Dabar yra Liepa 12th, 2020, 3:50 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 237 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Kitas

Pranešimo tema: Re: nesvarbu pratrūko
StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 2:33 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
nesvarbu rašė:
Tai va kur dingo mano tie du pasisakymai iš tos temos, kur parašiau. Pradžioje maniau, jog juos visiškai ištrynė, o pasirodo visą temą parašė. :roll:

Matau susireikšminusį ir žvaigžde patapusį Emanuell. Rašai po kelis postus vieną po kito? Patinka trolyne rašinėti? Sėkmės. ;)

Kaip ankščiau jau rašiau, tai galiu dar sykį pasikartoti - būna, jog nesuprantu jumoro, būna, kai mano jumoro nesupranta žmonės.
Tai normalu. Esame skirtingi.
Man vienodai ką apie mane galvoja žmones, ir neieškau žmonių pripažinimo, kokios ten garbės netrokštu. Man svarbiausia ką Dievas galvoja apie mane, bet ne žmonės, kad ir kaip susireikšminę bebūtų.

Ačiū už pagrasinimus įspėjimais (kaip tik vakar vieną gavau iš Insanity). Matau, jog kai Insaničius ironizuoja, tai viskas OK, bet kai kas nors iš eilinių pabando tokį jumoro stilių iš karto grasinimai pasipyla. Jokių problemų. Gesinti. Gėlytes laistyti...

Nesvarbu, tiesiog mano darbas prie kompiuterio yra, tai sėdžiu ir forume todėl dažnai pabūti tenka :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 2:45 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Emanuell rašė:
Nesvarbu, tiesiog mano darbas prie kompiuterio yra, tai sėdžiu ir forume todėl dažnai pabūti tenka :)
Bet nebūtina vien trolinti :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 3:23 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Emanuell rašė:
majesty rašė:
Cituoti:
Sk 16,3 Jie susirinkę kalbėjo prieš Mozę ir Aaroną: 'Gana judviem; visi izraelitai yra šventi ir Viešpats yra tarp jų. Kodėl judu keliatės aukščiau Viešpaties tautos?'

Sk 16,4 Tai išgirdęs, Mozė puolė ant žemės
Sk 16,5 ir kalbėjo Korei ir su juo esantiems: 'Rytoj Viešpats parodys, kas yra šventas ir kas yra Jo. Tiems, kuriuos Jis išsirinko, Jis leis prisiartinti prie Jo.

stai apie ka kalba Emanuelis ; sventas- tai atskirtas pasirinktas Dievo sau; tai gali buti vieta kur Jis pvz. zeme, palapine,Jo ipedinis, vaikas, tauta ...
geras tam pavyzdys rase : tevas - baltas ir jo vaiko rase irgi - baltas, nes tevas toks ir tai nepriklauso nuo vaiko nuopelnu, noru ir pan. ; siuo atveju sventas nereiskia =geras, dvasiskai paugejes , isisaknijes meileje bei geryje...
sis "sventas" nenuneigia niekiek sventejimo - panasejimo i Viespati butinybes..
........
beje kaip suprantat Viespats yra sventas? kas yra tas Jo sventumas ?

Majesty, tu kalbi apie procesą, supranti šitą? Suprask, kad mano žodžius neteisingai interpretuoji, nes as mintyje turėjau ne procesą, o faktą. Šventėjimas ir ėjimas šventumo yra viena ir tai atitinka tai ką tu pasakei, ir aš tau pritariu šimtu procentu :)

Bet tu neatskyrei šventumo jau esamo, kuris jau yra faktas. Aiškinu tūkstantąjį kartą. PER KRISTAUS ASMENĮ, KRISTAUS MIRTĮ, JO AUKĄ IR PRISIKĖLIMĄ, PER TIKĖJIMĄ KRISTUMI DIEVO AKYSE KIEKVIENAS TIKINTIS KRISTŲ YRA JAU ŠVENTAS, supranti šitą? Todėl, jei kas tiki Kristų jau yra šventas, Dievo akyse išteisintas, be dėmės, supranti? Gi parašyta Rašte, nu negi jūs vieną skaitot, o kitą pamirštat.
O šventėjimas kaip žmogaus pastangos, atsiskyrimas nuo pasaulio jame būnant ir t.t - tai šventėjimo dalis.

Nu žodžiu, kam bus duota, tas supras.
P.s 676, kodėl man nepadedi, kai mane puola? :)

nzn gal as vel neaiskiai parasiau, perskaityk dar ..daviau net citata is ST...taigi taip pat kalbejau, kad sventas tai faktas ir pvz. daviau -palyginau su rase : tevas - baltas ir sunus automatiskai irgi iskart - baltas ; o sventejimas tai procesas irgi butinas;

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 6:12 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
676, tai ,kad čia vienintelė vieta forume kur gali laisvai kalbėti, visur kitu cenzūra griežta, todėl ir traukia čia :D.

Majesty, perskaičiau dar kartą, gerai pasakyta :).

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 7:46 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Žmonės, necituokite paklodžių. Dėkui

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 8:03 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
insanity rašė:
Žmonės, <...>

AAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
Žmogum pavadino!!!!!!!!!!!!!!!!

:o

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 8:07 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Ilgai svarsčiau kaip čia kreiptis, Troliai ar Žmonės.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 8:12 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Puku kaupia paskutinius žmogiškumo likučius ir gal nebetrolins...
Šiandien...
Na tik po dvyliktos...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2011, 11:04 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
Siūlau tau nesvarbu, nustoti kabinėtis prie forumo naujokų.
Du įspėjimus jau turi. Po trečio busi blokuojamas dviem savaitėm ir bus ištrinti visi tavo postai, įžeidžiantys kitus, arba ne į temą parašyti.
Nebandyk kelt savo reitingo rašinėdamas nesąmones, nes labai galima greitai tave pažeminti rangu.
Čia yra armija, todėl nestatutiniai santykiai bus baudžiami :pasiruoses:

Tikiuosi, kad padarysi išvadas :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 27th, 2011, 2:20 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Na va, ir atrado nesvarbu sau vietelę trolyne :D

majesty rašė:
sventas- tai atskirtas pasirinktas Dievo sau; tai gali buti vieta kur Jis pvz. zeme, palapine,Jo ipedinis, vaikas, tauta ...
geras tam pavyzdys rase : tevas - baltas ir jo vaiko rase irgi - baltas, nes tevas toks ir tai nepriklauso nuo vaiko nuopelnu, noru ir pan. ; siuo atveju sventas nereiskia =geras, dvasiskai paugejes , isisaknijes meileje bei geryje...
sis "sventas" nenuneigia niekiek sventejimo - panasejimo i Viespati butinybes..

Labai teisingas pastebėjimas :liuks:

Tačiau tai nėra vien juridinis atskyrimas. Kai tave "atskiria" Dievas, tai turi pasekmes. Tos pasekmės - žmogus darosi vis labiau panašesnis į kristų ("iš šlovės į šlovę"), nes "matysime koks jis yra" tik kai "būsime panašūs į jį" (1 Jn 3,2). ;) taigi Dievas "atskiria", bet tada vienuose iš mūsų pasimato realiai, kad tapome atskirti, kituose nieko taip ir nepasimato.

Kaip ir sakai, "šventumas" reiškia , kad esame "Dievo rūšies" (Dievo giminės, turime Dievo prigimtį). Bet ta "Dievo prigimtis" dar mumyse turi atsikovoti žemę po žemės, kol tampame tikrai panašūs į Kristų.

Manau visi suprantame, kai, žvelgdami į 100 Lietuvių, tik apie kelis patriotus galime pasakyti: "va čia tai tikras lietuvis" ;) panašiai žvelgiame į visus šventuosius, bet tik apie kai kuriuos galime pasakyti "va čia tai tikras šventasis".

Šventumas - ir faktas, ir procesas.

majesty rašė:
beje kaip suprantat Viespats yra sventas? kas yra tas Jo sventumas ?

Suprantu tai kaip Viešpaties dieviškumą, specialią "Dievo kokybę", kuri ir mums atitenka. Taip pat "Šventas" - nederantis su nuodėme. Kuo šventesnis, tuo mažiau turintis nuodėmės nešvaros.

EMANUELL, kalbėdamas apie tris Jono Pauliaus stebuklus ir statulą Šiluvoje viską subanalinai :) (dėl to visai nepykstu ;) ). Aišku, galima ir taip mąstyti. Bet nepainiokime žmogaus šventumo akivaizdaus išsiskleidimo fakto su tuo, kaip visuomenė tą faktą pripažįsta ir pagerbia. Santuokinė meilė visada buvo nelengvai paaiškinama, bet ją švęsdavo žmonės paprastais maloniais ritualais, šampano taurėmis, žiedais, baltomis suknelėmis. panašiai šventumas sunkiai paaiškinamas, bet švęsti jį galima labai primityviai. Nieko tame keisto.

Kaip galima laikyti maldos ryšį su mirusiaisiais? Jei galima su gyvaisiais, galima ir su dar labiau gyvais (t.y. su iškeliavusiais anapus). nes Dievas - ne mirusiųjų , bet gyvųjų Dievas. Tad ir mirusieji tebėra gyvi. kaip jie girdi, nežinau, nes jų nemačiau.

O kaip girdi Jėzus?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: ar bendrautumete su gote? jai butumete baikeris,pankas ar ka
StandartinėParašytas: Sausis 27th, 2011, 2:27 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
nesvarbu rašė:
Pats esu mėgėjas valgyti žalią mėsą, ypač jei šviežią.

nemanu, kad taip gerai; šviežioje mėsoje yra dar kraujo, o su krauju pats žinai kaip; siūlau baikt tokias puotas ir atgailaut ( na man taip atrodo, nžn gal perlenkiu lazdą?) ..aš atgailavau ir nevalgau tu batonelių hematogenų , o čia žalia mėsa... ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: ar bendrautumete su gote? jai butumete baikeris,pankas ar ka
StandartinėParašytas: Sausis 27th, 2011, 5:48 pm 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
majesty rašė:
nesvarbu rašė:
Pats esu mėgėjas valgyti žalią mėsą, ypač jei šviežią.

nemanu, kad taip gerai; šviežioje mėsoje yra dar kraujo, o su krauju pats žinai kaip; siūlau baikt tokias puotas ir atgailaut ( na man taip atrodo, nžn gal perlenkiu lazdą?) ..aš atgailavau ir nevalgau tu batonelių hematogenų , o čia žalia mėsa... ;)

O aš tai valgau viską, esu iš pagonių kilęs mėsiaėdis barbaras :lol: .
P.s Įdomiai ten Pranciškaus "Žiedeliuose" rašo apie tą mėsa kaip bratka Emanuelis ar koks ten, žodžiu vienas iš jų vyresniųjų uždraudė valgyti mėsą vienu metu visiems pranciškonams. Ale po to jam kas tai pakuždėjo, kad taip nereikia, tai žmogus suprato.
P.s Hematogenai yra niam niam :love: :P

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 28th, 2011, 12:47 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
taim koks tu tada krikščionis! kad nepaisai to, ką šv Dvasia ir pirmieji mokiniai uždraudė ??..mmm?..niam niam , tu, :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 28th, 2011, 1:03 am 
Egzorcistas
Vartotojo avataras
Egzorcistas
Atsijungęs
676 rašė:
Du įspėjimus jau turi. Po trečio busi blokuojamas dviem savaitėm ir bus ištrinti visi tavo postai, įžeidžiantys kitus, arba ne į temą parašyti.
Nebandyk kelt savo reitingo rašinėdamas nesąmones, nes labai galima greitai tave pažeminti rangu.

Griežtas. :roll: Patinka vyrai su uniforma ant motociklo :love: :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 28th, 2011, 1:11 am 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
panda rašė:
676 rašė:

Griežtas. :roll: Patinka vyrai su uniforma ant motociklo :love: :mrgreen:
Griežtas bet nepiktas :love:
Ant moco uniformuotas dar nevažinėjau :?
Gal reiktų pabandyt :pasiruoses:
Svarbu, kad ne mentovska būtų uniforma :mrgreen:

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 237 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: