Dabar yra Lapkritis 16th, 2018, 12:50 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 237 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Kitas

Pranešimo tema: nesvarbyyyzmai
StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2011, 11:57 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Panašu, kad šita tema taps populiari (gal net populeresnė, nei DevaMonk? :roll: ), jei visus nesvarbu "pulius" surinkt į čia :luztu:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: nesvarbu pratrūko
StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2011, 12:13 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Oi kaip negražiai, nesvarbu pakalbėjo.
Nesvarbu, gėda pelėda. Suaugęs vyras, o pavarei kaip koks penkiolikinis banditukas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2011, 12:19 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Na taip ir iškilo toks 15 metų "marozėlis" prieš akis : '"Ką čia varai ant Kazio..."
Bet kuriuo atveju reik pripažint, nors aršokai, bet gi Lietuvos šventąjį gina :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2011, 12:24 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Gero tikslo, blogomis priemonėmis negalima siekti, nes tada pats tikslas, koks jis gera bebūtų, tampa blogas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2011, 12:27 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Na, tuomet čia turėtų ateiti nesvarbu ir atsukti abu žandus...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2011, 12:36 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Puku rašė:
Na, tuomet čia turėtų ateiti nesvarbu ir atsukti abu žandus...

Ne viskas kas turi žandus yra veidas. He he he

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2011, 12:48 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Neskaitykite mano bjaurių minčių po trolio tiltu :P

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2011, 12:54 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
NEsvarbu, problemos, kurios atsispindi tavo įniršusiuose laiškuose ir visaip kitaip pašiepiančiuose mane visame forume, yra ne kas kita, o tavo sielos veidrodis. Štai visas forumas mato tavo tikrąjį "šventumą" ir pasakysiu tiek, kad prastas tu aktorius esi. Dėl to, kad Viešpats taves neapdovanojo išoriniais dalykais, tu keiki pasaulį ir mane - kitaip mastantį, nei tu. Dėl to, kad nesu pritariantis Romos katalikų bažnyčios mokymui tu manes nekenti. Dėl to, kad nepriimu melo tu manes nekenti. Ar skaitei Vatikano II susirinkimo nuostatus, kad drysti ateiti čia ir man taip kalbėti? Ar skaitei 3 punktą - apie "atsiskyrusius mažesniuosius brolius? NE? PASKAITYK.
....Niekada negersi vyno, nes nuo jo pasigeriama, o net stipriausi vyrai krenta nuo vyno....

Kalbant apie Kazimierą, tai nėra mano reikalas tau įrodinėti kažką. Aš sakau tiek, kad Kazimieras gyveno tuo metu, kai vyravo konreformacija ir INKVIZICIJA, o be valdovo žinios ir palaiminimo inkvizicija nėra galima ir nebūtų buvus galima. Tai, kad tu prisirišęs esi prie žmonių mirusių ir dar "Lietuvos globėjų" atskleidžia tavo sielos "turtus" ir visuotinės bažnyčios neįsiklausymą į Dievo Žodį. Paantrinsiu tik vieno tos pačios jūsų bažnyčios kunigo žodžiais : "dauguma katalikų tikinčiųjų davatkos". JOkiu būdu aš nepuolu niekieno, bet savo dvasiniame skurde akli šunyčiai niekada neras Kelio, o dar aploja ir kanda šeimininkams į koją. Niekada nesupratau šitos pozicijos.

Kitas dalykas, kad fanatizmas aklas, bet kam. Ar aš kalbėčiau apie Efezo susirinkimą ir Marijos pirmąją dogmą, ar apie vėlesnius susirinkimus, kurie yra gryni istorijos faktai, ar apie tą patį Kazimierą, ar apie kitas dogmas ir t.t Šita diskusija yra nuo pirmojo laiško bevaisė, nes tu ją nepradėjai kaip padorus žmogus, o kaip religinis fanatikas, kuris pasiryžęs nukapoti galvas "netikėliams". Tokie fanatikai degino žmonės viduramžiais (ogogogo kokie "dievoti" žmonės jie dėjosi), tokie kryžiaus karus rengė ir skredė "netikėlius", tokie į mano tėtį akmenis mėtė jo vaikystėje, kad jis "netikėlis" ir Raštą skaito, tokie 2010 m. mano mamai pareiškė, kad jai nutiks "kas bloga", nes ji skaito Raštą ne katalikų bažnyčios vertimo, tokie garbina stabus Šiluvoje ir ropoja aplink stabą (o parašyta- "TEN per amžius garbinamas Dievo Sūnus"), tokie vergauja galų gale Šėtonui.
NA va, pasakiau ką manau ir man tikrai nerūpi kiek tu ten spjaudisies ar keiksi mane, ar prakeiksi užu monitoriaus lango kitame Lietuvos gale. Kiekvienas atsako už save, o jei mano žodžiuose bent dalis tiesos tau jau ne pyragai vaikyti :).

Sveiki,
persiunčiu Marijos L. atsiųstą laišką:

Gal kartais teko girdėti, apie Billi Grem‘o dukters dalyvavimą pokalbių laidoje, kurio pagrindinė tema buvo Rugsėjo 11-osios teroristinis aktas JAV.

Pokalbių laidos vedėja Džein Kleison uždavė klausimą: Kaip Dievas leido tokiai baisybei įvykti?

Anna Grem atsakė labai išsamiai ir blaiviai. Ji pasakė:

Juokinga, kada mes tikim tuo, ką sako laikraščiai, ir abejojame tuo, ką sako Biblija.

Juokinga, kad visi nori patekti į dangų, tuo tarpu netikėdami, negalvodami, nekalbėdami ir nedarydami nieko iš to, ko moko Biblija.

Juokinga, kada kažkas sako „Aš tikiu Dievu“, bet pats seka paskui šėtoną, tarp kitko, taip pat tikintį Dievu…

Juokinga, kad mums taip lengva teisti, ir taip sunku kai teisia mus kiti.

Juokinga, kai elektroniniu paštu išsiuntinėti juokeliai išplinta šviesos greičiu, tačiau prieš išsiųsdami toliau pranešimą, kuriame kalbama apie Dievą, žmones dukart pagalvoja.

Juokinga, kad viskas nepagarbaus, grubaus, gašlaus ir vulgaraus ramiai sau talpinama Internete, o mokyklose ar darbo vietoje neįmanoma atvira diskusija apie Dievą.

Juokinga, kad galima būti „visomis rankomis už“ Kristų sekmadieniais, bet likti nepastebimu krikščionimi visą likusią savaitę.

ŠTAI, šituose Bili Greimo dukters žodžiuose pasakyta daugiau, nei mano žodžiais. Juose pasakyta viskas ir daug į tavo pykčio laišką, ypač pabrauktuose ir paryškintuose žodžiuose.
O dėl mokslinių faktų aš apsiribosiu savo kvailumu nežinoti nieko išskyrus Kristų ir būti kvailas.

P.s Tavo pyktis sunaikins tave iš vidaus, jei jam pasiduosi :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2011, 1:03 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Emanuell rašė:
<...>

Va su tuo sutinku. :)
Nededikuojant vien nesvarbu - visu pirma sau dedikuoju - pykčio už ne tokį gyvenimą kokio noriu turiu nemažai :)
Po to dedikuoju tau Emanuell atgal - nes šitam pasisakyme pykčio daug. Jei nesvarbu pratrūko - tai tu sprogai.
:)
Liau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2011, 1:21 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
O gal padarome medaus ringą? Suleisime ten nesvarbu ir emanuell ir tegul jie ten pliekiasi. Muhahaha

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2011, 1:39 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Smala labiau tiktų... Manau. :twisted:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2011, 1:47 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
siip tai nesvarbu poste, kuri vadinate kaip pykcio protrukiu, as juntu, priesingai, lengva humoro gaida... na ant bajerio jis taip parase, tipo juokais pasikandziojo, o istiesu buvo ramus kaip belgas ir netgi sutiko su tuo, apie ka kalbama ,..na gal dar provokavo tokiu budu, kad isgaut dar kokiu argumentu reikalingu savo ieskojimamas , abejonems paneigti arba patvirtinti :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2011, 1:49 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Jumoras ne jumoras, bet tekstas yra įžeidžiantis ir nepagarbus. Be to mes nesvarbu gana gerai jau pažįstame ir matome kada jis pratrūksta, kada su humoru rašo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2011, 1:53 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Puku rašė:
Emanuell rašė:
<...>

Va su tuo sutinku. :)
Nededikuojant vien nesvarbu - visu pirma sau dedikuoju - pykčio už ne tokį gyvenimą kokio noriu turiu nemažai :)
Po to dedikuoju tau Emanuell atgal - nes šitam pasisakyme pykčio daug. Jei nesvarbu pratrūko - tai tu sprogai.
:)
Liau.

Tai bent. O čia kaip vadinasi šita dovana matyti žmogų už monitoriaus? :)
Man nėra ko sprogt, o nespresk pagal savo sugedimą apie mane, kaip daro daugelis :). Aš nesu fanatikas visų pirma ir žiūriu plačiu požiūriu, todėl man pykčio nesukelia religinės diskusijos nei kažkieno dalykai forume, nes tai tik forumas. NOrs dabar žmonės vis dažniaus sumaišo į vieną forumą ir realų gyvenimą. Nesuplak to :).

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 25th, 2011, 1:54 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
nesvarbu rašė:
Įrodyk, jog esi šventesnis!

Gmmm - o jei po mirties įrodys? :D
Juk gali taip būti... Juk neatmetama tokia galimybė...
Nesvarbu, netylėk... Ginkis :)
Emanuell rašė:
<...> o nespresk pagal savo sugedimą apie mane<...>

AČIŪ.
Kaip matau, su labai didele meile...

Paskutinį kartą redagavo Puku Sausis 25th, 2011, 2:03 pm. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 237 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: