Dabar yra Spalis 22nd, 2019, 9:49 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 97 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas

Pranešimo tema: Ir vėl majesty
StandartinėParašytas: Kovas 9th, 2010, 7:20 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
mielas Silveri , tu juk ir pats supranti , kad mes patys be Dievo nieko negalim , be jo mūsu darbas bus arba paviršutiniškas , laikinas, silpnas arba iškreiptas ir netgi kenkėjiškas
tad Europos ateitis , pirmiausia, turi būti ir tikiu, kad yra Dievo rankose ir mes galim būti tk indais /įrankiais Jo darbams atlikti; ir tas ką mes įsivaizduojam kaip gerą tinkamą darbą - tokį ekuminizmą, kokį žmogiškai suvokiam ir matom t.y. kad būtent tokiu būdu ir dabar reikia vienytis , gali būti visai ir neteisingas net žalingas , pirmiausia gal reikia daug balasto nusimesti , Dievą surasti, Jo valią ir tik tada išeitų vienytis ir gelbėti Europą ir netik ( su rezultatu t.y. produktyviai) ir t.t.
čia pamąstymui

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Liturginių rūbų simbolika ir prasmė
StandartinėParašytas: Kovas 9th, 2010, 7:22 pm 
Vartotojo avataras
Servus Servorum
Atsijungęs
majesty rašė:
mielas Silveri , tu juk ir pats supranti , kad mes patys be Dievo nieko negalim , be jo mūsu darbas bus arba paviršutiniškas , laikinas, silpnas arba iškreiptas ir netgi kenkėjiškas
tad Europos ateitis , pirmiausia, turi būti ir tikiu, kad yra Dievo rankose ir mes galim būti tk indais /įrankiais Jo darbams atlikti; ir tas ką mes įsivaizduojam kaip gerą tinkamą darbą - tokį ekuminizmą, kokį žmogiškai suvokiam ir matom t.y. kad būtent tokiu būdu ir dabar reikia vienytis , gali būti visai ir neteisingas net žalingas , pirmiausia gal reikia daug balasto nusimesti , Dievą surasti, Jo valią ir tik tada išeitų vienytis ir gelbėti Europą ir netik ( su rezultatu t.y. produktyviai) ir t.t.
čia pamąstymui

tada akivaizdu, jog ne čia pakliuvai... čia pamąstymui...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 9th, 2010, 7:28 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
o gal Dievas atvedė, šiaip tai pati ir neieškojau :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 9th, 2010, 9:33 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
majesty rašė:
tokį ekuminizmą, kokį žmogiškai suvokiam ir matom t.y. kad būtent tokiu būdu ir dabar reikia vienytis , gali būti visai ir neteisingas net žalingas , pirmiausia gal reikia daug balasto nusimesti , Dievą surasti, Jo valią ir tik tada išeitų vienytis ir gelbėti Europą ir netik ( su rezultatu t.y. produktyviai) ir t.t.

Majesty, apie tavo pasisakymus buvai įspėta :) Šiame forume netoleruosime nei katalikų paniekinančių pasisakymų apie protestantų tradicijas, nei protestantų paniekinančių pasisakymų apie katalikų tradicijas.

Diskusijos tikrai gali būti labai įdomios, galime daug sužinoti. To sąlyga, kad nuoširdžiai patikėtume, jog ir vieni, ir kiti ieško Kristaus malonės, nori su juo supanašėti. Net jei ne visada sutinkam su paieškų metodais. Tu sakai, kad visi katalikai (silverblade, insanity, saikas, vitalka ir daug kitų čia) - suvedžiotojai, arba suvedžiotieji. Tą patį kai kurie katalikai sako apie protestantus.

Visiems, kurie turi tokią nuostatą, siūlau pasirinkti atitinkamus forumus. Bet ne šį. Šis - kitoks.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 9th, 2010, 10:17 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
Silverblade rašė:

Diskusijos tikrai gali būti labai įdomios, galime daug sužinoti. To sąlyga, kad nuoširdžiai patikėtume, jog ir vieni, ir kiti ieško Kristaus malonės, nori su juo supanašėti. Net jei ne visada sutinkam su paieškų metodais.
Tu sakai, kad visi katalikai (silverblade, insanity, saikas, vitalka ir daug kitų čia) - suvedžiotojai, arba suvedžiotieji. Tą patį kai kurie katalikai sako apie protestantus.

aš taip nesakiau , tu pasakei ; aš asmeniškai niekam netaikau, kalbu ne prieš asmenis , o prieš pačią sistemą katalikybėj ar bet kur kitur , kur yra nukrypimai ar įtariami nukrypimą, keistumai, nesuprantami dalykai ir pan. ką bandau parodyt bei aiškintis ;
deja, atsakymų mažiau būna nei kad asmeniškumo mano atžvilgių ;pvz. užsičiaupk , anokia ir tokia ir varyk iš čia ( idomu dar kas ką labiau muša šiaip jau ) :roll: ;
aš juk ir iškeliu diskusijai klausimus bei vietas idomesnes ar rimtus dalykus ir klausiu ką manot ? jei kur esu ir kategorškesnė , kaipo turinti tvirtesnę nuomonę šiuo klausimu bent jau šiame etape , tai paneikit , man idomu išgirst pagrįstą nuomonę kitokią ; jei klystu tai pataisykit , paaiškinkit , duokit info ir pan. įrodykit , kad klystu -šiaip tai aš ieškojimo kely , o jūs ką nea? kas ką pasakė priėmėt ir bijot užduot sau klausimą " o kas jeigu?" ;
beje kritika nėra blogai ; ir visiškai nereiškia nėra tolygu paniekinimui , vat taip ;
peace

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 9th, 2010, 11:08 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Provokaciaji nepasiduodu. Diskusija baigta. Principas "kaip šauksi taip atsilieps" čia suveiktų labai skaudžiai. Bet nuoširdžiai matau tavo požiūrį kaip labai griaunantį.

Už nesvarbu aštrų toną jam irgi priklauso įspėjimas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 10th, 2010, 8:50 am 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
šiaip tai nebuvo prvokacijos nei kiek, buvo nuoširdu
ok tiek to , ir galima trinti dė manęs šiuos postus ne į temą

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 10th, 2010, 10:01 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Majesty, priimk kritiką, o netik kritikuok kitus.
Žinai, kai visi aplink durni tada reikia pasižiūrėti ar ne psichūškėje esi.
Žodžiu baik nesąmones rašinėti ir diskutuok normaliai.
Jokių čia man offtopikų.
Ir kaip kartą sakė Silveris: šypsenėlės čia nebepadės.

Grįžtam prie temos

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 10th, 2010, 11:33 am 
Kryžiaus paladinas
Vartotojo avataras
Kryžiaus paladinas
Atsijungęs
Nu braliukai ir sesutės, stipriai čia jūs varot, a jau susipykę? Man kartais visai patinka kai majesty užstumia, beje pastebėjau, kad ant manęs ji nė kart neužvarė, kaip ir aš ant jos,. Tad manau kol nelendam į asmeniškumus tol viskas normaliai. Tai neįsižeidinėki(t)m, o stenkimės augti broliškoje meilėje, nesvarbu kaip tai vadinasi ekumenizmas ar bendra kova su šėtonu, ar tiesiog mėgstam/mylim tuos pačius dalykus, neimsiu gi silveriui daužyt per galvą, kad jam labiau led zeppelinai patinka, o man deep purple, nors abu ir vienus ir kitus mėgstam paklausyt :D taip ir čia vieni katalikai, kiti iš TŽ, treti baptistai, bet Kristus tai vienas. Va ir esmė. Amen. :pasiruoses:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Kritika ir savikritika. Ir vėl majesty
StandartinėParašytas: Kovas 10th, 2010, 11:47 am 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Ok, iškirpau rietenas, kad nepainiotų diskusijos.
Galime čia padiskutuoti apie kritiką ir savikritiką.
Ta proga įmesiu nuostabų filmuką apie tai (dėmėsio yra keiksmažodžių)

http://www.youtube.com/watch?v=13FaKsuY ... -main-area

Manau kiekvienas čia atpažinsime save. Gal kam padės susivokti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 10th, 2010, 3:08 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
majesty rašė:
šiaip tai nebuvo prvokacijos nei kiek, buvo nuoširdu
ok tiek to , ir galima trinti dė manęs šiuos postus ne į temą

o tu nueik ir pasakyk kokioj nors cerkvėj per pamaldas kad jūsų dievas yra stabas ir jūs visi stabmeldžiai, tai sužinosi kaip tavo pasisakymai saugei sėdint prie kompo nėra provokacija ;)

nuoširdžiai užjaučiu tavo religišką fanatizmą ir nepakantumą kitiems kas tiki kitaip nei tu, Dvasios apšviestoji...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 10th, 2010, 4:54 pm 
Spec. būrys
Vartotojo avataras
Spec. būrys
Atsijungęs
Geriau tegu vahabitams pasako, kad jie neteisingai tiki :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 11th, 2010, 2:10 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
Vitalka, matosi, kad neskaitei diskusijos :) Asmeniškai majesty man labai patinka. Ir nenervuoja. Puikiai diskutuoja visur kitur. Bet jos požiūriai žeidžia pačią šio forumo idėją. O tu paskaityk "Liturginėje diskusijoje", nepatingėk ;) Bet man smagu dėl tavo tono. "palaiminti taikdariai..." :)

Matai, majesty, kaip tave apskundžiau ;). Sakai neprovokuoji? Provokuoji. Nes sakydama: mol jūsų katalikų ir dievas netikras ir papročiai - užslėptas šėtono melas, provokuoji katalikus pradėti atsimušinėti lygiai taip pat. Ir tikrai nerašysiu visos tos virtinės dalykų, kuriuos katalikai tokiais atvejais paprastai atpila protestantams. Nes taip pasiduočiau provokacijai. ir nuliūdinčiau Dievo Dvasią.

Užtektų prisiminti, kad reformacijos laikais Popiežius vaizdavo Liuterį kaip Antikristą, ir Liuteris taip pat vaizdavo popiežių, o vėliau ir Kalviną. Tai ir yra pasidavimas provokacijai. Čia to nedarykime, mokykimės iš istorijos.

Iki susitikimo kitose temose :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 11th, 2010, 7:10 pm 
Hero of 777
Vartotojo avataras
Hero of 777
Atsijungęs
saikas rašė:
o tu nueik ir pasakyk kokioj nors cerkvėj per pamaldas kad jūsų dievas yra stabas ir jūs visi stabmeldžiai, tai sužinosi kaip tavo pasisakymai saugei sėdint prie kompo nėra provokacija ;)

nuoširdžiai užjaučiu tavo religišką fanatizmą ir nepakantumą kitiems kas tiki kitaip nei tu, Dvasios apšviestoji...

pasirodo čia vyksta pokalbis apie mani :) ok
........
tai gaila , kad taip reaguotų ( jei reaguotų taip) va tokią reakciją aš pavadinčiau fanatizmu (bukoku , silpnadvasišku t.y. nesveika šio žodžio prasme) ; aš ir realiai sakau tiesiai , kai klausia ar vyksta diskusija - korektiškai pasakau tiesiai ne aplinkeliais savo nuomonę ; šiaip tai esu gan korektiškas žmogus, ypač dėl žmogaus asmenybės , stengiuosi nesukantuzint , neįžeist , neužmušt kaip asmenybės ;tad esu labai pakanti ;
aš jei ir fanatiška tai tik nore Dievo , gyvybės .tad užuojautos nepriimu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: Kovas 11th, 2010, 8:29 pm 
Site Admin
Vartotojo avataras
Site Admin
Atsijungęs
majesty rašė:
stengiuosi ... neįžeist

Na bet kažkaip sugebėjai didžiąją dalį forumo katalikų įžeisti savo pasisakymais. Na ir kur čia tas tavo korektiškumas? :)

Cituoti:
aš jei ir fanatiška tai tik nore Dievo , gyvybės .tad užuojautos nepriimu :)

O fanatizmas bet kokia forma yra blogas, nes tada žmogus gyvena savo fanatizmo šviesoje ir nebemato tikrosios tiesos

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 97 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: