Dabar yra Rugsėjis 24th, 2020, 3:34 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 237 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Kitas

Pranešimo tema: Re: nesvarbu pratrūko
StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 2:27 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Pirma... Nieks tavęs nepuola...
Antra - majesty citatos iš ST - t.y. iki Kristaus atėjimo.
Trečia - manau ne tik 676, bet ir majesty pagalbos galėtum šauktis prieš RKB :)
Ketvirta, Emanuell gal padaryk išvadas. Miegodamas ir išjungęs kompą...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 2:32 am 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Silver, šiuo atveju negali sutikti su nesvarbu, kaip ir daugelis, nes neišlaikote šališkumo.
O aš nieko nešmeižiu, o kalbu tik tai ką teigia dauguma katalikų tikinčiųjų. O jie būtent ir supranta šventumą kaip savo pastangų vaisių, tiesiog per sunku patikėti, kad žmogus jau yra šventas Dievo akyse.[/quote]

Tai tik pasako, kad ne visi žmonės stengiasi suprasti. Maža kas ką mano. Jei norime žinoti, ko iš tikrųjų moko RKB, reikia ne tetų klausti, bet RKB katekizmą pavartyti. Ten ir pamatysime, kaip RKB aiškina tikėjimo tiesas ir Bibliją.

Beje, mano pažįstamų "daugelis katalikų" netiki, kad jei išganomi vien savo pastangomis.

Cituoti:
Tada gal man paaiškinsi šventųjų kultą? Kodėl vieni šventi jau šiame gyvenime, kiti ne, nors visi jau turi malones ir jomis apdovanoti yra.

Nei viename iš mūsų Kristaus gyvastis (Kristaus dieviški "DNR") neišsiskleidžia, jei patys nepadarome jai vietos kovodami "iki kraujo" (kaip sako Paulius) su nuodėme. Tik tie iš mūsų, kurie kovojame su nuodėme tikria didvyriškai, jau šioje žemėje tampa tikrai panašūs į Kristų. Kiti yra tik Kristaus "dieviškosios prigimties" nešiotojai, bet ne rodytojai. Gražu ir teisinga atiduoti pagarbą didvyriškiems Kristaus sekėjams.

Cituoti:
Matau tik vieną dalyką, RKB žodžių prieštaravimą vienas kitam, nebent įrodysi man kitaip esant.

Ar matai mano žodžiuose prieštaravimą? Kokį konkrečiai? ;)

Cituoti:
P.s KAtekizmas man neturi absoliučiai jokios reikšmės ir įtakos. Nei RKB katekizmas, nei Liuterio katekizmas, nei dar kieno. KAtekizmas nėra iš Dievo, o tik Dievo interpretacija - menkesnis argumentas už Dievo Žodį.

Visiškai sutinku. Nesakau, kad turi katekizmu tikėti. Sakau, kad turi su juo bent kiek susipažinti, jei nori sakyti, jog "RKB" moko neteisingų dalykų.

Cituoti:
P.s Dievas labai aiškiai Biblijoje pasakęs, kad jis vienas ŠVENTAS tėra šiame pasaulyje.

Tiesa.

O mes šventi tik tiek, kiek leidžiame Vieninteliam Šventajam mus pa-šventinti. Dievo šventumas - užkrečiamas.

Raštas mus vadina šventaisiais, dievais ir dieviškosios prigimties dalininkais per Kristų.

RKB sako, jog "šventu" vadintis neužtenka, reikia tikrai leisti Dievo šventumui persmelkti visą asmens gyvenimą.

neužtenka vadintis "džentelmenu", reikia elgtis džentelmeniškai. Yra tikri ir netikri džentelmenai. Gali būti tikri ir nelabai tikri "šventieji" ;)[/quote]

ATSAKYMAS IR KLAUSIMAI SILVER:
Visada malonu padiskutuoti.
P.s Įtikinai paimti į rankas Katekizmą, bet vien dėl įdomumo noriu žinoti ką ten rašo jie :P

P.s Tik meistriškai neatsakei mano viena klausimą dėl šventūjų kulto, tikras diplomatas :). Na taip, pagerbti, tai pagerbti tuos, kurie divyriškai seka Kristų, bet kodėl tada sakyti, kad jie eina į dangų (tik saujelė), o va tikriausiai tu, aš ir visi kiti į skaistyklą? Ir nustebintas buvau, kai savo bičiulių rate išgirdau : "Jonas PAuliau melski už mus". Arba dar koks kitas katalikiškos bažnyčios šventasis.
Klausimas tada iškart kyla automatiškai. Kaip miręs žmogus gali girdėti tavo maldą? Kaip miręs žmogus gali užtarti pas Dievą, kai jau yra Užtarėjas Kristus? Kaip jis tapo "šventas" ir buvo kanonizuotas, ar dėl savo pastangų? Ar į mane turi melstis kas nos ir gauti tris stebuklus, kad būčiau kanonizuotas, o tada mano statula galės stovėti Šiluvoje ir galės į mane viis meltis ir prašyti mano užtarimo?
Supranti, aš iš to šventumo išvedu labai daug dalykų, kuriu "nesuprantu". Nežinau ar noriu suprasti, mane vis klaidingai, mano draugai katalikai, bando įtikinti su tais šventaisiai ir dar mirusiais. Tai va :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 2:38 am 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Puku rašė:
Pirma... Nieks tavęs nepuola...
Antra - majesty citatos iš ST - t.y. iki Kristaus atėjimo.
Trečia - manau ne tik 676, bet ir majesty pagalbos galėtum šauktis prieš RKB :)
Ketvirta, Emanuell gal padaryk išvadas. Miegodamas ir išjungęs kompą...

ST citatos irgi tinka NT žvelgiant iš NT šviesos :).

PRieš RKB pagalbos nešaukiu, net neturiu konkrečiai nusteikimo vien prieš RKB. Man maloniau būtų kovoti prieš liuteronų homoseksualistų kunigystę ir lesbiečių kunigystę, prieš protestantų struktūras ir pinigų plovimą, ok? Net, jei mano bendruomenėje kas pradėtų ką daryt ne taip ar pinigus plaut reaguočiau. Čia tiesiog vyksta diskusija dėl mokymo dalykų, kurie yra svarbūs žmogaus išgelbėjimui...:)

HM, o gal gali pasakyti konkrečiai kokias išvadas man padaryti? Abstrakcija šiuo atveju man nepadės...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Sunku turtingiems įeiti į Dievo karalystę?
StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 2:46 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
:roll:

Paskutinį kartą redagavo Sigis Sausis 2nd, 2012, 7:00 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 10:22 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Bla bla bla... Jei ne kompetetingi, tai patylėkite... Geriau ieškokite dėl ko sutrati, o ne dėl ko tręšti trolyną, nes jau knieti apravėti gėlynus... Piktžolės vešėti nori...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 11:12 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
nesvarbu rašė:
A girdi, jaunuoli, bene lyginiesi į apaštalus ir evangelistus? Gal lyginiesi ir į Jėzaus mamą? Manai esąs toksai pat šventas, kaip ir apaštalas Paulius? Šita, gal atsitiktinai kokį kalną kur perkėlei? Ligonį pagydei? Nelabajį išvarei ir turi pranašystės dovaną? Esi Bažnyčios mokytojas? Moki nukristi nuo žirgo? Nors bendrai dabar nereikia nei joti mokėti, ką ten nukristi....... :roll:
Žinai tą Jokūbo laiško vietą, kur parašyta, jog netgi nelabieji tiki ir dreba. Sakai esi kietas? O darbai? Gal padaugini žuvį, vandenį vynu paversti? Gali iššaukti ugnį iš dangaus? Esi tuo tikras?

Apie save nesu tokios geros nuomonės - žmonių negydau, mano vanduo nevirsta vynu, kalnas, tiksliau dirbtinai padaryta kalva, prie kurios gyvenu jau apie 14 metų vis dar ten pat, pranašaut nepranašauju, nesu koks ten mokytojas, nors ir baigiau pedagogikos bakalaurą, egzorcizmais neužsieminėju, šventu savęs nevadinu. Yra vienas tikrai Šventas ir Jis yra mano gyvenimo centras. Jis ir po mano mirties pasiliks Šventas, o pats esu nusidėjėlis, tikintis ir palaikantis viltį būti palaikytas tinkamu patekt pas Jėzų Kristų.
Spręsk savo problemas su Emanuell PM susirašinėjimuose, nes jei rašydamas agresyvius postus manai padidinsi savo rangą, tai klysti - ištrinsim tavo neįteminius, arba įžeidžiančius postus ir liks tik kokie 666 :mrgreen:
O be to dar gausi porą įspėjimų, kad ramesnis būtum, prieš užbaninimą :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 11:18 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Paveikslėlis Mano darželiai klesti...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 12:55 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
OKULTISTE rašė:
Paveikslėlis Mano darželiai klesti...

Koks mielas pingvinas :love: :panda:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 12:57 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
O Emanuell atėjo, tai aš jau eisiu...
KOl neužsiginčyjau iki vakaro...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 1:14 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
nesvarbu rašė:
A girdi, jaunuoli, bene lyginiesi į apaštalus ir evangelistus? Gal lyginiesi ir į Jėzaus mamą? Manai esąs toksai pat šventas, kaip ir apaštalas Paulius? Šita, gal atsitiktinai kokį kalną kur perkėlei? Ligonį pagydei? Nelabajį išvarei ir turi pranašystės dovaną? Esi Bažnyčios mokytojas? Moki nukristi nuo žirgo? Nors bendrai dabar nereikia nei joti mokėti, ką ten nukristi....... :roll:
Žinai tą Jokūbo laiško vietą, kur parašyta, jog netgi nelabieji tiki ir dreba. Sakai esi kietas? O darbai? Gal padaugini žuvį, vandenį vynu paversti? Gali iššaukti ugnį iš dangaus? Esi tuo tikras?

Apie save nesu tokios geros nuomonės - žmonių negydau, mano vanduo nevirsta vynu, kalnas, tiksliau dirbtinai padaryta kalva, prie kurios gyvenu jau apie 14 metų vis dar ten pat, pranašaut nepranašauju, nesu koks ten mokytojas, nors ir baigiau pedagogikos bakalaurą, egzorcizmais neužsieminėju, šventu savęs nevadinu. Yra vienas tikrai Šventas ir Jis yra mano gyvenimo centras. Jis ir po mano mirties pasiliks Šventas, o pats esu nusidėjėlis, tikintis ir palaikantis viltį būti palaikytas tinkamu patekt pas Jėzų Kristų.

Tavo žodžiai grynas gundymas piktojo. Antai tavo Dievui irgi sakė: "šok nuo uolos ir taves pagaus, juk pažadėta". Taip ir tu man dabar klausinėji ką aš padaręs, lyg turėčiau kuo pasigirti, kad tau patikti. O tau aš nenoriu patikti matai, nei dar kam.
Saves nelyginu nei su apaštalais, nei su JĖzaus mama Marija. O kalną...na smėlio kalnos iš akmenų ir uolienų nesu perkėlęs, bet kartais tenka kilnoti nematomus kalnus gyvenime, kurie nuolat pasitaiko. Ar aš Bažnyčios mokytojas? Matai, čia vėlgi, skirtingi mokymai. Tu buvai išmokytas, kad yra keturi Bažnyčios (RKB) mokytojai, o aš išmokytas, kad kiekvienas tikintysis gali būti mokytoju, bet ne kiekvienam tas rekomenduotina dėl nusižengimų ar dvasinės brandos ir pažinimo stokos. Mkytojas, tai - dovana dvasinė. Tai atsakau, kad nesu toks.
Kalbant apie žirgą, tai nepatikėsi, bet moku. Esu nukritęs, gal tik ne taip kaip Saulius, bet esu, net ir užsigavau, randai iki šiol likę :).
Kalbi apie darbus? Tai siūlai man girtis ar provokuoji girtis? Manau girtis nėra gerai.
Vandenio vynu neverčiu ir žuvies nedauginu, nereikia man to,o ir neprašau Viešpaties, nes pasakyta: "Negundyk Viešpaties savo Dievo". Ugnies iš dangaus nešaukiu ir neprašau lygiai dėl tos pačios priežasties kur jau sakiau apie vyną praitam sakinyje.
Kalbant apie evangelistus ir apaštalus. Taip, turiu evangelisto dovaną. O tai evangelistas yra kažkas išskirtino ar kaip? Jei aš moku prieiti prie žmogaus, su juo pasišnekėti apie gyvenimą, Evangeliją ir Kristų - ar tai reikalauja kažko daugiau, ar evangelistas turi vaikščioti su viems matoma aureole? Kiekvieno dovana yra vis kitoka, vienas mokytojas, kitas vadovas, kitas šelpia žmones, kitas evangelistas, kitas šiaip kur tarnauja ar ką daro ir t.t.
P.s Į apaštalus nesilyginu. Velgi - skirtingi mokymai. Evangelinio tikėjimo krikčionys nepripažįsta apaštališko testinumo, būtent - apaštalų nėra. Jų kiek buvo tiek ir jie numire, o toliau liko mokiniai.

P.s Atsakant į Okultistės žinutę: Palik tu tą "nežiūrėkim į skirtumus, o į tai kas vieniją". Šitą frazė kaip pastebiu yra liga, kuria serga didžioji dauguma mano, tavo ir šios kartos žmonių. Jie taip kalba ir nesupranta patys ką sako. Skirtumai kurie iškyla nėra kažkoks kulto apeigos ar tradicijos dalykas. Man visiškai vienodai kaip kokia bažnyčia garbina Dievą, ar atsitūpus, ar atsiklaupus, ar ant stogo, ar rusyje, ar po vandeniu, ar su dainomis ir šokiais, ar su laužais ir kanklėmis, ar mašinoje autostradoje važiuodami, ar kosmose, ar kur kitur. Čia yra mokymo dalykai, supranti? NE darbų, ne tradicijos, ne apeigų skirtingumo, bet mokymo skirtingumo - kaip mes suvokiam Evangeliją, Jos skelbimą, išgelbėjimą - išganymą ir t.t. Čia jau nebe procesas, o daug daugiau, nes Raštą iškraipyti ir žmones klaidinti uj kaip negerai, kad po to jie viltis ne ten sudėję būtų ar save apgaudinėtų :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 1:16 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
Puku rašė:
O Emanuell atėjo, tai aš jau eisiu...
KOl neužsiginčyjau iki vakaro...

Aš maniau mes diskutuojam, o pasirodo mes ginčijamės? Tai kas yra ginčas? Aš visad galvojau, kad ginčas tai yra neįsiklausymas ir karštakošiškas, pikčiurniškas pašnekesys su pašnekovu. Aš stengiuosi įsiskaityti į tai ką rašai ir diskutuoju. Gaila, kad tu ginčijiesi su manim :S.
Aha, einam darbų dirbt, reikia daug ko nuveikti šiandien dar :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 1:32 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Nematau neigiamo aspekto žodyje ginčas - manau čia tavo susikurta terminologija.
Diskusija tarptautinis žodis, o man lietuviški labiau prie širdies :)
(prasideda...)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 1:48 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Paprasčiausiai nusibodo skaityti, kad tu esi pastoviai nepatenkintas, reiški savo nuomonę neįsiklausydamas ir nepripažindamas kitų nuomonės.
Todėl tavo, kaip tu vadini "ironizavimas" yra tik - niurzgėjimas :?
Pabūk, nusiramink ir pamatyk pasaulį kitų akimis :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 2:01 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
676
Na.
Reiktų užjaust žmogų, kuris sėdi tik namie ir neturi kaip kitaip išsikraut :)
Tai irgi sunku ...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 2:09 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Puku rašė:
676
Na.
Reiktų užjaust žmogų, kuris sėdi tik namie ir neturi kaip kitaip išsikraut :)
Tai irgi sunku ...
Aš užjaučiu ir suprantu...
Todėl ir siūlau, net kiauras dienas ir naktis, sėdint prie "vaizduoklio" (taip siūlo vadinti VLKK :shock: ), per jo "langą" pamatyti pasaulį kitų akimis. :D
Daugiau pozityvo mąstyme dar niekam nepakenkė :pasiruoses:

O tu, Emanuell, taip pat neužsiciklink ant vienos temos, kad viskas kas yra RKB, yra blogai.
Vieni kitus "velniais" vadint ir angių išperom, didelio sugebėjimo nereikia - tame nėra dvasingumo.
Bet pakelkime kitų silpnybes ir tuo parodysime savo dvasingumą :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 237 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: