ir žmogaus prigimtį, ne vien dieviškąją, nors ir išliko nenusidėjęs.
O vėliau, po Kristaus mirties ir prisikėlimo pasikeičia paveikslas ir žmogus tampa šventu įtikėjimo (atsivertimo) momentu, kai patiki Jėzų Kristų esant Dievo Sūnų, Gelbėtoją. REALIAI žmogus ir toliau nusižengia ( I Jokūbo 3 sk pradžia), bet Dievo akyse jis jau yra šventas vien dėl to, kad tiki Dievo Sūnų. Dievas tave jau mato pro Kristaus paveikslą, netiesiogiai.
Aišku yra toliau procesas kaip šventėjimas, bet apie šventėjimo procesą diskusija jau kita būtų.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 11:14 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
DevaMonk rašė:
Dabar tu ir mane prajuokinai :luztu: :luztu: :luztu:
O kaip tau tas Jėzaus kvietimas, nes parašyta: „Būkite šventi, nes Aš esu šventas“. (I Petro 1:16)
Daugiau skaityk Šventąjį Raštą, tai nereiks "savo" loginiu išvadų daryt pagal "vienos eilutės išprūsimą" :pasiruoses:

Emanuell'is teisingai išaiškino, kodėl Jėzus neleido familiariai kreiptis nei į Jį, nei į ką kitą "gerasis žmogau" :liuks:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 11:28 pm 
Demonų tramdytojas
Vartotojo avataras
Demonų tramdytojas
Atsijungęs
Na, mane tokios kalbos piktina ir laikau jas šventvagiškomis.Man Paulius buvo mąstytojas ir tiek.O Jėzus buvo Dievos sūnus.Jis nesileido į kažkokius debatus, kodėl jis yra geras ar nėra geras...Jis pasakė, nesu geras.Vienas Dievas tėra geras.Amen.Taip bus per amžius.Bet kur tau...negi krikščionys vykdys Dievo valią ir klausys jo žodžio.Aišku, jeigu aš būčiau popiežius arba bent jau vyskupas, man irgi tas Jėzus nelabai rūpėtų, ką sakė.Na, negi atiduosi paskutinius rūbus? Nemanau.Jeigu būčiau popiežiaus man patiktų šventojo tėvo etiketė, kažkaip be jos įvaizdis būtų nevykęs.Jeigu jau esu pasidabinęs purpuru, turiu skeptrą, madingus batus, auksu išsiuvinėtu rūbus, tai be šventojo etiketės kažkaip atrodyčiau nepilnavertiškai...Ką ten Jėzus sakė?Nieko, yra teologija, ji mane pateisina.Yra Paulius, kuris bendravo su Jėzumi ir jam Jėzus pasakė, kad truputį pamelavo dėl gerumo, jog dabar po jo mirties, jis jau geras ir šventas ir kiti gali tokiais tapti.Labai patogu.Čia kaip parduotuvėje, kuo gražesnis viršelis tuo maloniau.Taigi, šventasis tėvas yra labai patogus viršelis, gera prekinė išvaizdas.Kiek būtų tikinčiųjų, jeigu nebūtų šventojo papos? Mažiau.Juk nenorėtų, kad jiems vadovautų kukliai apsirengęs žmogus, kuris būtų nusižeminęs ir turėtų tik vienus rūbus,o kitus atiduotų neturintiems...O dar pasivadintu mažiausiųjų tarp mažiausiųjų.Ne.Tokia prekinė išvaizda netinka.
Va prekinė išvaizda, kurią žmonės perka:
1) Gražūs rūbai.
2) Didelė prabanga
3)Gražūs epitetai.
4) Dvasinė kalba.(Šiuktu, jūs paprasti pasauliečiai to nesuprasite, kodėl mes taip kalbame, nesvarbu, kad Jėzui prieštaraujem, nesvarbu, kad mūsų žodžiai kertasi su elementaria logika ir mokslu, nesvarbu, mes kalbame dvasine kalba).
5) Teologija.Visų melo mokslo motina.O teologiją sugalvoja ne demonas? Hmmm...man panašu į demoną, kad ja taip gražiai meluoja.Ja galima durninti bandą lengvai.Kaip ir dvasine kalba.
6) Neklystamumo dogma.
7) Šventumas.O čia pat grientinėlė.Pati galybė.Pasivadini šventu ir tau viskas leistina.
8) Dievo valia.Čia yra jėga! Užtenka pasisakyti, kad esi savo soste Dievo valia, vadinasi ,tau leista būti pedofilu, pederastu, iškrypėliu, nusikaltėliu, vagimi, prievartautoju.Nors tu esi paskutinė šlykštynė, išsigimusi padermė ir angių išpera, tai nieko nereiškia.Juk tu turi Dievo patepimą vykdyti jo valią ir skelbti žodį.Visi ištvirkimai tam netrukdo.
O kas pasakytina apie pasauliečius? Eikite, banda, išpažinties, susigrąžinkite ryšį su Dievu, kurį praradote, priimkite sakramentus, aukokite.Kam man tas ryšys su Dievu? Aš turiu patepimą gyventi žemišką gyvenimą, ne dvasininko, ne popiežiaus, vadinasi, aš esu pateptas ir nusidėti ir panašiai, kaip ir popiežius.Tik kad man Dievo žodžio neprivalu skelbti, kaip popiežiui.
Berods Nostradamas išpranašavo, nors aš nelabai tokiais dalykais tikiu, kad šis bus paskutinis popiežius, ką gi...reikia tikėtis.
Beje, man patiko, kad Insanity sako, jog bažnyčioje keli pedofilai, o viskas išpūstas burbulas.Žinai,tu šlykštus veidmainis Insanity kaip ir tavo tikėjimas, tavo popiežius ir visa bažnyčia.Jeigu vien Belgijoje pedofilų bylų yra 500, pats vyskupas atsistydino nes tvirkino berniuką, kitas kunigas nuteistas kalėti, nes tvirkino 7 metus berniuką.O tų pareiškimų vis daugėja, nes vis daugiau žmonių išdrįsta apie tai prabilti.
Šita bažnyčią su visais jos hierarchais ir daugeliu kunigų yra velnio išpera.

Cituoti:
O kaip tau tas Jėzaus kvietimas, nes parašyta: „Būkite šventi, nes Aš esu šventas“. (I Petro 1:16)

Čia gi Petro laiškas, net ne Evangelija.Ten apie Jėzų net nekalbama.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 11:32 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
DevaMonk rašė:
Cituoti:

Čia gi Petro laiškas, net ne Evangelija.
Matau, kad tau trūksta net elementarių žinių, kas yra Evangelija, iki kada tęsėsi ST ir kada prasidęjo NT ir t.t.
Todėl tave ir nervina bet tokios kalbos, nes tu įpratęs pradžios rėkt, kad tau viskas nepatinka, o tik po to pagalvot, apie ką čia kalbama... :luztu:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 11:36 pm 
Demonų tramdytojas
Vartotojo avataras
Demonų tramdytojas
Atsijungęs
676 rašė:
DevaMonk rašė:
Cituoti:

Čia gi Petro laiškas, net ne Evangelija.
Matau, kad tau trūksta net elementarių žinių, kas yra Evangelija, todėl tave ir nervina bet tokios kalbos :luztu:

kokių elementarių žinių? yra evangelijos yra laiškai.Petras ten sako:būkite, kaip parašyta, šventi, kaip aš esu šventas.Čia jis ne Jėzų cituoja.Cituoja turbūt ST, kur Dievas sako, kad kiti būtų tokie šventi kaip jis.Ar ten Petras rašė tuos laiškus? Niekas nežino.Gal Petras gal ne.Mažai tikėtina, kad Petras mokėtų gerai rašyti.Na, raštininką galima turėti.Vargu, kad Petras būtų turėjęs tam laiko.Abejoju ,kad Petro čia laiškai.Pagal tradiciją Petrui priskiriama, o kaip iš tiesų-nežinia.

Paskutinį kartą redagavo DevaMonk Sausis 10th, 2011, 12:03 am. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 11:41 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
DEvamonk, na tikrai tu darai išvadas iš keliu pastraipų ir eilučių, o ne iš visumos.
Dvasiniai dalykai žinoma, kad kertasi su mokslu ir logika, kaip tu gali šito nesuprasti, paaiškink man?
Kodėl tu vadini visus veidmainiai, jei tikrai klysti šioje vietoje dėl 676 teiginio. Rašai Evangelija iš didžiosios raidės,o mums, krikščionims tai reiškia bendą visumą - Evangeliją - Gerają Naujieną, bendrą Naujojo Testamento paveikslą, o Naujajame Testamente yra 27 knygos, jei prisimenu gerai, nu panašiai. Tai va, visos šitos knygos atspindi Evangeliją.
O tu maišai evangelijas, kurios yra iš mažosios raidės. Yra keturios evangelijos: Mato, Morkau, Luko ir Jono su vienu bendru Jėzaus Kristaus paveikslu.
Todėl manau pyksti skubotai ir kaltini veidmainyste :)

P.s KAd Insanity veidmainiavo aš tau pritariu. Nežinau ar jis tai darė sąmoningai ar ne. Jei dar nori žibalo į ugnį, tai pasakysiu, kad Amerikoje jau 7 vyskupystės bankrutavo dėl pedofilijos skandalų išmokų aukoms.
Bet vėl...tu susieji visą krikščionybę į vieną RKB bažnyčią, kuri atspindi tik tam tikrą medalio pusę, todėl jokių būdu jos negalima tapatinti su visa krikščionybe. Jei tu mažiau žiūrėtum į RKB, o daugiau į pavienius asmenis krikščionis ir tai ką jie nuveikė būtų paprasčiau.
P.s Mūsų kalbos tave piktina, nes tavo susikurtas Dievo paveikslas yra toks ir ne kitoks, kokį tu supranti, tiesa? Mes kalbame koks yra Biblijinis Dievas ir ką teigia krikščionybė visumoje per Raštą, o ne kaip mums patogiau ar kaip prifilosofavome sau mintyse.

Paskutinį kartą redagavo Emanuell Sausis 9th, 2011, 11:50 pm. Iš viso redaguota 4 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 9th, 2011, 11:44 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
DevaMonk rašė:
Veidmainy, kokių elementarių žinių? yra evangelijos yra laiškai.Petras ten sako:būkite, kaip parašyta, šventi, kaip aš esu šventas.Čia jis ne Jėzų cituoja.Cituoja turbūt ST, kur Dievas sako, kad kiti būtų tokie šventi kaip jis.Ar ten Petras rašė tuos laiškus? Niekas nežino.Gal Petras gal ne.Mažai tikėtina, kad Petras mokėtų gerai rašyti.Na, raštininką galima turėti.Vargu, kad Petras būtų turėjęs tam laiko.Abejoju ,kad Petro čia laiškai.Pagal tradiciją Petrui priskiriama, o kaip iš tiesų-nežinia.
Va tau citatos iš ST:

Kunigų 11:44 Aš esu Viešpats, jūsų Dievas; būkite šventi, nes Aš esu šventas. Nesusitepkite jokiu ropliu, kuris kruta ant žemės.
Kunigų 11:45 Aš esu Viešpats, kuris jus išvedžiau iš Egipto žemės, kad būčiau jūsų Dievas. Būkite šventi, nes Aš esu šventas.
Kunigų 19:2 „Sakyk visam Izraeliui: ‘Būkite šventi, nes Aš, Viešpats, jūsų Dievas, esu šventas.

Jokio skirtumo, ar Petras, ar jo raštininkas panaudojo ST citatas - Dievo Žodis yra vientisas :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 10th, 2011, 12:04 am 
Demonų tramdytojas
Vartotojo avataras
Demonų tramdytojas
Atsijungęs
Cituoti:
P.s Mūsų kalbos tave piktina, nes tavo susikurtas Dievo paveikslas yra toks ir ne kitoks, kokį tu supranti, tiesa? Mes kalbame koks yra Biblijinis Dievas ir ką teigia krikščionybė visumoje per Raštą, o ne kaip mums patogiau ar kaip prifilosofavome sau mintyse.

Gerai.Jūs kalbat apie kažkokį knygų dievą....ir tiek.

Galit mane išregistruoti iš forumo, nebenoriu daugiau čia lankytis?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 10th, 2011, 12:07 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
DevaMonk rašė:
Cituoti:

Gerai.Jūs kalbat apie kažkokį knygų dievą....ir tiek.

Galit mane išregistruoti iš forumo, nebenoriu daugiau čia lankytis?
Tai tu taip - nesilankyk ir viskas - kam būtinai išsiregistruot? :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 10th, 2011, 12:09 am 
Demonų tramdytojas
Vartotojo avataras
Demonų tramdytojas
Atsijungęs
Nenoriu čia priklausyti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 10th, 2011, 12:16 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
DevaMonk rašė:
Nenoriu čia priklausyti.
O ko čia blogai? :D
Tave priima tokį, koks esi - išklauso tavo nuomonę, pakenčia tavo įžeidinėjimus, negrūzina tavęs, nereikalauja eiti į Bažnyčią, kurios tu nemėgsti, padeda susigaudyti terminuose, tavo tema paskutines 5 dienas buvo populiariausia :liuks:
Bet, kaip jau rašiau anksčiau, tu renkiesi pats :pasiruoses:
Parašyk prašymą Admin'ams į meilą, ar PM - manau, kad jie tau padės...

Sėkmės asmeniniame gyvenime ir tolimesniuose Tiesos ieškojimuose :tri: :blackmetal: :tri:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 10th, 2011, 12:17 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
"Anomis dienomis žmonės ieškos mirties ir jos neras" (Apr 9, 6)... Kur "evil - adminas", trolių mirties angelas?!
"Jūra atidavė savo numirėlius, o mirtis ir mirusiųjų pasaulis atidavė savuosius. Ir kiekvienas buvo teisiamas pagal darbus" (Apr 20, 13)...

... dar pakentėsiu...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 432 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: